Сортирай по: Час на заминаване   Цена

Атина / София - Виж подробно разписание Виж карта

  • Юнион Ивкони
  • Час на заминаване: 19:00
  • Час на пристигане: 06:30
  • Общо време път: 11 часа 30 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

95лв Еднопосочен

Купи билет!
Атина - Шиматари - Кастро - Ламия - Темпи - Благоевград - Дупница - София

Атина / София - Виж подробно разписание Виж карта

  • Турист Сервиз
  • Час на заминаване: 19:00
  • Час на пристигане: 06:50
  • Общо време път: 11 часа 50 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

117лв Еднопосочен

Купи билет!
Атина - Ламия - Лариса - Катерини - Солун - Серес - София

Атина / София - Виж подробно разписание Виж карта

  • Арда Тур
  • Час на заминаване: 17:30
  • Час на пристигане: 05:20
  • Общо време път: 11 часа 50 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

117лв Еднопосочен

Купи билет!
Атина - Ламия - Лариса - Катерини - Солун - София

Атина / София - Виж подробно разписание Виж карта

  • Ани
  • Час на заминаване: 17:30
  • Час на пристигане: 00:00
  • Общо време път: 6 часа 30 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

98лв Еднопосочен

Купи билет!
Атина - Ламия - Лариса - Катерини - Солун - Серес - София

Атина / София - Виж подробно разписание Виж карта

  • Юнион Ивкони
  • Час на заминаване: 08:00
  • Час на пристигане: 20:00
  • Общо време път: 12 часа
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

95лв Еднопосочен

Купи билет!
Атина - Шиматари - Кастро - Ламия - Темпи - Благоевград - Дупница - София

Атина / София - Виж подробно разписание Виж карта

  • Турист Сервиз
  • Час на заминаване: 08:00
  • Час на пристигане: 18:50
  • Общо време път: 10 часа 50 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

117лв Еднопосочен

Купи билет!
Атина - Ламия - Лариса - Катерини - Солун - Благоевград - София
Сортирай по: Час на заминаване   Цена