Сортирай по: Час на заминаване   Цена

Хасково / Истанбул - Виж подробно разписание

  • Метро
  • Час на заминаване: 00:30
  • Час на пристигане: 06:30
  • Общо време път: 6 часа
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Хасково - Одрин - Истанбул

Хасково / Истанбул - Виж подробно разписание

  • Метро
  • Час на заминаване: 03:00
  • Час на пристигане: 09:00
  • Общо време път: 6 часа
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Хасково - Одрин - Истанбул

Хасково / Истанбул - Виж подробно разписание

  • Метро
  • Час на заминаване: 13:00
  • Час на пристигане: 19:00
  • Общо време път: 6 часа
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Хасково - Одрин - Истанбул

Хасково / Истанбул - Виж подробно разписание

  • Метро
  • Час на заминаване: 16:00
  • Час на пристигане: 22:00
  • Общо време път: 6 часа
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Хасково - Одрин - Истанбул

Хасково / Истанбул - Виж подробно разписание

  • Метро
  • Час на заминаване: 20:30
  • Час на пристигане: 03:00
  • Общо време път: 6 часа 30 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Хасково - Одрин - Истанбул
Сортирай по: Час на заминаване   Цена