Сортирай по: Час на заминаване   Цена

София / Атина - Виж подробно разписание Виж карта

  • Юнион Ивкони
  • Час на заминаване: 08:00
  • Час на пристигане: 19:30
  • Общо време път: 11 часа 30 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

95лв Еднопосочен

Купи билет!
София - Дупница - Благоевград - Темпи - Ламия - Кастро - Шиматари - Атина

София / Атина - Виж подробно разписание Виж карта

  • Турист Сервиз
  • Час на заминаване: 09:00
  • Час на пристигане: 20:50
  • Общо време път: 11 часа 50 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

117лв Еднопосочен

Купи билет!
София - Благоевград - Солун - Катерини - Лариса - Ламия - Атина

София / Атина - Виж подробно разписание Виж карта

  • Турист Сервиз
  • Час на заминаване: 18:00
  • Час на пристигане: 05:20
  • Общо време път: 11 часа 20 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

117лв Еднопосочен

Купи билет!
София - Солун - Катерини - Лариса - Ламия - Атина

София / Атина - Виж подробно разписание Виж карта

  • Ани
  • Час на заминаване: 18:30
  • Час на пристигане: 06:30
  • Общо време път: 12 часа
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

98лв Еднопосочен

Купи билет!
София - Серес - Солун - Катерини - Лариса - Ламия - Атина

София / Атина - Виж подробно разписание Виж карта

  • Юнион Ивкони
  • Час на заминаване: 20:00
  • Час на пристигане: 07:30
  • Общо време път: 11 часа 30 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

95лв Еднопосочен

Купи билет!
София - Дупница - Благоевград - Темпи - Ламия - Кастро - Шиматари - Атина
Сортирай по: Час на заминаване   Цена