Сортирай по: Час на заминаване   Цена

Русе / Плевен - Виж подробно разписание Виж карта

  • Юнион Ивкони
  • Час на заминаване: 01:30
  • Час на пристигане: 03:50
  • Общо време път: 2 часа 20 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Русе - Бяла, Русенско - Левски - Българене - Обнова - Плевен

Русе / Плевен - Виж подробно разписание Виж карта

  • Юнион Ивкони
  • Час на заминаване: 07:00
  • Час на пристигане: 09:30
  • Общо време път: 2 часа 30 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Русе - Бяла, Русенско - Левски - Българене - Обнова - Плевен

Русе / Плевен - Виж подробно разписание Виж карта

  • Тоди транс
  • Час на заминаване: 08:30
  • Час на пристигане: 11:00
  • Общо време път: 2 часа 30 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Русе - Плевен

Русе / Плевен - Виж подробно разписание Виж карта

  • Д. Димитров
  • Час на заминаване: 13:30
  • Час на пристигане: 16:00
  • Общо време път: 2 часа 30 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Русе - Бяла, Русенско - Плевен

Русе / Плевен - Виж подробно разписание Виж карта

  • Юнион Ивкони
  • Час на заминаване: 14:00
  • Час на пристигане: 16:30
  • Общо време път: 2 часа 30 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Русе - Бяла, Русенско - Левски - Българене - Обнова - Плевен

Русе / Плевен - Виж подробно разписание Виж карта

  • Юнион Ивкони
  • Час на заминаване: 16:30
  • Час на пристигане: 18:40
  • Общо време път: 2 часа 10 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Русе - Бяла, Русенско - Левски - Българене - Обнова - Плевен
Сортирай по: Час на заминаване   Цена