Сортирай по: Час на заминаване   Цена

Пловдив / Истанбул - Виж подробно разписание Виж карта

  • Метро
  • Час на заминаване: 01:15
  • Час на пристигане: 09:00
  • Общо време път: 7 часа 45 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

40лв Еднопосочен

Купи билет!
Пловдив - Хасково - Одрин - Истанбул

Пловдив / Истанбул - Виж подробно разписание Виж карта

  • Метро
  • Час на заминаване: 11:15
  • Час на пристигане: 19:00
  • Общо време път: 7 часа 45 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

40лв Еднопосочен

Купи билет!
Пловдив - Хасково - Одрин - Истанбул

Пловдив / Истанбул - Виж подробно разписание Виж карта

  • Метро
  • Час на заминаване: 14:15
  • Час на пристигане: 22:00
  • Общо време път: 7 часа 45 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

40лв Еднопосочен

Купи билет!
Пловдив - Хасково - Одрин - Истанбул

Пловдив / Истанбул - Виж подробно разписание Виж карта

  • Метро
  • Час на заминаване: 19:00
  • Час на пристигане: 02:50
  • Общо време път: 7 часа 50 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

40лв Еднопосочен

Купи билет!
Пловдив - Хасково - Одрин - Истанбул

Пловдив / Истанбул - Виж подробно разписание Виж карта

  • Метро
  • Час на заминаване: 22:30
  • Час на пристигане: 06:30
  • Общо време път: 8 часа
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

40лв Еднопосочен

Купи билет!
Пловдив - Хасково - Одрин - Истанбул

Пловдив / Истанбул - Виж подробно разписание Виж карта

  • МАТПУ
  • Час на заминаване: 22:30
  • Час на пристигане: 06:30
  • Общо време път: 16 часа
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

30лв Еднопосочен

Купи билет!
Пловдив - Хасково - Истанбул
Сортирай по: Час на заминаване   Цена