Враца / София - прекачване - София / Несебър Виж карта

Враца / София - Виж подробно разписание

  • Транс 5
  • Час на заминаване: 09:30
  • Час на пристигане: 11:30
  • Общо време път: 2 часа
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

12лв Еднопосочен

Враца - София

София / Несебър - Виж подробно разписание

  • Юнион Ивкони
  • Час на заминаване: 17:00
  • Час на пристигане: 23:44
  • Общо време път: 6 часа 44 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

37лв Еднопосочен

София - Пловдив - Стара Загора - Нова Загора - Сливен - Карнобат - Айтос - Бургас - Поморие - Ахелой - Равда - Несебър
Враца / София - прекачване - София / Несебър Виж карта

Враца / София - Виж подробно разписание

  • Транс 5
  • Час на заминаване: 09:30
  • Час на пристигане: 11:30
  • Общо време път: 2 часа
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

12лв Еднопосочен

Враца - София

София / Несебър - Виж подробно разписание

  • Етап
  • Час на заминаване: 14:00
  • Час на пристигане: 19:40
  • Общо време път: 5 часа 40 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

37лв Еднопосочен

София - Бургас - Поморие - Несебър
Враца / София - прекачване - София / Несебър Виж карта

Враца / София - Виж подробно разписание

  • Транс 5
  • Час на заминаване: 09:30
  • Час на пристигане: 11:30
  • Общо време път: 2 часа
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

12лв Еднопосочен

Враца - София

София / Несебър - Виж подробно разписание

  • Карат С
  • Час на заминаване: 12:00
  • Час на пристигане: 19:25
  • Общо време път: 7 часа 25 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

37лв Еднопосочен

София - Стара Загора - Нова Загора - Сливен - Карнобат - Айтос - Бургас - Поморие - Несебър
Враца / София - прекачване - София / Несебър Виж карта

Враца / София - Виж подробно разписание

  • Транс 5
  • Час на заминаване: 09:30
  • Час на пристигане: 11:30
  • Общо време път: 2 часа
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

12лв Еднопосочен

Враца - София

София / Несебър - Виж подробно разписание

  • Калея
  • Час на заминаване: 15:00
  • Час на пристигане: 20:40
  • Общо време път: 5 часа 40 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

София - Бургас - Поморие - Несебър
Враца / София - прекачване - София / Несебър Виж карта

Враца / София - Виж подробно разписание

  • РИМЕСА 99
  • Час на заминаване: 06:12
  • Час на пристигане: 08:00
  • Общо време път: 1 часа 48 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Враца - София

София / Несебър - Виж подробно разписание

  • Юнион Ивкони
  • Час на заминаване: 11:00
  • Час на пристигане: 17:30
  • Общо време път: 6 часа 30 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

37лв Еднопосочен

София - Пловдив - Стара Загора - Бургас - Поморие - Ахелой - Равда - Несебър
Враца / София - прекачване - София / Несебър Виж карта

Враца / София - Виж подробно разписание

  • РИМЕСА 99
  • Час на заминаване: 06:12
  • Час на пристигане: 08:00
  • Общо време път: 1 часа 48 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Враца - София

София / Несебър - Виж подробно разписание

  • Юнион Ивкони
  • Час на заминаване: 17:00
  • Час на пристигане: 23:44
  • Общо време път: 6 часа 44 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

37лв Еднопосочен

София - Пловдив - Стара Загора - Нова Загора - Сливен - Карнобат - Айтос - Бургас - Поморие - Ахелой - Равда - Несебър
Враца / София - прекачване - София / Несебър Виж карта

Враца / София - Виж подробно разписание

  • РИМЕСА 99
  • Час на заминаване: 06:12
  • Час на пристигане: 08:00
  • Общо време път: 1 часа 48 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Враца - София

София / Несебър - Виж подробно разписание

  • Етап
  • Час на заминаване: 14:00
  • Час на пристигане: 19:40
  • Общо време път: 5 часа 40 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

37лв Еднопосочен

София - Бургас - Поморие - Несебър
Враца / София - прекачване - София / Несебър Виж карта

Враца / София - Виж подробно разписание

  • РИМЕСА 99
  • Час на заминаване: 06:12
  • Час на пристигане: 08:00
  • Общо време път: 1 часа 48 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Враца - София

София / Несебър - Виж подробно разписание

  • Карат С
  • Час на заминаване: 12:00
  • Час на пристигане: 19:25
  • Общо време път: 7 часа 25 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

37лв Еднопосочен

София - Стара Загора - Нова Загора - Сливен - Карнобат - Айтос - Бургас - Поморие - Несебър
Враца / София - прекачване - София / Несебър Виж карта

Враца / София - Виж подробно разписание

  • РИМЕСА 99
  • Час на заминаване: 06:12
  • Час на пристигане: 08:00
  • Общо време път: 1 часа 48 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Враца - София

София / Несебър - Виж подробно разписание

  • Калея
  • Час на заминаване: 15:00
  • Час на пристигане: 20:40
  • Общо време път: 5 часа 40 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

София - Бургас - Поморие - Несебър
Враца / София - прекачване - София / Несебър Виж карта

Враца / София - Виж подробно разписание

  • СКОРПИО - 05
  • Час на заминаване: 07:15
  • Час на пристигане: 08:45
  • Общо време път: 1 часа 30 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Враца - София

София / Несебър - Виж подробно разписание

  • Юнион Ивкони
  • Час на заминаване: 11:00
  • Час на пристигане: 17:30
  • Общо време път: 6 часа 30 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

37лв Еднопосочен

София - Пловдив - Стара Загора - Бургас - Поморие - Ахелой - Равда - Несебър
Враца / София - прекачване - София / Несебър Виж карта

Враца / София - Виж подробно разписание

  • СКОРПИО - 05
  • Час на заминаване: 07:15
  • Час на пристигане: 08:45
  • Общо време път: 1 часа 30 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Враца - София

София / Несебър - Виж подробно разписание

  • Юнион Ивкони
  • Час на заминаване: 17:00
  • Час на пристигане: 23:44
  • Общо време път: 6 часа 44 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

37лв Еднопосочен

София - Пловдив - Стара Загора - Нова Загора - Сливен - Карнобат - Айтос - Бургас - Поморие - Ахелой - Равда - Несебър
Враца / София - прекачване - София / Несебър Виж карта

Враца / София - Виж подробно разписание

  • СКОРПИО - 05
  • Час на заминаване: 07:15
  • Час на пристигане: 08:45
  • Общо време път: 1 часа 30 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Враца - София

София / Несебър - Виж подробно разписание

  • Етап
  • Час на заминаване: 14:00
  • Час на пристигане: 19:40
  • Общо време път: 5 часа 40 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

37лв Еднопосочен

София - Бургас - Поморие - Несебър
Враца / София - прекачване - София / Несебър Виж карта

Враца / София - Виж подробно разписание

  • СКОРПИО - 05
  • Час на заминаване: 07:15
  • Час на пристигане: 08:45
  • Общо време път: 1 часа 30 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Враца - София

София / Несебър - Виж подробно разписание

  • Карат С
  • Час на заминаване: 12:00
  • Час на пристигане: 19:25
  • Общо време път: 7 часа 25 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

37лв Еднопосочен

София - Стара Загора - Нова Загора - Сливен - Карнобат - Айтос - Бургас - Поморие - Несебър
Враца / София - прекачване - София / Несебър Виж карта

Враца / София - Виж подробно разписание

  • СКОРПИО - 05
  • Час на заминаване: 07:15
  • Час на пристигане: 08:45
  • Общо време път: 1 часа 30 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Враца - София

София / Несебър - Виж подробно разписание

  • Калея
  • Час на заминаване: 15:00
  • Час на пристигане: 20:40
  • Общо време път: 5 часа 40 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

София - Бургас - Поморие - Несебър
Враца / София - прекачване - София / Несебър Виж карта

Враца / София - Виж подробно разписание

  • РИМЕСА 99
  • Час на заминаване: 08:10
  • Час на пристигане: 09:50
  • Общо време път: 1 часа 40 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Враца - София

София / Несебър - Виж подробно разписание

  • Юнион Ивкони
  • Час на заминаване: 11:00
  • Час на пристигане: 17:30
  • Общо време път: 6 часа 30 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

37лв Еднопосочен

София - Пловдив - Стара Загора - Бургас - Поморие - Ахелой - Равда - Несебър
Враца / София - прекачване - София / Несебър Виж карта

Враца / София - Виж подробно разписание

  • РИМЕСА 99
  • Час на заминаване: 08:10
  • Час на пристигане: 09:50
  • Общо време път: 1 часа 40 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Враца - София

София / Несебър - Виж подробно разписание

  • Юнион Ивкони
  • Час на заминаване: 17:00
  • Час на пристигане: 23:44
  • Общо време път: 6 часа 44 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

37лв Еднопосочен

София - Пловдив - Стара Загора - Нова Загора - Сливен - Карнобат - Айтос - Бургас - Поморие - Ахелой - Равда - Несебър
Враца / София - прекачване - София / Несебър Виж карта

Враца / София - Виж подробно разписание

  • РИМЕСА 99
  • Час на заминаване: 08:10
  • Час на пристигане: 09:50
  • Общо време път: 1 часа 40 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Враца - София

София / Несебър - Виж подробно разписание

  • Етап
  • Час на заминаване: 14:00
  • Час на пристигане: 19:40
  • Общо време път: 5 часа 40 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

37лв Еднопосочен

София - Бургас - Поморие - Несебър
Враца / София - прекачване - София / Несебър Виж карта

Враца / София - Виж подробно разписание

  • РИМЕСА 99
  • Час на заминаване: 08:10
  • Час на пристигане: 09:50
  • Общо време път: 1 часа 40 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Враца - София

София / Несебър - Виж подробно разписание

  • Карат С
  • Час на заминаване: 12:00
  • Час на пристигане: 19:25
  • Общо време път: 7 часа 25 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

37лв Еднопосочен

София - Стара Загора - Нова Загора - Сливен - Карнобат - Айтос - Бургас - Поморие - Несебър
Враца / София - прекачване - София / Несебър Виж карта

Враца / София - Виж подробно разписание

  • РИМЕСА 99
  • Час на заминаване: 08:10
  • Час на пристигане: 09:50
  • Общо време път: 1 часа 40 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Враца - София

София / Несебър - Виж подробно разписание

  • Калея
  • Час на заминаване: 15:00
  • Час на пристигане: 20:40
  • Общо време път: 5 часа 40 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

София - Бургас - Поморие - Несебър
Враца / София - прекачване - София / Несебър Виж карта

Враца / София - Виж подробно разписание

  • РИМЕСА 99
  • Час на заминаване: 08:30
  • Час на пристигане: 10:10
  • Общо време път: 1 часа 40 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Враца - София

София / Несебър - Виж подробно разписание

  • Юнион Ивкони
  • Час на заминаване: 11:00
  • Час на пристигане: 17:30
  • Общо време път: 6 часа 30 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

37лв Еднопосочен

София - Пловдив - Стара Загора - Бургас - Поморие - Ахелой - Равда - Несебър
Враца / София - прекачване - София / Несебър Виж карта

Враца / София - Виж подробно разписание

  • РИМЕСА 99
  • Час на заминаване: 08:30
  • Час на пристигане: 10:10
  • Общо време път: 1 часа 40 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Враца - София

София / Несебър - Виж подробно разписание

  • Юнион Ивкони
  • Час на заминаване: 17:00
  • Час на пристигане: 23:44
  • Общо време път: 6 часа 44 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

37лв Еднопосочен

София - Пловдив - Стара Загора - Нова Загора - Сливен - Карнобат - Айтос - Бургас - Поморие - Ахелой - Равда - Несебър
Враца / София - прекачване - София / Несебър Виж карта

Враца / София - Виж подробно разписание

  • РИМЕСА 99
  • Час на заминаване: 08:30
  • Час на пристигане: 10:10
  • Общо време път: 1 часа 40 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Враца - София

София / Несебър - Виж подробно разписание

  • Етап
  • Час на заминаване: 14:00
  • Час на пристигане: 19:40
  • Общо време път: 5 часа 40 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

37лв Еднопосочен

София - Бургас - Поморие - Несебър
Враца / София - прекачване - София / Несебър Виж карта

Враца / София - Виж подробно разписание

  • РИМЕСА 99
  • Час на заминаване: 08:30
  • Час на пристигане: 10:10
  • Общо време път: 1 часа 40 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Враца - София

София / Несебър - Виж подробно разписание

  • Карат С
  • Час на заминаване: 12:00
  • Час на пристигане: 19:25
  • Общо време път: 7 часа 25 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

37лв Еднопосочен

София - Стара Загора - Нова Загора - Сливен - Карнобат - Айтос - Бургас - Поморие - Несебър
Враца / София - прекачване - София / Несебър Виж карта

Враца / София - Виж подробно разписание

  • РИМЕСА 99
  • Час на заминаване: 08:30
  • Час на пристигане: 10:10
  • Общо време път: 1 часа 40 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Враца - София

София / Несебър - Виж подробно разписание

  • Калея
  • Час на заминаване: 15:00
  • Час на пристигане: 20:40
  • Общо време път: 5 часа 40 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

София - Бургас - Поморие - Несебър
Враца / София - прекачване - София / Несебър Виж карта

Враца / София - Виж подробно разписание

  • Карат С
  • Час на заминаване: 14:20
  • Час на пристигане: 16:00
  • Общо време път: 1 часа 40 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Враца - София

София / Несебър - Виж подробно разписание

  • Юнион Ивкони
  • Час на заминаване: 17:00
  • Час на пристигане: 23:44
  • Общо време път: 6 часа 44 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

37лв Еднопосочен

София - Пловдив - Стара Загора - Нова Загора - Сливен - Карнобат - Айтос - Бургас - Поморие - Ахелой - Равда - Несебър
Враца / София - прекачване - София / Несебър Виж карта

Враца / София - Виж подробно разписание

  • Алексиев - 91
  • Час на заминаване: 09:00
  • Час на пристигане: 10:55
  • Общо време път: 1 часа 55 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Враца - София

София / Несебър - Виж подробно разписание

  • Юнион Ивкони
  • Час на заминаване: 11:00
  • Час на пристигане: 17:30
  • Общо време път: 6 часа 30 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

37лв Еднопосочен

София - Пловдив - Стара Загора - Бургас - Поморие - Ахелой - Равда - Несебър
Враца / София - прекачване - София / Несебър Виж карта

Враца / София - Виж подробно разписание

  • Алексиев - 91
  • Час на заминаване: 09:00
  • Час на пристигане: 10:55
  • Общо време път: 1 часа 55 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Враца - София

София / Несебър - Виж подробно разписание

  • Юнион Ивкони
  • Час на заминаване: 17:00
  • Час на пристигане: 23:44
  • Общо време път: 6 часа 44 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

37лв Еднопосочен

София - Пловдив - Стара Загора - Нова Загора - Сливен - Карнобат - Айтос - Бургас - Поморие - Ахелой - Равда - Несебър
Враца / София - прекачване - София / Несебър Виж карта

Враца / София - Виж подробно разписание

  • Алексиев - 91
  • Час на заминаване: 09:00
  • Час на пристигане: 10:55
  • Общо време път: 1 часа 55 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Враца - София

София / Несебър - Виж подробно разписание

  • Етап
  • Час на заминаване: 14:00
  • Час на пристигане: 19:40
  • Общо време път: 5 часа 40 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

37лв Еднопосочен

София - Бургас - Поморие - Несебър
Враца / София - прекачване - София / Несебър Виж карта

Враца / София - Виж подробно разписание

  • Алексиев - 91
  • Час на заминаване: 09:00
  • Час на пристигане: 10:55
  • Общо време път: 1 часа 55 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Враца - София

София / Несебър - Виж подробно разписание

  • Карат С
  • Час на заминаване: 12:00
  • Час на пристигане: 19:25
  • Общо време път: 7 часа 25 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

37лв Еднопосочен

София - Стара Загора - Нова Загора - Сливен - Карнобат - Айтос - Бургас - Поморие - Несебър
Враца / София - прекачване - София / Несебър Виж карта

Враца / София - Виж подробно разписание

  • Алексиев - 91
  • Час на заминаване: 09:00
  • Час на пристигане: 10:55
  • Общо време път: 1 часа 55 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Враца - София

София / Несебър - Виж подробно разписание

  • Калея
  • Час на заминаване: 15:00
  • Час на пристигане: 20:40
  • Общо време път: 5 часа 40 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

София - Бургас - Поморие - Несебър
Враца / София - прекачване - София / Несебър Виж карта

Враца / София - Виж подробно разписание

  • Алексиев - 91
  • Час на заминаване: 12:00
  • Час на пристигане: 13:50
  • Общо време път: 1 часа 50 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Враца - София

София / Несебър - Виж подробно разписание

  • Юнион Ивкони
  • Час на заминаване: 17:00
  • Час на пристигане: 23:44
  • Общо време път: 6 часа 44 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

37лв Еднопосочен

София - Пловдив - Стара Загора - Нова Загора - Сливен - Карнобат - Айтос - Бургас - Поморие - Ахелой - Равда - Несебър
Враца / София - прекачване - София / Несебър Виж карта

Враца / София - Виж подробно разписание

  • Алексиев - 91
  • Час на заминаване: 12:00
  • Час на пристигане: 13:50
  • Общо време път: 1 часа 50 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Враца - София

София / Несебър - Виж подробно разписание

  • Етап
  • Час на заминаване: 14:00
  • Час на пристигане: 19:40
  • Общо време път: 5 часа 40 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

37лв Еднопосочен

София - Бургас - Поморие - Несебър
Враца / София - прекачване - София / Несебър Виж карта

Враца / София - Виж подробно разписание

  • Алексиев - 91
  • Час на заминаване: 12:00
  • Час на пристигане: 13:50
  • Общо време път: 1 часа 50 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Враца - София

София / Несебър - Виж подробно разписание

  • Калея
  • Час на заминаване: 15:00
  • Час на пристигане: 20:40
  • Общо време път: 5 часа 40 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

София - Бургас - Поморие - Несебър
Враца / София - прекачване - София / Несебър Виж карта

Враца / София - Виж подробно разписание

  • Алексиев - 91
  • Час на заминаване: 15:15
  • Час на пристигане: 16:50
  • Общо време път: 1 часа 35 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Враца - София

София / Несебър - Виж подробно разписание

  • Юнион Ивкони
  • Час на заминаване: 17:00
  • Час на пристигане: 23:44
  • Общо време път: 6 часа 44 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

37лв Еднопосочен

София - Пловдив - Стара Загора - Нова Загора - Сливен - Карнобат - Айтос - Бургас - Поморие - Ахелой - Равда - Несебър
Враца / София - прекачване - София / Несебър Виж карта

Враца / София - Виж подробно разписание

  • Карат С
  • Час на заминаване: 08:40
  • Час на пристигане: 10:35
  • Общо време път: 1 часа 55 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Враца - София

София / Несебър - Виж подробно разписание

  • Юнион Ивкони
  • Час на заминаване: 11:00
  • Час на пристигане: 17:30
  • Общо време път: 6 часа 30 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

37лв Еднопосочен

София - Пловдив - Стара Загора - Бургас - Поморие - Ахелой - Равда - Несебър
Враца / София - прекачване - София / Несебър Виж карта

Враца / София - Виж подробно разписание

  • Карат С
  • Час на заминаване: 08:40
  • Час на пристигане: 10:35
  • Общо време път: 1 часа 55 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Враца - София

София / Несебър - Виж подробно разписание

  • Юнион Ивкони
  • Час на заминаване: 17:00
  • Час на пристигане: 23:44
  • Общо време път: 6 часа 44 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

37лв Еднопосочен

София - Пловдив - Стара Загора - Нова Загора - Сливен - Карнобат - Айтос - Бургас - Поморие - Ахелой - Равда - Несебър
Враца / София - прекачване - София / Несебър Виж карта

Враца / София - Виж подробно разписание

  • Карат С
  • Час на заминаване: 08:40
  • Час на пристигане: 10:35
  • Общо време път: 1 часа 55 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Враца - София

София / Несебър - Виж подробно разписание

  • Етап
  • Час на заминаване: 14:00
  • Час на пристигане: 19:40
  • Общо време път: 5 часа 40 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

37лв Еднопосочен

София - Бургас - Поморие - Несебър
Враца / София - прекачване - София / Несебър Виж карта

Враца / София - Виж подробно разписание

  • Карат С
  • Час на заминаване: 08:40
  • Час на пристигане: 10:35
  • Общо време път: 1 часа 55 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Враца - София

София / Несебър - Виж подробно разписание

  • Карат С
  • Час на заминаване: 12:00
  • Час на пристигане: 19:25
  • Общо време път: 7 часа 25 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

37лв Еднопосочен

София - Стара Загора - Нова Загора - Сливен - Карнобат - Айтос - Бургас - Поморие - Несебър
Враца / София - прекачване - София / Несебър Виж карта

Враца / София - Виж подробно разписание

  • Карат С
  • Час на заминаване: 08:40
  • Час на пристигане: 10:35
  • Общо време път: 1 часа 55 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Враца - София

София / Несебър - Виж подробно разписание

  • Калея
  • Час на заминаване: 15:00
  • Час на пристигане: 20:40
  • Общо време път: 5 часа 40 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

София - Бургас - Поморие - Несебър
Враца / София - прекачване - София / Несебър Виж карта

Враца / София - Виж подробно разписание

  • Монтана АТ
  • Час на заминаване: 07:40
  • Час на пристигане: 09:45
  • Общо време път: 2 часа 5 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Враца - София

София / Несебър - Виж подробно разписание

  • Юнион Ивкони
  • Час на заминаване: 11:00
  • Час на пристигане: 17:30
  • Общо време път: 6 часа 30 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

37лв Еднопосочен

София - Пловдив - Стара Загора - Бургас - Поморие - Ахелой - Равда - Несебър
Враца / София - прекачване - София / Несебър Виж карта

Враца / София - Виж подробно разписание

  • Монтана АТ
  • Час на заминаване: 07:40
  • Час на пристигане: 09:45
  • Общо време път: 2 часа 5 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Враца - София

София / Несебър - Виж подробно разписание

  • Юнион Ивкони
  • Час на заминаване: 17:00
  • Час на пристигане: 23:44
  • Общо време път: 6 часа 44 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

37лв Еднопосочен

София - Пловдив - Стара Загора - Нова Загора - Сливен - Карнобат - Айтос - Бургас - Поморие - Ахелой - Равда - Несебър
Враца / София - прекачване - София / Несебър Виж карта

Враца / София - Виж подробно разписание

  • Монтана АТ
  • Час на заминаване: 07:40
  • Час на пристигане: 09:45
  • Общо време път: 2 часа 5 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Враца - София

София / Несебър - Виж подробно разписание

  • Етап
  • Час на заминаване: 14:00
  • Час на пристигане: 19:40
  • Общо време път: 5 часа 40 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

37лв Еднопосочен

София - Бургас - Поморие - Несебър
Враца / София - прекачване - София / Несебър Виж карта

Враца / София - Виж подробно разписание

  • Монтана АТ
  • Час на заминаване: 07:40
  • Час на пристигане: 09:45
  • Общо време път: 2 часа 5 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Враца - София

София / Несебър - Виж подробно разписание

  • Карат С
  • Час на заминаване: 12:00
  • Час на пристигане: 19:25
  • Общо време път: 7 часа 25 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

37лв Еднопосочен

София - Стара Загора - Нова Загора - Сливен - Карнобат - Айтос - Бургас - Поморие - Несебър
Враца / София - прекачване - София / Несебър Виж карта

Враца / София - Виж подробно разписание

  • Монтана АТ
  • Час на заминаване: 07:40
  • Час на пристигане: 09:45
  • Общо време път: 2 часа 5 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Враца - София

София / Несебър - Виж подробно разписание

  • Калея
  • Час на заминаване: 15:00
  • Час на пристигане: 20:40
  • Общо време път: 5 часа 40 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

София - Бургас - Поморие - Несебър
Враца / София - прекачване - София / Несебър Виж карта

Враца / София - Виж подробно разписание

  • Монтана АТ
  • Час на заминаване: 10:05
  • Час на пристигане: 11:35
  • Общо време път: 1 часа 30 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Враца - София

София / Несебър - Виж подробно разписание

  • Юнион Ивкони
  • Час на заминаване: 17:00
  • Час на пристигане: 23:44
  • Общо време път: 6 часа 44 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

37лв Еднопосочен

София - Пловдив - Стара Загора - Нова Загора - Сливен - Карнобат - Айтос - Бургас - Поморие - Ахелой - Равда - Несебър
Враца / София - прекачване - София / Несебър Виж карта

Враца / София - Виж подробно разписание

  • Монтана АТ
  • Час на заминаване: 10:05
  • Час на пристигане: 11:35
  • Общо време път: 1 часа 30 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Враца - София

София / Несебър - Виж подробно разписание

  • Етап
  • Час на заминаване: 14:00
  • Час на пристигане: 19:40
  • Общо време път: 5 часа 40 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

37лв Еднопосочен

София - Бургас - Поморие - Несебър
Враца / София - прекачване - София / Несебър Виж карта

Враца / София - Виж подробно разписание

  • Монтана АТ
  • Час на заминаване: 10:05
  • Час на пристигане: 11:35
  • Общо време път: 1 часа 30 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Враца - София

София / Несебър - Виж подробно разписание

  • Карат С
  • Час на заминаване: 12:00
  • Час на пристигане: 19:25
  • Общо време път: 7 часа 25 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

37лв Еднопосочен

София - Стара Загора - Нова Загора - Сливен - Карнобат - Айтос - Бургас - Поморие - Несебър
Враца / София - прекачване - София / Несебър Виж карта

Враца / София - Виж подробно разписание

  • Монтана АТ
  • Час на заминаване: 10:05
  • Час на пристигане: 11:35
  • Общо време път: 1 часа 30 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Враца - София

София / Несебър - Виж подробно разписание

  • Калея
  • Час на заминаване: 15:00
  • Час на пристигане: 20:40
  • Общо време път: 5 часа 40 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

София - Бургас - Поморие - Несебър
Враца / София - прекачване - София / Несебър Виж карта

Враца / София - Виж подробно разписание

  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Враца - София

София / Несебър - Виж подробно разписание

  • Юнион Ивкони
  • Час на заминаване: 17:00
  • Час на пристигане: 23:44
  • Общо време път: 6 часа 44 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

37лв Еднопосочен

София - Пловдив - Стара Загора - Нова Загора - Сливен - Карнобат - Айтос - Бургас - Поморие - Ахелой - Равда - Несебър
Враца / София - прекачване - София / Несебър Виж карта

Враца / София - Виж подробно разписание

  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Враца - София

София / Несебър - Виж подробно разписание

  • Юнион Ивкони
  • Час на заминаване: 11:00
  • Час на пристигане: 17:30
  • Общо време път: 6 часа 30 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

37лв Еднопосочен

София - Пловдив - Стара Загора - Бургас - Поморие - Ахелой - Равда - Несебър
Враца / София - прекачване - София / Несебър Виж карта

Враца / София - Виж подробно разписание

  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Враца - София

София / Несебър - Виж подробно разписание

  • Юнион Ивкони
  • Час на заминаване: 17:00
  • Час на пристигане: 23:44
  • Общо време път: 6 часа 44 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

37лв Еднопосочен

София - Пловдив - Стара Загора - Нова Загора - Сливен - Карнобат - Айтос - Бургас - Поморие - Ахелой - Равда - Несебър
Враца / София - прекачване - София / Несебър Виж карта

Враца / София - Виж подробно разписание

  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Враца - София

София / Несебър - Виж подробно разписание

  • Етап
  • Час на заминаване: 14:00
  • Час на пристигане: 19:40
  • Общо време път: 5 часа 40 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

37лв Еднопосочен

София - Бургас - Поморие - Несебър
Враца / София - прекачване - София / Несебър Виж карта

Враца / София - Виж подробно разписание

  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Враца - София

София / Несебър - Виж подробно разписание

  • Карат С
  • Час на заминаване: 12:00
  • Час на пристигане: 19:25
  • Общо време път: 7 часа 25 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

37лв Еднопосочен

София - Стара Загора - Нова Загора - Сливен - Карнобат - Айтос - Бургас - Поморие - Несебър
Враца / София - прекачване - София / Несебър Виж карта

Враца / София - Виж подробно разписание

  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Враца - София

София / Несебър - Виж подробно разписание

  • Калея
  • Час на заминаване: 15:00
  • Час на пристигане: 20:40
  • Общо време път: 5 часа 40 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

София - Бургас - Поморие - Несебър
Враца / София - прекачване - София / Несебър Виж карта

Враца / София - Виж подробно разписание

  • РИМЕСА 99
  • Час на заминаване: 15:10
  • Час на пристигане: 17:00
  • Общо време път: 1 часа 50 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Враца - София

София / Несебър - Виж подробно разписание

  • Юнион Ивкони
  • Час на заминаване: 17:00
  • Час на пристигане: 23:44
  • Общо време път: 6 часа 44 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

37лв Еднопосочен

София - Пловдив - Стара Загора - Нова Загора - Сливен - Карнобат - Айтос - Бургас - Поморие - Ахелой - Равда - Несебър
Враца / София - прекачване - София / Несебър Виж карта

Враца / София - Виж подробно разписание

  • ОРХИ ДЕН
  • Час на заминаване: 06:15
  • Час на пристигане: 08:10
  • Общо време път: 1 часа 55 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Враца - София

София / Несебър - Виж подробно разписание

  • Юнион Ивкони
  • Час на заминаване: 11:00
  • Час на пристигане: 17:30
  • Общо време път: 6 часа 30 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

37лв Еднопосочен

София - Пловдив - Стара Загора - Бургас - Поморие - Ахелой - Равда - Несебър
Враца / София - прекачване - София / Несебър Виж карта

Враца / София - Виж подробно разписание

  • ОРХИ ДЕН
  • Час на заминаване: 06:15
  • Час на пристигане: 08:10
  • Общо време път: 1 часа 55 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Враца - София

София / Несебър - Виж подробно разписание

  • Юнион Ивкони
  • Час на заминаване: 17:00
  • Час на пристигане: 23:44
  • Общо време път: 6 часа 44 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

37лв Еднопосочен

София - Пловдив - Стара Загора - Нова Загора - Сливен - Карнобат - Айтос - Бургас - Поморие - Ахелой - Равда - Несебър
Враца / София - прекачване - София / Несебър Виж карта

Враца / София - Виж подробно разписание

  • ОРХИ ДЕН
  • Час на заминаване: 06:15
  • Час на пристигане: 08:10
  • Общо време път: 1 часа 55 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Враца - София

София / Несебър - Виж подробно разписание

  • Етап
  • Час на заминаване: 14:00
  • Час на пристигане: 19:40
  • Общо време път: 5 часа 40 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

37лв Еднопосочен

София - Бургас - Поморие - Несебър
Враца / София - прекачване - София / Несебър Виж карта

Враца / София - Виж подробно разписание

  • ОРХИ ДЕН
  • Час на заминаване: 06:15
  • Час на пристигане: 08:10
  • Общо време път: 1 часа 55 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Враца - София

София / Несебър - Виж подробно разписание

  • Карат С
  • Час на заминаване: 12:00
  • Час на пристигане: 19:25
  • Общо време път: 7 часа 25 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

37лв Еднопосочен

София - Стара Загора - Нова Загора - Сливен - Карнобат - Айтос - Бургас - Поморие - Несебър
Враца / София - прекачване - София / Несебър Виж карта

Враца / София - Виж подробно разписание

  • ОРХИ ДЕН
  • Час на заминаване: 06:15
  • Час на пристигане: 08:10
  • Общо време път: 1 часа 55 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Враца - София

София / Несебър - Виж подробно разписание

  • Калея
  • Час на заминаване: 15:00
  • Час на пристигане: 20:40
  • Общо време път: 5 часа 40 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

София - Бургас - Поморие - Несебър
Враца / София - прекачване - София / Несебър Виж карта

Враца / София - Виж подробно разписание

  • Веси транс
  • Час на заминаване: 07:20
  • Час на пристигане: 08:50
  • Общо време път: 1 часа 30 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Враца - София

София / Несебър - Виж подробно разписание

  • Юнион Ивкони
  • Час на заминаване: 11:00
  • Час на пристигане: 17:30
  • Общо време път: 6 часа 30 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

37лв Еднопосочен

София - Пловдив - Стара Загора - Бургас - Поморие - Ахелой - Равда - Несебър
Враца / София - прекачване - София / Несебър Виж карта

Враца / София - Виж подробно разписание

  • Веси транс
  • Час на заминаване: 07:20
  • Час на пристигане: 08:50
  • Общо време път: 1 часа 30 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Враца - София

София / Несебър - Виж подробно разписание

  • Юнион Ивкони
  • Час на заминаване: 17:00
  • Час на пристигане: 23:44
  • Общо време път: 6 часа 44 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

37лв Еднопосочен

София - Пловдив - Стара Загора - Нова Загора - Сливен - Карнобат - Айтос - Бургас - Поморие - Ахелой - Равда - Несебър
Враца / София - прекачване - София / Несебър Виж карта

Враца / София - Виж подробно разписание

  • Веси транс
  • Час на заминаване: 07:20
  • Час на пристигане: 08:50
  • Общо време път: 1 часа 30 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Враца - София

София / Несебър - Виж подробно разписание

  • Етап
  • Час на заминаване: 14:00
  • Час на пристигане: 19:40
  • Общо време път: 5 часа 40 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

37лв Еднопосочен

София - Бургас - Поморие - Несебър
Враца / София - прекачване - София / Несебър Виж карта

Враца / София - Виж подробно разписание

  • Веси транс
  • Час на заминаване: 07:20
  • Час на пристигане: 08:50
  • Общо време път: 1 часа 30 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Враца - София

София / Несебър - Виж подробно разписание

  • Карат С
  • Час на заминаване: 12:00
  • Час на пристигане: 19:25
  • Общо време път: 7 часа 25 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

37лв Еднопосочен

София - Стара Загора - Нова Загора - Сливен - Карнобат - Айтос - Бургас - Поморие - Несебър
Враца / София - прекачване - София / Несебър Виж карта

Враца / София - Виж подробно разписание

  • Веси транс
  • Час на заминаване: 07:20
  • Час на пристигане: 08:50
  • Общо време път: 1 часа 30 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Враца - София

София / Несебър - Виж подробно разписание

  • Калея
  • Час на заминаване: 15:00
  • Час на пристигане: 20:40
  • Общо време път: 5 часа 40 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

София - Бургас - Поморие - Несебър
Враца / София - прекачване - София / Несебър Виж карта

Враца / София - Виж подробно разписание

  • Веси транс
  • Час на заминаване: 11:25
  • Час на пристигане: 13:00
  • Общо време път: 1 часа 35 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Враца - София

София / Несебър - Виж подробно разписание

  • Юнион Ивкони
  • Час на заминаване: 17:00
  • Час на пристигане: 23:44
  • Общо време път: 6 часа 44 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

37лв Еднопосочен

София - Пловдив - Стара Загора - Нова Загора - Сливен - Карнобат - Айтос - Бургас - Поморие - Ахелой - Равда - Несебър
Враца / София - прекачване - София / Несебър Виж карта

Враца / София - Виж подробно разписание

  • Веси транс
  • Час на заминаване: 11:25
  • Час на пристигане: 13:00
  • Общо време път: 1 часа 35 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Враца - София

София / Несебър - Виж подробно разписание

  • Етап
  • Час на заминаване: 14:00
  • Час на пристигане: 19:40
  • Общо време път: 5 часа 40 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

37лв Еднопосочен

София - Бургас - Поморие - Несебър
Враца / София - прекачване - София / Несебър Виж карта

Враца / София - Виж подробно разписание

  • Веси транс
  • Час на заминаване: 11:25
  • Час на пристигане: 13:00
  • Общо време път: 1 часа 35 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Враца - София

София / Несебър - Виж подробно разписание

  • Калея
  • Час на заминаване: 15:00
  • Час на пристигане: 20:40
  • Общо време път: 5 часа 40 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

София - Бургас - Поморие - Несебър
Враца / София - прекачване - София / Несебър Виж карта

Враца / София - Виж подробно разписание

  • Монтана АТ
  • Час на заминаване: 08:25
  • Час на пристигане: 10:00
  • Общо време път: 1 часа 35 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Враца - София

София / Несебър - Виж подробно разписание

  • Юнион Ивкони
  • Час на заминаване: 11:00
  • Час на пристигане: 17:30
  • Общо време път: 6 часа 30 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

37лв Еднопосочен

София - Пловдив - Стара Загора - Бургас - Поморие - Ахелой - Равда - Несебър
Враца / София - прекачване - София / Несебър Виж карта

Враца / София - Виж подробно разписание

  • Монтана АТ
  • Час на заминаване: 08:25
  • Час на пристигане: 10:00
  • Общо време път: 1 часа 35 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Враца - София

София / Несебър - Виж подробно разписание

  • Юнион Ивкони
  • Час на заминаване: 17:00
  • Час на пристигане: 23:44
  • Общо време път: 6 часа 44 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

37лв Еднопосочен

София - Пловдив - Стара Загора - Нова Загора - Сливен - Карнобат - Айтос - Бургас - Поморие - Ахелой - Равда - Несебър
Враца / София - прекачване - София / Несебър Виж карта

Враца / София - Виж подробно разписание

  • Монтана АТ
  • Час на заминаване: 08:25
  • Час на пристигане: 10:00
  • Общо време път: 1 часа 35 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Враца - София

София / Несебър - Виж подробно разписание

  • Етап
  • Час на заминаване: 14:00
  • Час на пристигане: 19:40
  • Общо време път: 5 часа 40 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

37лв Еднопосочен

София - Бургас - Поморие - Несебър
Враца / София - прекачване - София / Несебър Виж карта

Враца / София - Виж подробно разписание

  • Монтана АТ
  • Час на заминаване: 08:25
  • Час на пристигане: 10:00
  • Общо време път: 1 часа 35 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Враца - София

София / Несебър - Виж подробно разписание

  • Карат С
  • Час на заминаване: 12:00
  • Час на пристигане: 19:25
  • Общо време път: 7 часа 25 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

37лв Еднопосочен

София - Стара Загора - Нова Загора - Сливен - Карнобат - Айтос - Бургас - Поморие - Несебър
Враца / София - прекачване - София / Несебър Виж карта

Враца / София - Виж подробно разписание

  • Монтана АТ
  • Час на заминаване: 08:25
  • Час на пристигане: 10:00
  • Общо време път: 1 часа 35 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Враца - София

София / Несебър - Виж подробно разписание

  • Калея
  • Час на заминаване: 15:00
  • Час на пристигане: 20:40
  • Общо време път: 5 часа 40 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

София - Бургас - Поморие - Несебър
Враца / София - прекачване - София / Несебър Виж карта

Враца / София - Виж подробно разписание

  • Юбим
  • Час на заминаване: 06:40
  • Час на пристигане: 08:20
  • Общо време път: 1 часа 40 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Враца - София

София / Несебър - Виж подробно разписание

  • Юнион Ивкони
  • Час на заминаване: 11:00
  • Час на пристигане: 17:30
  • Общо време път: 6 часа 30 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

37лв Еднопосочен

София - Пловдив - Стара Загора - Бургас - Поморие - Ахелой - Равда - Несебър
Враца / София - прекачване - София / Несебър Виж карта

Враца / София - Виж подробно разписание

  • Юбим
  • Час на заминаване: 06:40
  • Час на пристигане: 08:20
  • Общо време път: 1 часа 40 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Враца - София

София / Несебър - Виж подробно разписание

  • Юнион Ивкони
  • Час на заминаване: 17:00
  • Час на пристигане: 23:44
  • Общо време път: 6 часа 44 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

37лв Еднопосочен

София - Пловдив - Стара Загора - Нова Загора - Сливен - Карнобат - Айтос - Бургас - Поморие - Ахелой - Равда - Несебър
Враца / София - прекачване - София / Несебър Виж карта

Враца / София - Виж подробно разписание

  • Юбим
  • Час на заминаване: 06:40
  • Час на пристигане: 08:20
  • Общо време път: 1 часа 40 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Враца - София

София / Несебър - Виж подробно разписание

  • Етап
  • Час на заминаване: 14:00
  • Час на пристигане: 19:40
  • Общо време път: 5 часа 40 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

37лв Еднопосочен

София - Бургас - Поморие - Несебър
Враца / София - прекачване - София / Несебър Виж карта

Враца / София - Виж подробно разписание

  • Юбим
  • Час на заминаване: 06:40
  • Час на пристигане: 08:20
  • Общо време път: 1 часа 40 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Враца - София

София / Несебър - Виж подробно разписание

  • Карат С
  • Час на заминаване: 12:00
  • Час на пристигане: 19:25
  • Общо време път: 7 часа 25 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

37лв Еднопосочен

София - Стара Загора - Нова Загора - Сливен - Карнобат - Айтос - Бургас - Поморие - Несебър
Враца / София - прекачване - София / Несебър Виж карта

Враца / София - Виж подробно разписание

  • Юбим
  • Час на заминаване: 06:40
  • Час на пристигане: 08:20
  • Общо време път: 1 часа 40 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Враца - София

София / Несебър - Виж подробно разписание

  • Калея
  • Час на заминаване: 15:00
  • Час на пристигане: 20:40
  • Общо време път: 5 часа 40 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

София - Бургас - Поморие - Несебър
Враца / София - прекачване - София / Несебър Виж карта

Враца / София - Виж подробно разписание

  • ЧИПРОВЦИ ЕКСПРЕС
  • Час на заминаване: 11:40
  • Час на пристигане: 13:20
  • Общо време път: 1 часа 40 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Враца - София

София / Несебър - Виж подробно разписание

  • Юнион Ивкони
  • Час на заминаване: 17:00
  • Час на пристигане: 23:44
  • Общо време път: 6 часа 44 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

37лв Еднопосочен

София - Пловдив - Стара Загора - Нова Загора - Сливен - Карнобат - Айтос - Бургас - Поморие - Ахелой - Равда - Несебър
Враца / София - прекачване - София / Несебър Виж карта

Враца / София - Виж подробно разписание

  • ЧИПРОВЦИ ЕКСПРЕС
  • Час на заминаване: 11:40
  • Час на пристигане: 13:20
  • Общо време път: 1 часа 40 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Враца - София

София / Несебър - Виж подробно разписание

  • Етап
  • Час на заминаване: 14:00
  • Час на пристигане: 19:40
  • Общо време път: 5 часа 40 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

37лв Еднопосочен

София - Бургас - Поморие - Несебър
Враца / София - прекачване - София / Несебър Виж карта

Враца / София - Виж подробно разписание

  • ЧИПРОВЦИ ЕКСПРЕС
  • Час на заминаване: 11:40
  • Час на пристигане: 13:20
  • Общо време път: 1 часа 40 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Враца - София

София / Несебър - Виж подробно разписание

  • Калея
  • Час на заминаване: 15:00
  • Час на пристигане: 20:40
  • Общо време път: 5 часа 40 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

София - Бургас - Поморие - Несебър
Враца / София - прекачване - София / Несебър Виж карта

Враца / София - Виж подробно разписание

  • Монтана АТ
  • Час на заминаване: 13:10
  • Час на пристигане: 14:40
  • Общо време път: 1 часа 30 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Враца - София

София / Несебър - Виж подробно разписание

  • Юнион Ивкони
  • Час на заминаване: 17:00
  • Час на пристигане: 23:44
  • Общо време път: 6 часа 44 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

37лв Еднопосочен

София - Пловдив - Стара Загора - Нова Загора - Сливен - Карнобат - Айтос - Бургас - Поморие - Ахелой - Равда - Несебър
Враца / София - прекачване - София / Несебър Виж карта

Враца / София - Виж подробно разписание

  • Монтана АТ
  • Час на заминаване: 13:10
  • Час на пристигане: 14:40
  • Общо време път: 1 часа 30 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Враца - София

София / Несебър - Виж подробно разписание

  • Калея
  • Час на заминаване: 15:00
  • Час на пристигане: 20:40
  • Общо време път: 5 часа 40 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

София - Бургас - Поморие - Несебър