Видин / София - прекачване - София / Свети Влас Виж карта

Видин / София - Виж подробно разписание

  • Алексиев - 91
  • Час на заминаване: 04:00
  • Час на пристигане: 07:35
  • Общо време път: 3 часа 35 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Видин - София

София / Свети Влас - Виж подробно разписание

  • Юнион Ивкони
  • Час на заминаване: 11:00
  • Час на пристигане: 18:10
  • Общо време път: 7 часа 10 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

37лв Еднопосочен

София - Пловдив - Стара Загора - Бургас - Поморие - Ахелой - Равда - Несебър - Слънчев бряг - Свети Влас
Видин / София - прекачване - София / Свети Влас Виж карта

Видин / София - Виж подробно разписание

  • Алексиев - 91
  • Час на заминаване: 04:00
  • Час на пристигане: 07:35
  • Общо време път: 3 часа 35 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Видин - София

София / Свети Влас - Виж подробно разписание

  • Карат С
  • Час на заминаване: 12:00
  • Час на пристигане: 20:05
  • Общо време път: 8 часа 5 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

38лв Еднопосочен

София - Стара Загора - Нова Загора - Сливен - Карнобат - Айтос - Бургас - Поморие - Несебър - Слънчев бряг - Свети Влас
Видин / София - прекачване - София / Свети Влас Виж карта

Видин / София - Виж подробно разписание

  • Алексиев - 91
  • Час на заминаване: 07:00
  • Час на пристигане: 10:55
  • Общо време път: 3 часа 55 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Видин - Враца - София

София / Свети Влас - Виж подробно разписание

  • Юнион Ивкони
  • Час на заминаване: 11:00
  • Час на пристигане: 18:10
  • Общо време път: 7 часа 10 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

37лв Еднопосочен

София - Пловдив - Стара Загора - Бургас - Поморие - Ахелой - Равда - Несебър - Слънчев бряг - Свети Влас
Видин / София - прекачване - София / Свети Влас Виж карта

Видин / София - Виж подробно разписание

  • Алексиев - 91
  • Час на заминаване: 07:00
  • Час на пристигане: 10:55
  • Общо време път: 3 часа 55 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Видин - Враца - София

София / Свети Влас - Виж подробно разписание

  • Карат С
  • Час на заминаване: 12:00
  • Час на пристигане: 20:05
  • Общо време път: 8 часа 5 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

38лв Еднопосочен

София - Стара Загора - Нова Загора - Сливен - Карнобат - Айтос - Бургас - Поморие - Несебър - Слънчев бряг - Свети Влас