Сортирай по: Час на заминаване   Цена

Богданци / Луковит - Виж подробно разписание Виж карта

  • Биомет
  • Час на заминаване: 00:39
  • Час на пристигане: 05:03
  • Общо време път: 4 часа 24 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Богданци - Търновци, Силистренско - Тутракан - Нова Черна - Сливо поле - Русе - Бяла, Русенско - Левски - Българене - Обнова - Долни Дъбник - Радомирци - Луковит

Богданци / Луковит - Виж подробно разписание Виж карта

  • Етап
  • Час на заминаване: 01:09
  • Час на пристигане: 05:33
  • Общо време път: 4 часа 24 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Богданци - Търновци, Силистренско - Тутракан - Нова Черна - Сливо поле - Русе - Бяла, Русенско - Левски - Българене - Обнова - Долни Дъбник - Радомирци - Луковит

Богданци / Луковит - Виж подробно разписание Виж карта

  • Юнион Ивкони
  • Час на заминаване: 07:19
  • Час на пристигане: 11:33
  • Общо време път: 4 часа 14 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Богданци - Търновци, Силистренско - Тутракан - Нова Черна - Сливо поле - Русе - Бяла, Русенско - Левски - Българене - Обнова - Долни Дъбник - Радомирци - Луковит

Богданци / Луковит - Виж подробно разписание Виж карта

  • Етап
  • Час на заминаване: 09:09
  • Час на пристигане: 13:50
  • Общо време път: 4 часа 41 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Богданци - Търновци, Силистренско - Тутракан - Нова Черна - Сливо поле - Русе - Бяла, Русенско - Луковит
Сортирай по: Час на заминаване   Цена