Бургас / Варна - прекачване - Варна / Абланица, Ловешко Виж карта

Бургас / Варна - Виж подробно разписание

  • М-бус
  • Час на заминаване: 07:00
  • Час на пристигане: 09:30
  • Общо време път: 2 часа 30 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Бургас - Сарафово - Поморие - Ахелой - Слънчев бряг - Иракли - Обзор - Бяла - Камчия - Варна

Варна / Абланица, Ловешко - Виж подробно разписание

  • Юнион Ивкони
  • Час на заминаване: 11:00
  • Час на пристигане: 15:30
  • Общо време път: 4 часа 30 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Варна - Шумен - Търговище - Омуртаг - Велико Търново - Севлиево - Абланица, Ловешко
Бургас / Варна - прекачване - Варна / Абланица, Ловешко Виж карта

Бургас / Варна - Виж подробно разписание

  • М-бус
  • Час на заминаване: 07:00
  • Час на пристигане: 09:30
  • Общо време път: 2 часа 30 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Бургас - Сарафово - Поморие - Ахелой - Слънчев бряг - Иракли - Обзор - Бяла - Камчия - Варна

Варна / Абланица, Ловешко - Виж подробно разписание

  • Юнион Ивкони
  • Час на заминаване: 15:00
  • Час на пристигане: 19:30
  • Общо време път: 4 часа 30 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Варна - Шумен - Търговище - Омуртаг - Велико Търново - Севлиево - Абланица, Ловешко
Бургас / Варна - прекачване - Варна / Абланица, Ловешко Виж карта

Бургас / Варна - Виж подробно разписание

  • М-бус
  • Час на заминаване: 07:00
  • Час на пристигане: 09:30
  • Общо време път: 2 часа 30 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Бургас - Сарафово - Поморие - Ахелой - Слънчев бряг - Иракли - Обзор - Бяла - Камчия - Варна

Варна / Абланица, Ловешко - Виж подробно разписание

  • Юнион Ивкони
  • Час на заминаване: 18:00
  • Час на пристигане: 22:30
  • Общо време път: 4 часа 30 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Варна - Нови пазар - Шумен - Търговище - Омуртаг - Велико Търново - Севлиево - Абланица, Ловешко
Бургас / Варна - прекачване - Варна / Абланица, Ловешко Виж карта

Бургас / Варна - Виж подробно разписание

  • Бургасбус
  • Час на заминаване: 07:30
  • Час на пристигане: 10:00
  • Общо време път: 2 часа 30 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Бургас - Сарафово - Поморие - Ахелой - Слънчев бряг - Иракли - Обзор - Бяла - Камчия - Варна

Варна / Абланица, Ловешко - Виж подробно разписание

  • Юнион Ивкони
  • Час на заминаване: 11:00
  • Час на пристигане: 15:30
  • Общо време път: 4 часа 30 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Варна - Шумен - Търговище - Омуртаг - Велико Търново - Севлиево - Абланица, Ловешко
Бургас / Варна - прекачване - Варна / Абланица, Ловешко Виж карта

Бургас / Варна - Виж подробно разписание

  • Бургасбус
  • Час на заминаване: 07:30
  • Час на пристигане: 10:00
  • Общо време път: 2 часа 30 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Бургас - Сарафово - Поморие - Ахелой - Слънчев бряг - Иракли - Обзор - Бяла - Камчия - Варна

Варна / Абланица, Ловешко - Виж подробно разписание

  • Юнион Ивкони
  • Час на заминаване: 15:00
  • Час на пристигане: 19:30
  • Общо време път: 4 часа 30 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Варна - Шумен - Търговище - Омуртаг - Велико Търново - Севлиево - Абланица, Ловешко
Бургас / Варна - прекачване - Варна / Абланица, Ловешко Виж карта

Бургас / Варна - Виж подробно разписание

  • Бургасбус
  • Час на заминаване: 07:30
  • Час на пристигане: 10:00
  • Общо време път: 2 часа 30 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Бургас - Сарафово - Поморие - Ахелой - Слънчев бряг - Иракли - Обзор - Бяла - Камчия - Варна

Варна / Абланица, Ловешко - Виж подробно разписание

  • Юнион Ивкони
  • Час на заминаване: 18:00
  • Час на пристигане: 22:30
  • Общо време път: 4 часа 30 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Варна - Нови пазар - Шумен - Търговище - Омуртаг - Велико Търново - Севлиево - Абланица, Ловешко
Бургас / Варна - прекачване - Варна / Абланица, Ловешко Виж карта

Бургас / Варна - Виж подробно разписание

  • Бургасбус
  • Час на заминаване: 08:00
  • Час на пристигане: 10:30
  • Общо време път: 2 часа 30 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Бургас - Сарафово - Поморие - Ахелой - Слънчев бряг - Иракли - Обзор - Бяла - Камчия - Варна

Варна / Абланица, Ловешко - Виж подробно разписание

  • Юнион Ивкони
  • Час на заминаване: 11:00
  • Час на пристигане: 15:30
  • Общо време път: 4 часа 30 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Варна - Шумен - Търговище - Омуртаг - Велико Търново - Севлиево - Абланица, Ловешко
Бургас / Варна - прекачване - Варна / Абланица, Ловешко Виж карта

Бургас / Варна - Виж подробно разписание

  • Бургасбус
  • Час на заминаване: 08:00
  • Час на пристигане: 10:30
  • Общо време път: 2 часа 30 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Бургас - Сарафово - Поморие - Ахелой - Слънчев бряг - Иракли - Обзор - Бяла - Камчия - Варна

Варна / Абланица, Ловешко - Виж подробно разписание

  • Юнион Ивкони
  • Час на заминаване: 15:00
  • Час на пристигане: 19:30
  • Общо време път: 4 часа 30 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Варна - Шумен - Търговище - Омуртаг - Велико Търново - Севлиево - Абланица, Ловешко
Бургас / Варна - прекачване - Варна / Абланица, Ловешко Виж карта

Бургас / Варна - Виж подробно разписание

  • Бургасбус
  • Час на заминаване: 08:00
  • Час на пристигане: 10:30
  • Общо време път: 2 часа 30 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Бургас - Сарафово - Поморие - Ахелой - Слънчев бряг - Иракли - Обзор - Бяла - Камчия - Варна

Варна / Абланица, Ловешко - Виж подробно разписание

  • Юнион Ивкони
  • Час на заминаване: 18:00
  • Час на пристигане: 22:30
  • Общо време път: 4 часа 30 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Варна - Нови пазар - Шумен - Търговище - Омуртаг - Велико Търново - Севлиево - Абланица, Ловешко
Бургас / Варна - прекачване - Варна / Абланица, Ловешко Виж карта

Бургас / Варна - Виж подробно разписание

  • М-бус
  • Час на заминаване: 08:30
  • Час на пристигане: 11:00
  • Общо време път: 2 часа 30 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Бургас - Сарафово - Поморие - Ахелой - Слънчев бряг - Иракли - Обзор - Бяла - Камчия - Варна

Варна / Абланица, Ловешко - Виж подробно разписание

  • Юнион Ивкони
  • Час на заминаване: 11:00
  • Час на пристигане: 15:30
  • Общо време път: 4 часа 30 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Варна - Шумен - Търговище - Омуртаг - Велико Търново - Севлиево - Абланица, Ловешко
Бургас / Варна - прекачване - Варна / Абланица, Ловешко Виж карта

Бургас / Варна - Виж подробно разписание

  • М-бус
  • Час на заминаване: 08:30
  • Час на пристигане: 11:00
  • Общо време път: 2 часа 30 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Бургас - Сарафово - Поморие - Ахелой - Слънчев бряг - Иракли - Обзор - Бяла - Камчия - Варна

Варна / Абланица, Ловешко - Виж подробно разписание

  • Юнион Ивкони
  • Час на заминаване: 15:00
  • Час на пристигане: 19:30
  • Общо време път: 4 часа 30 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Варна - Шумен - Търговище - Омуртаг - Велико Търново - Севлиево - Абланица, Ловешко
Бургас / Варна - прекачване - Варна / Абланица, Ловешко Виж карта

Бургас / Варна - Виж подробно разписание

  • М-бус
  • Час на заминаване: 08:30
  • Час на пристигане: 11:00
  • Общо време път: 2 часа 30 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Бургас - Сарафово - Поморие - Ахелой - Слънчев бряг - Иракли - Обзор - Бяла - Камчия - Варна

Варна / Абланица, Ловешко - Виж подробно разписание

  • Юнион Ивкони
  • Час на заминаване: 18:00
  • Час на пристигане: 22:30
  • Общо време път: 4 часа 30 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Варна - Нови пазар - Шумен - Търговище - Омуртаг - Велико Търново - Севлиево - Абланица, Ловешко
Бургас / Варна - прекачване - Варна / Абланица, Ловешко Виж карта

Бургас / Варна - Виж подробно разписание

  • М-бус
  • Час на заминаване: 09:00
  • Час на пристигане: 11:30
  • Общо време път: 2 часа 30 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Бургас - Сарафово - Поморие - Ахелой - Слънчев бряг - Иракли - Обзор - Бяла - Камчия - Варна

Варна / Абланица, Ловешко - Виж подробно разписание

  • Юнион Ивкони
  • Час на заминаване: 15:00
  • Час на пристигане: 19:30
  • Общо време път: 4 часа 30 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Варна - Шумен - Търговище - Омуртаг - Велико Търново - Севлиево - Абланица, Ловешко
Бургас / Варна - прекачване - Варна / Абланица, Ловешко Виж карта

Бургас / Варна - Виж подробно разписание

  • М-бус
  • Час на заминаване: 09:00
  • Час на пристигане: 11:30
  • Общо време път: 2 часа 30 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Бургас - Сарафово - Поморие - Ахелой - Слънчев бряг - Иракли - Обзор - Бяла - Камчия - Варна

Варна / Абланица, Ловешко - Виж подробно разписание

  • Юнион Ивкони
  • Час на заминаване: 18:00
  • Час на пристигане: 22:30
  • Общо време път: 4 часа 30 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Варна - Нови пазар - Шумен - Търговище - Омуртаг - Велико Търново - Севлиево - Абланица, Ловешко
Бургас / Варна - прекачване - Варна / Абланица, Ловешко Виж карта

Бургас / Варна - Виж подробно разписание

  • Арда Тур
  • Час на заминаване: 09:30
  • Час на пристигане: 11:45
  • Общо време път: 2 часа 15 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Бургас - Поморие - Слънчев бряг - Варна

Варна / Абланица, Ловешко - Виж подробно разписание

  • Юнион Ивкони
  • Час на заминаване: 15:00
  • Час на пристигане: 19:30
  • Общо време път: 4 часа 30 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Варна - Шумен - Търговище - Омуртаг - Велико Търново - Севлиево - Абланица, Ловешко
Бургас / Варна - прекачване - Варна / Абланица, Ловешко Виж карта

Бургас / Варна - Виж подробно разписание

  • Арда Тур
  • Час на заминаване: 09:30
  • Час на пристигане: 11:45
  • Общо време път: 2 часа 15 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Бургас - Поморие - Слънчев бряг - Варна

Варна / Абланица, Ловешко - Виж подробно разписание

  • Юнион Ивкони
  • Час на заминаване: 18:00
  • Час на пристигане: 22:30
  • Общо време път: 4 часа 30 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Варна - Нови пазар - Шумен - Търговище - Омуртаг - Велико Търново - Севлиево - Абланица, Ловешко
Бургас / Варна - прекачване - Варна / Абланица, Ловешко Виж карта

Бургас / Варна - Виж подробно разписание

  • Бойдеви
  • Час на заминаване: 09:30
  • Час на пристигане: 11:45
  • Общо време път: 2 часа 15 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Бургас - Варна

Варна / Абланица, Ловешко - Виж подробно разписание

  • Юнион Ивкони
  • Час на заминаване: 15:00
  • Час на пристигане: 19:30
  • Общо време път: 4 часа 30 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Варна - Шумен - Търговище - Омуртаг - Велико Търново - Севлиево - Абланица, Ловешко
Бургас / Варна - прекачване - Варна / Абланица, Ловешко Виж карта

Бургас / Варна - Виж подробно разписание

  • Бойдеви
  • Час на заминаване: 09:30
  • Час на пристигане: 11:45
  • Общо време път: 2 часа 15 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Бургас - Варна

Варна / Абланица, Ловешко - Виж подробно разписание

  • Юнион Ивкони
  • Час на заминаване: 18:00
  • Час на пристигане: 22:30
  • Общо време път: 4 часа 30 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Варна - Нови пазар - Шумен - Търговище - Омуртаг - Велико Търново - Севлиево - Абланица, Ловешко
Бургас / Варна - прекачване - Варна / Абланица, Ловешко Виж карта

Бургас / Варна - Виж подробно разписание

  • М-бус
  • Час на заминаване: 10:00
  • Час на пристигане: 12:30
  • Общо време път: 2 часа 30 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Бургас - Сарафово - Поморие - Ахелой - Слънчев бряг - Иракли - Обзор - Бяла - Камчия - Варна

Варна / Абланица, Ловешко - Виж подробно разписание

  • Юнион Ивкони
  • Час на заминаване: 15:00
  • Час на пристигане: 19:30
  • Общо време път: 4 часа 30 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Варна - Шумен - Търговище - Омуртаг - Велико Търново - Севлиево - Абланица, Ловешко
Бургас / Варна - прекачване - Варна / Абланица, Ловешко Виж карта

Бургас / Варна - Виж подробно разписание

  • М-бус
  • Час на заминаване: 10:00
  • Час на пристигане: 12:30
  • Общо време път: 2 часа 30 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Бургас - Сарафово - Поморие - Ахелой - Слънчев бряг - Иракли - Обзор - Бяла - Камчия - Варна

Варна / Абланица, Ловешко - Виж подробно разписание

  • Юнион Ивкони
  • Час на заминаване: 18:00
  • Час на пристигане: 22:30
  • Общо време път: 4 часа 30 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Варна - Нови пазар - Шумен - Търговище - Омуртаг - Велико Търново - Севлиево - Абланица, Ловешко
Бургас / Варна - прекачване - Варна / Абланица, Ловешко Виж карта

Бургас / Варна - Виж подробно разписание

  • Сърнела
  • Час на заминаване: 10:50
  • Час на пристигане: 13:00
  • Общо време път: 2 часа 10 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Бургас - Поморие - Слънчев бряг - Варна

Варна / Абланица, Ловешко - Виж подробно разписание

  • Юнион Ивкони
  • Час на заминаване: 15:00
  • Час на пристигане: 19:30
  • Общо време път: 4 часа 30 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Варна - Шумен - Търговище - Омуртаг - Велико Търново - Севлиево - Абланица, Ловешко
Бургас / Варна - прекачване - Варна / Абланица, Ловешко Виж карта

Бургас / Варна - Виж подробно разписание

  • Сърнела
  • Час на заминаване: 10:50
  • Час на пристигане: 13:00
  • Общо време път: 2 часа 10 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Бургас - Поморие - Слънчев бряг - Варна

Варна / Абланица, Ловешко - Виж подробно разписание

  • Юнион Ивкони
  • Час на заминаване: 18:00
  • Час на пристигане: 22:30
  • Общо време път: 4 часа 30 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Варна - Нови пазар - Шумен - Търговище - Омуртаг - Велико Търново - Севлиево - Абланица, Ловешко
Бургас / Варна - прекачване - Варна / Абланица, Ловешко Виж карта

Бургас / Варна - Виж подробно разписание

  • М-бус
  • Час на заминаване: 11:00
  • Час на пристигане: 13:30
  • Общо време път: 2 часа 30 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Бургас - Сарафово - Поморие - Ахелой - Слънчев бряг - Иракли - Обзор - Бяла - Камчия - Варна

Варна / Абланица, Ловешко - Виж подробно разписание

  • Юнион Ивкони
  • Час на заминаване: 15:00
  • Час на пристигане: 19:30
  • Общо време път: 4 часа 30 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Варна - Шумен - Търговище - Омуртаг - Велико Търново - Севлиево - Абланица, Ловешко
Бургас / Варна - прекачване - Варна / Абланица, Ловешко Виж карта

Бургас / Варна - Виж подробно разписание

  • М-бус
  • Час на заминаване: 11:00
  • Час на пристигане: 13:30
  • Общо време път: 2 часа 30 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Бургас - Сарафово - Поморие - Ахелой - Слънчев бряг - Иракли - Обзор - Бяла - Камчия - Варна

Варна / Абланица, Ловешко - Виж подробно разписание

  • Юнион Ивкони
  • Час на заминаване: 18:00
  • Час на пристигане: 22:30
  • Общо време път: 4 часа 30 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Варна - Нови пазар - Шумен - Търговище - Омуртаг - Велико Търново - Севлиево - Абланица, Ловешко
Бургас / Варна - прекачване - Варна / Абланица, Ловешко Виж карта

Бургас / Варна - Виж подробно разписание

  • Медилин
  • Час на заминаване: 11:20
  • Час на пристигане: 13:30
  • Общо време път: 2 часа 10 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Бургас - Слънчев бряг - Варна

Варна / Абланица, Ловешко - Виж подробно разписание

  • Юнион Ивкони
  • Час на заминаване: 15:00
  • Час на пристигане: 19:30
  • Общо време път: 4 часа 30 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Варна - Шумен - Търговище - Омуртаг - Велико Търново - Севлиево - Абланица, Ловешко
Бургас / Варна - прекачване - Варна / Абланица, Ловешко Виж карта

Бургас / Варна - Виж подробно разписание

  • Медилин
  • Час на заминаване: 11:20
  • Час на пристигане: 13:30
  • Общо време път: 2 часа 10 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Бургас - Слънчев бряг - Варна

Варна / Абланица, Ловешко - Виж подробно разписание

  • Юнион Ивкони
  • Час на заминаване: 18:00
  • Час на пристигане: 22:30
  • Общо време път: 4 часа 30 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Варна - Нови пазар - Шумен - Търговище - Омуртаг - Велико Търново - Севлиево - Абланица, Ловешко
Бургас / Варна - прекачване - Варна / Абланица, Ловешко Виж карта

Бургас / Варна - Виж подробно разписание

  • Кристал
  • Час на заминаване: 11:40
  • Час на пристигане: 14:10
  • Общо време път: 2 часа 30 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Бургас - Слънчев бряг - Варна

Варна / Абланица, Ловешко - Виж подробно разписание

  • Юнион Ивкони
  • Час на заминаване: 15:00
  • Час на пристигане: 19:30
  • Общо време път: 4 часа 30 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Варна - Шумен - Търговище - Омуртаг - Велико Търново - Севлиево - Абланица, Ловешко
Бургас / Варна - прекачване - Варна / Абланица, Ловешко Виж карта

Бургас / Варна - Виж подробно разписание

  • Кристал
  • Час на заминаване: 11:40
  • Час на пристигане: 14:10
  • Общо време път: 2 часа 30 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Бургас - Слънчев бряг - Варна

Варна / Абланица, Ловешко - Виж подробно разписание

  • Юнион Ивкони
  • Час на заминаване: 18:00
  • Час на пристигане: 22:30
  • Общо време път: 4 часа 30 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Варна - Нови пазар - Шумен - Търговище - Омуртаг - Велико Търново - Севлиево - Абланица, Ловешко
Бургас / Варна - прекачване - Варна / Абланица, Ловешко Виж карта

Бургас / Варна - Виж подробно разписание

  • М-бус
  • Час на заминаване: 12:00
  • Час на пристигане: 14:30
  • Общо време път: 2 часа 30 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Бургас - Сарафово - Поморие - Ахелой - Слънчев бряг - Иракли - Обзор - Бяла - Камчия - Варна

Варна / Абланица, Ловешко - Виж подробно разписание

  • Юнион Ивкони
  • Час на заминаване: 15:00
  • Час на пристигане: 19:30
  • Общо време път: 4 часа 30 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Варна - Шумен - Търговище - Омуртаг - Велико Търново - Севлиево - Абланица, Ловешко
Бургас / Варна - прекачване - Варна / Абланица, Ловешко Виж карта

Бургас / Варна - Виж подробно разписание

  • М-бус
  • Час на заминаване: 12:00
  • Час на пристигане: 14:30
  • Общо време път: 2 часа 30 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Бургас - Сарафово - Поморие - Ахелой - Слънчев бряг - Иракли - Обзор - Бяла - Камчия - Варна

Варна / Абланица, Ловешко - Виж подробно разписание

  • Юнион Ивкони
  • Час на заминаване: 18:00
  • Час на пристигане: 22:30
  • Общо време път: 4 часа 30 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Варна - Нови пазар - Шумен - Търговище - Омуртаг - Велико Търново - Севлиево - Абланица, Ловешко
Бургас / Варна - прекачване - Варна / Абланица, Ловешко Виж карта

Бургас / Варна - Виж подробно разписание

  • Травел Експрес
  • Час на заминаване: 13:00
  • Час на пристигане: 15:30
  • Общо време път: 2 часа 30 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Бургас - Сарафово - Поморие - Ахелой - Слънчев бряг - Иракли - Обзор - Бяла - Камчия - Варна

Варна / Абланица, Ловешко - Виж подробно разписание

  • Юнион Ивкони
  • Час на заминаване: 18:00
  • Час на пристигане: 22:30
  • Общо време път: 4 часа 30 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Варна - Нови пазар - Шумен - Търговище - Омуртаг - Велико Търново - Севлиево - Абланица, Ловешко
Бургас / Варна - прекачване - Варна / Абланица, Ловешко Виж карта

Бургас / Варна - Виж подробно разписание

  • Варна бус 2000
  • Час на заминаване: 14:00
  • Час на пристигане: 16:30
  • Общо време път: 2 часа 30 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Бургас - Сарафово - Поморие - Ахелой - Слънчев бряг - Иракли - Обзор - Бяла - Камчия - Варна

Варна / Абланица, Ловешко - Виж подробно разписание

  • Юнион Ивкони
  • Час на заминаване: 18:00
  • Час на пристигане: 22:30
  • Общо време път: 4 часа 30 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Варна - Нови пазар - Шумен - Търговище - Омуртаг - Велико Търново - Севлиево - Абланица, Ловешко
Бургас / Варна - прекачване - Варна / Абланица, Ловешко Виж карта

Бургас / Варна - Виж подробно разписание

  • Травел Експрес
  • Час на заминаване: 15:00
  • Час на пристигане: 17:30
  • Общо време път: 2 часа 30 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Бургас - Сарафово - Поморие - Ахелой - Слънчев бряг - Иракли - Обзор - Бяла - Камчия - Варна

Варна / Абланица, Ловешко - Виж подробно разписание

  • Юнион Ивкони
  • Час на заминаване: 18:00
  • Час на пристигане: 22:30
  • Общо време път: 4 часа 30 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Варна - Нови пазар - Шумен - Търговище - Омуртаг - Велико Търново - Севлиево - Абланица, Ловешко