Сортирай по: Час на заминаване   Цена

Боаза / Микре - Виж подробно разписание Виж карта

  • Юнион Ивкони
  • Час на заминаване: 13:05
  • Час на пристигане: 13:25
  • Общо време път: 20 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Боаза - Български Извор - Микре

Боаза / Микре - Виж подробно разписание Виж карта

  • Юнион Ивкони
  • Час на заминаване: 14:35
  • Час на пристигане: 14:55
  • Общо време път: 20 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Боаза - Микре

Боаза / Микре - Виж подробно разписание Виж карта

  • Юнион Ивкони
  • Час на заминаване: 16:45
  • Час на пристигане: 16:55
  • Общо време път: 10 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Боаза - Български Извор - Микре

Боаза / Микре - Виж подробно разписание Виж карта

  • Юнион Ивкони
  • Час на заминаване: 17:35
  • Час на пристигане: 17:55
  • Общо време път: 20 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Боаза - Български Извор - Микре
Сортирай по: Час на заминаване   Цена