Сортирай по: Час на заминаване   Цена

Боаза / Български Извор - Виж подробно разписание Виж карта

  • Юнион Ивкони
  • Час на заминаване: 10:15
  • Час на пристигане: 10:20
  • Общо време път: 5 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Боаза - Български Извор

Боаза / Български Извор - Виж подробно разписание Виж карта

  • Юнион Ивкони
  • Час на заминаване: 13:05
  • Час на пристигане: 13:10
  • Общо време път: 5 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Боаза - Български Извор

Боаза / Български Извор - Виж подробно разписание Виж карта

  • Юнион Ивкони
  • Час на заминаване: 14:35
  • Час на пристигане: 14:40
  • Общо време път: 5 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Боаза - Микре - Български Извор

Боаза / Български Извор - Виж подробно разписание Виж карта

  • Юнион Ивкони
  • Час на заминаване: 16:45
  • Час на пристигане: 16:50
  • Общо време път: 5 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Боаза - Български Извор

Боаза / Български Извор - Виж подробно разписание Виж карта

  • Юнион Ивкони
  • Час на заминаване: 17:35
  • Час на пристигане: 17:40
  • Общо време път: 5 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Боаза - Български Извор
Сортирай по: Час на заминаване   Цена