Сортирай по: Час на заминаване   Цена

Боаза / Ябланица - Виж подробно разписание Виж карта

  • Юнион Ивкони
  • Час на заминаване: 05:35
  • Час на пристигане: 05:55
  • Общо време път: 20 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Боаза - Брестница - Ябланица

Боаза / Ябланица - Виж подробно разписание Виж карта

  • Юнион Ивкони
  • Час на заминаване: 09:45
  • Час на пристигане: 10:05
  • Общо време път: 20 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Боаза - Малка Брестница - Ябланица

Боаза / Ябланица - Виж подробно разписание Виж карта

  • Юнион Ивкони
  • Час на заминаване: 17:08
  • Час на пристигане: 17:25
  • Общо време път: 17 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Боаза - Малка Брестница - Ябланица

Боаза / Ябланица - Виж подробно разписание Виж карта

  • Юнион Ивкони
  • Час на заминаване: 18:08
  • Час на пристигане: 18:25
  • Общо време път: 17 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Боаза - Малка Брестница - Ябланица

Боаза / Ябланица - Виж подробно разписание Виж карта

  • Юнион Ивкони
  • Час на заминаване: 18:40
  • Час на пристигане: 19:00
  • Общо време път: 20 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Боаза - Малка Брестница - Ябланица

Боаза / Ябланица - Виж подробно разписание Виж карта

  • Юнион Ивкони
  • Час на заминаване: 20:00
  • Час на пристигане: 20:13
  • Общо време път: 13 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Боаза - Ябланица
Сортирай по: Час на заминаване   Цена