Сортирай по: Час на заминаване   Цена

Боаза / София - Виж подробно разписание Виж карта

  • Юнион Ивкони
  • Час на заминаване: 05:35
  • Час на пристигане: 07:20
  • Общо време път: 1 часа 45 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Боаза - Брестница - Ябланица - Правец - София

Боаза / София - Виж подробно разписание Виж карта

  • Юнион Ивкони
  • Час на заминаване: 09:45
  • Час на пристигане: 11:15
  • Общо време път: 1 часа 30 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Боаза - Малка Брестница - Ябланица - Правец - София

Боаза / София - Виж подробно разписание Виж карта

  • Юнион Ивкони
  • Час на заминаване: 17:08
  • Час на пристигане: 18:50
  • Общо време път: 1 часа 42 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Боаза - Малка Брестница - Ябланица - Правец - София

Боаза / София - Виж подробно разписание Виж карта

  • Юнион Ивкони
  • Час на заминаване: 18:08
  • Час на пристигане: 19:45
  • Общо време път: 1 часа 37 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Боаза - Малка Брестница - Ябланица - Правец - София

Боаза / София - Виж подробно разписание Виж карта

  • Юнион Ивкони
  • Час на заминаване: 18:40
  • Час на пристигане: 20:20
  • Общо време път: 1 часа 40 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Боаза - Малка Брестница - Ябланица - Правец - София

Боаза / София - Виж подробно разписание Виж карта

  • Юнион Ивкони
  • Час на заминаване: 20:00
  • Час на пристигане: 21:30
  • Общо време път: 1 часа 30 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Боаза - Ябланица - Правец - София
Сортирай по: Час на заминаване   Цена