Сортирай по: Час на заминаване   Цена

Боаза / Абланица, Ловешко - Виж подробно разписание Виж карта

  • Юнион Ивкони
  • Час на заминаване: 13:05
  • Час на пристигане: 13:35
  • Общо време път: 30 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Боаза - Български Извор - Микре - Абланица, Ловешко

Боаза / Абланица, Ловешко - Виж подробно разписание Виж карта

  • Юнион Ивкони
  • Час на заминаване: 14:35
  • Час на пристигане: 15:05
  • Общо време път: 30 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Боаза - Микре - Български Извор - Абланица, Ловешко

Боаза / Абланица, Ловешко - Виж подробно разписание Виж карта

  • Юнион Ивкони
  • Час на заминаване: 16:45
  • Час на пристигане: 17:15
  • Общо време път: 30 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Боаза - Български Извор - Микре - Абланица, Ловешко

Боаза / Абланица, Ловешко - Виж подробно разписание Виж карта

  • Юнион Ивкони
  • Час на заминаване: 17:35
  • Час на пристигане: 18:05
  • Общо време път: 30 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Боаза - Български Извор - Микре - Абланица, Ловешко
Сортирай по: Час на заминаване   Цена