Сортирай по: Час на заминаване   Цена

Берковица / София - Виж подробно разписание Виж карта

  • ДЕПС 21
  • Час на заминаване: 06:00
  • Час на пристигане: 07:40
  • Общо време път: 1 часа 40 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Берковица - Бързия - Петрохан - София

Берковица / София - Виж подробно разписание Виж карта

  • Монтана АТ
  • Час на заминаване: 07:27
  • Час на пристигане: 09:20
  • Общо време път: 1 часа 53 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Берковица - Бързия - Петрохан - София

Берковица / София - Виж подробно разписание Виж карта

  • ЙОЕЛ
  • Час на заминаване: 08:31
  • Час на пристигане: 10:30
  • Общо време път: 1 часа 59 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Берковица - Бързия - Петрохан - Костинброд - София

Берковица / София - Виж подробно разписание Виж карта

  • ЙОЕЛ
  • Час на заминаване: 17:00
  • Час на пристигане: 18:40
  • Общо време път: 1 часа 40 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Берковица - Бързия - Петрохан - София
Сортирай по: Час на заминаване   Цена