Сортирай по: Час на заминаване   Цена

Бреница / Кнежа - Виж подробно разписание Виж карта

  • Транс 5
  • Час на заминаване: 12:20
  • Час на пристигане: 12:35
  • Общо време път: 15 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

2лв Еднопосочен

Бреница - Кнежа

Бреница / Кнежа - Виж подробно разписание Виж карта

  • Транс 5
  • Час на заминаване: 13:05
  • Час на пристигане: 13:20
  • Общо време път: 15 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

2лв Еднопосочен

Бреница - Кнежа

Бреница / Кнежа - Виж подробно разписание Виж карта

  • Транс 5
  • Час на заминаване: 18:05
  • Час на пристигане: 18:44
  • Общо време път: 39 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

2лв Еднопосочен

Бреница - Бяла Слатина - Кнежа