Сортирай по: Час на заминаване   Цена

Бобошево / Благоевград - Виж подробно разписание Виж карта

  • Час на заминаване: 07:27
  • Час на пристигане: 07:55
  • Общо време път: 28 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Бобошево - Благоевград

Бобошево / Благоевград - Виж подробно разписание Виж карта

  • Юнион Ивкони
  • Час на заминаване: 08:01
  • Час на пристигане: 08:20
  • Общо време път: 19 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Бобошево - Благоевград

Бобошево / Благоевград - Виж подробно разписание Виж карта

  • Час на заминаване: 10:57
  • Час на пристигане: 11:25
  • Общо време път: 28 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Бобошево - Благоевград

Бобошево / Благоевград - Виж подробно разписание Виж карта

  • Час на заминаване: 14:19
  • Час на пристигане: 15:06
  • Общо време път: 47 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Бобошево - Кочериново - Благоевград

Бобошево / Благоевград - Виж подробно разписание Виж карта

  • Час на заминаване: 16:42
  • Час на пристигане: 17:10
  • Общо време път: 28 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Бобошево - Благоевград

Бобошево / Благоевград - Виж подробно разписание Виж карта

  • Час на заминаване: 19:44
  • Час на пристигане: 20:31
  • Общо време път: 47 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Бобошево - Кочериново - Благоевград
Сортирай по: Час на заминаване   Цена