Сортирай по: Час на заминаване   Цена

Белица (Благоевградско) / Разлог - Виж подробно разписание Виж карта

  • Якоруда бус
  • Час на заминаване: 05:21
  • Час на пристигане: 05:54
  • Общо време път: 33 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Белица (Благоевградско) - Баня (Благоевградско) - Банско - Разлог

Белица (Благоевградско) / Разлог - Виж подробно разписание Виж карта

  • Якоруда бус
  • Час на заминаване: 06:25
  • Час на пристигане: 07:06
  • Общо време път: 41 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Белица (Благоевградско) - Баня (Благоевградско) - Банско - Разлог

Белица (Благоевградско) / Разлог - Виж подробно разписание Виж карта

  • Микробус
  • Час на заминаване: 17:10
  • Час на пристигане: 17:35
  • Общо време път: 25 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Белица (Благоевградско) - Баня (Благоевградско) - Разлог

Белица (Благоевградско) / Разлог - Виж подробно разписание Виж карта

  • Микробус
  • Час на заминаване: 18:31
  • Час на пристигане: 19:01
  • Общо време път: 30 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Белица (Благоевградско) - Баня (Благоевградско) - Разлог
Сортирай по: Час на заминаване   Цена