Сортирай по: Час на заминаване   Цена

Ботевград / Козлодуй - Виж подробно разписание Виж карта

  • РИМЕСА 99
  • Час на заминаване: 08:20
  • Час на пристигане: 10:50
  • Общо време път: 2 часа 30 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Ботевград - Враца - Алтимир - Козлодуй

Ботевград / Козлодуй - Виж подробно разписание Виж карта

  • РИМЕСА 99
  • Час на заминаване: 14:20
  • Час на пристигане: 17:00
  • Общо време път: 2 часа 40 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Ботевград - Враца - Алтимир - Козлодуй

Ботевград / Козлодуй - Виж подробно разписание Виж карта

  • РИМЕСА 99
  • Час на заминаване: 16:50
  • Час на пристигане: 19:30
  • Общо време път: 2 часа 40 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Ботевград - Враца - Хайредин - Козлодуй

Ботевград / Козлодуй - Виж подробно разписание Виж карта

  • РИМЕСА 99
  • Час на заминаване: 18:20
  • Час на пристигане: 21:00
  • Общо време път: 2 часа 40 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Ботевград - Враца - Алтимир - Козлодуй
Сортирай по: Час на заминаване   Цена