Ботевград / София - прекачване - София / Пловдив Виж карта

Ботевград / София - Виж подробно разписание

  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Ботевград - София

София / Пловдив - Виж подробно разписание

  • Юнион Ивкони
  • Час на заминаване: 00:01
  • Час на пристигане: 01:45
  • Общо време път: 1 часа 44 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

София - Пазарджик - Пловдив
Ботевград / София - прекачване - София / Пловдив Виж карта

Ботевград / София - Виж подробно разписание

  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Ботевград - София

София / Пловдив - Виж подробно разписание

  • Юнион Ивкони
  • Час на заминаване: 07:00
  • Час на пристигане: 08:55
  • Общо време път: 1 часа 55 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

12лв Еднопосочен

София - Пловдив
Ботевград / София - прекачване - София / Пловдив Виж карта

Ботевград / София - Виж подробно разписание

  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Ботевград - София

София / Пловдив - Виж подробно разписание

  • Витоша Експрес
  • Час на заминаване: 07:00
  • Час на пристигане: 09:05
  • Общо време път: 2 часа 5 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

14лв Еднопосочен

София - Пловдив
Ботевград / София - прекачване - София / Пловдив Виж карта

Ботевград / София - Виж подробно разписание

  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Ботевград - София

София / Пловдив - Виж подробно разписание

  • Витоша Експрес
  • Час на заминаване: 08:00
  • Час на пристигане: 10:05
  • Общо време път: 2 часа 5 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

14лв Еднопосочен

София - Пловдив
Ботевград / София - прекачване - София / Пловдив Виж карта

Ботевград / София - Виж подробно разписание

  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Ботевград - София

София / Пловдив - Виж подробно разписание

  • Транс Авто
  • Час на заминаване: 08:00
  • Час на пристигане: 09:55
  • Общо време път: 1 часа 55 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

13лв Еднопосочен

София - Пловдив
Ботевград / София - прекачване - София / Пловдив Виж карта

Ботевград / София - Виж подробно разписание

  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Ботевград - София

София / Пловдив - Виж подробно разписание

  • Юнион Ивкони
  • Час на заминаване: 08:30
  • Час на пристигане: 10:30
  • Общо време път: 2 часа
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

София - Пазарджик - Пловдив
Ботевград / София - прекачване - София / Пловдив Виж карта

Ботевград / София - Виж подробно разписание

  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Ботевград - София

София / Пловдив - Виж подробно разписание

  • Витоша Експрес
  • Час на заминаване: 09:00
  • Час на пристигане: 11:05
  • Общо време път: 2 часа 5 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

14лв Еднопосочен

София - Пловдив
Ботевград / София - прекачване - София / Пловдив Виж карта

Ботевград / София - Виж подробно разписание

  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Ботевград - София

София / Пловдив - Виж подробно разписание

  • Витоша Експрес
  • Час на заминаване: 10:00
  • Час на пристигане: 12:05
  • Общо време път: 2 часа 5 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

14лв Еднопосочен

София - Пловдив
Ботевград / София - прекачване - София / Пловдив Виж карта

Ботевград / София - Виж подробно разписание

  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Ботевград - София

София / Пловдив - Виж подробно разписание

  • Юнион Ивкони
  • Час на заминаване: 11:00
  • Час на пристигане: 12:55
  • Общо време път: 1 часа 55 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

12лв Еднопосочен

София - Пловдив
Ботевград / София - прекачване - София / Пловдив Виж карта

Ботевград / София - Виж подробно разписание

  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Ботевград - София

София / Пловдив - Виж подробно разписание

  • Витоша Експрес
  • Час на заминаване: 11:00
  • Час на пристигане: 13:05
  • Общо време път: 2 часа 5 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

14лв Еднопосочен

София - Пловдив
Ботевград / София - прекачване - София / Пловдив Виж карта

Ботевград / София - Виж подробно разписание

  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Ботевград - София

София / Пловдив - Виж подробно разписание

  • Витоша Експрес
  • Час на заминаване: 11:30
  • Час на пристигане: 13:35
  • Общо време път: 2 часа 5 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

14лв Еднопосочен

София - Пловдив
Ботевград / София - прекачване - София / Пловдив Виж карта

Ботевград / София - Виж подробно разписание

  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Ботевград - София

София / Пловдив - Виж подробно разписание

  • Витоша Експрес
  • Час на заминаване: 12:00
  • Час на пристигане: 14:05
  • Общо време път: 2 часа 5 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

14лв Еднопосочен

София - Пловдив
Ботевград / София - прекачване - София / Пловдив Виж карта

Ботевград / София - Виж подробно разписание

  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Ботевград - София

София / Пловдив - Виж подробно разписание

  • ЕТ "Иво Топчиев"
  • Час на заминаване: 12:00
  • Час на пристигане: 13:55
  • Общо време път: 1 часа 55 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

София - Пловдив
Ботевград / София - прекачване - София / Пловдив Виж карта

Ботевград / София - Виж подробно разписание

  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Ботевград - София

София / Пловдив - Виж подробно разписание

  • Витоша Експрес
  • Час на заминаване: 12:30
  • Час на пристигане: 14:35
  • Общо време път: 2 часа 5 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

14лв Еднопосочен

София - Пловдив
Ботевград / София - прекачване - София / Пловдив Виж карта

Ботевград / София - Виж подробно разписание

  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Ботевград - София

София / Пловдив - Виж подробно разписание

  • Хеброс Бус
  • Час на заминаване: 13:00
  • Час на пристигане: 15:05
  • Общо време път: 2 часа 5 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

14лв Еднопосочен

София - Пловдив
Ботевград / София - прекачване - София / Пловдив Виж карта

Ботевград / София - Виж подробно разписание

  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Ботевград - София

София / Пловдив - Виж подробно разписание

  • Рожен експрес
  • Час на заминаване: 13:10
  • Час на пристигане: 15:05
  • Общо време път: 1 часа 55 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

13лв Еднопосочен

София - Пловдив
Ботевград / София - прекачване - София / Пловдив Виж карта

Ботевград / София - Виж подробно разписание

  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Ботевград - София

София / Пловдив - Виж подробно разписание

  • Хеброс Бус
  • Час на заминаване: 14:00
  • Час на пристигане: 16:05
  • Общо време път: 2 часа 5 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

14лв Еднопосочен

София - Пловдив
Ботевград / София - прекачване - София / Пловдив Виж карта

Ботевград / София - Виж подробно разписание

  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Ботевград - София

София / Пловдив - Виж подробно разписание

  • Хеброс Бус
  • Час на заминаване: 14:30
  • Час на пристигане: 16:35
  • Общо време път: 2 часа 5 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

14лв Еднопосочен

София - Пловдив
Ботевград / София - прекачване - София / Пловдив Виж карта

Ботевград / София - Виж подробно разписание

  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Ботевград - София

София / Пловдив - Виж подробно разписание

  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

София - Пловдив
Ботевград / София - прекачване - София / Пловдив Виж карта

Ботевград / София - Виж подробно разписание

  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Ботевград - София

София / Пловдив - Виж подробно разписание

  • Хеброс Бус
  • Час на заминаване: 15:15
  • Час на пристигане: 17:20
  • Общо време път: 2 часа 5 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

14лв Еднопосочен

София - Пловдив
Ботевград / София - прекачване - София / Пловдив Виж карта

Ботевград / София - Виж подробно разписание

  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Ботевград - София

София / Пловдив - Виж подробно разписание

  • Рожен експрес
  • Час на заминаване: 16:00
  • Час на пристигане: 17:55
  • Общо време път: 1 часа 55 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

13лв Еднопосочен

София - Пловдив
Ботевград / София - прекачване - София / Пловдив Виж карта

Ботевград / София - Виж подробно разписание

  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Ботевград - София

София / Пловдив - Виж подробно разписание

  • Хеброс Бус
  • Час на заминаване: 16:30
  • Час на пристигане: 18:35
  • Общо време път: 2 часа 5 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

14лв Еднопосочен

София - Пловдив
Ботевград / София - прекачване - София / Пловдив Виж карта

Ботевград / София - Виж подробно разписание

  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Ботевград - София

София / Пловдив - Виж подробно разписание

  • Юнион Ивкони
  • Час на заминаване: 17:00
  • Час на пристигане: 18:55
  • Общо време път: 1 часа 55 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

12лв Еднопосочен

София - Пловдив
Ботевград / София - прекачване - София / Пловдив Виж карта

Ботевград / София - Виж подробно разписание

  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Ботевград - София

София / Пловдив - Виж подробно разписание

  • НИКИ - 1962 ЕООД
  • Час на заминаване: 17:00
  • Час на пристигане: 18:55
  • Общо време път: 1 часа 55 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

София - Пловдив
Ботевград / София - прекачване - София / Пловдив Виж карта

Ботевград / София - Виж подробно разписание

  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Ботевград - София

София / Пловдив - Виж подробно разписание

  • Хеброс Бус
  • Час на заминаване: 17:15
  • Час на пристигане: 19:20
  • Общо време път: 2 часа 5 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

14лв Еднопосочен

София - Пловдив
Ботевград / София - прекачване - София / Пловдив Виж карта

Ботевград / София - Виж подробно разписание

  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Ботевград - София

София / Пловдив - Виж подробно разписание

  • Хеброс Бус
  • Час на заминаване: 18:00
  • Час на пристигане: 20:05
  • Общо време път: 2 часа 5 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

14лв Еднопосочен

София - Пловдив
Ботевград / София - прекачване - София / Пловдив Виж карта

Ботевград / София - Виж подробно разписание

  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Ботевград - София

София / Пловдив - Виж подробно разписание

  • Рожен експрес
  • Час на заминаване: 18:00
  • Час на пристигане: 19:55
  • Общо време път: 1 часа 55 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

13лв Еднопосочен

София - Пловдив
Ботевград / София - прекачване - София / Пловдив Виж карта

Ботевград / София - Виж подробно разписание

  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Ботевград - София

София / Пловдив - Виж подробно разписание

  • Хеброс Бус
  • Час на заминаване: 19:00
  • Час на пристигане: 21:05
  • Общо време път: 2 часа 5 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

14лв Еднопосочен

София - Пловдив
Ботевград / София - прекачване - София / Пловдив Виж карта

Ботевград / София - Виж подробно разписание

  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Ботевград - София

София / Пловдив - Виж подробно разписание

  • Хеброс Бус
  • Час на заминаване: 20:00
  • Час на пристигане: 22:05
  • Общо време път: 2 часа 5 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

14лв Еднопосочен

София - Пловдив
Ботевград / София - прекачване - София / Пловдив Виж карта

Ботевград / София - Виж подробно разписание

  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Ботевград - София

София / Пловдив - Виж подробно разписание

  • Юнион Ивкони
  • Час на заминаване: 20:30
  • Час на пристигане: 22:20
  • Общо време път: 1 часа 50 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

София - Пазарджик - Пловдив
Ботевград / София - прекачване - София / Пловдив Виж карта

Ботевград / София - Виж подробно разписание

  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Ботевград - София

София / Пловдив - Виж подробно разписание

  • Арда Тур
  • Час на заминаване: 20:30
  • Час на пристигане: 22:30
  • Общо време път: 2 часа
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

София - Пловдив
Ботевград / София - прекачване - София / Пловдив Виж карта

Ботевград / София - Виж подробно разписание

  • ПЛАМИДАН
  • Час на заминаване: 08:00
  • Час на пристигане: 09:00
  • Общо време път:
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Ботевград - София

София / Пловдив - Виж подробно разписание

  • Витоша Експрес
  • Час на заминаване: 09:00
  • Час на пристигане: 11:05
  • Общо време път: 2 часа 5 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

14лв Еднопосочен

София - Пловдив
Ботевград / София - прекачване - София / Пловдив Виж карта

Ботевград / София - Виж подробно разписание

  • ПЛАМИДАН
  • Час на заминаване: 08:00
  • Час на пристигане: 09:00
  • Общо време път:
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Ботевград - София

София / Пловдив - Виж подробно разписание

  • Витоша Експрес
  • Час на заминаване: 10:00
  • Час на пристигане: 12:05
  • Общо време път: 2 часа 5 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

14лв Еднопосочен

София - Пловдив
Ботевград / София - прекачване - София / Пловдив Виж карта

Ботевград / София - Виж подробно разписание

  • ПЛАМИДАН
  • Час на заминаване: 08:00
  • Час на пристигане: 09:00
  • Общо време път:
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Ботевград - София

София / Пловдив - Виж подробно разписание

  • Юнион Ивкони
  • Час на заминаване: 11:00
  • Час на пристигане: 12:55
  • Общо време път: 1 часа 55 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

12лв Еднопосочен

София - Пловдив
Ботевград / София - прекачване - София / Пловдив Виж карта

Ботевград / София - Виж подробно разписание

  • ПЛАМИДАН
  • Час на заминаване: 08:00
  • Час на пристигане: 09:00
  • Общо време път:
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Ботевград - София

София / Пловдив - Виж подробно разписание

  • Витоша Експрес
  • Час на заминаване: 11:00
  • Час на пристигане: 13:05
  • Общо време път: 2 часа 5 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

14лв Еднопосочен

София - Пловдив
Ботевград / София - прекачване - София / Пловдив Виж карта

Ботевград / София - Виж подробно разписание

  • ПЛАМИДАН
  • Час на заминаване: 08:00
  • Час на пристигане: 09:00
  • Общо време път:
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Ботевград - София

София / Пловдив - Виж подробно разписание

  • Витоша Експрес
  • Час на заминаване: 11:30
  • Час на пристигане: 13:35
  • Общо време път: 2 часа 5 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

14лв Еднопосочен

София - Пловдив
Ботевград / София - прекачване - София / Пловдив Виж карта

Ботевград / София - Виж подробно разписание

  • ПЛАМИДАН
  • Час на заминаване: 08:00
  • Час на пристигане: 09:00
  • Общо време път:
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Ботевград - София

София / Пловдив - Виж подробно разписание

  • Витоша Експрес
  • Час на заминаване: 12:00
  • Час на пристигане: 14:05
  • Общо време път: 2 часа 5 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

14лв Еднопосочен

София - Пловдив
Ботевград / София - прекачване - София / Пловдив Виж карта

Ботевград / София - Виж подробно разписание

  • ПЛАМИДАН
  • Час на заминаване: 08:00
  • Час на пристигане: 09:00
  • Общо време път:
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Ботевград - София

София / Пловдив - Виж подробно разписание

  • ЕТ "Иво Топчиев"
  • Час на заминаване: 12:00
  • Час на пристигане: 13:55
  • Общо време път: 1 часа 55 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

София - Пловдив
Ботевград / София - прекачване - София / Пловдив Виж карта

Ботевград / София - Виж подробно разписание

  • ПЛАМИДАН
  • Час на заминаване: 08:00
  • Час на пристигане: 09:00
  • Общо време път:
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Ботевград - София

София / Пловдив - Виж подробно разписание

  • Витоша Експрес
  • Час на заминаване: 12:30
  • Час на пристигане: 14:35
  • Общо време път: 2 часа 5 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

14лв Еднопосочен

София - Пловдив
Ботевград / София - прекачване - София / Пловдив Виж карта

Ботевград / София - Виж подробно разписание

  • ПЛАМИДАН
  • Час на заминаване: 08:00
  • Час на пристигане: 09:00
  • Общо време път:
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Ботевград - София

София / Пловдив - Виж подробно разписание

  • Хеброс Бус
  • Час на заминаване: 13:00
  • Час на пристигане: 15:05
  • Общо време път: 2 часа 5 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

14лв Еднопосочен

София - Пловдив
Ботевград / София - прекачване - София / Пловдив Виж карта

Ботевград / София - Виж подробно разписание

  • ПЛАМИДАН
  • Час на заминаване: 08:00
  • Час на пристигане: 09:00
  • Общо време път:
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Ботевград - София

София / Пловдив - Виж подробно разписание

  • Рожен експрес
  • Час на заминаване: 13:10
  • Час на пристигане: 15:05
  • Общо време път: 1 часа 55 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

13лв Еднопосочен

София - Пловдив
Ботевград / София - прекачване - София / Пловдив Виж карта

Ботевград / София - Виж подробно разписание

  • ПЛАМИДАН
  • Час на заминаване: 08:00
  • Час на пристигане: 09:00
  • Общо време път:
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Ботевград - София

София / Пловдив - Виж подробно разписание

  • Хеброс Бус
  • Час на заминаване: 14:00
  • Час на пристигане: 16:05
  • Общо време път: 2 часа 5 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

14лв Еднопосочен

София - Пловдив
Ботевград / София - прекачване - София / Пловдив Виж карта

Ботевград / София - Виж подробно разписание

  • ПЛАМИДАН
  • Час на заминаване: 08:00
  • Час на пристигане: 09:00
  • Общо време път:
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Ботевград - София

София / Пловдив - Виж подробно разписание

  • Хеброс Бус
  • Час на заминаване: 14:30
  • Час на пристигане: 16:35
  • Общо време път: 2 часа 5 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

14лв Еднопосочен

София - Пловдив
Ботевград / София - прекачване - София / Пловдив Виж карта

Ботевград / София - Виж подробно разписание

  • ПЛАМИДАН
  • Час на заминаване: 08:00
  • Час на пристигане: 09:00
  • Общо време път:
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Ботевград - София

София / Пловдив - Виж подробно разписание

  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

София - Пловдив
Ботевград / София - прекачване - София / Пловдив Виж карта

Ботевград / София - Виж подробно разписание

  • ПЛАМИДАН
  • Час на заминаване: 08:00
  • Час на пристигане: 09:00
  • Общо време път:
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Ботевград - София

София / Пловдив - Виж подробно разписание

  • Хеброс Бус
  • Час на заминаване: 15:15
  • Час на пристигане: 17:20
  • Общо време път: 2 часа 5 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

14лв Еднопосочен

София - Пловдив
Ботевград / София - прекачване - София / Пловдив Виж карта

Ботевград / София - Виж подробно разписание

  • ПЛАМИДАН
  • Час на заминаване: 08:00
  • Час на пристигане: 09:00
  • Общо време път:
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Ботевград - София

София / Пловдив - Виж подробно разписание

  • Рожен експрес
  • Час на заминаване: 16:00
  • Час на пристигане: 17:55
  • Общо време път: 1 часа 55 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

13лв Еднопосочен

София - Пловдив
Ботевград / София - прекачване - София / Пловдив Виж карта

Ботевград / София - Виж подробно разписание

  • ПЛАМИДАН
  • Час на заминаване: 08:00
  • Час на пристигане: 09:00
  • Общо време път:
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Ботевград - София

София / Пловдив - Виж подробно разписание

  • Хеброс Бус
  • Час на заминаване: 16:30
  • Час на пристигане: 18:35
  • Общо време път: 2 часа 5 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

14лв Еднопосочен

София - Пловдив
Ботевград / София - прекачване - София / Пловдив Виж карта

Ботевград / София - Виж подробно разписание

  • ПЛАМИДАН
  • Час на заминаване: 08:00
  • Час на пристигане: 09:00
  • Общо време път:
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Ботевград - София

София / Пловдив - Виж подробно разписание

  • Юнион Ивкони
  • Час на заминаване: 17:00
  • Час на пристигане: 18:55
  • Общо време път: 1 часа 55 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

12лв Еднопосочен

София - Пловдив
Ботевград / София - прекачване - София / Пловдив Виж карта

Ботевград / София - Виж подробно разписание

  • ПЛАМИДАН
  • Час на заминаване: 08:00
  • Час на пристигане: 09:00
  • Общо време път:
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Ботевград - София

София / Пловдив - Виж подробно разписание

  • НИКИ - 1962 ЕООД
  • Час на заминаване: 17:00
  • Час на пристигане: 18:55
  • Общо време път: 1 часа 55 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

София - Пловдив
Ботевград / София - прекачване - София / Пловдив Виж карта

Ботевград / София - Виж подробно разписание

  • ПЛАМИДАН
  • Час на заминаване: 08:00
  • Час на пристигане: 09:00
  • Общо време път:
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Ботевград - София

София / Пловдив - Виж подробно разписание

  • Хеброс Бус
  • Час на заминаване: 17:15
  • Час на пристигане: 19:20
  • Общо време път: 2 часа 5 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

14лв Еднопосочен

София - Пловдив
Ботевград / София - прекачване - София / Пловдив Виж карта

Ботевград / София - Виж подробно разписание

  • ПЛАМИДАН
  • Час на заминаване: 08:00
  • Час на пристигане: 09:00
  • Общо време път:
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Ботевград - София

София / Пловдив - Виж подробно разписание

  • Хеброс Бус
  • Час на заминаване: 18:00
  • Час на пристигане: 20:05
  • Общо време път: 2 часа 5 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

14лв Еднопосочен

София - Пловдив
Ботевград / София - прекачване - София / Пловдив Виж карта

Ботевград / София - Виж подробно разписание

  • ПЛАМИДАН
  • Час на заминаване: 08:00
  • Час на пристигане: 09:00
  • Общо време път:
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Ботевград - София

София / Пловдив - Виж подробно разписание

  • Рожен експрес
  • Час на заминаване: 18:00
  • Час на пристигане: 19:55
  • Общо време път: 1 часа 55 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

13лв Еднопосочен

София - Пловдив
Ботевград / София - прекачване - София / Пловдив Виж карта

Ботевград / София - Виж подробно разписание

  • ПЛАМИДАН
  • Час на заминаване: 08:00
  • Час на пристигане: 09:00
  • Общо време път:
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Ботевград - София

София / Пловдив - Виж подробно разписание

  • Хеброс Бус
  • Час на заминаване: 19:00
  • Час на пристигане: 21:05
  • Общо време път: 2 часа 5 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

14лв Еднопосочен

София - Пловдив
Ботевград / София - прекачване - София / Пловдив Виж карта

Ботевград / София - Виж подробно разписание

  • ПЛАМИДАН
  • Час на заминаване: 08:00
  • Час на пристигане: 09:00
  • Общо време път:
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Ботевград - София

София / Пловдив - Виж подробно разписание

  • Хеброс Бус
  • Час на заминаване: 20:00
  • Час на пристигане: 22:05
  • Общо време път: 2 часа 5 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

14лв Еднопосочен

София - Пловдив
Ботевград / София - прекачване - София / Пловдив Виж карта

Ботевград / София - Виж подробно разписание

  • ПЛАМИДАН
  • Час на заминаване: 08:00
  • Час на пристигане: 09:00
  • Общо време път:
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Ботевград - София

София / Пловдив - Виж подробно разписание

  • Юнион Ивкони
  • Час на заминаване: 20:30
  • Час на пристигане: 22:20
  • Общо време път: 1 часа 50 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

София - Пазарджик - Пловдив
Ботевград / София - прекачване - София / Пловдив Виж карта

Ботевград / София - Виж подробно разписание

  • ПЛАМИДАН
  • Час на заминаване: 08:00
  • Час на пристигане: 09:00
  • Общо време път:
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Ботевград - София

София / Пловдив - Виж подробно разписание

  • Арда Тур
  • Час на заминаване: 20:30
  • Час на пристигане: 22:30
  • Общо време път: 2 часа
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

София - Пловдив