Ботевград / София - прекачване - София / Пазарджик Виж карта

Ботевград / София - Виж подробно разписание

  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Ботевград - София

София / Пазарджик - Виж подробно разписание

  • Юнион Ивкони
  • Час на заминаване: 00:01
  • Час на пристигане: 01:15
  • Общо време път: 1 часа 14 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

София - Пазарджик
Ботевград / София - прекачване - София / Пазарджик Виж карта

Ботевград / София - Виж подробно разписание

  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Ботевград - София

София / Пазарджик - Виж подробно разписание

  • Юнион Ивкони
  • Час на заминаване: 07:00
  • Час на пристигане: 08:20
  • Общо време път: 1 часа 20 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

София - Пазарджик
Ботевград / София - прекачване - София / Пазарджик Виж карта

Ботевград / София - Виж подробно разписание

  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Ботевград - София

София / Пазарджик - Виж подробно разписание

  • Витоша Експрес
  • Час на заминаване: 07:00
  • Час на пристигане: 08:20
  • Общо време път: 1 часа 20 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

14лв Еднопосочен

София - Пазарджик
Ботевград / София - прекачване - София / Пазарджик Виж карта

Ботевград / София - Виж подробно разписание

  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Ботевград - София

София / Пазарджик - Виж подробно разписание

  • Юнион Ивкони
  • Час на заминаване: 08:00
  • Час на пристигане: 09:20
  • Общо време път: 1 часа 20 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

София - Пазарджик
Ботевград / София - прекачване - София / Пазарджик Виж карта

Ботевград / София - Виж подробно разписание

  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Ботевград - София

София / Пазарджик - Виж подробно разписание

  • Витоша Експрес
  • Час на заминаване: 08:00
  • Час на пристигане: 09:20
  • Общо време път: 1 часа 20 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

14лв Еднопосочен

София - Пазарджик
Ботевград / София - прекачване - София / Пазарджик Виж карта

Ботевград / София - Виж подробно разписание

  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Ботевград - София

София / Пазарджик - Виж подробно разписание

  • Юнион Ивкони
  • Час на заминаване: 08:30
  • Час на пристигане: 09:50
  • Общо време път: 1 часа 20 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

София - Пазарджик
Ботевград / София - прекачване - София / Пазарджик Виж карта

Ботевград / София - Виж подробно разписание

  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Ботевград - София

София / Пазарджик - Виж подробно разписание

  • Юнион Ивкони
  • Час на заминаване: 08:30
  • Час на пристигане: 09:50
  • Общо време път: 1 часа 20 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

София - Пазарджик
Ботевград / София - прекачване - София / Пазарджик Виж карта

Ботевград / София - Виж подробно разписание

  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Ботевград - София

София / Пазарджик - Виж подробно разписание

  • Витоша Експрес
  • Час на заминаване: 09:00
  • Час на пристигане: 10:20
  • Общо време път: 1 часа 20 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

14лв Еднопосочен

София - Пазарджик
Ботевград / София - прекачване - София / Пазарджик Виж карта

Ботевград / София - Виж подробно разписание

  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Ботевград - София

София / Пазарджик - Виж подробно разписание

  • Юнион Ивкони
  • Час на заминаване: 10:00
  • Час на пристигане: 11:20
  • Общо време път: 1 часа 20 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

София - Пазарджик
Ботевград / София - прекачване - София / Пазарджик Виж карта

Ботевград / София - Виж подробно разписание

  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Ботевград - София

София / Пазарджик - Виж подробно разписание

  • Витоша Експрес
  • Час на заминаване: 10:00
  • Час на пристигане: 11:20
  • Общо време път: 1 часа 20 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

14лв Еднопосочен

София - Пазарджик
Ботевград / София - прекачване - София / Пазарджик Виж карта

Ботевград / София - Виж подробно разписание

  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Ботевград - София

София / Пазарджик - Виж подробно разписание

  • ЮИВ
  • Час на заминаване: 10:00
  • Час на пристигане: 11:20
  • Общо време път: 1 часа 20 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

11лв Еднопосочен

София - Пазарджик
Ботевград / София - прекачване - София / Пазарджик Виж карта

Ботевград / София - Виж подробно разписание

  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Ботевград - София

София / Пазарджик - Виж подробно разписание

  • Юнион Ивкони
  • Час на заминаване: 11:00
  • Час на пристигане: 12:20
  • Общо време път: 1 часа 20 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

София - Пазарджик
Ботевград / София - прекачване - София / Пазарджик Виж карта

Ботевград / София - Виж подробно разписание

  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Ботевград - София

София / Пазарджик - Виж подробно разписание

  • Витоша Експрес
  • Час на заминаване: 11:00
  • Час на пристигане: 12:20
  • Общо време път: 1 часа 20 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

14лв Еднопосочен

София - Пазарджик
Ботевград / София - прекачване - София / Пазарджик Виж карта

Ботевград / София - Виж подробно разписание

  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Ботевград - София

София / Пазарджик - Виж подробно разписание

  • Витоша Експрес
  • Час на заминаване: 11:30
  • Час на пристигане: 12:50
  • Общо време път: 1 часа 20 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

14лв Еднопосочен

София - Пазарджик
Ботевград / София - прекачване - София / Пазарджик Виж карта

Ботевград / София - Виж подробно разписание

  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Ботевград - София

София / Пазарджик - Виж подробно разписание

  • Витоша Експрес
  • Час на заминаване: 12:00
  • Час на пристигане: 13:20
  • Общо време път: 1 часа 20 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

14лв Еднопосочен

София - Пазарджик
Ботевград / София - прекачване - София / Пазарджик Виж карта

Ботевград / София - Виж подробно разписание

  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Ботевград - София

София / Пазарджик - Виж подробно разписание

  • Витоша Експрес
  • Час на заминаване: 12:30
  • Час на пристигане: 13:50
  • Общо време път: 1 часа 20 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

14лв Еднопосочен

София - Пазарджик
Ботевград / София - прекачване - София / Пазарджик Виж карта

Ботевград / София - Виж подробно разписание

  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Ботевград - София

София / Пазарджик - Виж подробно разписание

  • Юнион Ивкони
  • Час на заминаване: 12:30
  • Час на пристигане: 13:50
  • Общо време път: 1 часа 20 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

София - Пазарджик
Ботевград / София - прекачване - София / Пазарджик Виж карта

Ботевград / София - Виж подробно разписание

  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Ботевград - София

София / Пазарджик - Виж подробно разписание

  • Юнион Ивкони
  • Час на заминаване: 13:00
  • Час на пристигане: 14:20
  • Общо време път: 1 часа 20 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

София - Пазарджик
Ботевград / София - прекачване - София / Пазарджик Виж карта

Ботевград / София - Виж подробно разписание

  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Ботевград - София

София / Пазарджик - Виж подробно разписание

  • Хеброс Бус
  • Час на заминаване: 13:00
  • Час на пристигане: 14:20
  • Общо време път: 1 часа 20 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

София - Пазарджик
Ботевград / София - прекачване - София / Пазарджик Виж карта

Ботевград / София - Виж подробно разписание

  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Ботевград - София

София / Пазарджик - Виж подробно разписание

  • Хеброс Бус
  • Час на заминаване: 14:00
  • Час на пристигане: 15:20
  • Общо време път: 1 часа 20 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

София - Пазарджик
Ботевград / София - прекачване - София / Пазарджик Виж карта

Ботевград / София - Виж подробно разписание

  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Ботевград - София

София / Пазарджик - Виж подробно разписание

  • Хеброс Бус
  • Час на заминаване: 14:30
  • Час на пристигане: 15:50
  • Общо време път: 1 часа 20 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

София - Пазарджик
Ботевград / София - прекачване - София / Пазарджик Виж карта

Ботевград / София - Виж подробно разписание

  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Ботевград - София

София / Пазарджик - Виж подробно разписание

  • Хеброс Бус
  • Час на заминаване: 15:15
  • Час на пристигане: 16:35
  • Общо време път: 1 часа 20 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

София - Пазарджик
Ботевград / София - прекачване - София / Пазарджик Виж карта

Ботевград / София - Виж подробно разписание

  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Ботевград - София

София / Пазарджик - Виж подробно разписание

  • Юнион Ивкони
  • Час на заминаване: 15:30
  • Час на пристигане: 16:50
  • Общо време път: 1 часа 20 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

София - Пазарджик
Ботевград / София - прекачване - София / Пазарджик Виж карта

Ботевград / София - Виж подробно разписание

  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Ботевград - София

София / Пазарджик - Виж подробно разписание

  • Хеброс Бус
  • Час на заминаване: 16:30
  • Час на пристигане: 17:50
  • Общо време път: 1 часа 20 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

София - Пазарджик
Ботевград / София - прекачване - София / Пазарджик Виж карта

Ботевград / София - Виж подробно разписание

  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Ботевград - София

София / Пазарджик - Виж подробно разписание

  • НИКОЛА МАНОЛЕВ ЕТ
  • Час на заминаване: 16:30
  • Час на пристигане: 18:15
  • Общо време път: 1 часа 45 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

София - Пазарджик
Ботевград / София - прекачване - София / Пазарджик Виж карта

Ботевград / София - Виж подробно разписание

  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Ботевград - София

София / Пазарджик - Виж подробно разписание

  • Юнион Ивкони
  • Час на заминаване: 16:30
  • Час на пристигане: 17:50
  • Общо време път: 1 часа 20 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

София - Пазарджик
Ботевград / София - прекачване - София / Пазарджик Виж карта

Ботевград / София - Виж подробно разписание

  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Ботевград - София

София / Пазарджик - Виж подробно разписание

  • Юнион Ивкони
  • Час на заминаване: 17:00
  • Час на пристигане: 18:20
  • Общо време път: 1 часа 20 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

София - Пазарджик
Ботевград / София - прекачване - София / Пазарджик Виж карта

Ботевград / София - Виж подробно разписание

  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Ботевград - София

София / Пазарджик - Виж подробно разписание

  • Хеброс Бус
  • Час на заминаване: 17:15
  • Час на пристигане: 18:35
  • Общо време път: 1 часа 20 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

София - Пазарджик
Ботевград / София - прекачване - София / Пазарджик Виж карта

Ботевград / София - Виж подробно разписание

  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Ботевград - София

София / Пазарджик - Виж подробно разписание

  • Микробус
  • Час на заминаване: 17:15
  • Час на пристигане: 19:05
  • Общо време път: 1 часа 50 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

София - Пазарджик
Ботевград / София - прекачване - София / Пазарджик Виж карта

Ботевград / София - Виж подробно разписание

  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Ботевград - София

София / Пазарджик - Виж подробно разписание

  • Юнион Ивкони
  • Час на заминаване: 17:30
  • Час на пристигане: 18:45
  • Общо време път: 1 часа 15 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

София - Пазарджик
Ботевград / София - прекачване - София / Пазарджик Виж карта

Ботевград / София - Виж подробно разписание

  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Ботевград - София

София / Пазарджик - Виж подробно разписание

  • Хеброс Бус
  • Час на заминаване: 18:00
  • Час на пристигане: 19:20
  • Общо време път: 1 часа 20 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

София - Пазарджик
Ботевград / София - прекачване - София / Пазарджик Виж карта

Ботевград / София - Виж подробно разписание

  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Ботевград - София

София / Пазарджик - Виж подробно разписание

  • ЮИВ
  • Час на заминаване: 18:00
  • Час на пристигане: 19:20
  • Общо време път: 1 часа 20 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

11лв Еднопосочен

София - Пазарджик
Ботевград / София - прекачване - София / Пазарджик Виж карта

Ботевград / София - Виж подробно разписание

  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Ботевград - София

София / Пазарджик - Виж подробно разписание

  • Хеброс Бус
  • Час на заминаване: 19:00
  • Час на пристигане: 20:20
  • Общо време път: 1 часа 20 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

София - Пазарджик
Ботевград / София - прекачване - София / Пазарджик Виж карта

Ботевград / София - Виж подробно разписание

  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Ботевград - София

София / Пазарджик - Виж подробно разписание

  • Хеброс Бус
  • Час на заминаване: 20:00
  • Час на пристигане: 21:20
  • Общо време път: 1 часа 20 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

София - Пазарджик
Ботевград / София - прекачване - София / Пазарджик Виж карта

Ботевград / София - Виж подробно разписание

  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Ботевград - София

София / Пазарджик - Виж подробно разписание

  • Юнион Ивкони
  • Час на заминаване: 20:30
  • Час на пристигане: 21:45
  • Общо време път: 1 часа 15 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

София - Пазарджик
Ботевград / София - прекачване - София / Пазарджик Виж карта

Ботевград / София - Виж подробно разписание

  • ПЛАМИДАН
  • Час на заминаване: 08:00
  • Час на пристигане: 09:00
  • Общо време път:
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Ботевград - София

София / Пазарджик - Виж подробно разписание

  • Витоша Експрес
  • Час на заминаване: 09:00
  • Час на пристигане: 10:20
  • Общо време път: 1 часа 20 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

14лв Еднопосочен

София - Пазарджик
Ботевград / София - прекачване - София / Пазарджик Виж карта

Ботевград / София - Виж подробно разписание

  • ПЛАМИДАН
  • Час на заминаване: 08:00
  • Час на пристигане: 09:00
  • Общо време път:
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Ботевград - София

София / Пазарджик - Виж подробно разписание

  • Юнион Ивкони
  • Час на заминаване: 10:00
  • Час на пристигане: 11:20
  • Общо време път: 1 часа 20 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

София - Пазарджик
Ботевград / София - прекачване - София / Пазарджик Виж карта

Ботевград / София - Виж подробно разписание

  • ПЛАМИДАН
  • Час на заминаване: 08:00
  • Час на пристигане: 09:00
  • Общо време път:
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Ботевград - София

София / Пазарджик - Виж подробно разписание

  • Витоша Експрес
  • Час на заминаване: 10:00
  • Час на пристигане: 11:20
  • Общо време път: 1 часа 20 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

14лв Еднопосочен

София - Пазарджик
Ботевград / София - прекачване - София / Пазарджик Виж карта

Ботевград / София - Виж подробно разписание

  • ПЛАМИДАН
  • Час на заминаване: 08:00
  • Час на пристигане: 09:00
  • Общо време път:
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Ботевград - София

София / Пазарджик - Виж подробно разписание

  • ЮИВ
  • Час на заминаване: 10:00
  • Час на пристигане: 11:20
  • Общо време път: 1 часа 20 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

11лв Еднопосочен

София - Пазарджик
Ботевград / София - прекачване - София / Пазарджик Виж карта

Ботевград / София - Виж подробно разписание

  • ПЛАМИДАН
  • Час на заминаване: 08:00
  • Час на пристигане: 09:00
  • Общо време път:
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Ботевград - София

София / Пазарджик - Виж подробно разписание

  • Юнион Ивкони
  • Час на заминаване: 11:00
  • Час на пристигане: 12:20
  • Общо време път: 1 часа 20 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

София - Пазарджик
Ботевград / София - прекачване - София / Пазарджик Виж карта

Ботевград / София - Виж подробно разписание

  • ПЛАМИДАН
  • Час на заминаване: 08:00
  • Час на пристигане: 09:00
  • Общо време път:
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Ботевград - София

София / Пазарджик - Виж подробно разписание

  • Витоша Експрес
  • Час на заминаване: 11:00
  • Час на пристигане: 12:20
  • Общо време път: 1 часа 20 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

14лв Еднопосочен

София - Пазарджик
Ботевград / София - прекачване - София / Пазарджик Виж карта

Ботевград / София - Виж подробно разписание

  • ПЛАМИДАН
  • Час на заминаване: 08:00
  • Час на пристигане: 09:00
  • Общо време път:
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Ботевград - София

София / Пазарджик - Виж подробно разписание

  • Витоша Експрес
  • Час на заминаване: 11:30
  • Час на пристигане: 12:50
  • Общо време път: 1 часа 20 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

14лв Еднопосочен

София - Пазарджик
Ботевград / София - прекачване - София / Пазарджик Виж карта

Ботевград / София - Виж подробно разписание

  • ПЛАМИДАН
  • Час на заминаване: 08:00
  • Час на пристигане: 09:00
  • Общо време път:
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Ботевград - София

София / Пазарджик - Виж подробно разписание

  • Витоша Експрес
  • Час на заминаване: 12:00
  • Час на пристигане: 13:20
  • Общо време път: 1 часа 20 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

14лв Еднопосочен

София - Пазарджик
Ботевград / София - прекачване - София / Пазарджик Виж карта

Ботевград / София - Виж подробно разписание

  • ПЛАМИДАН
  • Час на заминаване: 08:00
  • Час на пристигане: 09:00
  • Общо време път:
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Ботевград - София

София / Пазарджик - Виж подробно разписание

  • Витоша Експрес
  • Час на заминаване: 12:30
  • Час на пристигане: 13:50
  • Общо време път: 1 часа 20 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

14лв Еднопосочен

София - Пазарджик
Ботевград / София - прекачване - София / Пазарджик Виж карта

Ботевград / София - Виж подробно разписание

  • ПЛАМИДАН
  • Час на заминаване: 08:00
  • Час на пристигане: 09:00
  • Общо време път:
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Ботевград - София

София / Пазарджик - Виж подробно разписание

  • Юнион Ивкони
  • Час на заминаване: 12:30
  • Час на пристигане: 13:50
  • Общо време път: 1 часа 20 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

София - Пазарджик
Ботевград / София - прекачване - София / Пазарджик Виж карта

Ботевград / София - Виж подробно разписание

  • ПЛАМИДАН
  • Час на заминаване: 08:00
  • Час на пристигане: 09:00
  • Общо време път:
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Ботевград - София

София / Пазарджик - Виж подробно разписание

  • Юнион Ивкони
  • Час на заминаване: 13:00
  • Час на пристигане: 14:20
  • Общо време път: 1 часа 20 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

София - Пазарджик
Ботевград / София - прекачване - София / Пазарджик Виж карта

Ботевград / София - Виж подробно разписание

  • ПЛАМИДАН
  • Час на заминаване: 08:00
  • Час на пристигане: 09:00
  • Общо време път:
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Ботевград - София

София / Пазарджик - Виж подробно разписание

  • Хеброс Бус
  • Час на заминаване: 13:00
  • Час на пристигане: 14:20
  • Общо време път: 1 часа 20 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

София - Пазарджик
Ботевград / София - прекачване - София / Пазарджик Виж карта

Ботевград / София - Виж подробно разписание

  • ПЛАМИДАН
  • Час на заминаване: 08:00
  • Час на пристигане: 09:00
  • Общо време път:
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Ботевград - София

София / Пазарджик - Виж подробно разписание

  • Хеброс Бус
  • Час на заминаване: 14:00
  • Час на пристигане: 15:20
  • Общо време път: 1 часа 20 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

София - Пазарджик
Ботевград / София - прекачване - София / Пазарджик Виж карта

Ботевград / София - Виж подробно разписание

  • ПЛАМИДАН
  • Час на заминаване: 08:00
  • Час на пристигане: 09:00
  • Общо време път:
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Ботевград - София

София / Пазарджик - Виж подробно разписание

  • Хеброс Бус
  • Час на заминаване: 14:30
  • Час на пристигане: 15:50
  • Общо време път: 1 часа 20 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

София - Пазарджик
Ботевград / София - прекачване - София / Пазарджик Виж карта

Ботевград / София - Виж подробно разписание

  • ПЛАМИДАН
  • Час на заминаване: 08:00
  • Час на пристигане: 09:00
  • Общо време път:
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Ботевград - София

София / Пазарджик - Виж подробно разписание

  • Хеброс Бус
  • Час на заминаване: 15:15
  • Час на пристигане: 16:35
  • Общо време път: 1 часа 20 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

София - Пазарджик
Ботевград / София - прекачване - София / Пазарджик Виж карта

Ботевград / София - Виж подробно разписание

  • ПЛАМИДАН
  • Час на заминаване: 08:00
  • Час на пристигане: 09:00
  • Общо време път:
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Ботевград - София

София / Пазарджик - Виж подробно разписание

  • Юнион Ивкони
  • Час на заминаване: 15:30
  • Час на пристигане: 16:50
  • Общо време път: 1 часа 20 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

София - Пазарджик
Ботевград / София - прекачване - София / Пазарджик Виж карта

Ботевград / София - Виж подробно разписание

  • ПЛАМИДАН
  • Час на заминаване: 08:00
  • Час на пристигане: 09:00
  • Общо време път:
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Ботевград - София

София / Пазарджик - Виж подробно разписание

  • Хеброс Бус
  • Час на заминаване: 16:30
  • Час на пристигане: 17:50
  • Общо време път: 1 часа 20 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

София - Пазарджик
Ботевград / София - прекачване - София / Пазарджик Виж карта

Ботевград / София - Виж подробно разписание

  • ПЛАМИДАН
  • Час на заминаване: 08:00
  • Час на пристигане: 09:00
  • Общо време път:
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Ботевград - София

София / Пазарджик - Виж подробно разписание

  • НИКОЛА МАНОЛЕВ ЕТ
  • Час на заминаване: 16:30
  • Час на пристигане: 18:15
  • Общо време път: 1 часа 45 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

София - Пазарджик
Ботевград / София - прекачване - София / Пазарджик Виж карта

Ботевград / София - Виж подробно разписание

  • ПЛАМИДАН
  • Час на заминаване: 08:00
  • Час на пристигане: 09:00
  • Общо време път:
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Ботевград - София

София / Пазарджик - Виж подробно разписание

  • Юнион Ивкони
  • Час на заминаване: 16:30
  • Час на пристигане: 17:50
  • Общо време път: 1 часа 20 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

София - Пазарджик
Ботевград / София - прекачване - София / Пазарджик Виж карта

Ботевград / София - Виж подробно разписание

  • ПЛАМИДАН
  • Час на заминаване: 08:00
  • Час на пристигане: 09:00
  • Общо време път:
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Ботевград - София

София / Пазарджик - Виж подробно разписание

  • Юнион Ивкони
  • Час на заминаване: 17:00
  • Час на пристигане: 18:20
  • Общо време път: 1 часа 20 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

София - Пазарджик
Ботевград / София - прекачване - София / Пазарджик Виж карта

Ботевград / София - Виж подробно разписание

  • ПЛАМИДАН
  • Час на заминаване: 08:00
  • Час на пристигане: 09:00
  • Общо време път:
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Ботевград - София

София / Пазарджик - Виж подробно разписание

  • Хеброс Бус
  • Час на заминаване: 17:15
  • Час на пристигане: 18:35
  • Общо време път: 1 часа 20 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

София - Пазарджик
Ботевград / София - прекачване - София / Пазарджик Виж карта

Ботевград / София - Виж подробно разписание

  • ПЛАМИДАН
  • Час на заминаване: 08:00
  • Час на пристигане: 09:00
  • Общо време път:
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Ботевград - София

София / Пазарджик - Виж подробно разписание

  • Микробус
  • Час на заминаване: 17:15
  • Час на пристигане: 19:05
  • Общо време път: 1 часа 50 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

София - Пазарджик
Ботевград / София - прекачване - София / Пазарджик Виж карта

Ботевград / София - Виж подробно разписание

  • ПЛАМИДАН
  • Час на заминаване: 08:00
  • Час на пристигане: 09:00
  • Общо време път:
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Ботевград - София

София / Пазарджик - Виж подробно разписание

  • Юнион Ивкони
  • Час на заминаване: 17:30
  • Час на пристигане: 18:45
  • Общо време път: 1 часа 15 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

София - Пазарджик
Ботевград / София - прекачване - София / Пазарджик Виж карта

Ботевград / София - Виж подробно разписание

  • ПЛАМИДАН
  • Час на заминаване: 08:00
  • Час на пристигане: 09:00
  • Общо време път:
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Ботевград - София

София / Пазарджик - Виж подробно разписание

  • Хеброс Бус
  • Час на заминаване: 18:00
  • Час на пристигане: 19:20
  • Общо време път: 1 часа 20 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

София - Пазарджик
Ботевград / София - прекачване - София / Пазарджик Виж карта

Ботевград / София - Виж подробно разписание

  • ПЛАМИДАН
  • Час на заминаване: 08:00
  • Час на пристигане: 09:00
  • Общо време път:
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Ботевград - София

София / Пазарджик - Виж подробно разписание

  • ЮИВ
  • Час на заминаване: 18:00
  • Час на пристигане: 19:20
  • Общо време път: 1 часа 20 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

11лв Еднопосочен

София - Пазарджик
Ботевград / София - прекачване - София / Пазарджик Виж карта

Ботевград / София - Виж подробно разписание

  • ПЛАМИДАН
  • Час на заминаване: 08:00
  • Час на пристигане: 09:00
  • Общо време път:
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Ботевград - София

София / Пазарджик - Виж подробно разписание

  • Хеброс Бус
  • Час на заминаване: 19:00
  • Час на пристигане: 20:20
  • Общо време път: 1 часа 20 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

София - Пазарджик
Ботевград / София - прекачване - София / Пазарджик Виж карта

Ботевград / София - Виж подробно разписание

  • ПЛАМИДАН
  • Час на заминаване: 08:00
  • Час на пристигане: 09:00
  • Общо време път:
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Ботевград - София

София / Пазарджик - Виж подробно разписание

  • Хеброс Бус
  • Час на заминаване: 20:00
  • Час на пристигане: 21:20
  • Общо време път: 1 часа 20 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

София - Пазарджик
Ботевград / София - прекачване - София / Пазарджик Виж карта

Ботевград / София - Виж подробно разписание

  • ПЛАМИДАН
  • Час на заминаване: 08:00
  • Час на пристигане: 09:00
  • Общо време път:
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Ботевград - София

София / Пазарджик - Виж подробно разписание

  • Юнион Ивкони
  • Час на заминаване: 20:30
  • Час на пристигане: 21:45
  • Общо време път: 1 часа 15 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

София - Пазарджик