Ботевград / София - прекачване - София / Видин Виж карта

Ботевград / София - Виж подробно разписание

  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Ботевград - София

София / Видин - Виж подробно разписание

  • КаратС
  • Час на заминаване: 07:30
  • Час на пристигане: 11:20
  • Общо време път: 3 часа 50 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

19лв Еднопосочен

София - Враца - Монтана - Видин
Ботевград / София - прекачване - София / Видин Виж карта

Ботевград / София - Виж подробно разписание

  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Ботевград - София

София / Видин - Виж подробно разписание

  • Алексиев - 91
  • Час на заминаване: 09:30
  • Час на пристигане: 13:10
  • Общо време път: 3 часа 40 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

20лв Еднопосочен

София - Враца - Видин
Ботевград / София - прекачване - София / Видин Виж карта

Ботевград / София - Виж подробно разписание

  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Ботевград - София

София / Видин - Виж подробно разписание

  • КаратС
  • Час на заминаване: 11:00
  • Час на пристигане: 14:50
  • Общо време път: 3 часа 50 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

19лв Еднопосочен

София - Враца - Монтана - Видин
Ботевград / София - прекачване - София / Видин Виж карта

Ботевград / София - Виж подробно разписание

  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Ботевград - София

София / Видин - Виж подробно разписание

  • Алексиев - 91
  • Час на заминаване: 12:30
  • Час на пристигане: 16:10
  • Общо време път: 3 часа 40 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

20лв Еднопосочен

София - Враца - Видин
Ботевград / София - прекачване - София / Видин Виж карта

Ботевград / София - Виж подробно разписание

  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Ботевград - София

София / Видин - Виж подробно разписание

  • Алексиев - 91
  • Час на заминаване: 14:00
  • Час на пристигане: 17:45
  • Общо време път: 3 часа 45 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

20лв Еднопосочен

София - Враца - Видин
Ботевград / София - прекачване - София / Видин Виж карта

Ботевград / София - Виж подробно разписание

  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Ботевград - София

София / Видин - Виж подробно разписание

  • Алексиев - 91
  • Час на заминаване: 15:00
  • Час на пристигане: 18:55
  • Общо време път: 3 часа 55 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

20лв Еднопосочен

София - Враца - Видин
Ботевград / София - прекачване - София / Видин Виж карта

Ботевград / София - Виж подробно разписание

  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Ботевград - София

София / Видин - Виж подробно разписание

  • Алексиев - 91
  • Час на заминаване: 17:45
  • Час на пристигане: 21:25
  • Общо време път: 3 часа 40 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

20лв Еднопосочен

София - Враца - Видин
Ботевград / София - прекачване - София / Видин Виж карта

Ботевград / София - Виж подробно разписание

  • ПЛАМИДАН
  • Час на заминаване: 08:00
  • Час на пристигане: 09:00
  • Общо време път:
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Ботевград - София

София / Видин - Виж подробно разписание

  • Алексиев - 91
  • Час на заминаване: 09:30
  • Час на пристигане: 13:10
  • Общо време път: 3 часа 40 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

20лв Еднопосочен

София - Враца - Видин
Ботевград / София - прекачване - София / Видин Виж карта

Ботевград / София - Виж подробно разписание

  • ПЛАМИДАН
  • Час на заминаване: 08:00
  • Час на пристигане: 09:00
  • Общо време път:
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Ботевград - София

София / Видин - Виж подробно разписание

  • КаратС
  • Час на заминаване: 11:00
  • Час на пристигане: 14:50
  • Общо време път: 3 часа 50 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

19лв Еднопосочен

София - Враца - Монтана - Видин
Ботевград / София - прекачване - София / Видин Виж карта

Ботевград / София - Виж подробно разписание

  • ПЛАМИДАН
  • Час на заминаване: 08:00
  • Час на пристигане: 09:00
  • Общо време път:
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Ботевград - София

София / Видин - Виж подробно разписание

  • Алексиев - 91
  • Час на заминаване: 12:30
  • Час на пристигане: 16:10
  • Общо време път: 3 часа 40 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

20лв Еднопосочен

София - Враца - Видин
Ботевград / София - прекачване - София / Видин Виж карта

Ботевград / София - Виж подробно разписание

  • ПЛАМИДАН
  • Час на заминаване: 08:00
  • Час на пристигане: 09:00
  • Общо време път:
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Ботевград - София

София / Видин - Виж подробно разписание

  • Алексиев - 91
  • Час на заминаване: 14:00
  • Час на пристигане: 17:45
  • Общо време път: 3 часа 45 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

20лв Еднопосочен

София - Враца - Видин
Ботевград / София - прекачване - София / Видин Виж карта

Ботевград / София - Виж подробно разписание

  • ПЛАМИДАН
  • Час на заминаване: 08:00
  • Час на пристигане: 09:00
  • Общо време път:
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Ботевград - София

София / Видин - Виж подробно разписание

  • Алексиев - 91
  • Час на заминаване: 15:00
  • Час на пристигане: 18:55
  • Общо време път: 3 часа 55 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

20лв Еднопосочен

София - Враца - Видин
Ботевград / София - прекачване - София / Видин Виж карта

Ботевград / София - Виж подробно разписание

  • ПЛАМИДАН
  • Час на заминаване: 08:00
  • Час на пристигане: 09:00
  • Общо време път:
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Ботевград - София

София / Видин - Виж подробно разписание

  • Алексиев - 91
  • Час на заминаване: 17:45
  • Час на пристигане: 21:25
  • Общо време път: 3 часа 40 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

20лв Еднопосочен

София - Враца - Видин