Сортирай по: Час на заминаване   Цена

Благоевград / Усойка - Виж подробно разписание Виж карта

  • Час на заминаване: 07:15
  • Час на пристигане: 07:43
  • Общо време път: 28 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - Усойка

Благоевград / Усойка - Виж подробно разписание Виж карта

  • Час на заминаване: 10:30
  • Час на пристигане: 10:58
  • Общо време път: 28 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - Усойка

Благоевград / Усойка - Виж подробно разписание Виж карта

  • Час на заминаване: 12:30
  • Час на пристигане: 13:02
  • Общо време път: 32 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - Усойка

Благоевград / Усойка - Виж подробно разписание Виж карта

  • Час на заминаване: 13:10
  • Час на пристигане: 13:38
  • Общо време път: 28 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - Усойка

Благоевград / Усойка - Виж подробно разписание Виж карта

  • Час на заминаване: 13:50
  • Час на пристигане: 14:18
  • Общо време път: 28 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - Усойка

Благоевград / Усойка - Виж подробно разписание Виж карта

  • Час на заминаване: 16:10
  • Час на пристигане: 16:38
  • Общо време път: 28 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - Усойка

Благоевград / Усойка - Виж подробно разписание Виж карта

  • Час на заминаване: 18:00
  • Час на пристигане: 18:28
  • Общо време път: 28 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - Усойка
Сортирай по: Час на заминаване   Цена