Сортирай по: Час на заминаване   Цена

Благоевград / Джерман - Виж подробно разписание Виж карта

  • Час на заминаване: 07:15
  • Час на пристигане: 07:48
  • Общо време път: 33 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - Усойка - Джерман

Благоевград / Джерман - Виж подробно разписание Виж карта

  • Час на заминаване: 10:30
  • Час на пристигане: 11:03
  • Общо време път: 33 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - Усойка - Джерман

Благоевград / Джерман - Виж подробно разписание Виж карта

  • Час на заминаване: 12:30
  • Час на пристигане: 13:08
  • Общо време път: 38 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - Усойка - Джерман

Благоевград / Джерман - Виж подробно разписание Виж карта

  • Час на заминаване: 13:10
  • Час на пристигане: 13:43
  • Общо време път: 33 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - Усойка - Джерман

Благоевград / Джерман - Виж подробно разписание Виж карта

  • Час на заминаване: 13:50
  • Час на пристигане: 14:23
  • Общо време път: 33 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - Усойка - Джерман

Благоевград / Джерман - Виж подробно разписание Виж карта

  • Час на заминаване: 16:10
  • Час на пристигане: 16:43
  • Общо време път: 33 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - Усойка - Джерман

Благоевград / Джерман - Виж подробно разписание Виж карта

  • Час на заминаване: 18:00
  • Час на пристигане: 18:33
  • Общо време път: 33 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - Усойка - Джерман
Сортирай по: Час на заминаване   Цена