Сортирай по: Час на заминаване   Цена

Благоевград / Бобошево - Виж подробно разписание Виж карта

  • Час на заминаване: 08:15
  • Час на пристигане: 08:43
  • Общо време път: 28 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - Бобошево

Благоевград / Бобошево - Виж подробно разписание Виж карта

  • Час на заминаване: 10:00
  • Час на пристигане: 10:47
  • Общо време път: 47 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - Кочериново - Бобошево

Благоевград / Бобошево - Виж подробно разписание Виж карта

  • Час на заминаване: 13:00
  • Час на пристигане: 13:28
  • Общо време път: 28 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - Бобошево

Благоевград / Бобошево - Виж подробно разписание Виж карта

  • Юнион Ивкони
  • Час на заминаване: 14:00
  • Час на пристигане: 14:20
  • Общо време път: 20 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - Бобошево

Благоевград / Бобошево - Виж подробно разписание Виж карта

  • Час на заминаване: 15:45
  • Час на пристигане: 16:32
  • Общо време път: 47 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - Кочериново - Бобошево

Благоевград / Бобошево - Виж подробно разписание Виж карта

  • Час на заминаване: 18:25
  • Час на пристигане: 18:53
  • Общо време път: 28 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - Бобошево
Сортирай по: Час на заминаване   Цена