Сортирай по: Час на заминаване   Цена

Благоевград / Предела - Виж подробно разписание Виж карта

  • Юнион Ивкони
  • Час на заминаване: 10:30
  • Час на пристигане: 10:58
  • Общо време път: 28 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - Симитли - Предела

Благоевград / Предела - Виж подробно разписание Виж карта

  • Соня
  • Час на заминаване: 11:02
  • Час на пристигане: 11:54
  • Общо време път: 52 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - Симитли - Предела

Благоевград / Предела - Виж подробно разписание Виж карта

  • Юнион Ивкони
  • Час на заминаване: 11:40
  • Час на пристигане: 12:25
  • Общо време път: 45 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - Симитли - Градево - Предела