Сортирай по: Час на заминаване   Цена

Благоевград / Гоце Делчев - Виж подробно разписание Виж карта

  • Картранс
  • Час на заминаване: 08:37
  • Час на пристигане: 10:22
  • Общо време път: 1 часа 45 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - Банско - Добринище - Гоце Делчев

Благоевград / Гоце Делчев - Виж подробно разписание Виж карта

  • Ювкони Ивкони
  • Час на заминаване: 09:23
  • Час на пристигане: 11:39
  • Общо време път: 2 часа 16 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - Симитли - Разлог - Банско - Добринище - Гоце Делчев

Благоевград / Гоце Делчев - Виж подробно разписание Виж карта

  • Юнион Ивкони
  • Час на заминаване: 10:30
  • Час на пристигане: 12:33
  • Общо време път: 2 часа 3 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - Симитли - Предела - Разлог - Банско - Добринище - Гоце Делчев

Благоевград / Гоце Делчев - Виж подробно разписание Виж карта

  • Соня
  • Час на заминаване: 11:02
  • Час на пристигане: 13:20
  • Общо време път: 2 часа 18 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - Симитли - Предела - Разлог - Банско - Добринище - Гоце Делчев

Благоевград / Гоце Делчев - Виж подробно разписание Виж карта

  • Юнион Ивкони
  • Час на заминаване: 11:40
  • Час на пристигане: 13:48
  • Общо време път: 2 часа 8 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - Симитли - Градево - Предела - Разлог - Банско - Добринище - Гоце Делчев

Благоевград / Гоце Делчев - Виж подробно разписание Виж карта

  • Соня
  • Час на заминаване: 13:20
  • Час на пристигане: 15:25
  • Общо време път: 2 часа 5 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - Разлог - Банско - Гоце Делчев

Благоевград / Гоце Делчев - Виж подробно разписание Виж карта

  • ВИВЕЛ
  • Час на заминаване: 14:10
  • Час на пристигане: 15:52
  • Общо време път: 1 часа 42 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - Гоце Делчев

Благоевград / Гоце Делчев - Виж подробно разписание Виж карта

  • Картранс
  • Час на заминаване: 15:10
  • Час на пристигане: 17:05
  • Общо време път: 1 часа 55 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - Разлог - Гоце Делчев

Благоевград / Гоце Делчев - Виж подробно разписание Виж карта

  • Н. Ширинов
  • Час на заминаване: 15:35
  • Час на пристигане: 17:32
  • Общо време път: 1 часа 57 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - Разлог - Банско - Добринище - Гоце Делчев

Благоевград / Гоце Делчев - Виж подробно разписание Виж карта

  • Попов
  • Час на заминаване: 15:50
  • Час на пристигане: 17:47
  • Общо време път: 1 часа 57 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - Разлог - Банско - Добринище - Гоце Делчев

Благоевград / Гоце Делчев - Виж подробно разписание Виж карта

  • Динамо
  • Час на заминаване: 16:45
  • Час на пристигане: 18:32
  • Общо време път: 1 часа 47 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - Банско - Добринище - Гоце Делчев

Благоевград / Гоце Делчев - Виж подробно разписание Виж карта

  • ВИВЕЛ
  • Час на заминаване: 17:08
  • Час на пристигане: 19:09
  • Общо време път: 2 часа 1 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - Разлог - Банско - Гоце Делчев

Благоевград / Гоце Делчев - Виж подробно разписание Виж карта

  • Картранс
  • Час на заминаване: 17:24
  • Час на пристигане: 19:22
  • Общо време път: 1 часа 58 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - Разлог - Банско - Добринище - Гоце Делчев

Благоевград / Гоце Делчев - Виж подробно разписание Виж карта

  • ВИВЕЛ
  • Час на заминаване: 17:55
  • Час на пристигане: 19:53
  • Общо време път: 1 часа 58 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - Разлог - Банско - Гоце Делчев

Благоевград / Гоце Делчев - Виж подробно разписание Виж карта

  • Соня
  • Час на заминаване: 18:35
  • Час на пристигане: 20:58
  • Общо време път: 2 часа 23 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - Симитли - Разлог - Банско - Добринище - Гоце Делчев
Сортирай по: Час на заминаване   Цена