Сортирай по: Час на заминаване   Цена

Благоевград / Кюстендил - Виж подробно разписание Виж карта

  • Час на заминаване: 08:15
  • Час на пристигане: 09:44
  • Общо време път: 1 часа 29 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - Бобошево - Кюстендил

Благоевград / Кюстендил - Виж подробно разписание Виж карта

  • Час на заминаване: 10:00
  • Час на пристигане: 12:06
  • Общо време път: 2 часа 6 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - Кочериново - Бобошево - Кюстендил

Благоевград / Кюстендил - Виж подробно разписание Виж карта

  • Час на заминаване: 13:00
  • Час на пристигане: 14:25
  • Общо време път: 1 часа 25 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - Бобошево - Кюстендил

Благоевград / Кюстендил - Виж подробно разписание Виж карта

  • Юнион Ивкони
  • Час на заминаване: 14:00
  • Час на пристигане: 15:10
  • Общо време път: 1 часа 10 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - Бобошево - Кюстендил

Благоевград / Кюстендил - Виж подробно разписание Виж карта

  • Час на заминаване: 15:45
  • Час на пристигане: 17:51
  • Общо време път: 2 часа 6 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - Кочериново - Бобошево - Кюстендил

Благоевград / Кюстендил - Виж подробно разписание Виж карта

  • Час на заминаване: 18:25
  • Час на пристигане: 19:50
  • Общо време път: 1 часа 25 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - Бобошево - Кюстендил
Сортирай по: Час на заминаване   Цена