Сортирай по: Час на заминаване   Цена

Благоевград / София - Виж подробно разписание Виж карта

  • Картранс
  • Час на заминаване: 06:14
  • Час на пристигане: 07:45
  • Общо време път: 1 часа 31 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - София

Благоевград / София - Виж подробно разписание Виж карта

  • Картранс
  • Час на заминаване: 06:20
  • Час на пристигане: 08:05
  • Общо време път: 1 часа 45 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - София

Благоевград / София - Виж подробно разписание Виж карта

  • Скаптопара 5
  • Час на заминаване: 06:30
  • Час на пристигане: 08:15
  • Общо време път: 1 часа 45 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - София

Благоевград / София - Виж подробно разписание Виж карта

  • Н. Ширинов
  • Час на заминаване: 06:53
  • Час на пристигане: 08:23
  • Общо време път: 1 часа 30 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - София

Благоевград / София - Виж подробно разписание Виж карта

  • САНДЕ 2А
  • Час на заминаване: 06:58
  • Час на пристигане: 08:28
  • Общо време път: 1 часа 30 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - София

Благоевград / София - Виж подробно разписание Виж карта

  • Якоруда бус
  • Час на заминаване: 07:04
  • Час на пристигане: 08:40
  • Общо време път: 1 часа 36 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - Дупница - София

Благоевград / София - Виж подробно разписание Виж карта

  • МТК
  • Час на заминаване: 07:05
  • Час на пристигане: 19:00
  • Общо време път: 11 часа 55 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - София

Благоевград / София - Виж подробно разписание Виж карта

  • СТРУМА 11
  • Час на заминаване: 07:10
  • Час на пристигане: 08:55
  • Общо време път: 1 часа 45 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - София

Благоевград / София - Виж подробно разписание Виж карта

  • ИТАЛТРАНС
  • Час на заминаване: 07:25
  • Час на пристигане: 09:23
  • Общо време път: 1 часа 58 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - София

Благоевград / София - Виж подробно разписание Виж карта

  • САНДЕ 2А
  • Час на заминаване: 07:39
  • Час на пристигане: 09:09
  • Общо време път: 1 часа 30 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - София

Благоевград / София - Виж подробно разписание Виж карта

  • Екотерм
  • Час на заминаване: 08:13
  • Час на пристигане: 09:43
  • Общо време път: 1 часа 30 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - София

Благоевград / София - Виж подробно разписание Виж карта

  • Попов
  • Час на заминаване: 08:15
  • Час на пристигане: 10:10
  • Общо време път: 1 часа 55 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - София

Благоевград / София - Виж подробно разписание Виж карта

  • Юнион Ивкони
  • Час на заминаване: 08:15
  • Час на пристигане: 10:00
  • Общо време път: 1 часа 45 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

10лв Еднопосочен

Благоевград - София

Благоевград / София - Виж подробно разписание Виж карта

  • Якоруда бус
  • Час на заминаване: 08:18
  • Час на пристигане: 09:52
  • Общо време път: 1 часа 34 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - София

Благоевград / София - Виж подробно разписание Виж карта

  • ВИВЕЛ
  • Час на заминаване: 08:52
  • Час на пристигане: 10:22
  • Общо време път: 1 часа 30 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - София

Благоевград / София - Виж подробно разписание Виж карта

  • Барут
  • Час на заминаване: 09:00
  • Час на пристигане: 10:52
  • Общо време път: 1 часа 52 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - София

Благоевград / София - Виж подробно разписание Виж карта

  • СТРУМА 11
  • Час на заминаване: 09:10
  • Час на пристигане: 10:55
  • Общо време път: 1 часа 45 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - София

Благоевград / София - Виж подробно разписание Виж карта

  • Сандански 5
  • Час на заминаване: 09:10
  • Час на пристигане: 11:05
  • Общо време път: 1 часа 55 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - София

Благоевград / София - Виж подробно разписание Виж карта

  • Динамо
  • Час на заминаване: 09:37
  • Час на пристигане: 11:07
  • Общо време път: 1 часа 30 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - София

Благоевград / София - Виж подробно разписание Виж карта

  • СТРУМА 11
  • Час на заминаване: 10:10
  • Час на пристигане: 11:55
  • Общо време път: 1 часа 45 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - София

Благоевград / София - Виж подробно разписание Виж карта

  • МТК
  • Час на заминаване: 10:10
  • Час на пристигане: 12:05
  • Общо време път: 1 часа 55 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - София

Благоевград / София - Виж подробно разписание Виж карта

  • СТРУМА 11
  • Час на заминаване: 11:10
  • Час на пристигане: 12:55
  • Общо време път: 1 часа 45 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - София

Благоевград / София - Виж подробно разписание Виж карта

  • Чона
  • Час на заминаване: 11:30
  • Час на пристигане: 13:20
  • Общо време път: 1 часа 50 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - София

Благоевград / София - Виж подробно разписание Виж карта

  • ВИВЕЛ
  • Час на заминаване: 11:54
  • Час на пристигане: 13:24
  • Общо време път: 1 часа 30 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - София

Благоевград / София - Виж подробно разписание Виж карта

  • Сандански 5
  • Час на заминаване: 12:10
  • Час на пристигане: 14:05
  • Общо време път: 1 часа 55 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - София

Благоевград / София - Виж подробно разписание Виж карта

  • Скаптопара 5
  • Час на заминаване: 12:10
  • Час на пристигане: 13:55
  • Общо време път: 1 часа 45 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - София

Благоевград / София - Виж подробно разписание Виж карта

  • Скаптопара 5
  • Час на заминаване: 13:00
  • Час на пристигане: 14:45
  • Общо време път: 1 часа 45 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - София

Благоевград / София - Виж подробно разписание Виж карта

  • Юнион Ивкони
  • Час на заминаване: 13:20
  • Час на пристигане: 15:10
  • Общо време път: 1 часа 50 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

10лв Еднопосочен

Благоевград - София

Благоевград / София - Виж подробно разписание Виж карта

  • Скаптопара 5
  • Час на заминаване: 13:40
  • Час на пристигане: 15:25
  • Общо време път: 1 часа 45 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - София

Благоевград / София - Виж подробно разписание Виж карта

  • Соня
  • Час на заминаване: 14:08
  • Час на пристигане: 15:52
  • Общо време път: 1 часа 44 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - София

Благоевград / София - Виж подробно разписание Виж карта

  • Картранс
  • Час на заминаване: 14:18
  • Час на пристигане: 15:48
  • Общо време път: 1 часа 30 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - София

Благоевград / София - Виж подробно разписание Виж карта

  • СТРУМА 11
  • Час на заминаване: 14:20
  • Час на пристигане: 16:05
  • Общо време път: 1 часа 45 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - София

Благоевград / София - Виж подробно разписание Виж карта

  • Скаптопара 5
  • Час на заминаване: 15:00
  • Час на пристигане: 16:45
  • Общо време път: 1 часа 45 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - София

Благоевград / София - Виж подробно разписание Виж карта

  • Юнион Ивкони
  • Час на заминаване: 15:15
  • Час на пристигане: 16:50
  • Общо време път: 1 часа 35 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - София

Благоевград / София - Виж подробно разписание Виж карта

  • Транс 5
  • Час на заминаване: 15:20
  • Час на пристигане: 17:05
  • Общо време път: 1 часа 45 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

11лв Еднопосочен

Благоевград - София

Благоевград / София - Виж подробно разписание Виж карта

  • Юнион Ивкони
  • Час на заминаване: 16:00
  • Час на пристигане: 18:00
  • Общо време път: 2 часа
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - София

Благоевград / София - Виж подробно разписание Виж карта

  • Юнион Ивкони
  • Час на заминаване: 16:30
  • Час на пристигане: 18:20
  • Общо време път: 1 часа 50 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - София

Благоевград / София - Виж подробно разписание Виж карта

  • Юнион Ивкони
  • Час на заминаване: 17:00
  • Час на пристигане: 18:30
  • Общо време път: 1 часа 30 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

10лв Еднопосочен

Благоевград - София

Благоевград / София - Виж подробно разписание Виж карта

  • Ювкони Ивкони
  • Час на заминаване: 17:06
  • Час на пристигане: 18:49
  • Общо време път: 1 часа 43 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - София

Благоевград / София - Виж подробно разписание Виж карта

  • Транс 5
  • Час на заминаване: 17:35
  • Час на пристигане: 19:20
  • Общо време път: 1 часа 45 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

11лв Еднопосочен

Благоевград - София

Благоевград / София - Виж подробно разписание Виж карта

  • Юнион Ивкони
  • Час на заминаване: 17:48
  • Час на пристигане: 19:33
  • Общо време път: 1 часа 45 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - София

Благоевград / София - Виж подробно разписание Виж карта

  • Юнион Ивкони
  • Час на заминаване: 18:10
  • Час на пристигане: 19:45
  • Общо време път: 1 часа 35 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

10лв Еднопосочен

Благоевград - София

Благоевград / София - Виж подробно разписание Виж карта

  • Транс 5
  • Час на заминаване: 18:21
  • Час на пристигане: 20:06
  • Общо време път: 1 часа 45 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

11лв Еднопосочен

Благоевград - София

Благоевград / София - Виж подробно разписание Виж карта

  • Соня
  • Час на заминаване: 18:44
  • Час на пристигане: 20:29
  • Общо време път: 1 часа 45 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - София

Благоевград / София - Виж подробно разписание Виж карта

  • Соня
  • Час на заминаване: 19:30
  • Час на пристигане: 21:25
  • Общо време път: 1 часа 55 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - София
Сортирай по: Час на заминаване   Цена