Благоевград / Пазарджик - прекачване - Пазарджик / Нова Загора Виж карта

Благоевград / Пазарджик - Виж подробно разписание

  • Микробус
  • Час на заминаване: 06:20
  • Час на пристигане: 10:24
  • Общо време път: 4 часа 4 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - Разлог - Баня (Благоевградско) - Белица (Благоевградско) - Якоруда - Юндола - Велинград - Пазарджик

Пазарджик / Нова Загора - Виж подробно разписание

  • Юнион Ивкони
  • Час на заминаване: 21:45
  • Час на пристигане: 23:40
  • Общо време път: 1 часа 55 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Пазарджик - Пловдив - Стара Загора - Нова Загора
Благоевград / Пазарджик - прекачване - Пазарджик / Нова Загора Виж карта

Благоевград / Пазарджик - Виж подробно разписание

  • Микробус
  • Час на заминаване: 06:30
  • Час на пристигане: 09:55
  • Общо време път: 3 часа 25 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - Самоков - Боровец - Костенец - Пазарджик

Пазарджик / Нова Загора - Виж подробно разписание

  • Юнион Ивкони
  • Час на заминаване: 21:45
  • Час на пристигане: 23:40
  • Общо време път: 1 часа 55 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Пазарджик - Пловдив - Стара Загора - Нова Загора
Благоевград / Пазарджик - прекачване - Пазарджик / Нова Загора Виж карта

Благоевград / Пазарджик - Виж подробно разписание

  • Микробус
  • Час на заминаване: 14:30
  • Час на пристигане: 17:45
  • Общо време път: 3 часа 15 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - Дупница - Самоков - Боровец - Костенец - Пазарджик

Пазарджик / Нова Загора - Виж подробно разписание

  • Юнион Ивкони
  • Час на заминаване: 21:45
  • Час на пристигане: 23:40
  • Общо време път: 1 часа 55 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Пазарджик - Пловдив - Стара Загора - Нова Загора
Благоевград / Пловдив - прекачване - Пловдив / Нова Загора Виж карта

Благоевград / Пловдив - Виж подробно разписание

  • Микробус
  • Час на заминаване: 06:20
  • Час на пристигане: 11:13
  • Общо време път: 4 часа 53 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - Разлог - Баня (Благоевградско) - Белица (Благоевградско) - Якоруда - Юндола - Велинград - Пазарджик - Пловдив

Пловдив / Нова Загора - Виж подробно разписание

  • Медилин
  • Час на заминаване: 12:00
  • Час на пристигане: 14:15
  • Общо време път: 2 часа 15 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Пловдив - Чирпан - Стара Загора - Нова Загора
Благоевград / Пловдив - прекачване - Пловдив / Нова Загора Виж карта

Благоевград / Пловдив - Виж подробно разписание

  • Микробус
  • Час на заминаване: 06:20
  • Час на пристигане: 11:13
  • Общо време път: 4 часа 53 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - Разлог - Баня (Благоевградско) - Белица (Благоевградско) - Якоруда - Юндола - Велинград - Пазарджик - Пловдив

Пловдив / Нова Загора - Виж подробно разписание

  • Кавказ
  • Час на заминаване: 14:30
  • Час на пристигане: 16:40
  • Общо време път: 2 часа 10 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Пловдив - Чирпан - Стара Загора - Нова Загора
Благоевград / Пловдив - прекачване - Пловдив / Нова Загора Виж карта

Благоевград / Пловдив - Виж подробно разписание

  • Микробус
  • Час на заминаване: 06:20
  • Час на пристигане: 11:13
  • Общо време път: 4 часа 53 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - Разлог - Баня (Благоевградско) - Белица (Благоевградско) - Якоруда - Юндола - Велинград - Пазарджик - Пловдив

Пловдив / Нова Загора - Виж подробно разписание

  • Леонидов
  • Час на заминаване: 15:00
  • Час на пристигане: 17:15
  • Общо време път: 2 часа 15 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Пловдив - Чирпан - Стара Загора - Нова Загора
Благоевград / Пловдив - прекачване - Пловдив / Нова Загора Виж карта

Благоевград / Пловдив - Виж подробно разписание

  • Микробус
  • Час на заминаване: 06:20
  • Час на пристигане: 11:13
  • Общо време път: 4 часа 53 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - Разлог - Баня (Благоевградско) - Белица (Благоевградско) - Якоруда - Юндола - Велинград - Пазарджик - Пловдив

Пловдив / Нова Загора - Виж подробно разписание

  • Валерос
  • Час на заминаване: 17:00
  • Час на пристигане: 19:00
  • Общо време път: 2 часа
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Пловдив - Чирпан - Стара Загора - Нова Загора
Благоевград / Пловдив - прекачване - Пловдив / Нова Загора Виж карта

Благоевград / Пловдив - Виж подробно разписание

  • Микробус
  • Час на заминаване: 06:30
  • Час на пристигане: 10:40
  • Общо време път: 4 часа 10 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - Самоков - Боровец - Костенец - Пазарджик - Пловдив

Пловдив / Нова Загора - Виж подробно разписание

  • Леонидов
  • Час на заминаване: 11:00
  • Час на пристигане: 13:15
  • Общо време път: 2 часа 15 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Пловдив - Чирпан - Стара Загора - Нова Загора
Благоевград / Пловдив - прекачване - Пловдив / Нова Загора Виж карта

Благоевград / Пловдив - Виж подробно разписание

  • Микробус
  • Час на заминаване: 06:30
  • Час на пристигане: 10:40
  • Общо време път: 4 часа 10 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - Самоков - Боровец - Костенец - Пазарджик - Пловдив

Пловдив / Нова Загора - Виж подробно разписание

  • Медилин
  • Час на заминаване: 12:00
  • Час на пристигане: 14:15
  • Общо време път: 2 часа 15 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Пловдив - Чирпан - Стара Загора - Нова Загора
Благоевград / Пловдив - прекачване - Пловдив / Нова Загора Виж карта

Благоевград / Пловдив - Виж подробно разписание

  • Микробус
  • Час на заминаване: 06:30
  • Час на пристигане: 10:40
  • Общо време път: 4 часа 10 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - Самоков - Боровец - Костенец - Пазарджик - Пловдив

Пловдив / Нова Загора - Виж подробно разписание

  • Кавказ
  • Час на заминаване: 14:30
  • Час на пристигане: 16:40
  • Общо време път: 2 часа 10 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Пловдив - Чирпан - Стара Загора - Нова Загора
Благоевград / Пловдив - прекачване - Пловдив / Нова Загора Виж карта

Благоевград / Пловдив - Виж подробно разписание

  • Микробус
  • Час на заминаване: 06:30
  • Час на пристигане: 10:40
  • Общо време път: 4 часа 10 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - Самоков - Боровец - Костенец - Пазарджик - Пловдив

Пловдив / Нова Загора - Виж подробно разписание

  • Леонидов
  • Час на заминаване: 15:00
  • Час на пристигане: 17:15
  • Общо време път: 2 часа 15 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Пловдив - Чирпан - Стара Загора - Нова Загора
Благоевград / Пловдив - прекачване - Пловдив / Нова Загора Виж карта

Благоевград / Пловдив - Виж подробно разписание

  • Микробус
  • Час на заминаване: 06:30
  • Час на пристигане: 10:40
  • Общо време път: 4 часа 10 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - Самоков - Боровец - Костенец - Пазарджик - Пловдив

Пловдив / Нова Загора - Виж подробно разписание

  • Валерос
  • Час на заминаване: 17:00
  • Час на пристигане: 19:00
  • Общо време път: 2 часа
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Пловдив - Чирпан - Стара Загора - Нова Загора
Благоевград / София - прекачване - София / Нова Загора Виж карта

Благоевград / София - Виж подробно разписание

  • Картранс
  • Час на заминаване: 06:14
  • Час на пристигане: 07:45
  • Общо време път: 1 часа 31 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - София

София / Нова Загора - Виж подробно разписание

  • Юнион Ивкони
  • Час на заминаване: 08:30
  • Час на пристигане: 12:30
  • Общо време път: 4 часа
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

София - Пазарджик - Пловдив - Стара Загора - Нова Загора
Благоевград / София - прекачване - София / Нова Загора Виж карта

Благоевград / София - Виж подробно разписание

  • Картранс
  • Час на заминаване: 06:14
  • Час на пристигане: 07:45
  • Общо време път: 1 часа 31 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - София

София / Нова Загора - Виж подробно разписание

  • Транс 5
  • Час на заминаване: 09:30
  • Час на пристигане: 13:30
  • Общо време път: 4 часа
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

20лв Еднопосочен

София - Чирпан - Стара Загора - Нова Загора
Благоевград / София - прекачване - София / Нова Загора Виж карта

Благоевград / София - Виж подробно разписание

  • Картранс
  • Час на заминаване: 06:14
  • Час на пристигане: 07:45
  • Общо време път: 1 часа 31 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - София

София / Нова Загора - Виж подробно разписание

  • Дорис
  • Час на заминаване: 11:00
  • Час на пристигане: 14:48
  • Общо време път: 3 часа 48 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

20лв Еднопосочен

София - Чирпан - Стара Загора - Нова Загора
Благоевград / София - прекачване - София / Нова Загора Виж карта

Благоевград / София - Виж подробно разписание

  • Картранс
  • Час на заминаване: 06:14
  • Час на пристигане: 07:45
  • Общо време път: 1 часа 31 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - София

София / Нова Загора - Виж подробно разписание

  • КаратС
  • Час на заминаване: 12:00
  • Час на пристигане: 15:50
  • Общо време път: 3 часа 50 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

22лв Еднопосочен

София - Стара Загора - Нова Загора
Благоевград / София - прекачване - София / Нова Загора Виж карта

Благоевград / София - Виж подробно разписание

  • Картранс
  • Час на заминаване: 06:14
  • Час на пристигане: 07:45
  • Общо време път: 1 часа 31 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - София

София / Нова Загора - Виж подробно разписание

  • Дорис
  • Час на заминаване: 14:30
  • Час на пристигане: 18:30
  • Общо време път: 4 часа
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

20лв Еднопосочен

София - Чирпан - Стара Загора - Нова Загора
Благоевград / София - прекачване - София / Нова Загора Виж карта

Благоевград / София - Виж подробно разписание

  • Картранс
  • Час на заминаване: 06:14
  • Час на пристигане: 07:45
  • Общо време път: 1 часа 31 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - София

София / Нова Загора - Виж подробно разписание

  • Дорис
  • Час на заминаване: 16:00
  • Час на пристигане: 19:36
  • Общо време път: 3 часа 36 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

20лв Еднопосочен

София - Чирпан - Нова Загора
Благоевград / София - прекачване - София / Нова Загора Виж карта

Благоевград / София - Виж подробно разписание

  • Картранс
  • Час на заминаване: 06:14
  • Час на пристигане: 07:45
  • Общо време път: 1 часа 31 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - София

София / Нова Загора - Виж подробно разписание

  • Дорис
  • Час на заминаване: 17:00
  • Час на пристигане: 20:44
  • Общо време път: 3 часа 44 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

20лв Еднопосочен

София - Чирпан - Стара Загора - Нова Загора
Благоевград / София - прекачване - София / Нова Загора Виж карта

Благоевград / София - Виж подробно разписание

  • Картранс
  • Час на заминаване: 06:14
  • Час на пристигане: 07:45
  • Общо време път: 1 часа 31 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - София

София / Нова Загора - Виж подробно разписание

  • Глобус Ес
  • Час на заминаване: 18:30
  • Час на пристигане: 22:10
  • Общо време път: 3 часа 40 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

20лв Еднопосочен

София - Чирпан - Стара Загора - Нова Загора
Благоевград / София - прекачване - София / Нова Загора Виж карта

Благоевград / София - Виж подробно разписание

  • Картранс
  • Час на заминаване: 06:14
  • Час на пристигане: 07:45
  • Общо време път: 1 часа 31 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - София

София / Нова Загора - Виж подробно разписание

  • Юнион Ивкони
  • Час на заминаване: 20:30
  • Час на пристигане: 23:40
  • Общо време път: 3 часа 10 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

София - Пазарджик - Пловдив - Стара Загора - Нова Загора
Благоевград / София - прекачване - София / Нова Загора Виж карта

Благоевград / София - Виж подробно разписание

  • Картранс
  • Час на заминаване: 06:20
  • Час на пристигане: 08:05
  • Общо време път: 1 часа 45 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - София

София / Нова Загора - Виж подробно разписание

  • Юнион Ивкони
  • Час на заминаване: 08:30
  • Час на пристигане: 12:30
  • Общо време път: 4 часа
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

София - Пазарджик - Пловдив - Стара Загора - Нова Загора
Благоевград / София - прекачване - София / Нова Загора Виж карта

Благоевград / София - Виж подробно разписание

  • Картранс
  • Час на заминаване: 06:20
  • Час на пристигане: 08:05
  • Общо време път: 1 часа 45 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - София

София / Нова Загора - Виж подробно разписание

  • Транс 5
  • Час на заминаване: 09:30
  • Час на пристигане: 13:30
  • Общо време път: 4 часа
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

20лв Еднопосочен

София - Чирпан - Стара Загора - Нова Загора
Благоевград / София - прекачване - София / Нова Загора Виж карта

Благоевград / София - Виж подробно разписание

  • Картранс
  • Час на заминаване: 06:20
  • Час на пристигане: 08:05
  • Общо време път: 1 часа 45 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - София

София / Нова Загора - Виж подробно разписание

  • Дорис
  • Час на заминаване: 11:00
  • Час на пристигане: 14:48
  • Общо време път: 3 часа 48 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

20лв Еднопосочен

София - Чирпан - Стара Загора - Нова Загора
Благоевград / София - прекачване - София / Нова Загора Виж карта

Благоевград / София - Виж подробно разписание

  • Картранс
  • Час на заминаване: 06:20
  • Час на пристигане: 08:05
  • Общо време път: 1 часа 45 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - София

София / Нова Загора - Виж подробно разписание

  • КаратС
  • Час на заминаване: 12:00
  • Час на пристигане: 15:50
  • Общо време път: 3 часа 50 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

22лв Еднопосочен

София - Стара Загора - Нова Загора
Благоевград / София - прекачване - София / Нова Загора Виж карта

Благоевград / София - Виж подробно разписание

  • Картранс
  • Час на заминаване: 06:20
  • Час на пристигане: 08:05
  • Общо време път: 1 часа 45 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - София

София / Нова Загора - Виж подробно разписание

  • Дорис
  • Час на заминаване: 14:30
  • Час на пристигане: 18:30
  • Общо време път: 4 часа
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

20лв Еднопосочен

София - Чирпан - Стара Загора - Нова Загора
Благоевград / София - прекачване - София / Нова Загора Виж карта

Благоевград / София - Виж подробно разписание

  • Картранс
  • Час на заминаване: 06:20
  • Час на пристигане: 08:05
  • Общо време път: 1 часа 45 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - София

София / Нова Загора - Виж подробно разписание

  • Дорис
  • Час на заминаване: 16:00
  • Час на пристигане: 19:36
  • Общо време път: 3 часа 36 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

20лв Еднопосочен

София - Чирпан - Нова Загора
Благоевград / София - прекачване - София / Нова Загора Виж карта

Благоевград / София - Виж подробно разписание

  • Картранс
  • Час на заминаване: 06:20
  • Час на пристигане: 08:05
  • Общо време път: 1 часа 45 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - София

София / Нова Загора - Виж подробно разписание

  • Дорис
  • Час на заминаване: 17:00
  • Час на пристигане: 20:44
  • Общо време път: 3 часа 44 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

20лв Еднопосочен

София - Чирпан - Стара Загора - Нова Загора
Благоевград / София - прекачване - София / Нова Загора Виж карта

Благоевград / София - Виж подробно разписание

  • Картранс
  • Час на заминаване: 06:20
  • Час на пристигане: 08:05
  • Общо време път: 1 часа 45 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - София

София / Нова Загора - Виж подробно разписание

  • Глобус Ес
  • Час на заминаване: 18:30
  • Час на пристигане: 22:10
  • Общо време път: 3 часа 40 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

20лв Еднопосочен

София - Чирпан - Стара Загора - Нова Загора
Благоевград / София - прекачване - София / Нова Загора Виж карта

Благоевград / София - Виж подробно разписание

  • Картранс
  • Час на заминаване: 06:20
  • Час на пристигане: 08:05
  • Общо време път: 1 часа 45 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - София

София / Нова Загора - Виж подробно разписание

  • Юнион Ивкони
  • Час на заминаване: 20:30
  • Час на пристигане: 23:40
  • Общо време път: 3 часа 10 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

София - Пазарджик - Пловдив - Стара Загора - Нова Загора
Благоевград / София - прекачване - София / Нова Загора Виж карта

Благоевград / София - Виж подробно разписание

  • Скаптопара 5
  • Час на заминаване: 06:30
  • Час на пристигане: 08:15
  • Общо време път: 1 часа 45 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - София

София / Нова Загора - Виж подробно разписание

  • Юнион Ивкони
  • Час на заминаване: 08:30
  • Час на пристигане: 12:30
  • Общо време път: 4 часа
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

София - Пазарджик - Пловдив - Стара Загора - Нова Загора
Благоевград / София - прекачване - София / Нова Загора Виж карта

Благоевград / София - Виж подробно разписание

  • Скаптопара 5
  • Час на заминаване: 06:30
  • Час на пристигане: 08:15
  • Общо време път: 1 часа 45 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - София

София / Нова Загора - Виж подробно разписание

  • Транс 5
  • Час на заминаване: 09:30
  • Час на пристигане: 13:30
  • Общо време път: 4 часа
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

20лв Еднопосочен

София - Чирпан - Стара Загора - Нова Загора
Благоевград / София - прекачване - София / Нова Загора Виж карта

Благоевград / София - Виж подробно разписание

  • Скаптопара 5
  • Час на заминаване: 06:30
  • Час на пристигане: 08:15
  • Общо време път: 1 часа 45 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - София

София / Нова Загора - Виж подробно разписание

  • Дорис
  • Час на заминаване: 11:00
  • Час на пристигане: 14:48
  • Общо време път: 3 часа 48 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

20лв Еднопосочен

София - Чирпан - Стара Загора - Нова Загора
Благоевград / София - прекачване - София / Нова Загора Виж карта

Благоевград / София - Виж подробно разписание

  • Скаптопара 5
  • Час на заминаване: 06:30
  • Час на пристигане: 08:15
  • Общо време път: 1 часа 45 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - София

София / Нова Загора - Виж подробно разписание

  • КаратС
  • Час на заминаване: 12:00
  • Час на пристигане: 15:50
  • Общо време път: 3 часа 50 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

22лв Еднопосочен

София - Стара Загора - Нова Загора
Благоевград / София - прекачване - София / Нова Загора Виж карта

Благоевград / София - Виж подробно разписание

  • Скаптопара 5
  • Час на заминаване: 06:30
  • Час на пристигане: 08:15
  • Общо време път: 1 часа 45 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - София

София / Нова Загора - Виж подробно разписание

  • Дорис
  • Час на заминаване: 14:30
  • Час на пристигане: 18:30
  • Общо време път: 4 часа
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

20лв Еднопосочен

София - Чирпан - Стара Загора - Нова Загора
Благоевград / София - прекачване - София / Нова Загора Виж карта

Благоевград / София - Виж подробно разписание

  • Скаптопара 5
  • Час на заминаване: 06:30
  • Час на пристигане: 08:15
  • Общо време път: 1 часа 45 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - София

София / Нова Загора - Виж подробно разписание

  • Дорис
  • Час на заминаване: 16:00
  • Час на пристигане: 19:36
  • Общо време път: 3 часа 36 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

20лв Еднопосочен

София - Чирпан - Нова Загора
Благоевград / София - прекачване - София / Нова Загора Виж карта

Благоевград / София - Виж подробно разписание

  • Скаптопара 5
  • Час на заминаване: 06:30
  • Час на пристигане: 08:15
  • Общо време път: 1 часа 45 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - София

София / Нова Загора - Виж подробно разписание

  • Дорис
  • Час на заминаване: 17:00
  • Час на пристигане: 20:44
  • Общо време път: 3 часа 44 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

20лв Еднопосочен

София - Чирпан - Стара Загора - Нова Загора
Благоевград / София - прекачване - София / Нова Загора Виж карта

Благоевград / София - Виж подробно разписание

  • Скаптопара 5
  • Час на заминаване: 06:30
  • Час на пристигане: 08:15
  • Общо време път: 1 часа 45 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - София

София / Нова Загора - Виж подробно разписание

  • Глобус Ес
  • Час на заминаване: 18:30
  • Час на пристигане: 22:10
  • Общо време път: 3 часа 40 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

20лв Еднопосочен

София - Чирпан - Стара Загора - Нова Загора
Благоевград / София - прекачване - София / Нова Загора Виж карта

Благоевград / София - Виж подробно разписание

  • Скаптопара 5
  • Час на заминаване: 06:30
  • Час на пристигане: 08:15
  • Общо време път: 1 часа 45 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - София

София / Нова Загора - Виж подробно разписание

  • Юнион Ивкони
  • Час на заминаване: 20:30
  • Час на пристигане: 23:40
  • Общо време път: 3 часа 10 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

София - Пазарджик - Пловдив - Стара Загора - Нова Загора
Благоевград / София - прекачване - София / Нова Загора Виж карта

Благоевград / София - Виж подробно разписание

  • Н. Ширинов
  • Час на заминаване: 06:53
  • Час на пристигане: 08:23
  • Общо време път: 1 часа 30 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - София

София / Нова Загора - Виж подробно разписание

  • Юнион Ивкони
  • Час на заминаване: 08:30
  • Час на пристигане: 12:30
  • Общо време път: 4 часа
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

София - Пазарджик - Пловдив - Стара Загора - Нова Загора
Благоевград / София - прекачване - София / Нова Загора Виж карта

Благоевград / София - Виж подробно разписание

  • Н. Ширинов
  • Час на заминаване: 06:53
  • Час на пристигане: 08:23
  • Общо време път: 1 часа 30 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - София

София / Нова Загора - Виж подробно разписание

  • Транс 5
  • Час на заминаване: 09:30
  • Час на пристигане: 13:30
  • Общо време път: 4 часа
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

20лв Еднопосочен

София - Чирпан - Стара Загора - Нова Загора
Благоевград / София - прекачване - София / Нова Загора Виж карта

Благоевград / София - Виж подробно разписание

  • Н. Ширинов
  • Час на заминаване: 06:53
  • Час на пристигане: 08:23
  • Общо време път: 1 часа 30 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - София

София / Нова Загора - Виж подробно разписание

  • Дорис
  • Час на заминаване: 11:00
  • Час на пристигане: 14:48
  • Общо време път: 3 часа 48 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

20лв Еднопосочен

София - Чирпан - Стара Загора - Нова Загора
Благоевград / София - прекачване - София / Нова Загора Виж карта

Благоевград / София - Виж подробно разписание

  • Н. Ширинов
  • Час на заминаване: 06:53
  • Час на пристигане: 08:23
  • Общо време път: 1 часа 30 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - София

София / Нова Загора - Виж подробно разписание

  • КаратС
  • Час на заминаване: 12:00
  • Час на пристигане: 15:50
  • Общо време път: 3 часа 50 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

22лв Еднопосочен

София - Стара Загора - Нова Загора
Благоевград / София - прекачване - София / Нова Загора Виж карта

Благоевград / София - Виж подробно разписание

  • Н. Ширинов
  • Час на заминаване: 06:53
  • Час на пристигане: 08:23
  • Общо време път: 1 часа 30 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - София

София / Нова Загора - Виж подробно разписание

  • Дорис
  • Час на заминаване: 14:30
  • Час на пристигане: 18:30
  • Общо време път: 4 часа
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

20лв Еднопосочен

София - Чирпан - Стара Загора - Нова Загора
Благоевград / София - прекачване - София / Нова Загора Виж карта

Благоевград / София - Виж подробно разписание

  • Н. Ширинов
  • Час на заминаване: 06:53
  • Час на пристигане: 08:23
  • Общо време път: 1 часа 30 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - София

София / Нова Загора - Виж подробно разписание

  • Дорис
  • Час на заминаване: 16:00
  • Час на пристигане: 19:36
  • Общо време път: 3 часа 36 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

20лв Еднопосочен

София - Чирпан - Нова Загора
Благоевград / София - прекачване - София / Нова Загора Виж карта

Благоевград / София - Виж подробно разписание

  • Н. Ширинов
  • Час на заминаване: 06:53
  • Час на пристигане: 08:23
  • Общо време път: 1 часа 30 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - София

София / Нова Загора - Виж подробно разписание

  • Дорис
  • Час на заминаване: 17:00
  • Час на пристигане: 20:44
  • Общо време път: 3 часа 44 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

20лв Еднопосочен

София - Чирпан - Стара Загора - Нова Загора
Благоевград / София - прекачване - София / Нова Загора Виж карта

Благоевград / София - Виж подробно разписание

  • Н. Ширинов
  • Час на заминаване: 06:53
  • Час на пристигане: 08:23
  • Общо време път: 1 часа 30 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - София

София / Нова Загора - Виж подробно разписание

  • Глобус Ес
  • Час на заминаване: 18:30
  • Час на пристигане: 22:10
  • Общо време път: 3 часа 40 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

20лв Еднопосочен

София - Чирпан - Стара Загора - Нова Загора
Благоевград / София - прекачване - София / Нова Загора Виж карта

Благоевград / София - Виж подробно разписание

  • Н. Ширинов
  • Час на заминаване: 06:53
  • Час на пристигане: 08:23
  • Общо време път: 1 часа 30 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - София

София / Нова Загора - Виж подробно разписание

  • Юнион Ивкони
  • Час на заминаване: 20:30
  • Час на пристигане: 23:40
  • Общо време път: 3 часа 10 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

София - Пазарджик - Пловдив - Стара Загора - Нова Загора
Благоевград / София - прекачване - София / Нова Загора Виж карта

Благоевград / София - Виж подробно разписание

  • САНДЕ 2А
  • Час на заминаване: 06:58
  • Час на пристигане: 08:28
  • Общо време път: 1 часа 30 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - София

София / Нова Загора - Виж подробно разписание

  • Юнион Ивкони
  • Час на заминаване: 08:30
  • Час на пристигане: 12:30
  • Общо време път: 4 часа
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

София - Пазарджик - Пловдив - Стара Загора - Нова Загора
Благоевград / София - прекачване - София / Нова Загора Виж карта

Благоевград / София - Виж подробно разписание

  • САНДЕ 2А
  • Час на заминаване: 06:58
  • Час на пристигане: 08:28
  • Общо време път: 1 часа 30 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - София

София / Нова Загора - Виж подробно разписание

  • Транс 5
  • Час на заминаване: 09:30
  • Час на пристигане: 13:30
  • Общо време път: 4 часа
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

20лв Еднопосочен

София - Чирпан - Стара Загора - Нова Загора
Благоевград / София - прекачване - София / Нова Загора Виж карта

Благоевград / София - Виж подробно разписание

  • САНДЕ 2А
  • Час на заминаване: 06:58
  • Час на пристигане: 08:28
  • Общо време път: 1 часа 30 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - София

София / Нова Загора - Виж подробно разписание

  • Дорис
  • Час на заминаване: 11:00
  • Час на пристигане: 14:48
  • Общо време път: 3 часа 48 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

20лв Еднопосочен

София - Чирпан - Стара Загора - Нова Загора
Благоевград / София - прекачване - София / Нова Загора Виж карта

Благоевград / София - Виж подробно разписание

  • САНДЕ 2А
  • Час на заминаване: 06:58
  • Час на пристигане: 08:28
  • Общо време път: 1 часа 30 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - София

София / Нова Загора - Виж подробно разписание

  • КаратС
  • Час на заминаване: 12:00
  • Час на пристигане: 15:50
  • Общо време път: 3 часа 50 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

22лв Еднопосочен

София - Стара Загора - Нова Загора
Благоевград / София - прекачване - София / Нова Загора Виж карта

Благоевград / София - Виж подробно разписание

  • САНДЕ 2А
  • Час на заминаване: 06:58
  • Час на пристигане: 08:28
  • Общо време път: 1 часа 30 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - София

София / Нова Загора - Виж подробно разписание

  • Дорис
  • Час на заминаване: 14:30
  • Час на пристигане: 18:30
  • Общо време път: 4 часа
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

20лв Еднопосочен

София - Чирпан - Стара Загора - Нова Загора
Благоевград / София - прекачване - София / Нова Загора Виж карта

Благоевград / София - Виж подробно разписание

  • САНДЕ 2А
  • Час на заминаване: 06:58
  • Час на пристигане: 08:28
  • Общо време път: 1 часа 30 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - София

София / Нова Загора - Виж подробно разписание

  • Дорис
  • Час на заминаване: 16:00
  • Час на пристигане: 19:36
  • Общо време път: 3 часа 36 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

20лв Еднопосочен

София - Чирпан - Нова Загора
Благоевград / София - прекачване - София / Нова Загора Виж карта

Благоевград / София - Виж подробно разписание

  • САНДЕ 2А
  • Час на заминаване: 06:58
  • Час на пристигане: 08:28
  • Общо време път: 1 часа 30 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - София

София / Нова Загора - Виж подробно разписание

  • Дорис
  • Час на заминаване: 17:00
  • Час на пристигане: 20:44
  • Общо време път: 3 часа 44 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

20лв Еднопосочен

София - Чирпан - Стара Загора - Нова Загора
Благоевград / София - прекачване - София / Нова Загора Виж карта

Благоевград / София - Виж подробно разписание

  • САНДЕ 2А
  • Час на заминаване: 06:58
  • Час на пристигане: 08:28
  • Общо време път: 1 часа 30 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - София

София / Нова Загора - Виж подробно разписание

  • Глобус Ес
  • Час на заминаване: 18:30
  • Час на пристигане: 22:10
  • Общо време път: 3 часа 40 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

20лв Еднопосочен

София - Чирпан - Стара Загора - Нова Загора
Благоевград / София - прекачване - София / Нова Загора Виж карта

Благоевград / София - Виж подробно разписание

  • САНДЕ 2А
  • Час на заминаване: 06:58
  • Час на пристигане: 08:28
  • Общо време път: 1 часа 30 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - София

София / Нова Загора - Виж подробно разписание

  • Юнион Ивкони
  • Час на заминаване: 20:30
  • Час на пристигане: 23:40
  • Общо време път: 3 часа 10 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

София - Пазарджик - Пловдив - Стара Загора - Нова Загора
Благоевград / София - прекачване - София / Нова Загора Виж карта

Благоевград / София - Виж подробно разписание

  • Якоруда бус
  • Час на заминаване: 07:04
  • Час на пристигане: 08:40
  • Общо време път: 1 часа 36 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - Дупница - София

София / Нова Загора - Виж подробно разписание

  • Транс 5
  • Час на заминаване: 09:30
  • Час на пристигане: 13:30
  • Общо време път: 4 часа
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

20лв Еднопосочен

София - Чирпан - Стара Загора - Нова Загора
Благоевград / София - прекачване - София / Нова Загора Виж карта

Благоевград / София - Виж подробно разписание

  • Якоруда бус
  • Час на заминаване: 07:04
  • Час на пристигане: 08:40
  • Общо време път: 1 часа 36 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - Дупница - София

София / Нова Загора - Виж подробно разписание

  • Дорис
  • Час на заминаване: 11:00
  • Час на пристигане: 14:48
  • Общо време път: 3 часа 48 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

20лв Еднопосочен

София - Чирпан - Стара Загора - Нова Загора
Благоевград / София - прекачване - София / Нова Загора Виж карта

Благоевград / София - Виж подробно разписание

  • Якоруда бус
  • Час на заминаване: 07:04
  • Час на пристигане: 08:40
  • Общо време път: 1 часа 36 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - Дупница - София

София / Нова Загора - Виж подробно разписание

  • КаратС
  • Час на заминаване: 12:00
  • Час на пристигане: 15:50
  • Общо време път: 3 часа 50 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

22лв Еднопосочен

София - Стара Загора - Нова Загора
Благоевград / София - прекачване - София / Нова Загора Виж карта

Благоевград / София - Виж подробно разписание

  • Якоруда бус
  • Час на заминаване: 07:04
  • Час на пристигане: 08:40
  • Общо време път: 1 часа 36 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - Дупница - София

София / Нова Загора - Виж подробно разписание

  • Дорис
  • Час на заминаване: 14:30
  • Час на пристигане: 18:30
  • Общо време път: 4 часа
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

20лв Еднопосочен

София - Чирпан - Стара Загора - Нова Загора
Благоевград / София - прекачване - София / Нова Загора Виж карта

Благоевград / София - Виж подробно разписание

  • Якоруда бус
  • Час на заминаване: 07:04
  • Час на пристигане: 08:40
  • Общо време път: 1 часа 36 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - Дупница - София

София / Нова Загора - Виж подробно разписание

  • Дорис
  • Час на заминаване: 16:00
  • Час на пристигане: 19:36
  • Общо време път: 3 часа 36 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

20лв Еднопосочен

София - Чирпан - Нова Загора
Благоевград / София - прекачване - София / Нова Загора Виж карта

Благоевград / София - Виж подробно разписание

  • Якоруда бус
  • Час на заминаване: 07:04
  • Час на пристигане: 08:40
  • Общо време път: 1 часа 36 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - Дупница - София

София / Нова Загора - Виж подробно разписание

  • Дорис
  • Час на заминаване: 17:00
  • Час на пристигане: 20:44
  • Общо време път: 3 часа 44 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

20лв Еднопосочен

София - Чирпан - Стара Загора - Нова Загора
Благоевград / София - прекачване - София / Нова Загора Виж карта

Благоевград / София - Виж подробно разписание

  • Якоруда бус
  • Час на заминаване: 07:04
  • Час на пристигане: 08:40
  • Общо време път: 1 часа 36 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - Дупница - София

София / Нова Загора - Виж подробно разписание

  • Глобус Ес
  • Час на заминаване: 18:30
  • Час на пристигане: 22:10
  • Общо време път: 3 часа 40 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

20лв Еднопосочен

София - Чирпан - Стара Загора - Нова Загора
Благоевград / София - прекачване - София / Нова Загора Виж карта

Благоевград / София - Виж подробно разписание

  • Якоруда бус
  • Час на заминаване: 07:04
  • Час на пристигане: 08:40
  • Общо време път: 1 часа 36 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - Дупница - София

София / Нова Загора - Виж подробно разписание

  • Юнион Ивкони
  • Час на заминаване: 20:30
  • Час на пристигане: 23:40
  • Общо време път: 3 часа 10 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

София - Пазарджик - Пловдив - Стара Загора - Нова Загора
Благоевград / София - прекачване - София / Нова Загора Виж карта

Благоевград / София - Виж подробно разписание

  • МТК
  • Час на заминаване: 07:05
  • Час на пристигане: 19:00
  • Общо време път: 11 часа 55 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - София

София / Нова Загора - Виж подробно разписание

  • Юнион Ивкони
  • Час на заминаване: 20:30
  • Час на пристигане: 23:40
  • Общо време път: 3 часа 10 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

София - Пазарджик - Пловдив - Стара Загора - Нова Загора
Благоевград / София - прекачване - София / Нова Загора Виж карта

Благоевград / София - Виж подробно разписание

  • СТРУМА 11
  • Час на заминаване: 07:10
  • Час на пристигане: 08:55
  • Общо време път: 1 часа 45 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - София

София / Нова Загора - Виж подробно разписание

  • Транс 5
  • Час на заминаване: 09:30
  • Час на пристигане: 13:30
  • Общо време път: 4 часа
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

20лв Еднопосочен

София - Чирпан - Стара Загора - Нова Загора
Благоевград / София - прекачване - София / Нова Загора Виж карта

Благоевград / София - Виж подробно разписание

  • СТРУМА 11
  • Час на заминаване: 07:10
  • Час на пристигане: 08:55
  • Общо време път: 1 часа 45 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - София

София / Нова Загора - Виж подробно разписание

  • Дорис
  • Час на заминаване: 11:00
  • Час на пристигане: 14:48
  • Общо време път: 3 часа 48 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

20лв Еднопосочен

София - Чирпан - Стара Загора - Нова Загора
Благоевград / София - прекачване - София / Нова Загора Виж карта

Благоевград / София - Виж подробно разписание

  • СТРУМА 11
  • Час на заминаване: 07:10
  • Час на пристигане: 08:55
  • Общо време път: 1 часа 45 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - София

София / Нова Загора - Виж подробно разписание

  • КаратС
  • Час на заминаване: 12:00
  • Час на пристигане: 15:50
  • Общо време път: 3 часа 50 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

22лв Еднопосочен

София - Стара Загора - Нова Загора
Благоевград / София - прекачване - София / Нова Загора Виж карта

Благоевград / София - Виж подробно разписание

  • СТРУМА 11
  • Час на заминаване: 07:10
  • Час на пристигане: 08:55
  • Общо време път: 1 часа 45 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - София

София / Нова Загора - Виж подробно разписание

  • Дорис
  • Час на заминаване: 14:30
  • Час на пристигане: 18:30
  • Общо време път: 4 часа
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

20лв Еднопосочен

София - Чирпан - Стара Загора - Нова Загора
Благоевград / София - прекачване - София / Нова Загора Виж карта

Благоевград / София - Виж подробно разписание

  • СТРУМА 11
  • Час на заминаване: 07:10
  • Час на пристигане: 08:55
  • Общо време път: 1 часа 45 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - София

София / Нова Загора - Виж подробно разписание

  • Дорис
  • Час на заминаване: 16:00
  • Час на пристигане: 19:36
  • Общо време път: 3 часа 36 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

20лв Еднопосочен

София - Чирпан - Нова Загора
Благоевград / София - прекачване - София / Нова Загора Виж карта

Благоевград / София - Виж подробно разписание

  • СТРУМА 11
  • Час на заминаване: 07:10
  • Час на пристигане: 08:55
  • Общо време път: 1 часа 45 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - София

София / Нова Загора - Виж подробно разписание

  • Дорис
  • Час на заминаване: 17:00
  • Час на пристигане: 20:44
  • Общо време път: 3 часа 44 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

20лв Еднопосочен

София - Чирпан - Стара Загора - Нова Загора
Благоевград / София - прекачване - София / Нова Загора Виж карта

Благоевград / София - Виж подробно разписание

  • СТРУМА 11
  • Час на заминаване: 07:10
  • Час на пристигане: 08:55
  • Общо време път: 1 часа 45 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - София

София / Нова Загора - Виж подробно разписание

  • Глобус Ес
  • Час на заминаване: 18:30
  • Час на пристигане: 22:10
  • Общо време път: 3 часа 40 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

20лв Еднопосочен

София - Чирпан - Стара Загора - Нова Загора
Благоевград / София - прекачване - София / Нова Загора Виж карта

Благоевград / София - Виж подробно разписание

  • СТРУМА 11
  • Час на заминаване: 07:10
  • Час на пристигане: 08:55
  • Общо време път: 1 часа 45 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - София

София / Нова Загора - Виж подробно разписание

  • Юнион Ивкони
  • Час на заминаване: 20:30
  • Час на пристигане: 23:40
  • Общо време път: 3 часа 10 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

София - Пазарджик - Пловдив - Стара Загора - Нова Загора
Благоевград / София - прекачване - София / Нова Загора Виж карта

Благоевград / София - Виж подробно разписание

  • ИТАЛТРАНС
  • Час на заминаване: 07:25
  • Час на пристигане: 09:23
  • Общо време път: 1 часа 58 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - София

София / Нова Загора - Виж подробно разписание

  • Транс 5
  • Час на заминаване: 09:30
  • Час на пристигане: 13:30
  • Общо време път: 4 часа
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

20лв Еднопосочен

София - Чирпан - Стара Загора - Нова Загора
Благоевград / София - прекачване - София / Нова Загора Виж карта

Благоевград / София - Виж подробно разписание

  • ИТАЛТРАНС
  • Час на заминаване: 07:25
  • Час на пристигане: 09:23
  • Общо време път: 1 часа 58 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - София

София / Нова Загора - Виж подробно разписание

  • Дорис
  • Час на заминаване: 11:00
  • Час на пристигане: 14:48
  • Общо време път: 3 часа 48 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

20лв Еднопосочен

София - Чирпан - Стара Загора - Нова Загора
Благоевград / София - прекачване - София / Нова Загора Виж карта

Благоевград / София - Виж подробно разписание

  • ИТАЛТРАНС
  • Час на заминаване: 07:25
  • Час на пристигане: 09:23
  • Общо време път: 1 часа 58 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - София

София / Нова Загора - Виж подробно разписание

  • КаратС
  • Час на заминаване: 12:00
  • Час на пристигане: 15:50
  • Общо време път: 3 часа 50 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

22лв Еднопосочен

София - Стара Загора - Нова Загора
Благоевград / София - прекачване - София / Нова Загора Виж карта

Благоевград / София - Виж подробно разписание

  • ИТАЛТРАНС
  • Час на заминаване: 07:25
  • Час на пристигане: 09:23
  • Общо време път: 1 часа 58 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - София

София / Нова Загора - Виж подробно разписание

  • Дорис
  • Час на заминаване: 14:30
  • Час на пристигане: 18:30
  • Общо време път: 4 часа
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

20лв Еднопосочен

София - Чирпан - Стара Загора - Нова Загора
Благоевград / София - прекачване - София / Нова Загора Виж карта

Благоевград / София - Виж подробно разписание

  • ИТАЛТРАНС
  • Час на заминаване: 07:25
  • Час на пристигане: 09:23
  • Общо време път: 1 часа 58 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - София

София / Нова Загора - Виж подробно разписание

  • Дорис
  • Час на заминаване: 16:00
  • Час на пристигане: 19:36
  • Общо време път: 3 часа 36 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

20лв Еднопосочен

София - Чирпан - Нова Загора
Благоевград / София - прекачване - София / Нова Загора Виж карта

Благоевград / София - Виж подробно разписание

  • ИТАЛТРАНС
  • Час на заминаване: 07:25
  • Час на пристигане: 09:23
  • Общо време път: 1 часа 58 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - София

София / Нова Загора - Виж подробно разписание

  • Дорис
  • Час на заминаване: 17:00
  • Час на пристигане: 20:44
  • Общо време път: 3 часа 44 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

20лв Еднопосочен

София - Чирпан - Стара Загора - Нова Загора
Благоевград / София - прекачване - София / Нова Загора Виж карта

Благоевград / София - Виж подробно разписание

  • ИТАЛТРАНС
  • Час на заминаване: 07:25
  • Час на пристигане: 09:23
  • Общо време път: 1 часа 58 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - София

София / Нова Загора - Виж подробно разписание

  • Глобус Ес
  • Час на заминаване: 18:30
  • Час на пристигане: 22:10
  • Общо време път: 3 часа 40 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

20лв Еднопосочен

София - Чирпан - Стара Загора - Нова Загора
Благоевград / София - прекачване - София / Нова Загора Виж карта

Благоевград / София - Виж подробно разписание

  • ИТАЛТРАНС
  • Час на заминаване: 07:25
  • Час на пристигане: 09:23
  • Общо време път: 1 часа 58 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - София

София / Нова Загора - Виж подробно разписание

  • Юнион Ивкони
  • Час на заминаване: 20:30
  • Час на пристигане: 23:40
  • Общо време път: 3 часа 10 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

София - Пазарджик - Пловдив - Стара Загора - Нова Загора
Благоевград / София - прекачване - София / Нова Загора Виж карта

Благоевград / София - Виж подробно разписание

  • САНДЕ 2А
  • Час на заминаване: 07:39
  • Час на пристигане: 09:09
  • Общо време път: 1 часа 30 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - София

София / Нова Загора - Виж подробно разписание

  • Транс 5
  • Час на заминаване: 09:30
  • Час на пристигане: 13:30
  • Общо време път: 4 часа
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

20лв Еднопосочен

София - Чирпан - Стара Загора - Нова Загора
Благоевград / София - прекачване - София / Нова Загора Виж карта

Благоевград / София - Виж подробно разписание

  • САНДЕ 2А
  • Час на заминаване: 07:39
  • Час на пристигане: 09:09
  • Общо време път: 1 часа 30 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - София

София / Нова Загора - Виж подробно разписание

  • Дорис
  • Час на заминаване: 11:00
  • Час на пристигане: 14:48
  • Общо време път: 3 часа 48 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

20лв Еднопосочен

София - Чирпан - Стара Загора - Нова Загора
Благоевград / София - прекачване - София / Нова Загора Виж карта

Благоевград / София - Виж подробно разписание

  • САНДЕ 2А
  • Час на заминаване: 07:39
  • Час на пристигане: 09:09
  • Общо време път: 1 часа 30 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - София

София / Нова Загора - Виж подробно разписание

  • КаратС
  • Час на заминаване: 12:00
  • Час на пристигане: 15:50
  • Общо време път: 3 часа 50 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

22лв Еднопосочен

София - Стара Загора - Нова Загора
Благоевград / София - прекачване - София / Нова Загора Виж карта

Благоевград / София - Виж подробно разписание

  • САНДЕ 2А
  • Час на заминаване: 07:39
  • Час на пристигане: 09:09
  • Общо време път: 1 часа 30 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - София

София / Нова Загора - Виж подробно разписание

  • Дорис
  • Час на заминаване: 14:30
  • Час на пристигане: 18:30
  • Общо време път: 4 часа
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

20лв Еднопосочен

София - Чирпан - Стара Загора - Нова Загора
Благоевград / София - прекачване - София / Нова Загора Виж карта

Благоевград / София - Виж подробно разписание

  • САНДЕ 2А
  • Час на заминаване: 07:39
  • Час на пристигане: 09:09
  • Общо време път: 1 часа 30 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - София

София / Нова Загора - Виж подробно разписание

  • Дорис
  • Час на заминаване: 16:00
  • Час на пристигане: 19:36
  • Общо време път: 3 часа 36 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

20лв Еднопосочен

София - Чирпан - Нова Загора
Благоевград / София - прекачване - София / Нова Загора Виж карта

Благоевград / София - Виж подробно разписание

  • САНДЕ 2А
  • Час на заминаване: 07:39
  • Час на пристигане: 09:09
  • Общо време път: 1 часа 30 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - София

София / Нова Загора - Виж подробно разписание

  • Дорис
  • Час на заминаване: 17:00
  • Час на пристигане: 20:44
  • Общо време път: 3 часа 44 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

20лв Еднопосочен

София - Чирпан - Стара Загора - Нова Загора
Благоевград / София - прекачване - София / Нова Загора Виж карта

Благоевград / София - Виж подробно разписание

  • САНДЕ 2А
  • Час на заминаване: 07:39
  • Час на пристигане: 09:09
  • Общо време път: 1 часа 30 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - София

София / Нова Загора - Виж подробно разписание

  • Глобус Ес
  • Час на заминаване: 18:30
  • Час на пристигане: 22:10
  • Общо време път: 3 часа 40 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

20лв Еднопосочен

София - Чирпан - Стара Загора - Нова Загора
Благоевград / София - прекачване - София / Нова Загора Виж карта

Благоевград / София - Виж подробно разписание

  • САНДЕ 2А
  • Час на заминаване: 07:39
  • Час на пристигане: 09:09
  • Общо време път: 1 часа 30 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - София

София / Нова Загора - Виж подробно разписание

  • Юнион Ивкони
  • Час на заминаване: 20:30
  • Час на пристигане: 23:40
  • Общо време път: 3 часа 10 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

София - Пазарджик - Пловдив - Стара Загора - Нова Загора
Благоевград / София - прекачване - София / Нова Загора Виж карта

Благоевград / София - Виж подробно разписание

  • Екотерм
  • Час на заминаване: 08:13
  • Час на пристигане: 09:43
  • Общо време път: 1 часа 30 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - София

София / Нова Загора - Виж подробно разписание

  • Дорис
  • Час на заминаване: 11:00
  • Час на пристигане: 14:48
  • Общо време път: 3 часа 48 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

20лв Еднопосочен

София - Чирпан - Стара Загора - Нова Загора
Благоевград / София - прекачване - София / Нова Загора Виж карта

Благоевград / София - Виж подробно разписание

  • Екотерм
  • Час на заминаване: 08:13
  • Час на пристигане: 09:43
  • Общо време път: 1 часа 30 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - София

София / Нова Загора - Виж подробно разписание

  • КаратС
  • Час на заминаване: 12:00
  • Час на пристигане: 15:50
  • Общо време път: 3 часа 50 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

22лв Еднопосочен

София - Стара Загора - Нова Загора
Благоевград / София - прекачване - София / Нова Загора Виж карта

Благоевград / София - Виж подробно разписание

  • Екотерм
  • Час на заминаване: 08:13
  • Час на пристигане: 09:43
  • Общо време път: 1 часа 30 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - София

София / Нова Загора - Виж подробно разписание

  • Дорис
  • Час на заминаване: 14:30
  • Час на пристигане: 18:30
  • Общо време път: 4 часа
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

20лв Еднопосочен

София - Чирпан - Стара Загора - Нова Загора
Благоевград / София - прекачване - София / Нова Загора Виж карта

Благоевград / София - Виж подробно разписание

  • Екотерм
  • Час на заминаване: 08:13
  • Час на пристигане: 09:43
  • Общо време път: 1 часа 30 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - София

София / Нова Загора - Виж подробно разписание

  • Дорис
  • Час на заминаване: 16:00
  • Час на пристигане: 19:36
  • Общо време път: 3 часа 36 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

20лв Еднопосочен

София - Чирпан - Нова Загора
Благоевград / София - прекачване - София / Нова Загора Виж карта

Благоевград / София - Виж подробно разписание

  • Екотерм
  • Час на заминаване: 08:13
  • Час на пристигане: 09:43
  • Общо време път: 1 часа 30 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - София

София / Нова Загора - Виж подробно разписание

  • Дорис
  • Час на заминаване: 17:00
  • Час на пристигане: 20:44
  • Общо време път: 3 часа 44 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

20лв Еднопосочен

София - Чирпан - Стара Загора - Нова Загора
Благоевград / София - прекачване - София / Нова Загора Виж карта

Благоевград / София - Виж подробно разписание

  • Екотерм
  • Час на заминаване: 08:13
  • Час на пристигане: 09:43
  • Общо време път: 1 часа 30 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - София

София / Нова Загора - Виж подробно разписание

  • Глобус Ес
  • Час на заминаване: 18:30
  • Час на пристигане: 22:10
  • Общо време път: 3 часа 40 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

20лв Еднопосочен

София - Чирпан - Стара Загора - Нова Загора
Благоевград / София - прекачване - София / Нова Загора Виж карта

Благоевград / София - Виж подробно разписание

  • Екотерм
  • Час на заминаване: 08:13
  • Час на пристигане: 09:43
  • Общо време път: 1 часа 30 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - София

София / Нова Загора - Виж подробно разписание

  • Юнион Ивкони
  • Час на заминаване: 20:30
  • Час на пристигане: 23:40
  • Общо време път: 3 часа 10 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

София - Пазарджик - Пловдив - Стара Загора - Нова Загора
Благоевград / София - прекачване - София / Нова Загора Виж карта

Благоевград / София - Виж подробно разписание

  • Попов
  • Час на заминаване: 08:15
  • Час на пристигане: 10:10
  • Общо време път: 1 часа 55 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - София

София / Нова Загора - Виж подробно разписание

  • Дорис
  • Час на заминаване: 11:00
  • Час на пристигане: 14:48
  • Общо време път: 3 часа 48 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

20лв Еднопосочен

София - Чирпан - Стара Загора - Нова Загора
Благоевград / София - прекачване - София / Нова Загора Виж карта

Благоевград / София - Виж подробно разписание

  • Попов
  • Час на заминаване: 08:15
  • Час на пристигане: 10:10
  • Общо време път: 1 часа 55 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - София

София / Нова Загора - Виж подробно разписание

  • КаратС
  • Час на заминаване: 12:00
  • Час на пристигане: 15:50
  • Общо време път: 3 часа 50 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

22лв Еднопосочен

София - Стара Загора - Нова Загора
Благоевград / София - прекачване - София / Нова Загора Виж карта

Благоевград / София - Виж подробно разписание

  • Попов
  • Час на заминаване: 08:15
  • Час на пристигане: 10:10
  • Общо време път: 1 часа 55 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - София

София / Нова Загора - Виж подробно разписание

  • Дорис
  • Час на заминаване: 14:30
  • Час на пристигане: 18:30
  • Общо време път: 4 часа
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

20лв Еднопосочен

София - Чирпан - Стара Загора - Нова Загора
Благоевград / София - прекачване - София / Нова Загора Виж карта

Благоевград / София - Виж подробно разписание

  • Попов
  • Час на заминаване: 08:15
  • Час на пристигане: 10:10
  • Общо време път: 1 часа 55 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - София

София / Нова Загора - Виж подробно разписание

  • Дорис
  • Час на заминаване: 16:00
  • Час на пристигане: 19:36
  • Общо време път: 3 часа 36 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

20лв Еднопосочен

София - Чирпан - Нова Загора
Благоевград / София - прекачване - София / Нова Загора Виж карта

Благоевград / София - Виж подробно разписание

  • Попов
  • Час на заминаване: 08:15
  • Час на пристигане: 10:10
  • Общо време път: 1 часа 55 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - София

София / Нова Загора - Виж подробно разписание

  • Дорис
  • Час на заминаване: 17:00
  • Час на пристигане: 20:44
  • Общо време път: 3 часа 44 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

20лв Еднопосочен

София - Чирпан - Стара Загора - Нова Загора
Благоевград / София - прекачване - София / Нова Загора Виж карта

Благоевград / София - Виж подробно разписание

  • Попов
  • Час на заминаване: 08:15
  • Час на пристигане: 10:10
  • Общо време път: 1 часа 55 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - София

София / Нова Загора - Виж подробно разписание

  • Глобус Ес
  • Час на заминаване: 18:30
  • Час на пристигане: 22:10
  • Общо време път: 3 часа 40 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

20лв Еднопосочен

София - Чирпан - Стара Загора - Нова Загора
Благоевград / София - прекачване - София / Нова Загора Виж карта

Благоевград / София - Виж подробно разписание

  • Попов
  • Час на заминаване: 08:15
  • Час на пристигане: 10:10
  • Общо време път: 1 часа 55 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - София

София / Нова Загора - Виж подробно разписание

  • Юнион Ивкони
  • Час на заминаване: 20:30
  • Час на пристигане: 23:40
  • Общо време път: 3 часа 10 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

София - Пазарджик - Пловдив - Стара Загора - Нова Загора
Благоевград / София - прекачване - София / Нова Загора Виж карта

Благоевград / София - Виж подробно разписание

  • Юнион Ивкони
  • Час на заминаване: 08:15
  • Час на пристигане: 10:00
  • Общо време път: 1 часа 45 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

10лв Еднопосочен

Благоевград - София

София / Нова Загора - Виж подробно разписание

  • Дорис
  • Час на заминаване: 11:00
  • Час на пристигане: 14:48
  • Общо време път: 3 часа 48 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

20лв Еднопосочен

София - Чирпан - Стара Загора - Нова Загора
Благоевград / София - прекачване - София / Нова Загора Виж карта

Благоевград / София - Виж подробно разписание

  • Юнион Ивкони
  • Час на заминаване: 08:15
  • Час на пристигане: 10:00
  • Общо време път: 1 часа 45 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

10лв Еднопосочен

Благоевград - София

София / Нова Загора - Виж подробно разписание

  • КаратС
  • Час на заминаване: 12:00
  • Час на пристигане: 15:50
  • Общо време път: 3 часа 50 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

22лв Еднопосочен

София - Стара Загора - Нова Загора
Благоевград / София - прекачване - София / Нова Загора Виж карта

Благоевград / София - Виж подробно разписание

  • Юнион Ивкони
  • Час на заминаване: 08:15
  • Час на пристигане: 10:00
  • Общо време път: 1 часа 45 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

10лв Еднопосочен

Благоевград - София

София / Нова Загора - Виж подробно разписание

  • Дорис
  • Час на заминаване: 14:30
  • Час на пристигане: 18:30
  • Общо време път: 4 часа
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

20лв Еднопосочен

София - Чирпан - Стара Загора - Нова Загора
Благоевград / София - прекачване - София / Нова Загора Виж карта

Благоевград / София - Виж подробно разписание

  • Юнион Ивкони
  • Час на заминаване: 08:15
  • Час на пристигане: 10:00
  • Общо време път: 1 часа 45 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

10лв Еднопосочен

Благоевград - София

София / Нова Загора - Виж подробно разписание

  • Дорис
  • Час на заминаване: 16:00
  • Час на пристигане: 19:36
  • Общо време път: 3 часа 36 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

20лв Еднопосочен

София - Чирпан - Нова Загора
Благоевград / София - прекачване - София / Нова Загора Виж карта

Благоевград / София - Виж подробно разписание

  • Юнион Ивкони
  • Час на заминаване: 08:15
  • Час на пристигане: 10:00
  • Общо време път: 1 часа 45 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

10лв Еднопосочен

Благоевград - София

София / Нова Загора - Виж подробно разписание

  • Дорис
  • Час на заминаване: 17:00
  • Час на пристигане: 20:44
  • Общо време път: 3 часа 44 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

20лв Еднопосочен

София - Чирпан - Стара Загора - Нова Загора
Благоевград / София - прекачване - София / Нова Загора Виж карта

Благоевград / София - Виж подробно разписание

  • Юнион Ивкони
  • Час на заминаване: 08:15
  • Час на пристигане: 10:00
  • Общо време път: 1 часа 45 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

10лв Еднопосочен

Благоевград - София

София / Нова Загора - Виж подробно разписание

  • Глобус Ес
  • Час на заминаване: 18:30
  • Час на пристигане: 22:10
  • Общо време път: 3 часа 40 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

20лв Еднопосочен

София - Чирпан - Стара Загора - Нова Загора
Благоевград / София - прекачване - София / Нова Загора Виж карта

Благоевград / София - Виж подробно разписание

  • Юнион Ивкони
  • Час на заминаване: 08:15
  • Час на пристигане: 10:00
  • Общо време път: 1 часа 45 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

10лв Еднопосочен

Благоевград - София

София / Нова Загора - Виж подробно разписание

  • Юнион Ивкони
  • Час на заминаване: 20:30
  • Час на пристигане: 23:40
  • Общо време път: 3 часа 10 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

София - Пазарджик - Пловдив - Стара Загора - Нова Загора
Благоевград / София - прекачване - София / Нова Загора Виж карта

Благоевград / София - Виж подробно разписание

  • Якоруда бус
  • Час на заминаване: 08:18
  • Час на пристигане: 09:52
  • Общо време път: 1 часа 34 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - София

София / Нова Загора - Виж подробно разписание

  • Дорис
  • Час на заминаване: 11:00
  • Час на пристигане: 14:48
  • Общо време път: 3 часа 48 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

20лв Еднопосочен

София - Чирпан - Стара Загора - Нова Загора
Благоевград / София - прекачване - София / Нова Загора Виж карта

Благоевград / София - Виж подробно разписание

  • Якоруда бус
  • Час на заминаване: 08:18
  • Час на пристигане: 09:52
  • Общо време път: 1 часа 34 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - София

София / Нова Загора - Виж подробно разписание

  • КаратС
  • Час на заминаване: 12:00
  • Час на пристигане: 15:50
  • Общо време път: 3 часа 50 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

22лв Еднопосочен

София - Стара Загора - Нова Загора
Благоевград / София - прекачване - София / Нова Загора Виж карта

Благоевград / София - Виж подробно разписание

  • Якоруда бус
  • Час на заминаване: 08:18
  • Час на пристигане: 09:52
  • Общо време път: 1 часа 34 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - София

София / Нова Загора - Виж подробно разписание

  • Дорис
  • Час на заминаване: 14:30
  • Час на пристигане: 18:30
  • Общо време път: 4 часа
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

20лв Еднопосочен

София - Чирпан - Стара Загора - Нова Загора
Благоевград / София - прекачване - София / Нова Загора Виж карта

Благоевград / София - Виж подробно разписание

  • Якоруда бус
  • Час на заминаване: 08:18
  • Час на пристигане: 09:52
  • Общо време път: 1 часа 34 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - София

София / Нова Загора - Виж подробно разписание

  • Дорис
  • Час на заминаване: 16:00
  • Час на пристигане: 19:36
  • Общо време път: 3 часа 36 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

20лв Еднопосочен

София - Чирпан - Нова Загора
Благоевград / София - прекачване - София / Нова Загора Виж карта

Благоевград / София - Виж подробно разписание

  • Якоруда бус
  • Час на заминаване: 08:18
  • Час на пристигане: 09:52
  • Общо време път: 1 часа 34 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - София

София / Нова Загора - Виж подробно разписание

  • Дорис
  • Час на заминаване: 17:00
  • Час на пристигане: 20:44
  • Общо време път: 3 часа 44 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

20лв Еднопосочен

София - Чирпан - Стара Загора - Нова Загора
Благоевград / София - прекачване - София / Нова Загора Виж карта

Благоевград / София - Виж подробно разписание

  • Якоруда бус
  • Час на заминаване: 08:18
  • Час на пристигане: 09:52
  • Общо време път: 1 часа 34 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - София

София / Нова Загора - Виж подробно разписание

  • Глобус Ес
  • Час на заминаване: 18:30
  • Час на пристигане: 22:10
  • Общо време път: 3 часа 40 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

20лв Еднопосочен

София - Чирпан - Стара Загора - Нова Загора
Благоевград / София - прекачване - София / Нова Загора Виж карта

Благоевград / София - Виж подробно разписание

  • Якоруда бус
  • Час на заминаване: 08:18
  • Час на пристигане: 09:52
  • Общо време път: 1 часа 34 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - София

София / Нова Загора - Виж подробно разписание

  • Юнион Ивкони
  • Час на заминаване: 20:30
  • Час на пристигане: 23:40
  • Общо време път: 3 часа 10 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

София - Пазарджик - Пловдив - Стара Загора - Нова Загора
Благоевград / София - прекачване - София / Нова Загора Виж карта

Благоевград / София - Виж подробно разписание

  • ВИВЕЛ
  • Час на заминаване: 08:52
  • Час на пристигане: 10:22
  • Общо време път: 1 часа 30 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - София

София / Нова Загора - Виж подробно разписание

  • Дорис
  • Час на заминаване: 11:00
  • Час на пристигане: 14:48
  • Общо време път: 3 часа 48 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

20лв Еднопосочен

София - Чирпан - Стара Загора - Нова Загора
Благоевград / София - прекачване - София / Нова Загора Виж карта

Благоевград / София - Виж подробно разписание

  • ВИВЕЛ
  • Час на заминаване: 08:52
  • Час на пристигане: 10:22
  • Общо време път: 1 часа 30 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - София

София / Нова Загора - Виж подробно разписание

  • КаратС
  • Час на заминаване: 12:00
  • Час на пристигане: 15:50
  • Общо време път: 3 часа 50 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

22лв Еднопосочен

София - Стара Загора - Нова Загора
Благоевград / София - прекачване - София / Нова Загора Виж карта

Благоевград / София - Виж подробно разписание

  • ВИВЕЛ
  • Час на заминаване: 08:52
  • Час на пристигане: 10:22
  • Общо време път: 1 часа 30 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - София

София / Нова Загора - Виж подробно разписание

  • Дорис
  • Час на заминаване: 14:30
  • Час на пристигане: 18:30
  • Общо време път: 4 часа
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

20лв Еднопосочен

София - Чирпан - Стара Загора - Нова Загора
Благоевград / София - прекачване - София / Нова Загора Виж карта

Благоевград / София - Виж подробно разписание

  • ВИВЕЛ
  • Час на заминаване: 08:52
  • Час на пристигане: 10:22
  • Общо време път: 1 часа 30 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - София

София / Нова Загора - Виж подробно разписание

  • Дорис
  • Час на заминаване: 16:00
  • Час на пристигане: 19:36
  • Общо време път: 3 часа 36 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

20лв Еднопосочен

София - Чирпан - Нова Загора
Благоевград / София - прекачване - София / Нова Загора Виж карта

Благоевград / София - Виж подробно разписание

  • ВИВЕЛ
  • Час на заминаване: 08:52
  • Час на пристигане: 10:22
  • Общо време път: 1 часа 30 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - София

София / Нова Загора - Виж подробно разписание

  • Дорис
  • Час на заминаване: 17:00
  • Час на пристигане: 20:44
  • Общо време път: 3 часа 44 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

20лв Еднопосочен

София - Чирпан - Стара Загора - Нова Загора
Благоевград / София - прекачване - София / Нова Загора Виж карта

Благоевград / София - Виж подробно разписание

  • ВИВЕЛ
  • Час на заминаване: 08:52
  • Час на пристигане: 10:22
  • Общо време път: 1 часа 30 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - София

София / Нова Загора - Виж подробно разписание

  • Глобус Ес
  • Час на заминаване: 18:30
  • Час на пристигане: 22:10
  • Общо време път: 3 часа 40 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

20лв Еднопосочен

София - Чирпан - Стара Загора - Нова Загора
Благоевград / София - прекачване - София / Нова Загора Виж карта

Благоевград / София - Виж подробно разписание

  • ВИВЕЛ
  • Час на заминаване: 08:52
  • Час на пристигане: 10:22
  • Общо време път: 1 часа 30 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - София

София / Нова Загора - Виж подробно разписание

  • Юнион Ивкони
  • Час на заминаване: 20:30
  • Час на пристигане: 23:40
  • Общо време път: 3 часа 10 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

София - Пазарджик - Пловдив - Стара Загора - Нова Загора
Благоевград / София - прекачване - София / Нова Загора Виж карта

Благоевград / София - Виж подробно разписание

  • Барут
  • Час на заминаване: 09:00
  • Час на пристигане: 10:52
  • Общо време път: 1 часа 52 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - София

София / Нова Загора - Виж подробно разписание

  • Дорис
  • Час на заминаване: 11:00
  • Час на пристигане: 14:48
  • Общо време път: 3 часа 48 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

20лв Еднопосочен

София - Чирпан - Стара Загора - Нова Загора
Благоевград / София - прекачване - София / Нова Загора Виж карта

Благоевград / София - Виж подробно разписание

  • Барут
  • Час на заминаване: 09:00
  • Час на пристигане: 10:52
  • Общо време път: 1 часа 52 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - София

София / Нова Загора - Виж подробно разписание

  • КаратС
  • Час на заминаване: 12:00
  • Час на пристигане: 15:50
  • Общо време път: 3 часа 50 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

22лв Еднопосочен

София - Стара Загора - Нова Загора
Благоевград / София - прекачване - София / Нова Загора Виж карта

Благоевград / София - Виж подробно разписание

  • Барут
  • Час на заминаване: 09:00
  • Час на пристигане: 10:52
  • Общо време път: 1 часа 52 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - София

София / Нова Загора - Виж подробно разписание

  • Дорис
  • Час на заминаване: 14:30
  • Час на пристигане: 18:30
  • Общо време път: 4 часа
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

20лв Еднопосочен

София - Чирпан - Стара Загора - Нова Загора
Благоевград / София - прекачване - София / Нова Загора Виж карта

Благоевград / София - Виж подробно разписание

  • Барут
  • Час на заминаване: 09:00
  • Час на пристигане: 10:52
  • Общо време път: 1 часа 52 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - София

София / Нова Загора - Виж подробно разписание

  • Дорис
  • Час на заминаване: 16:00
  • Час на пристигане: 19:36
  • Общо време път: 3 часа 36 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

20лв Еднопосочен

София - Чирпан - Нова Загора
Благоевград / София - прекачване - София / Нова Загора Виж карта

Благоевград / София - Виж подробно разписание

  • Барут
  • Час на заминаване: 09:00
  • Час на пристигане: 10:52
  • Общо време път: 1 часа 52 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - София

София / Нова Загора - Виж подробно разписание

  • Дорис
  • Час на заминаване: 17:00
  • Час на пристигане: 20:44
  • Общо време път: 3 часа 44 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

20лв Еднопосочен

София - Чирпан - Стара Загора - Нова Загора
Благоевград / София - прекачване - София / Нова Загора Виж карта

Благоевград / София - Виж подробно разписание

  • Барут
  • Час на заминаване: 09:00
  • Час на пристигане: 10:52
  • Общо време път: 1 часа 52 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - София

София / Нова Загора - Виж подробно разписание

  • Глобус Ес
  • Час на заминаване: 18:30
  • Час на пристигане: 22:10
  • Общо време път: 3 часа 40 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

20лв Еднопосочен

София - Чирпан - Стара Загора - Нова Загора
Благоевград / София - прекачване - София / Нова Загора Виж карта

Благоевград / София - Виж подробно разписание

  • Барут
  • Час на заминаване: 09:00
  • Час на пристигане: 10:52
  • Общо време път: 1 часа 52 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - София

София / Нова Загора - Виж подробно разписание

  • Юнион Ивкони
  • Час на заминаване: 20:30
  • Час на пристигане: 23:40
  • Общо време път: 3 часа 10 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

София - Пазарджик - Пловдив - Стара Загора - Нова Загора
Благоевград / София - прекачване - София / Нова Загора Виж карта

Благоевград / София - Виж подробно разписание

  • СТРУМА 11
  • Час на заминаване: 09:10
  • Час на пристигане: 10:55
  • Общо време път: 1 часа 45 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - София

София / Нова Загора - Виж подробно разписание

  • Дорис
  • Час на заминаване: 11:00
  • Час на пристигане: 14:48
  • Общо време път: 3 часа 48 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

20лв Еднопосочен

София - Чирпан - Стара Загора - Нова Загора
Благоевград / София - прекачване - София / Нова Загора Виж карта

Благоевград / София - Виж подробно разписание

  • СТРУМА 11
  • Час на заминаване: 09:10
  • Час на пристигане: 10:55
  • Общо време път: 1 часа 45 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - София

София / Нова Загора - Виж подробно разписание

  • КаратС
  • Час на заминаване: 12:00
  • Час на пристигане: 15:50
  • Общо време път: 3 часа 50 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

22лв Еднопосочен

София - Стара Загора - Нова Загора
Благоевград / София - прекачване - София / Нова Загора Виж карта

Благоевград / София - Виж подробно разписание

  • СТРУМА 11
  • Час на заминаване: 09:10
  • Час на пристигане: 10:55
  • Общо време път: 1 часа 45 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - София

София / Нова Загора - Виж подробно разписание

  • Дорис
  • Час на заминаване: 14:30
  • Час на пристигане: 18:30
  • Общо време път: 4 часа
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

20лв Еднопосочен

София - Чирпан - Стара Загора - Нова Загора
Благоевград / София - прекачване - София / Нова Загора Виж карта

Благоевград / София - Виж подробно разписание

  • СТРУМА 11
  • Час на заминаване: 09:10
  • Час на пристигане: 10:55
  • Общо време път: 1 часа 45 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - София

София / Нова Загора - Виж подробно разписание

  • Дорис
  • Час на заминаване: 16:00
  • Час на пристигане: 19:36
  • Общо време път: 3 часа 36 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

20лв Еднопосочен

София - Чирпан - Нова Загора
Благоевград / София - прекачване - София / Нова Загора Виж карта

Благоевград / София - Виж подробно разписание

  • СТРУМА 11
  • Час на заминаване: 09:10
  • Час на пристигане: 10:55
  • Общо време път: 1 часа 45 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - София

София / Нова Загора - Виж подробно разписание

  • Дорис
  • Час на заминаване: 17:00
  • Час на пристигане: 20:44
  • Общо време път: 3 часа 44 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

20лв Еднопосочен

София - Чирпан - Стара Загора - Нова Загора
Благоевград / София - прекачване - София / Нова Загора Виж карта

Благоевград / София - Виж подробно разписание

  • СТРУМА 11
  • Час на заминаване: 09:10
  • Час на пристигане: 10:55
  • Общо време път: 1 часа 45 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - София

София / Нова Загора - Виж подробно разписание

  • Глобус Ес
  • Час на заминаване: 18:30
  • Час на пристигане: 22:10
  • Общо време път: 3 часа 40 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

20лв Еднопосочен

София - Чирпан - Стара Загора - Нова Загора
Благоевград / София - прекачване - София / Нова Загора Виж карта

Благоевград / София - Виж подробно разписание

  • СТРУМА 11
  • Час на заминаване: 09:10
  • Час на пристигане: 10:55
  • Общо време път: 1 часа 45 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - София

София / Нова Загора - Виж подробно разписание

  • Юнион Ивкони
  • Час на заминаване: 20:30
  • Час на пристигане: 23:40
  • Общо време път: 3 часа 10 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

София - Пазарджик - Пловдив - Стара Загора - Нова Загора
Благоевград / София - прекачване - София / Нова Загора Виж карта

Благоевград / София - Виж подробно разписание

  • Сандански 5
  • Час на заминаване: 09:10
  • Час на пристигане: 11:05
  • Общо време път: 1 часа 55 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - София

София / Нова Загора - Виж подробно разписание

  • КаратС
  • Час на заминаване: 12:00
  • Час на пристигане: 15:50
  • Общо време път: 3 часа 50 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

22лв Еднопосочен

София - Стара Загора - Нова Загора
Благоевград / София - прекачване - София / Нова Загора Виж карта

Благоевград / София - Виж подробно разписание

  • Сандански 5
  • Час на заминаване: 09:10
  • Час на пристигане: 11:05
  • Общо време път: 1 часа 55 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - София

София / Нова Загора - Виж подробно разписание

  • Дорис
  • Час на заминаване: 14:30
  • Час на пристигане: 18:30
  • Общо време път: 4 часа
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

20лв Еднопосочен

София - Чирпан - Стара Загора - Нова Загора
Благоевград / София - прекачване - София / Нова Загора Виж карта

Благоевград / София - Виж подробно разписание

  • Сандански 5
  • Час на заминаване: 09:10
  • Час на пристигане: 11:05
  • Общо време път: 1 часа 55 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - София

София / Нова Загора - Виж подробно разписание

  • Дорис
  • Час на заминаване: 16:00
  • Час на пристигане: 19:36
  • Общо време път: 3 часа 36 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

20лв Еднопосочен

София - Чирпан - Нова Загора
Благоевград / София - прекачване - София / Нова Загора Виж карта

Благоевград / София - Виж подробно разписание

  • Сандански 5
  • Час на заминаване: 09:10
  • Час на пристигане: 11:05
  • Общо време път: 1 часа 55 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - София

София / Нова Загора - Виж подробно разписание

  • Дорис
  • Час на заминаване: 17:00
  • Час на пристигане: 20:44
  • Общо време път: 3 часа 44 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

20лв Еднопосочен

София - Чирпан - Стара Загора - Нова Загора
Благоевград / София - прекачване - София / Нова Загора Виж карта

Благоевград / София - Виж подробно разписание

  • Сандански 5
  • Час на заминаване: 09:10
  • Час на пристигане: 11:05
  • Общо време път: 1 часа 55 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - София

София / Нова Загора - Виж подробно разписание

  • Глобус Ес
  • Час на заминаване: 18:30
  • Час на пристигане: 22:10
  • Общо време път: 3 часа 40 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

20лв Еднопосочен

София - Чирпан - Стара Загора - Нова Загора
Благоевград / София - прекачване - София / Нова Загора Виж карта

Благоевград / София - Виж подробно разписание

  • Сандански 5
  • Час на заминаване: 09:10
  • Час на пристигане: 11:05
  • Общо време път: 1 часа 55 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - София

София / Нова Загора - Виж подробно разписание

  • Юнион Ивкони
  • Час на заминаване: 20:30
  • Час на пристигане: 23:40
  • Общо време път: 3 часа 10 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

София - Пазарджик - Пловдив - Стара Загора - Нова Загора
Благоевград / София - прекачване - София / Нова Загора Виж карта

Благоевград / София - Виж подробно разписание

  • Динамо
  • Час на заминаване: 09:37
  • Час на пристигане: 11:07
  • Общо време път: 1 часа 30 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - София

София / Нова Загора - Виж подробно разписание

  • КаратС
  • Час на заминаване: 12:00
  • Час на пристигане: 15:50
  • Общо време път: 3 часа 50 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

22лв Еднопосочен

София - Стара Загора - Нова Загора
Благоевград / София - прекачване - София / Нова Загора Виж карта

Благоевград / София - Виж подробно разписание

  • Динамо
  • Час на заминаване: 09:37
  • Час на пристигане: 11:07
  • Общо време път: 1 часа 30 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - София

София / Нова Загора - Виж подробно разписание

  • Дорис
  • Час на заминаване: 14:30
  • Час на пристигане: 18:30
  • Общо време път: 4 часа
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

20лв Еднопосочен

София - Чирпан - Стара Загора - Нова Загора
Благоевград / София - прекачване - София / Нова Загора Виж карта

Благоевград / София - Виж подробно разписание

  • Динамо
  • Час на заминаване: 09:37
  • Час на пристигане: 11:07
  • Общо време път: 1 часа 30 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - София

София / Нова Загора - Виж подробно разписание

  • Дорис
  • Час на заминаване: 16:00
  • Час на пристигане: 19:36
  • Общо време път: 3 часа 36 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

20лв Еднопосочен

София - Чирпан - Нова Загора
Благоевград / София - прекачване - София / Нова Загора Виж карта

Благоевград / София - Виж подробно разписание

  • Динамо
  • Час на заминаване: 09:37
  • Час на пристигане: 11:07
  • Общо време път: 1 часа 30 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - София

София / Нова Загора - Виж подробно разписание

  • Дорис
  • Час на заминаване: 17:00
  • Час на пристигане: 20:44
  • Общо време път: 3 часа 44 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

20лв Еднопосочен

София - Чирпан - Стара Загора - Нова Загора
Благоевград / София - прекачване - София / Нова Загора Виж карта

Благоевград / София - Виж подробно разписание

  • Динамо
  • Час на заминаване: 09:37
  • Час на пристигане: 11:07
  • Общо време път: 1 часа 30 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - София

София / Нова Загора - Виж подробно разписание

  • Глобус Ес
  • Час на заминаване: 18:30
  • Час на пристигане: 22:10
  • Общо време път: 3 часа 40 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

20лв Еднопосочен

София - Чирпан - Стара Загора - Нова Загора
Благоевград / София - прекачване - София / Нова Загора Виж карта

Благоевград / София - Виж подробно разписание

  • Динамо
  • Час на заминаване: 09:37
  • Час на пристигане: 11:07
  • Общо време път: 1 часа 30 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - София

София / Нова Загора - Виж подробно разписание

  • Юнион Ивкони
  • Час на заминаване: 20:30
  • Час на пристигане: 23:40
  • Общо време път: 3 часа 10 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

София - Пазарджик - Пловдив - Стара Загора - Нова Загора
Благоевград / София - прекачване - София / Нова Загора Виж карта

Благоевград / София - Виж подробно разписание

  • СТРУМА 11
  • Час на заминаване: 10:10
  • Час на пристигане: 11:55
  • Общо време път: 1 часа 45 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - София

София / Нова Загора - Виж подробно разписание

  • КаратС
  • Час на заминаване: 12:00
  • Час на пристигане: 15:50
  • Общо време път: 3 часа 50 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

22лв Еднопосочен

София - Стара Загора - Нова Загора
Благоевград / София - прекачване - София / Нова Загора Виж карта

Благоевград / София - Виж подробно разписание

  • СТРУМА 11
  • Час на заминаване: 10:10
  • Час на пристигане: 11:55
  • Общо време път: 1 часа 45 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - София

София / Нова Загора - Виж подробно разписание

  • Дорис
  • Час на заминаване: 14:30
  • Час на пристигане: 18:30
  • Общо време път: 4 часа
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

20лв Еднопосочен

София - Чирпан - Стара Загора - Нова Загора
Благоевград / София - прекачване - София / Нова Загора Виж карта

Благоевград / София - Виж подробно разписание

  • СТРУМА 11
  • Час на заминаване: 10:10
  • Час на пристигане: 11:55
  • Общо време път: 1 часа 45 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - София

София / Нова Загора - Виж подробно разписание

  • Дорис
  • Час на заминаване: 16:00
  • Час на пристигане: 19:36
  • Общо време път: 3 часа 36 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

20лв Еднопосочен

София - Чирпан - Нова Загора
Благоевград / София - прекачване - София / Нова Загора Виж карта

Благоевград / София - Виж подробно разписание

  • СТРУМА 11
  • Час на заминаване: 10:10
  • Час на пристигане: 11:55
  • Общо време път: 1 часа 45 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - София

София / Нова Загора - Виж подробно разписание

  • Дорис
  • Час на заминаване: 17:00
  • Час на пристигане: 20:44
  • Общо време път: 3 часа 44 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

20лв Еднопосочен

София - Чирпан - Стара Загора - Нова Загора
Благоевград / София - прекачване - София / Нова Загора Виж карта

Благоевград / София - Виж подробно разписание

  • СТРУМА 11
  • Час на заминаване: 10:10
  • Час на пристигане: 11:55
  • Общо време път: 1 часа 45 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - София

София / Нова Загора - Виж подробно разписание

  • Глобус Ес
  • Час на заминаване: 18:30
  • Час на пристигане: 22:10
  • Общо време път: 3 часа 40 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

20лв Еднопосочен

София - Чирпан - Стара Загора - Нова Загора
Благоевград / София - прекачване - София / Нова Загора Виж карта

Благоевград / София - Виж подробно разписание

  • СТРУМА 11
  • Час на заминаване: 10:10
  • Час на пристигане: 11:55
  • Общо време път: 1 часа 45 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - София

София / Нова Загора - Виж подробно разписание

  • Юнион Ивкони
  • Час на заминаване: 20:30
  • Час на пристигане: 23:40
  • Общо време път: 3 часа 10 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

София - Пазарджик - Пловдив - Стара Загора - Нова Загора
Благоевград / София - прекачване - София / Нова Загора Виж карта

Благоевград / София - Виж подробно разписание

  • МТК
  • Час на заминаване: 10:10
  • Час на пристигане: 12:05
  • Общо време път: 1 часа 55 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - София

София / Нова Загора - Виж подробно разписание

  • Дорис
  • Час на заминаване: 14:30
  • Час на пристигане: 18:30
  • Общо време път: 4 часа
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

20лв Еднопосочен

София - Чирпан - Стара Загора - Нова Загора
Благоевград / София - прекачване - София / Нова Загора Виж карта

Благоевград / София - Виж подробно разписание

  • МТК
  • Час на заминаване: 10:10
  • Час на пристигане: 12:05
  • Общо време път: 1 часа 55 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - София

София / Нова Загора - Виж подробно разписание

  • Дорис
  • Час на заминаване: 16:00
  • Час на пристигане: 19:36
  • Общо време път: 3 часа 36 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

20лв Еднопосочен

София - Чирпан - Нова Загора
Благоевград / София - прекачване - София / Нова Загора Виж карта

Благоевград / София - Виж подробно разписание

  • МТК
  • Час на заминаване: 10:10
  • Час на пристигане: 12:05
  • Общо време път: 1 часа 55 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - София

София / Нова Загора - Виж подробно разписание

  • Дорис
  • Час на заминаване: 17:00
  • Час на пристигане: 20:44
  • Общо време път: 3 часа 44 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

20лв Еднопосочен

София - Чирпан - Стара Загора - Нова Загора
Благоевград / София - прекачване - София / Нова Загора Виж карта

Благоевград / София - Виж подробно разписание

  • МТК
  • Час на заминаване: 10:10
  • Час на пристигане: 12:05
  • Общо време път: 1 часа 55 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - София

София / Нова Загора - Виж подробно разписание

  • Глобус Ес
  • Час на заминаване: 18:30
  • Час на пристигане: 22:10
  • Общо време път: 3 часа 40 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

20лв Еднопосочен

София - Чирпан - Стара Загора - Нова Загора
Благоевград / София - прекачване - София / Нова Загора Виж карта

Благоевград / София - Виж подробно разписание

  • МТК
  • Час на заминаване: 10:10
  • Час на пристигане: 12:05
  • Общо време път: 1 часа 55 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - София

София / Нова Загора - Виж подробно разписание

  • Юнион Ивкони
  • Час на заминаване: 20:30
  • Час на пристигане: 23:40
  • Общо време път: 3 часа 10 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

София - Пазарджик - Пловдив - Стара Загора - Нова Загора
Благоевград / София - прекачване - София / Нова Загора Виж карта

Благоевград / София - Виж подробно разписание

  • СТРУМА 11
  • Час на заминаване: 11:10
  • Час на пристигане: 12:55
  • Общо време път: 1 часа 45 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - София

София / Нова Загора - Виж подробно разписание

  • Дорис
  • Час на заминаване: 14:30
  • Час на пристигане: 18:30
  • Общо време път: 4 часа
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

20лв Еднопосочен

София - Чирпан - Стара Загора - Нова Загора
Благоевград / София - прекачване - София / Нова Загора Виж карта

Благоевград / София - Виж подробно разписание

  • СТРУМА 11
  • Час на заминаване: 11:10
  • Час на пристигане: 12:55
  • Общо време път: 1 часа 45 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - София

София / Нова Загора - Виж подробно разписание

  • Дорис
  • Час на заминаване: 16:00
  • Час на пристигане: 19:36
  • Общо време път: 3 часа 36 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

20лв Еднопосочен

София - Чирпан - Нова Загора
Благоевград / София - прекачване - София / Нова Загора Виж карта

Благоевград / София - Виж подробно разписание

  • СТРУМА 11
  • Час на заминаване: 11:10
  • Час на пристигане: 12:55
  • Общо време път: 1 часа 45 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - София

София / Нова Загора - Виж подробно разписание

  • Дорис
  • Час на заминаване: 17:00
  • Час на пристигане: 20:44
  • Общо време път: 3 часа 44 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

20лв Еднопосочен

София - Чирпан - Стара Загора - Нова Загора
Благоевград / София - прекачване - София / Нова Загора Виж карта

Благоевград / София - Виж подробно разписание

  • СТРУМА 11
  • Час на заминаване: 11:10
  • Час на пристигане: 12:55
  • Общо време път: 1 часа 45 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - София

София / Нова Загора - Виж подробно разписание

  • Глобус Ес
  • Час на заминаване: 18:30
  • Час на пристигане: 22:10
  • Общо време път: 3 часа 40 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

20лв Еднопосочен

София - Чирпан - Стара Загора - Нова Загора
Благоевград / София - прекачване - София / Нова Загора Виж карта

Благоевград / София - Виж подробно разписание

  • СТРУМА 11
  • Час на заминаване: 11:10
  • Час на пристигане: 12:55
  • Общо време път: 1 часа 45 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - София

София / Нова Загора - Виж подробно разписание

  • Юнион Ивкони
  • Час на заминаване: 20:30
  • Час на пристигане: 23:40
  • Общо време път: 3 часа 10 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

София - Пазарджик - Пловдив - Стара Загора - Нова Загора
Благоевград / София - прекачване - София / Нова Загора Виж карта

Благоевград / София - Виж подробно разписание

  • Чона
  • Час на заминаване: 11:30
  • Час на пристигане: 13:20
  • Общо време път: 1 часа 50 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - София

София / Нова Загора - Виж подробно разписание

  • Дорис
  • Час на заминаване: 14:30
  • Час на пристигане: 18:30
  • Общо време път: 4 часа
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

20лв Еднопосочен

София - Чирпан - Стара Загора - Нова Загора
Благоевград / София - прекачване - София / Нова Загора Виж карта

Благоевград / София - Виж подробно разписание

  • Чона
  • Час на заминаване: 11:30
  • Час на пристигане: 13:20
  • Общо време път: 1 часа 50 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - София

София / Нова Загора - Виж подробно разписание

  • Дорис
  • Час на заминаване: 16:00
  • Час на пристигане: 19:36
  • Общо време път: 3 часа 36 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

20лв Еднопосочен

София - Чирпан - Нова Загора
Благоевград / София - прекачване - София / Нова Загора Виж карта

Благоевград / София - Виж подробно разписание

  • Чона
  • Час на заминаване: 11:30
  • Час на пристигане: 13:20
  • Общо време път: 1 часа 50 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - София

София / Нова Загора - Виж подробно разписание

  • Дорис
  • Час на заминаване: 17:00
  • Час на пристигане: 20:44
  • Общо време път: 3 часа 44 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

20лв Еднопосочен

София - Чирпан - Стара Загора - Нова Загора
Благоевград / София - прекачване - София / Нова Загора Виж карта

Благоевград / София - Виж подробно разписание

  • Чона
  • Час на заминаване: 11:30
  • Час на пристигане: 13:20
  • Общо време път: 1 часа 50 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - София

София / Нова Загора - Виж подробно разписание

  • Глобус Ес
  • Час на заминаване: 18:30
  • Час на пристигане: 22:10
  • Общо време път: 3 часа 40 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

20лв Еднопосочен

София - Чирпан - Стара Загора - Нова Загора
Благоевград / София - прекачване - София / Нова Загора Виж карта

Благоевград / София - Виж подробно разписание

  • Чона
  • Час на заминаване: 11:30
  • Час на пристигане: 13:20
  • Общо време път: 1 часа 50 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - София

София / Нова Загора - Виж подробно разписание

  • Юнион Ивкони
  • Час на заминаване: 20:30
  • Час на пристигане: 23:40
  • Общо време път: 3 часа 10 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

София - Пазарджик - Пловдив - Стара Загора - Нова Загора
Благоевград / София - прекачване - София / Нова Загора Виж карта

Благоевград / София - Виж подробно разписание

  • ВИВЕЛ
  • Час на заминаване: 11:54
  • Час на пристигане: 13:24
  • Общо време път: 1 часа 30 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - София

София / Нова Загора - Виж подробно разписание

  • Дорис
  • Час на заминаване: 14:30
  • Час на пристигане: 18:30
  • Общо време път: 4 часа
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

20лв Еднопосочен

София - Чирпан - Стара Загора - Нова Загора
Благоевград / София - прекачване - София / Нова Загора Виж карта

Благоевград / София - Виж подробно разписание

  • ВИВЕЛ
  • Час на заминаване: 11:54
  • Час на пристигане: 13:24
  • Общо време път: 1 часа 30 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - София

София / Нова Загора - Виж подробно разписание

  • Дорис
  • Час на заминаване: 16:00
  • Час на пристигане: 19:36
  • Общо време път: 3 часа 36 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

20лв Еднопосочен

София - Чирпан - Нова Загора
Благоевград / София - прекачване - София / Нова Загора Виж карта

Благоевград / София - Виж подробно разписание

  • ВИВЕЛ
  • Час на заминаване: 11:54
  • Час на пристигане: 13:24
  • Общо време път: 1 часа 30 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - София

София / Нова Загора - Виж подробно разписание

  • Дорис
  • Час на заминаване: 17:00
  • Час на пристигане: 20:44
  • Общо време път: 3 часа 44 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

20лв Еднопосочен

София - Чирпан - Стара Загора - Нова Загора
Благоевград / София - прекачване - София / Нова Загора Виж карта

Благоевград / София - Виж подробно разписание

  • ВИВЕЛ
  • Час на заминаване: 11:54
  • Час на пристигане: 13:24
  • Общо време път: 1 часа 30 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - София

София / Нова Загора - Виж подробно разписание

  • Глобус Ес
  • Час на заминаване: 18:30
  • Час на пристигане: 22:10
  • Общо време път: 3 часа 40 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

20лв Еднопосочен

София - Чирпан - Стара Загора - Нова Загора
Благоевград / София - прекачване - София / Нова Загора Виж карта

Благоевград / София - Виж подробно разписание

  • ВИВЕЛ
  • Час на заминаване: 11:54
  • Час на пристигане: 13:24
  • Общо време път: 1 часа 30 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - София

София / Нова Загора - Виж подробно разписание

  • Юнион Ивкони
  • Час на заминаване: 20:30
  • Час на пристигане: 23:40
  • Общо време път: 3 часа 10 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

София - Пазарджик - Пловдив - Стара Загора - Нова Загора
Благоевград / София - прекачване - София / Нова Загора Виж карта

Благоевград / София - Виж подробно разписание

  • Сандански 5
  • Час на заминаване: 12:10
  • Час на пристигане: 14:05
  • Общо време път: 1 часа 55 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - София

София / Нова Загора - Виж подробно разписание

  • Дорис
  • Час на заминаване: 14:30
  • Час на пристигане: 18:30
  • Общо време път: 4 часа
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

20лв Еднопосочен

София - Чирпан - Стара Загора - Нова Загора
Благоевград / София - прекачване - София / Нова Загора Виж карта

Благоевград / София - Виж подробно разписание

  • Сандански 5
  • Час на заминаване: 12:10
  • Час на пристигане: 14:05
  • Общо време път: 1 часа 55 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - София

София / Нова Загора - Виж подробно разписание

  • Дорис
  • Час на заминаване: 16:00
  • Час на пристигане: 19:36
  • Общо време път: 3 часа 36 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

20лв Еднопосочен

София - Чирпан - Нова Загора
Благоевград / София - прекачване - София / Нова Загора Виж карта

Благоевград / София - Виж подробно разписание

  • Сандански 5
  • Час на заминаване: 12:10
  • Час на пристигане: 14:05
  • Общо време път: 1 часа 55 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - София

София / Нова Загора - Виж подробно разписание

  • Дорис
  • Час на заминаване: 17:00
  • Час на пристигане: 20:44
  • Общо време път: 3 часа 44 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

20лв Еднопосочен

София - Чирпан - Стара Загора - Нова Загора
Благоевград / София - прекачване - София / Нова Загора Виж карта

Благоевград / София - Виж подробно разписание

  • Сандански 5
  • Час на заминаване: 12:10
  • Час на пристигане: 14:05
  • Общо време път: 1 часа 55 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - София

София / Нова Загора - Виж подробно разписание

  • Глобус Ес
  • Час на заминаване: 18:30
  • Час на пристигане: 22:10
  • Общо време път: 3 часа 40 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

20лв Еднопосочен

София - Чирпан - Стара Загора - Нова Загора
Благоевград / София - прекачване - София / Нова Загора Виж карта

Благоевград / София - Виж подробно разписание

  • Сандански 5
  • Час на заминаване: 12:10
  • Час на пристигане: 14:05
  • Общо време път: 1 часа 55 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - София

София / Нова Загора - Виж подробно разписание

  • Юнион Ивкони
  • Час на заминаване: 20:30
  • Час на пристигане: 23:40
  • Общо време път: 3 часа 10 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

София - Пазарджик - Пловдив - Стара Загора - Нова Загора
Благоевград / София - прекачване - София / Нова Загора Виж карта

Благоевград / София - Виж подробно разписание

  • Скаптопара 5
  • Час на заминаване: 12:10
  • Час на пристигане: 13:55
  • Общо време път: 1 часа 45 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - София

София / Нова Загора - Виж подробно разписание

  • Дорис
  • Час на заминаване: 14:30
  • Час на пристигане: 18:30
  • Общо време път: 4 часа
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

20лв Еднопосочен

София - Чирпан - Стара Загора - Нова Загора
Благоевград / София - прекачване - София / Нова Загора Виж карта

Благоевград / София - Виж подробно разписание

  • Скаптопара 5
  • Час на заминаване: 12:10
  • Час на пристигане: 13:55
  • Общо време път: 1 часа 45 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - София

София / Нова Загора - Виж подробно разписание

  • Дорис
  • Час на заминаване: 16:00
  • Час на пристигане: 19:36
  • Общо време път: 3 часа 36 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

20лв Еднопосочен

София - Чирпан - Нова Загора
Благоевград / София - прекачване - София / Нова Загора Виж карта

Благоевград / София - Виж подробно разписание

  • Скаптопара 5
  • Час на заминаване: 12:10
  • Час на пристигане: 13:55
  • Общо време път: 1 часа 45 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - София

София / Нова Загора - Виж подробно разписание

  • Дорис
  • Час на заминаване: 17:00
  • Час на пристигане: 20:44
  • Общо време път: 3 часа 44 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

20лв Еднопосочен

София - Чирпан - Стара Загора - Нова Загора
Благоевград / София - прекачване - София / Нова Загора Виж карта

Благоевград / София - Виж подробно разписание

  • Скаптопара 5
  • Час на заминаване: 12:10
  • Час на пристигане: 13:55
  • Общо време път: 1 часа 45 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - София

София / Нова Загора - Виж подробно разписание

  • Глобус Ес
  • Час на заминаване: 18:30
  • Час на пристигане: 22:10
  • Общо време път: 3 часа 40 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

20лв Еднопосочен

София - Чирпан - Стара Загора - Нова Загора
Благоевград / София - прекачване - София / Нова Загора Виж карта

Благоевград / София - Виж подробно разписание

  • Скаптопара 5
  • Час на заминаване: 12:10
  • Час на пристигане: 13:55
  • Общо време път: 1 часа 45 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - София

София / Нова Загора - Виж подробно разписание

  • Юнион Ивкони
  • Час на заминаване: 20:30
  • Час на пристигане: 23:40
  • Общо време път: 3 часа 10 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

София - Пазарджик - Пловдив - Стара Загора - Нова Загора
Благоевград / София - прекачване - София / Нова Загора Виж карта

Благоевград / София - Виж подробно разписание

  • Скаптопара 5
  • Час на заминаване: 13:00
  • Час на пристигане: 14:45
  • Общо време път: 1 часа 45 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - София

София / Нова Загора - Виж подробно разписание

  • Дорис
  • Час на заминаване: 16:00
  • Час на пристигане: 19:36
  • Общо време път: 3 часа 36 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

20лв Еднопосочен

София - Чирпан - Нова Загора
Благоевград / София - прекачване - София / Нова Загора Виж карта

Благоевград / София - Виж подробно разписание

  • Скаптопара 5
  • Час на заминаване: 13:00
  • Час на пристигане: 14:45
  • Общо време път: 1 часа 45 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - София

София / Нова Загора - Виж подробно разписание

  • Дорис
  • Час на заминаване: 17:00
  • Час на пристигане: 20:44
  • Общо време път: 3 часа 44 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

20лв Еднопосочен

София - Чирпан - Стара Загора - Нова Загора
Благоевград / София - прекачване - София / Нова Загора Виж карта

Благоевград / София - Виж подробно разписание

  • Скаптопара 5
  • Час на заминаване: 13:00
  • Час на пристигане: 14:45
  • Общо време път: 1 часа 45 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - София

София / Нова Загора - Виж подробно разписание

  • Глобус Ес
  • Час на заминаване: 18:30
  • Час на пристигане: 22:10
  • Общо време път: 3 часа 40 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

20лв Еднопосочен

София - Чирпан - Стара Загора - Нова Загора
Благоевград / София - прекачване - София / Нова Загора Виж карта

Благоевград / София - Виж подробно разписание

  • Скаптопара 5
  • Час на заминаване: 13:00
  • Час на пристигане: 14:45
  • Общо време път: 1 часа 45 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - София

София / Нова Загора - Виж подробно разписание

  • Юнион Ивкони
  • Час на заминаване: 20:30
  • Час на пристигане: 23:40
  • Общо време път: 3 часа 10 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

София - Пазарджик - Пловдив - Стара Загора - Нова Загора
Благоевград / София - прекачване - София / Нова Загора Виж карта

Благоевград / София - Виж подробно разписание

  • Юнион Ивкони
  • Час на заминаване: 13:20
  • Час на пристигане: 15:10
  • Общо време път: 1 часа 50 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

10лв Еднопосочен

Благоевград - София

София / Нова Загора - Виж подробно разписание

  • Дорис
  • Час на заминаване: 16:00
  • Час на пристигане: 19:36
  • Общо време път: 3 часа 36 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

20лв Еднопосочен

София - Чирпан - Нова Загора
Благоевград / София - прекачване - София / Нова Загора Виж карта

Благоевград / София - Виж подробно разписание

  • Юнион Ивкони
  • Час на заминаване: 13:20
  • Час на пристигане: 15:10
  • Общо време път: 1 часа 50 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

10лв Еднопосочен

Благоевград - София

София / Нова Загора - Виж подробно разписание

  • Дорис
  • Час на заминаване: 17:00
  • Час на пристигане: 20:44
  • Общо време път: 3 часа 44 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

20лв Еднопосочен

София - Чирпан - Стара Загора - Нова Загора
Благоевград / София - прекачване - София / Нова Загора Виж карта

Благоевград / София - Виж подробно разписание

  • Юнион Ивкони
  • Час на заминаване: 13:20
  • Час на пристигане: 15:10
  • Общо време път: 1 часа 50 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

10лв Еднопосочен

Благоевград - София

София / Нова Загора - Виж подробно разписание

  • Глобус Ес
  • Час на заминаване: 18:30
  • Час на пристигане: 22:10
  • Общо време път: 3 часа 40 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

20лв Еднопосочен

София - Чирпан - Стара Загора - Нова Загора
Благоевград / София - прекачване - София / Нова Загора Виж карта

Благоевград / София - Виж подробно разписание

  • Юнион Ивкони
  • Час на заминаване: 13:20
  • Час на пристигане: 15:10
  • Общо време път: 1 часа 50 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

10лв Еднопосочен

Благоевград - София

София / Нова Загора - Виж подробно разписание

  • Юнион Ивкони
  • Час на заминаване: 20:30
  • Час на пристигане: 23:40
  • Общо време път: 3 часа 10 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

София - Пазарджик - Пловдив - Стара Загора - Нова Загора
Благоевград / София - прекачване - София / Нова Загора Виж карта

Благоевград / София - Виж подробно разписание

  • Скаптопара 5
  • Час на заминаване: 13:40
  • Час на пристигане: 15:25
  • Общо време път: 1 часа 45 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - София

София / Нова Загора - Виж подробно разписание

  • Дорис
  • Час на заминаване: 16:00
  • Час на пристигане: 19:36
  • Общо време път: 3 часа 36 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

20лв Еднопосочен

София - Чирпан - Нова Загора
Благоевград / София - прекачване - София / Нова Загора Виж карта

Благоевград / София - Виж подробно разписание

  • Скаптопара 5
  • Час на заминаване: 13:40
  • Час на пристигане: 15:25
  • Общо време път: 1 часа 45 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - София

София / Нова Загора - Виж подробно разписание

  • Дорис
  • Час на заминаване: 17:00
  • Час на пристигане: 20:44
  • Общо време път: 3 часа 44 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

20лв Еднопосочен

София - Чирпан - Стара Загора - Нова Загора
Благоевград / София - прекачване - София / Нова Загора Виж карта

Благоевград / София - Виж подробно разписание

  • Скаптопара 5
  • Час на заминаване: 13:40
  • Час на пристигане: 15:25
  • Общо време път: 1 часа 45 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - София

София / Нова Загора - Виж подробно разписание

  • Глобус Ес
  • Час на заминаване: 18:30
  • Час на пристигане: 22:10
  • Общо време път: 3 часа 40 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

20лв Еднопосочен

София - Чирпан - Стара Загора - Нова Загора
Благоевград / София - прекачване - София / Нова Загора Виж карта

Благоевград / София - Виж подробно разписание

  • Скаптопара 5
  • Час на заминаване: 13:40
  • Час на пристигане: 15:25
  • Общо време път: 1 часа 45 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - София

София / Нова Загора - Виж подробно разписание

  • Юнион Ивкони
  • Час на заминаване: 20:30
  • Час на пристигане: 23:40
  • Общо време път: 3 часа 10 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

София - Пазарджик - Пловдив - Стара Загора - Нова Загора
Благоевград / София - прекачване - София / Нова Загора Виж карта

Благоевград / София - Виж подробно разписание

  • Соня
  • Час на заминаване: 14:08
  • Час на пристигане: 15:52
  • Общо време път: 1 часа 44 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - София

София / Нова Загора - Виж подробно разписание

  • Дорис
  • Час на заминаване: 16:00
  • Час на пристигане: 19:36
  • Общо време път: 3 часа 36 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

20лв Еднопосочен

София - Чирпан - Нова Загора
Благоевград / София - прекачване - София / Нова Загора Виж карта

Благоевград / София - Виж подробно разписание

  • Соня
  • Час на заминаване: 14:08
  • Час на пристигане: 15:52
  • Общо време път: 1 часа 44 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - София

София / Нова Загора - Виж подробно разписание

  • Дорис
  • Час на заминаване: 17:00
  • Час на пристигане: 20:44
  • Общо време път: 3 часа 44 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

20лв Еднопосочен

София - Чирпан - Стара Загора - Нова Загора
Благоевград / София - прекачване - София / Нова Загора Виж карта

Благоевград / София - Виж подробно разписание

  • Соня
  • Час на заминаване: 14:08
  • Час на пристигане: 15:52
  • Общо време път: 1 часа 44 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - София

София / Нова Загора - Виж подробно разписание

  • Глобус Ес
  • Час на заминаване: 18:30
  • Час на пристигане: 22:10
  • Общо време път: 3 часа 40 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

20лв Еднопосочен

София - Чирпан - Стара Загора - Нова Загора
Благоевград / София - прекачване - София / Нова Загора Виж карта

Благоевград / София - Виж подробно разписание

  • Соня
  • Час на заминаване: 14:08
  • Час на пристигане: 15:52
  • Общо време път: 1 часа 44 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - София

София / Нова Загора - Виж подробно разписание

  • Юнион Ивкони
  • Час на заминаване: 20:30
  • Час на пристигане: 23:40
  • Общо време път: 3 часа 10 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

София - Пазарджик - Пловдив - Стара Загора - Нова Загора
Благоевград / София - прекачване - София / Нова Загора Виж карта

Благоевград / София - Виж подробно разписание

  • Картранс
  • Час на заминаване: 14:18
  • Час на пристигане: 15:48
  • Общо време път: 1 часа 30 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - София

София / Нова Загора - Виж подробно разписание

  • Дорис
  • Час на заминаване: 16:00
  • Час на пристигане: 19:36
  • Общо време път: 3 часа 36 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

20лв Еднопосочен

София - Чирпан - Нова Загора
Благоевград / София - прекачване - София / Нова Загора Виж карта

Благоевград / София - Виж подробно разписание

  • Картранс
  • Час на заминаване: 14:18
  • Час на пристигане: 15:48
  • Общо време път: 1 часа 30 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - София

София / Нова Загора - Виж подробно разписание

  • Дорис
  • Час на заминаване: 17:00
  • Час на пристигане: 20:44
  • Общо време път: 3 часа 44 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

20лв Еднопосочен

София - Чирпан - Стара Загора - Нова Загора
Благоевград / София - прекачване - София / Нова Загора Виж карта

Благоевград / София - Виж подробно разписание

  • Картранс
  • Час на заминаване: 14:18
  • Час на пристигане: 15:48
  • Общо време път: 1 часа 30 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - София

София / Нова Загора - Виж подробно разписание

  • Глобус Ес
  • Час на заминаване: 18:30
  • Час на пристигане: 22:10
  • Общо време път: 3 часа 40 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

20лв Еднопосочен

София - Чирпан - Стара Загора - Нова Загора
Благоевград / София - прекачване - София / Нова Загора Виж карта

Благоевград / София - Виж подробно разписание

  • Картранс
  • Час на заминаване: 14:18
  • Час на пристигане: 15:48
  • Общо време път: 1 часа 30 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - София

София / Нова Загора - Виж подробно разписание

  • Юнион Ивкони
  • Час на заминаване: 20:30
  • Час на пристигане: 23:40
  • Общо време път: 3 часа 10 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

София - Пазарджик - Пловдив - Стара Загора - Нова Загора
Благоевград / София - прекачване - София / Нова Загора Виж карта

Благоевград / София - Виж подробно разписание

  • СТРУМА 11
  • Час на заминаване: 14:20
  • Час на пристигане: 16:05
  • Общо време път: 1 часа 45 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - София

София / Нова Загора - Виж подробно разписание

  • Дорис
  • Час на заминаване: 17:00
  • Час на пристигане: 20:44
  • Общо време път: 3 часа 44 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

20лв Еднопосочен

София - Чирпан - Стара Загора - Нова Загора
Благоевград / София - прекачване - София / Нова Загора Виж карта

Благоевград / София - Виж подробно разписание

  • СТРУМА 11
  • Час на заминаване: 14:20
  • Час на пристигане: 16:05
  • Общо време път: 1 часа 45 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - София

София / Нова Загора - Виж подробно разписание

  • Глобус Ес
  • Час на заминаване: 18:30
  • Час на пристигане: 22:10
  • Общо време път: 3 часа 40 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

20лв Еднопосочен

София - Чирпан - Стара Загора - Нова Загора
Благоевград / София - прекачване - София / Нова Загора Виж карта

Благоевград / София - Виж подробно разписание

  • СТРУМА 11
  • Час на заминаване: 14:20
  • Час на пристигане: 16:05
  • Общо време път: 1 часа 45 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - София

София / Нова Загора - Виж подробно разписание

  • Юнион Ивкони
  • Час на заминаване: 20:30
  • Час на пристигане: 23:40
  • Общо време път: 3 часа 10 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

София - Пазарджик - Пловдив - Стара Загора - Нова Загора
Благоевград / София - прекачване - София / Нова Загора Виж карта

Благоевград / София - Виж подробно разписание

  • Скаптопара 5
  • Час на заминаване: 15:00
  • Час на пристигане: 16:45
  • Общо време път: 1 часа 45 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - София

София / Нова Загора - Виж подробно разписание

  • Дорис
  • Час на заминаване: 17:00
  • Час на пристигане: 20:44
  • Общо време път: 3 часа 44 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

20лв Еднопосочен

София - Чирпан - Стара Загора - Нова Загора
Благоевград / София - прекачване - София / Нова Загора Виж карта

Благоевград / София - Виж подробно разписание

  • Скаптопара 5
  • Час на заминаване: 15:00
  • Час на пристигане: 16:45
  • Общо време път: 1 часа 45 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - София

София / Нова Загора - Виж подробно разписание

  • Глобус Ес
  • Час на заминаване: 18:30
  • Час на пристигане: 22:10
  • Общо време път: 3 часа 40 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

20лв Еднопосочен

София - Чирпан - Стара Загора - Нова Загора
Благоевград / София - прекачване - София / Нова Загора Виж карта

Благоевград / София - Виж подробно разписание

  • Скаптопара 5
  • Час на заминаване: 15:00
  • Час на пристигане: 16:45
  • Общо време път: 1 часа 45 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - София

София / Нова Загора - Виж подробно разписание

  • Юнион Ивкони
  • Час на заминаване: 20:30
  • Час на пристигане: 23:40
  • Общо време път: 3 часа 10 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

София - Пазарджик - Пловдив - Стара Загора - Нова Загора
Благоевград / София - прекачване - София / Нова Загора Виж карта

Благоевград / София - Виж подробно разписание

  • Юнион Ивкони
  • Час на заминаване: 15:15
  • Час на пристигане: 16:50
  • Общо време път: 1 часа 35 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - София

София / Нова Загора - Виж подробно разписание

  • Дорис
  • Час на заминаване: 17:00
  • Час на пристигане: 20:44
  • Общо време път: 3 часа 44 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

20лв Еднопосочен

София - Чирпан - Стара Загора - Нова Загора
Благоевград / София - прекачване - София / Нова Загора Виж карта

Благоевград / София - Виж подробно разписание

  • Юнион Ивкони
  • Час на заминаване: 15:15
  • Час на пристигане: 16:50
  • Общо време път: 1 часа 35 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - София

София / Нова Загора - Виж подробно разписание

  • Глобус Ес
  • Час на заминаване: 18:30
  • Час на пристигане: 22:10
  • Общо време път: 3 часа 40 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

20лв Еднопосочен

София - Чирпан - Стара Загора - Нова Загора
Благоевград / София - прекачване - София / Нова Загора Виж карта

Благоевград / София - Виж подробно разписание

  • Юнион Ивкони
  • Час на заминаване: 15:15
  • Час на пристигане: 16:50
  • Общо време път: 1 часа 35 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - София

София / Нова Загора - Виж подробно разписание

  • Юнион Ивкони
  • Час на заминаване: 20:30
  • Час на пристигане: 23:40
  • Общо време път: 3 часа 10 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

София - Пазарджик - Пловдив - Стара Загора - Нова Загора
Благоевград / София - прекачване - София / Нова Загора Виж карта

Благоевград / София - Виж подробно разписание

  • Транс 5
  • Час на заминаване: 15:20
  • Час на пристигане: 17:05
  • Общо време път: 1 часа 45 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

11лв Еднопосочен

Благоевград - София

София / Нова Загора - Виж подробно разписание

  • Глобус Ес
  • Час на заминаване: 18:30
  • Час на пристигане: 22:10
  • Общо време път: 3 часа 40 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

20лв Еднопосочен

София - Чирпан - Стара Загора - Нова Загора
Благоевград / София - прекачване - София / Нова Загора Виж карта

Благоевград / София - Виж подробно разписание

  • Транс 5
  • Час на заминаване: 15:20
  • Час на пристигане: 17:05
  • Общо време път: 1 часа 45 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

11лв Еднопосочен

Благоевград - София

София / Нова Загора - Виж подробно разписание

  • Юнион Ивкони
  • Час на заминаване: 20:30
  • Час на пристигане: 23:40
  • Общо време път: 3 часа 10 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

София - Пазарджик - Пловдив - Стара Загора - Нова Загора
Благоевград / София - прекачване - София / Нова Загора Виж карта

Благоевград / София - Виж подробно разписание

  • Юнион Ивкони
  • Час на заминаване: 16:00
  • Час на пристигане: 18:00
  • Общо време път: 2 часа
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - София

София / Нова Загора - Виж подробно разписание

  • Глобус Ес
  • Час на заминаване: 18:30
  • Час на пристигане: 22:10
  • Общо време път: 3 часа 40 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

20лв Еднопосочен

София - Чирпан - Стара Загора - Нова Загора
Благоевград / София - прекачване - София / Нова Загора Виж карта

Благоевград / София - Виж подробно разписание

  • Юнион Ивкони
  • Час на заминаване: 16:00
  • Час на пристигане: 18:00
  • Общо време път: 2 часа
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - София

София / Нова Загора - Виж подробно разписание

  • Юнион Ивкони
  • Час на заминаване: 20:30
  • Час на пристигане: 23:40
  • Общо време път: 3 часа 10 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

София - Пазарджик - Пловдив - Стара Загора - Нова Загора
Благоевград / София - прекачване - София / Нова Загора Виж карта

Благоевград / София - Виж подробно разписание

  • Юнион Ивкони
  • Час на заминаване: 16:30
  • Час на пристигане: 18:20
  • Общо време път: 1 часа 50 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - София

София / Нова Загора - Виж подробно разписание

  • Глобус Ес
  • Час на заминаване: 18:30
  • Час на пристигане: 22:10
  • Общо време път: 3 часа 40 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

20лв Еднопосочен

София - Чирпан - Стара Загора - Нова Загора
Благоевград / София - прекачване - София / Нова Загора Виж карта

Благоевград / София - Виж подробно разписание

  • Юнион Ивкони
  • Час на заминаване: 16:30
  • Час на пристигане: 18:20
  • Общо време път: 1 часа 50 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - София

София / Нова Загора - Виж подробно разписание

  • Юнион Ивкони
  • Час на заминаване: 20:30
  • Час на пристигане: 23:40
  • Общо време път: 3 часа 10 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

София - Пазарджик - Пловдив - Стара Загора - Нова Загора
Благоевград / София - прекачване - София / Нова Загора Виж карта

Благоевград / София - Виж подробно разписание

  • Юнион Ивкони
  • Час на заминаване: 17:00
  • Час на пристигане: 18:30
  • Общо време път: 1 часа 30 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

10лв Еднопосочен

Благоевград - София

София / Нова Загора - Виж подробно разписание

  • Глобус Ес
  • Час на заминаване: 18:30
  • Час на пристигане: 22:10
  • Общо време път: 3 часа 40 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

20лв Еднопосочен

София - Чирпан - Стара Загора - Нова Загора
Благоевград / София - прекачване - София / Нова Загора Виж карта

Благоевград / София - Виж подробно разписание

  • Юнион Ивкони
  • Час на заминаване: 17:00
  • Час на пристигане: 18:30
  • Общо време път: 1 часа 30 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

10лв Еднопосочен

Благоевград - София

София / Нова Загора - Виж подробно разписание

  • Юнион Ивкони
  • Час на заминаване: 20:30
  • Час на пристигане: 23:40
  • Общо време път: 3 часа 10 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

София - Пазарджик - Пловдив - Стара Загора - Нова Загора
Благоевград / София - прекачване - София / Нова Загора Виж карта

Благоевград / София - Виж подробно разписание

  • Ювкони Ивкони
  • Час на заминаване: 17:06
  • Час на пристигане: 18:49
  • Общо време път: 1 часа 43 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - София

София / Нова Загора - Виж подробно разписание

  • Юнион Ивкони
  • Час на заминаване: 20:30
  • Час на пристигане: 23:40
  • Общо време път: 3 часа 10 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

София - Пазарджик - Пловдив - Стара Загора - Нова Загора
Благоевград / София - прекачване - София / Нова Загора Виж карта

Благоевград / София - Виж подробно разписание

  • Транс 5
  • Час на заминаване: 17:35
  • Час на пристигане: 19:20
  • Общо време път: 1 часа 45 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

11лв Еднопосочен

Благоевград - София

София / Нова Загора - Виж подробно разписание

  • Юнион Ивкони
  • Час на заминаване: 20:30
  • Час на пристигане: 23:40
  • Общо време път: 3 часа 10 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

София - Пазарджик - Пловдив - Стара Загора - Нова Загора
Благоевград / София - прекачване - София / Нова Загора Виж карта

Благоевград / София - Виж подробно разписание

  • Юнион Ивкони
  • Час на заминаване: 17:48
  • Час на пристигане: 19:33
  • Общо време път: 1 часа 45 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - София

София / Нова Загора - Виж подробно разписание

  • Юнион Ивкони
  • Час на заминаване: 20:30
  • Час на пристигане: 23:40
  • Общо време път: 3 часа 10 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

София - Пазарджик - Пловдив - Стара Загора - Нова Загора
Благоевград / София - прекачване - София / Нова Загора Виж карта

Благоевград / София - Виж подробно разписание

  • Юнион Ивкони
  • Час на заминаване: 18:10
  • Час на пристигане: 19:45
  • Общо време път: 1 часа 35 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

10лв Еднопосочен

Благоевград - София

София / Нова Загора - Виж подробно разписание

  • Юнион Ивкони
  • Час на заминаване: 20:30
  • Час на пристигане: 23:40
  • Общо време път: 3 часа 10 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

София - Пазарджик - Пловдив - Стара Загора - Нова Загора
Благоевград / София - прекачване - София / Нова Загора Виж карта

Благоевград / София - Виж подробно разписание

  • Транс 5
  • Час на заминаване: 18:21
  • Час на пристигане: 20:06
  • Общо време път: 1 часа 45 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

11лв Еднопосочен

Благоевград - София

София / Нова Загора - Виж подробно разписание

  • Юнион Ивкони
  • Час на заминаване: 20:30
  • Час на пристигане: 23:40
  • Общо време път: 3 часа 10 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

София - Пазарджик - Пловдив - Стара Загора - Нова Загора
Благоевград / София - прекачване - София / Нова Загора Виж карта

Благоевград / София - Виж подробно разписание

  • Соня
  • Час на заминаване: 18:44
  • Час на пристигане: 20:29
  • Общо време път: 1 часа 45 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - София

София / Нова Загора - Виж подробно разписание

  • Юнион Ивкони
  • Час на заминаване: 20:30
  • Час на пристигане: 23:40
  • Общо време път: 3 часа 10 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

София - Пазарджик - Пловдив - Стара Загора - Нова Загора