Сортирай по: Час на заминаване   Цена

Благоевград / Дупница - Виж подробно разписание Виж карта

  • Якоруда бус
  • Час на заминаване: 07:04
  • Час на пристигане: 07:40
  • Общо време път: 36 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - Дупница

Благоевград / Дупница - Виж подробно разписание Виж карта

  • Час на заминаване: 07:15
  • Час на пристигане: 07:55
  • Общо време път: 40 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - Усойка - Джерман - Дупница

Благоевград / Дупница - Виж подробно разписание Виж карта

  • Час на заминаване: 09:00
  • Час на пристигане: 09:35
  • Общо време път: 35 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - Дупница

Благоевград / Дупница - Виж подробно разписание Виж карта

  • Час на заминаване: 10:30
  • Час на пристигане: 11:10
  • Общо време път: 40 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - Усойка - Джерман - Дупница

Благоевград / Дупница - Виж подробно разписание Виж карта

  • Час на заминаване: 12:30
  • Час на пристигане: 13:17
  • Общо време път: 47 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - Усойка - Джерман - Дупница

Благоевград / Дупница - Виж подробно разписание Виж карта

  • Час на заминаване: 13:00
  • Час на пристигане: 13:35
  • Общо време път: 35 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - Дупница

Благоевград / Дупница - Виж подробно разписание Виж карта

  • Час на заминаване: 13:10
  • Час на пристигане: 13:50
  • Общо време път: 40 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - Усойка - Джерман - Дупница

Благоевград / Дупница - Виж подробно разписание Виж карта

  • Час на заминаване: 13:50
  • Час на пристигане: 14:30
  • Общо време път: 40 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - Усойка - Джерман - Дупница

Благоевград / Дупница - Виж подробно разписание Виж карта

  • Микробус
  • Час на заминаване: 14:30
  • Час на пристигане: 15:00
  • Общо време път: 30 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - Дупница

Благоевград / Дупница - Виж подробно разписание Виж карта

  • Час на заминаване: 16:10
  • Час на пристигане: 16:50
  • Общо време път: 40 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - Усойка - Джерман - Дупница

Благоевград / Дупница - Виж подробно разписание Виж карта

  • Час на заминаване: 17:00
  • Час на пристигане: 17:35
  • Общо време път: 35 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - Дупница

Благоевград / Дупница - Виж подробно разписание Виж карта

  • Час на заминаване: 18:00
  • Час на пристигане: 18:40
  • Общо време път: 40 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - Усойка - Джерман - Дупница
Сортирай по: Час на заминаване   Цена