Благоевград / София - прекачване - София / Велико Търново Виж карта

Благоевград / София - Виж подробно разписание

  • Картранс
  • Час на заминаване: 06:14
  • Час на пристигане: 07:45
  • Общо време път: 1 часа 31 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - София

София / Велико Търново - Виж подробно разписание

  • Юнион Ивкони
  • Час на заминаване: 08:00
  • Час на пристигане: 11:00
  • Общо време път: 3 часа
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

19лв Еднопосочен

София - Правец - Ябланица - Абланица, Ловешко - Севлиево - Велико Търново
Благоевград / София - прекачване - София / Велико Търново Виж карта

Благоевград / София - Виж подробно разписание

  • Картранс
  • Час на заминаване: 06:14
  • Час на пристигане: 07:45
  • Общо време път: 1 часа 31 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - София

София / Велико Търново - Виж подробно разписание

  • Юнион Ивкони
  • Час на заминаване: 08:30
  • Час на пристигане: 11:45
  • Общо време път: 3 часа 15 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

19лв Еднопосочен

София - Правец - Ябланица - Абланица, Ловешко - Севлиево - Велико Търново
Благоевград / София - прекачване - София / Велико Търново Виж карта

Благоевград / София - Виж подробно разписание

  • Картранс
  • Час на заминаване: 06:14
  • Час на пристигане: 07:45
  • Общо време път: 1 часа 31 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - София

София / Велико Търново - Виж подробно разписание

  • Биомет
  • Час на заминаване: 08:30
  • Час на пристигане: 11:30
  • Общо време път: 3 часа
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

22лв Еднопосочен

София - Велико Търново
Благоевград / София - прекачване - София / Велико Търново Виж карта

Благоевград / София - Виж подробно разписание

  • Картранс
  • Час на заминаване: 06:14
  • Час на пристигане: 07:45
  • Общо време път: 1 часа 31 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - София

София / Велико Търново - Виж подробно разписание

  • Етап
  • Час на заминаване: 09:00
  • Час на пристигане: 12:10
  • Общо време път: 3 часа 10 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

20лв Еднопосочен

София - Велико Търново
Благоевград / София - прекачване - София / Велико Търново Виж карта

Благоевград / София - Виж подробно разписание

  • Картранс
  • Час на заминаване: 06:14
  • Час на пристигане: 07:45
  • Общо време път: 1 часа 31 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - София

София / Велико Търново - Виж подробно разписание

  • Биомет
  • Час на заминаване: 09:45
  • Час на пристигане: 12:45
  • Общо време път: 3 часа
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

22лв Еднопосочен

София - Велико Търново
Благоевград / София - прекачване - София / Велико Търново Виж карта

Благоевград / София - Виж подробно разписание

  • Картранс
  • Час на заминаване: 06:14
  • Час на пристигане: 07:45
  • Общо време път: 1 часа 31 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - София

София / Велико Търново - Виж подробно разписание

  • Юнион Ивкони
  • Час на заминаване: 10:30
  • Час на пристигане: 13:30
  • Общо време път: 3 часа
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

19лв Еднопосочен

София - Правец - Ябланица - Абланица, Ловешко - Севлиево - Велико Търново
Благоевград / София - прекачване - София / Велико Търново Виж карта

Благоевград / София - Виж подробно разписание

  • Картранс
  • Час на заминаване: 06:14
  • Час на пристигане: 07:45
  • Общо време път: 1 часа 31 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - София

София / Велико Търново - Виж подробно разписание

  • Биомет
  • Час на заминаване: 11:00
  • Час на пристигане: 14:00
  • Общо време път: 3 часа
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

22лв Еднопосочен

София - Велико Търново
Благоевград / София - прекачване - София / Велико Търново Виж карта

Благоевград / София - Виж подробно разписание

  • Картранс
  • Час на заминаване: 06:14
  • Час на пристигане: 07:45
  • Общо време път: 1 часа 31 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - София

София / Велико Търново - Виж подробно разписание

  • Етап
  • Час на заминаване: 11:30
  • Час на пристигане: 14:40
  • Общо време път: 3 часа 10 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

20лв Еднопосочен

София - Велико Търново
Благоевград / София - прекачване - София / Велико Търново Виж карта

Благоевград / София - Виж подробно разписание

  • Картранс
  • Час на заминаване: 06:14
  • Час на пристигане: 07:45
  • Общо време път: 1 часа 31 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - София

София / Велико Търново - Виж подробно разписание

  • Етап
  • Час на заминаване: 12:30
  • Час на пристигане: 15:30
  • Общо време път: 3 часа
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

20лв Еднопосочен

София - Велико Търново
Благоевград / София - прекачване - София / Велико Търново Виж карта

Благоевград / София - Виж подробно разписание

  • Картранс
  • Час на заминаване: 06:14
  • Час на пристигане: 07:45
  • Общо време път: 1 часа 31 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - София

София / Велико Търново - Виж подробно разписание

  • Биомет
  • Час на заминаване: 13:00
  • Час на пристигане: 16:00
  • Общо време път: 3 часа
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

22лв Еднопосочен

София - Велико Търново
Благоевград / София - прекачване - София / Велико Търново Виж карта

Благоевград / София - Виж подробно разписание

  • Картранс
  • Час на заминаване: 06:14
  • Час на пристигане: 07:45
  • Общо време път: 1 часа 31 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - София

София / Велико Търново - Виж подробно разписание

  • Етап
  • Час на заминаване: 13:30
  • Час на пристигане: 16:40
  • Общо време път: 3 часа 10 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

20лв Еднопосочен

София - Велико Търново
Благоевград / София - прекачване - София / Велико Търново Виж карта

Благоевград / София - Виж подробно разписание

  • Картранс
  • Час на заминаване: 06:14
  • Час на пристигане: 07:45
  • Общо време път: 1 часа 31 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - София

София / Велико Търново - Виж подробно разписание

  • Етап
  • Час на заминаване: 14:00
  • Час на пристигане: 17:00
  • Общо време път: 3 часа
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

20лв Еднопосочен

София - Велико Търново
Благоевград / София - прекачване - София / Велико Търново Виж карта

Благоевград / София - Виж подробно разписание

  • Картранс
  • Час на заминаване: 06:14
  • Час на пристигане: 07:45
  • Общо време път: 1 часа 31 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - София

София / Велико Търново - Виж подробно разписание

  • Биомет
  • Час на заминаване: 14:00
  • Час на пристигане: 17:00
  • Общо време път: 3 часа
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

22лв Еднопосочен

София - Велико Търново
Благоевград / София - прекачване - София / Велико Търново Виж карта

Благоевград / София - Виж подробно разписание

  • Картранс
  • Час на заминаване: 06:14
  • Час на пристигане: 07:45
  • Общо време път: 1 часа 31 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - София

София / Велико Търново - Виж подробно разписание

  • Юнион Ивкони
  • Час на заминаване: 14:30
  • Час на пристигане: 17:30
  • Общо време път: 3 часа
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

19лв Еднопосочен

София - Правец - Ябланица - Абланица, Ловешко - Севлиево - Велико Търново
Благоевград / София - прекачване - София / Велико Търново Виж карта

Благоевград / София - Виж подробно разписание

  • Картранс
  • Час на заминаване: 06:14
  • Час на пристигане: 07:45
  • Общо време път: 1 часа 31 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - София

София / Велико Търново - Виж подробно разписание

  • Юнион Ивкони
  • Час на заминаване: 15:00
  • Час на пристигане: 18:00
  • Общо време път: 3 часа
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

19лв Еднопосочен

София - Правец - Ябланица - Боаза - Български Извор - Микре - Абланица, Ловешко - Севлиево - Велико Търново
Благоевград / София - прекачване - София / Велико Търново Виж карта

Благоевград / София - Виж подробно разписание

  • Картранс
  • Час на заминаване: 06:14
  • Час на пристигане: 07:45
  • Общо време път: 1 часа 31 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - София

София / Велико Търново - Виж подробно разписание

  • Етап
  • Час на заминаване: 15:00
  • Час на пристигане: 18:10
  • Общо време път: 3 часа 10 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

20лв Еднопосочен

София - Велико Търново
Благоевград / София - прекачване - София / Велико Търново Виж карта

Благоевград / София - Виж подробно разписание

  • Картранс
  • Час на заминаване: 06:14
  • Час на пристигане: 07:45
  • Общо време път: 1 часа 31 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - София

София / Велико Търново - Виж подробно разписание

  • Юнион Ивкони
  • Час на заминаване: 15:30
  • Час на пристигане: 18:30
  • Общо време път: 3 часа
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

19лв Еднопосочен

София - Правец - Ябланица - Абланица, Ловешко - Севлиево - Велико Търново
Благоевград / София - прекачване - София / Велико Търново Виж карта

Благоевград / София - Виж подробно разписание

  • Картранс
  • Час на заминаване: 06:14
  • Час на пристигане: 07:45
  • Общо време път: 1 часа 31 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - София

София / Велико Търново - Виж подробно разписание

  • Биомет
  • Час на заминаване: 16:00
  • Час на пристигане: 19:00
  • Общо време път: 3 часа
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

22лв Еднопосочен

София - Велико Търново
Благоевград / София - прекачване - София / Велико Търново Виж карта

Благоевград / София - Виж подробно разписание

  • Картранс
  • Час на заминаване: 06:14
  • Час на пристигане: 07:45
  • Общо време път: 1 часа 31 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - София

София / Велико Търново - Виж подробно разписание

  • Груп Плюс
  • Час на заминаване: 16:00
  • Час на пристигане: 19:10
  • Общо време път: 3 часа 10 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

20лв Еднопосочен

София - Велико Търново
Благоевград / София - прекачване - София / Велико Търново Виж карта

Благоевград / София - Виж подробно разписание

  • Картранс
  • Час на заминаване: 06:14
  • Час на пристигане: 07:45
  • Общо време път: 1 часа 31 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - София

София / Велико Търново - Виж подробно разписание

  • Груп Плюс
  • Час на заминаване: 16:30
  • Час на пристигане: 19:30
  • Общо време път: 3 часа
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

20лв Еднопосочен

София - Велико Търново
Благоевград / София - прекачване - София / Велико Търново Виж карта

Благоевград / София - Виж подробно разписание

  • Картранс
  • Час на заминаване: 06:14
  • Час на пристигане: 07:45
  • Общо време път: 1 часа 31 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - София

София / Велико Търново - Виж подробно разписание

  • Биомет
  • Час на заминаване: 16:30
  • Час на пристигане: 19:30
  • Общо време път: 3 часа
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

22лв Еднопосочен

София - Велико Търново
Благоевград / София - прекачване - София / Велико Търново Виж карта

Благоевград / София - Виж подробно разписание

  • Картранс
  • Час на заминаване: 06:14
  • Час на пристигане: 07:45
  • Общо време път: 1 часа 31 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - София

София / Велико Търново - Виж подробно разписание

  • Биомет
  • Час на заминаване: 17:30
  • Час на пристигане: 20:30
  • Общо време път: 3 часа
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

22лв Еднопосочен

София - Велико Търново
Благоевград / София - прекачване - София / Велико Търново Виж карта

Благоевград / София - Виж подробно разписание

  • Картранс
  • Час на заминаване: 06:14
  • Час на пристигане: 07:45
  • Общо време път: 1 часа 31 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - София

София / Велико Търново - Виж подробно разписание

  • Етап
  • Час на заминаване: 18:30
  • Час на пристигане: 21:30
  • Общо време път: 3 часа
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

София - Велико Търново
Благоевград / София - прекачване - София / Велико Търново Виж карта

Благоевград / София - Виж подробно разписание

  • Картранс
  • Час на заминаване: 06:14
  • Час на пристигане: 07:45
  • Общо време път: 1 часа 31 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - София

София / Велико Търново - Виж подробно разписание

  • Етап
  • Час на заминаване: 19:30
  • Час на пристигане: 22:40
  • Общо време път: 3 часа 10 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

20лв Еднопосочен

София - Велико Търново
Благоевград / София - прекачване - София / Велико Търново Виж карта

Благоевград / София - Виж подробно разписание

  • Картранс
  • Час на заминаване: 06:14
  • Час на пристигане: 07:45
  • Общо време път: 1 часа 31 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - София

София / Велико Търново - Виж подробно разписание

  • Етап
  • Час на заминаване: 21:30
  • Час на пристигане: 00:40
  • Общо време път: 3 часа 10 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

20лв Еднопосочен

София - Велико Търново
Благоевград / София - прекачване - София / Велико Търново Виж карта

Благоевград / София - Виж подробно разписание

  • Картранс
  • Час на заминаване: 06:14
  • Час на пристигане: 07:45
  • Общо време път: 1 часа 31 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - София

София / Велико Търново - Виж подробно разписание

  • Биомет
  • Час на заминаване: 22:30
  • Час на пристигане: 01:15
  • Общо време път: 2 часа 45 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

22лв Еднопосочен

София - Велико Търново
Благоевград / София - прекачване - София / Велико Търново Виж карта

Благоевград / София - Виж подробно разписание

  • Картранс
  • Час на заминаване: 06:14
  • Час на пристигане: 07:45
  • Общо време път: 1 часа 31 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - София

София / Велико Търново - Виж подробно разписание

  • Юнион Ивкони
  • Час на заминаване: 23:30
  • Час на пристигане: 02:10
  • Общо време път: 2 часа 40 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

19лв Еднопосочен

София - Велико Търново
Благоевград / София - прекачване - София / Велико Търново Виж карта

Благоевград / София - Виж подробно разписание

  • Картранс
  • Час на заминаване: 06:20
  • Час на пристигане: 08:05
  • Общо време път: 1 часа 45 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - София

София / Велико Търново - Виж подробно разписание

  • Юнион Ивкони
  • Час на заминаване: 08:30
  • Час на пристигане: 11:45
  • Общо време път: 3 часа 15 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

19лв Еднопосочен

София - Правец - Ябланица - Абланица, Ловешко - Севлиево - Велико Търново
Благоевград / София - прекачване - София / Велико Търново Виж карта

Благоевград / София - Виж подробно разписание

  • Картранс
  • Час на заминаване: 06:20
  • Час на пристигане: 08:05
  • Общо време път: 1 часа 45 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - София

София / Велико Търново - Виж подробно разписание

  • Биомет
  • Час на заминаване: 08:30
  • Час на пристигане: 11:30
  • Общо време път: 3 часа
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

22лв Еднопосочен

София - Велико Търново
Благоевград / София - прекачване - София / Велико Търново Виж карта

Благоевград / София - Виж подробно разписание

  • Картранс
  • Час на заминаване: 06:20
  • Час на пристигане: 08:05
  • Общо време път: 1 часа 45 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - София

София / Велико Търново - Виж подробно разписание

  • Етап
  • Час на заминаване: 09:00
  • Час на пристигане: 12:10
  • Общо време път: 3 часа 10 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

20лв Еднопосочен

София - Велико Търново
Благоевград / София - прекачване - София / Велико Търново Виж карта

Благоевград / София - Виж подробно разписание

  • Картранс
  • Час на заминаване: 06:20
  • Час на пристигане: 08:05
  • Общо време път: 1 часа 45 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - София

София / Велико Търново - Виж подробно разписание

  • Биомет
  • Час на заминаване: 09:45
  • Час на пристигане: 12:45
  • Общо време път: 3 часа
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

22лв Еднопосочен

София - Велико Търново
Благоевград / София - прекачване - София / Велико Търново Виж карта

Благоевград / София - Виж подробно разписание

  • Картранс
  • Час на заминаване: 06:20
  • Час на пристигане: 08:05
  • Общо време път: 1 часа 45 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - София

София / Велико Търново - Виж подробно разписание

  • Юнион Ивкони
  • Час на заминаване: 10:30
  • Час на пристигане: 13:30
  • Общо време път: 3 часа
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

19лв Еднопосочен

София - Правец - Ябланица - Абланица, Ловешко - Севлиево - Велико Търново
Благоевград / София - прекачване - София / Велико Търново Виж карта

Благоевград / София - Виж подробно разписание

  • Картранс
  • Час на заминаване: 06:20
  • Час на пристигане: 08:05
  • Общо време път: 1 часа 45 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - София

София / Велико Търново - Виж подробно разписание

  • Биомет
  • Час на заминаване: 11:00
  • Час на пристигане: 14:00
  • Общо време път: 3 часа
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

22лв Еднопосочен

София - Велико Търново
Благоевград / София - прекачване - София / Велико Търново Виж карта

Благоевград / София - Виж подробно разписание

  • Картранс
  • Час на заминаване: 06:20
  • Час на пристигане: 08:05
  • Общо време път: 1 часа 45 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - София

София / Велико Търново - Виж подробно разписание

  • Етап
  • Час на заминаване: 11:30
  • Час на пристигане: 14:40
  • Общо време път: 3 часа 10 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

20лв Еднопосочен

София - Велико Търново
Благоевград / София - прекачване - София / Велико Търново Виж карта

Благоевград / София - Виж подробно разписание

  • Картранс
  • Час на заминаване: 06:20
  • Час на пристигане: 08:05
  • Общо време път: 1 часа 45 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - София

София / Велико Търново - Виж подробно разписание

  • Етап
  • Час на заминаване: 12:30
  • Час на пристигане: 15:30
  • Общо време път: 3 часа
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

20лв Еднопосочен

София - Велико Търново
Благоевград / София - прекачване - София / Велико Търново Виж карта

Благоевград / София - Виж подробно разписание

  • Картранс
  • Час на заминаване: 06:20
  • Час на пристигане: 08:05
  • Общо време път: 1 часа 45 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - София

София / Велико Търново - Виж подробно разписание

  • Биомет
  • Час на заминаване: 13:00
  • Час на пристигане: 16:00
  • Общо време път: 3 часа
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

22лв Еднопосочен

София - Велико Търново
Благоевград / София - прекачване - София / Велико Търново Виж карта

Благоевград / София - Виж подробно разписание

  • Картранс
  • Час на заминаване: 06:20
  • Час на пристигане: 08:05
  • Общо време път: 1 часа 45 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - София

София / Велико Търново - Виж подробно разписание

  • Етап
  • Час на заминаване: 13:30
  • Час на пристигане: 16:40
  • Общо време път: 3 часа 10 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

20лв Еднопосочен

София - Велико Търново
Благоевград / София - прекачване - София / Велико Търново Виж карта

Благоевград / София - Виж подробно разписание

  • Картранс
  • Час на заминаване: 06:20
  • Час на пристигане: 08:05
  • Общо време път: 1 часа 45 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - София

София / Велико Търново - Виж подробно разписание

  • Етап
  • Час на заминаване: 14:00
  • Час на пристигане: 17:00
  • Общо време път: 3 часа
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

20лв Еднопосочен

София - Велико Търново
Благоевград / София - прекачване - София / Велико Търново Виж карта

Благоевград / София - Виж подробно разписание

  • Картранс
  • Час на заминаване: 06:20
  • Час на пристигане: 08:05
  • Общо време път: 1 часа 45 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - София

София / Велико Търново - Виж подробно разписание

  • Биомет
  • Час на заминаване: 14:00
  • Час на пристигане: 17:00
  • Общо време път: 3 часа
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

22лв Еднопосочен

София - Велико Търново
Благоевград / София - прекачване - София / Велико Търново Виж карта

Благоевград / София - Виж подробно разписание

  • Картранс
  • Час на заминаване: 06:20
  • Час на пристигане: 08:05
  • Общо време път: 1 часа 45 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - София

София / Велико Търново - Виж подробно разписание

  • Юнион Ивкони
  • Час на заминаване: 14:30
  • Час на пристигане: 17:30
  • Общо време път: 3 часа
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

19лв Еднопосочен

София - Правец - Ябланица - Абланица, Ловешко - Севлиево - Велико Търново
Благоевград / София - прекачване - София / Велико Търново Виж карта

Благоевград / София - Виж подробно разписание

  • Картранс
  • Час на заминаване: 06:20
  • Час на пристигане: 08:05
  • Общо време път: 1 часа 45 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - София

София / Велико Търново - Виж подробно разписание

  • Юнион Ивкони
  • Час на заминаване: 15:00
  • Час на пристигане: 18:00
  • Общо време път: 3 часа
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

19лв Еднопосочен

София - Правец - Ябланица - Боаза - Български Извор - Микре - Абланица, Ловешко - Севлиево - Велико Търново
Благоевград / София - прекачване - София / Велико Търново Виж карта

Благоевград / София - Виж подробно разписание

  • Картранс
  • Час на заминаване: 06:20
  • Час на пристигане: 08:05
  • Общо време път: 1 часа 45 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - София

София / Велико Търново - Виж подробно разписание

  • Етап
  • Час на заминаване: 15:00
  • Час на пристигане: 18:10
  • Общо време път: 3 часа 10 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

20лв Еднопосочен

София - Велико Търново
Благоевград / София - прекачване - София / Велико Търново Виж карта

Благоевград / София - Виж подробно разписание

  • Картранс
  • Час на заминаване: 06:20
  • Час на пристигане: 08:05
  • Общо време път: 1 часа 45 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - София

София / Велико Търново - Виж подробно разписание

  • Юнион Ивкони
  • Час на заминаване: 15:30
  • Час на пристигане: 18:30
  • Общо време път: 3 часа
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

19лв Еднопосочен

София - Правец - Ябланица - Абланица, Ловешко - Севлиево - Велико Търново
Благоевград / София - прекачване - София / Велико Търново Виж карта

Благоевград / София - Виж подробно разписание

  • Картранс
  • Час на заминаване: 06:20
  • Час на пристигане: 08:05
  • Общо време път: 1 часа 45 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - София

София / Велико Търново - Виж подробно разписание

  • Биомет
  • Час на заминаване: 16:00
  • Час на пристигане: 19:00
  • Общо време път: 3 часа
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

22лв Еднопосочен

София - Велико Търново
Благоевград / София - прекачване - София / Велико Търново Виж карта

Благоевград / София - Виж подробно разписание

  • Картранс
  • Час на заминаване: 06:20
  • Час на пристигане: 08:05
  • Общо време път: 1 часа 45 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - София

София / Велико Търново - Виж подробно разписание

  • Груп Плюс
  • Час на заминаване: 16:00
  • Час на пристигане: 19:10
  • Общо време път: 3 часа 10 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

20лв Еднопосочен

София - Велико Търново
Благоевград / София - прекачване - София / Велико Търново Виж карта

Благоевград / София - Виж подробно разписание

  • Картранс
  • Час на заминаване: 06:20
  • Час на пристигане: 08:05
  • Общо време път: 1 часа 45 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - София

София / Велико Търново - Виж подробно разписание

  • Груп Плюс
  • Час на заминаване: 16:30
  • Час на пристигане: 19:30
  • Общо време път: 3 часа
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

20лв Еднопосочен

София - Велико Търново
Благоевград / София - прекачване - София / Велико Търново Виж карта

Благоевград / София - Виж подробно разписание

  • Картранс
  • Час на заминаване: 06:20
  • Час на пристигане: 08:05
  • Общо време път: 1 часа 45 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - София

София / Велико Търново - Виж подробно разписание

  • Биомет
  • Час на заминаване: 16:30
  • Час на пристигане: 19:30
  • Общо време път: 3 часа
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

22лв Еднопосочен

София - Велико Търново
Благоевград / София - прекачване - София / Велико Търново Виж карта

Благоевград / София - Виж подробно разписание

  • Картранс
  • Час на заминаване: 06:20
  • Час на пристигане: 08:05
  • Общо време път: 1 часа 45 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - София

София / Велико Търново - Виж подробно разписание

  • Биомет
  • Час на заминаване: 17:30
  • Час на пристигане: 20:30
  • Общо време път: 3 часа
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

22лв Еднопосочен

София - Велико Търново
Благоевград / София - прекачване - София / Велико Търново Виж карта

Благоевград / София - Виж подробно разписание

  • Картранс
  • Час на заминаване: 06:20
  • Час на пристигане: 08:05
  • Общо време път: 1 часа 45 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - София

София / Велико Търново - Виж подробно разписание

  • Етап
  • Час на заминаване: 18:30
  • Час на пристигане: 21:30
  • Общо време път: 3 часа
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

София - Велико Търново
Благоевград / София - прекачване - София / Велико Търново Виж карта

Благоевград / София - Виж подробно разписание

  • Картранс
  • Час на заминаване: 06:20
  • Час на пристигане: 08:05
  • Общо време път: 1 часа 45 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - София

София / Велико Търново - Виж подробно разписание

  • Етап
  • Час на заминаване: 19:30
  • Час на пристигане: 22:40
  • Общо време път: 3 часа 10 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

20лв Еднопосочен

София - Велико Търново
Благоевград / София - прекачване - София / Велико Търново Виж карта

Благоевград / София - Виж подробно разписание

  • Картранс
  • Час на заминаване: 06:20
  • Час на пристигане: 08:05
  • Общо време път: 1 часа 45 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - София

София / Велико Търново - Виж подробно разписание

  • Етап
  • Час на заминаване: 21:30
  • Час на пристигане: 00:40
  • Общо време път: 3 часа 10 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

20лв Еднопосочен

София - Велико Търново
Благоевград / София - прекачване - София / Велико Търново Виж карта

Благоевград / София - Виж подробно разписание

  • Картранс
  • Час на заминаване: 06:20
  • Час на пристигане: 08:05
  • Общо време път: 1 часа 45 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - София

София / Велико Търново - Виж подробно разписание

  • Биомет
  • Час на заминаване: 22:30
  • Час на пристигане: 01:15
  • Общо време път: 2 часа 45 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

22лв Еднопосочен

София - Велико Търново
Благоевград / София - прекачване - София / Велико Търново Виж карта

Благоевград / София - Виж подробно разписание

  • Картранс
  • Час на заминаване: 06:20
  • Час на пристигане: 08:05
  • Общо време път: 1 часа 45 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - София

София / Велико Търново - Виж подробно разписание

  • Юнион Ивкони
  • Час на заминаване: 23:30
  • Час на пристигане: 02:10
  • Общо време път: 2 часа 40 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

19лв Еднопосочен

София - Велико Търново
Благоевград / София - прекачване - София / Велико Търново Виж карта

Благоевград / София - Виж подробно разписание

  • Скаптопара 5
  • Час на заминаване: 06:30
  • Час на пристигане: 08:15
  • Общо време път: 1 часа 45 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - София

София / Велико Търново - Виж подробно разписание

  • Юнион Ивкони
  • Час на заминаване: 08:30
  • Час на пристигане: 11:45
  • Общо време път: 3 часа 15 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

19лв Еднопосочен

София - Правец - Ябланица - Абланица, Ловешко - Севлиево - Велико Търново
Благоевград / София - прекачване - София / Велико Търново Виж карта

Благоевград / София - Виж подробно разписание

  • Скаптопара 5
  • Час на заминаване: 06:30
  • Час на пристигане: 08:15
  • Общо време път: 1 часа 45 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - София

София / Велико Търново - Виж подробно разписание

  • Биомет
  • Час на заминаване: 08:30
  • Час на пристигане: 11:30
  • Общо време път: 3 часа
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

22лв Еднопосочен

София - Велико Търново
Благоевград / София - прекачване - София / Велико Търново Виж карта

Благоевград / София - Виж подробно разписание

  • Скаптопара 5
  • Час на заминаване: 06:30
  • Час на пристигане: 08:15
  • Общо време път: 1 часа 45 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - София

София / Велико Търново - Виж подробно разписание

  • Етап
  • Час на заминаване: 09:00
  • Час на пристигане: 12:10
  • Общо време път: 3 часа 10 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

20лв Еднопосочен

София - Велико Търново
Благоевград / София - прекачване - София / Велико Търново Виж карта

Благоевград / София - Виж подробно разписание

  • Скаптопара 5
  • Час на заминаване: 06:30
  • Час на пристигане: 08:15
  • Общо време път: 1 часа 45 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - София

София / Велико Търново - Виж подробно разписание

  • Биомет
  • Час на заминаване: 09:45
  • Час на пристигане: 12:45
  • Общо време път: 3 часа
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

22лв Еднопосочен

София - Велико Търново
Благоевград / София - прекачване - София / Велико Търново Виж карта

Благоевград / София - Виж подробно разписание

  • Скаптопара 5
  • Час на заминаване: 06:30
  • Час на пристигане: 08:15
  • Общо време път: 1 часа 45 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - София

София / Велико Търново - Виж подробно разписание

  • Юнион Ивкони
  • Час на заминаване: 10:30
  • Час на пристигане: 13:30
  • Общо време път: 3 часа
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

19лв Еднопосочен

София - Правец - Ябланица - Абланица, Ловешко - Севлиево - Велико Търново
Благоевград / София - прекачване - София / Велико Търново Виж карта

Благоевград / София - Виж подробно разписание

  • Скаптопара 5
  • Час на заминаване: 06:30
  • Час на пристигане: 08:15
  • Общо време път: 1 часа 45 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - София

София / Велико Търново - Виж подробно разписание

  • Биомет
  • Час на заминаване: 11:00
  • Час на пристигане: 14:00
  • Общо време път: 3 часа
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

22лв Еднопосочен

София - Велико Търново
Благоевград / София - прекачване - София / Велико Търново Виж карта

Благоевград / София - Виж подробно разписание

  • Скаптопара 5
  • Час на заминаване: 06:30
  • Час на пристигане: 08:15
  • Общо време път: 1 часа 45 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - София

София / Велико Търново - Виж подробно разписание

  • Етап
  • Час на заминаване: 11:30
  • Час на пристигане: 14:40
  • Общо време път: 3 часа 10 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

20лв Еднопосочен

София - Велико Търново
Благоевград / София - прекачване - София / Велико Търново Виж карта

Благоевград / София - Виж подробно разписание

  • Скаптопара 5
  • Час на заминаване: 06:30
  • Час на пристигане: 08:15
  • Общо време път: 1 часа 45 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - София

София / Велико Търново - Виж подробно разписание

  • Етап
  • Час на заминаване: 12:30
  • Час на пристигане: 15:30
  • Общо време път: 3 часа
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

20лв Еднопосочен

София - Велико Търново
Благоевград / София - прекачване - София / Велико Търново Виж карта

Благоевград / София - Виж подробно разписание

  • Скаптопара 5
  • Час на заминаване: 06:30
  • Час на пристигане: 08:15
  • Общо време път: 1 часа 45 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - София

София / Велико Търново - Виж подробно разписание

  • Биомет
  • Час на заминаване: 13:00
  • Час на пристигане: 16:00
  • Общо време път: 3 часа
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

22лв Еднопосочен

София - Велико Търново
Благоевград / София - прекачване - София / Велико Търново Виж карта

Благоевград / София - Виж подробно разписание

  • Скаптопара 5
  • Час на заминаване: 06:30
  • Час на пристигане: 08:15
  • Общо време път: 1 часа 45 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - София

София / Велико Търново - Виж подробно разписание

  • Етап
  • Час на заминаване: 13:30
  • Час на пристигане: 16:40
  • Общо време път: 3 часа 10 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

20лв Еднопосочен

София - Велико Търново
Благоевград / София - прекачване - София / Велико Търново Виж карта

Благоевград / София - Виж подробно разписание

  • Скаптопара 5
  • Час на заминаване: 06:30
  • Час на пристигане: 08:15
  • Общо време път: 1 часа 45 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - София

София / Велико Търново - Виж подробно разписание

  • Етап
  • Час на заминаване: 14:00
  • Час на пристигане: 17:00
  • Общо време път: 3 часа
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

20лв Еднопосочен

София - Велико Търново
Благоевград / София - прекачване - София / Велико Търново Виж карта

Благоевград / София - Виж подробно разписание

  • Скаптопара 5
  • Час на заминаване: 06:30
  • Час на пристигане: 08:15
  • Общо време път: 1 часа 45 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - София

София / Велико Търново - Виж подробно разписание

  • Биомет
  • Час на заминаване: 14:00
  • Час на пристигане: 17:00
  • Общо време път: 3 часа
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

22лв Еднопосочен

София - Велико Търново
Благоевград / София - прекачване - София / Велико Търново Виж карта

Благоевград / София - Виж подробно разписание

  • Скаптопара 5
  • Час на заминаване: 06:30
  • Час на пристигане: 08:15
  • Общо време път: 1 часа 45 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - София

София / Велико Търново - Виж подробно разписание

  • Юнион Ивкони
  • Час на заминаване: 14:30
  • Час на пристигане: 17:30
  • Общо време път: 3 часа
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

19лв Еднопосочен

София - Правец - Ябланица - Абланица, Ловешко - Севлиево - Велико Търново
Благоевград / София - прекачване - София / Велико Търново Виж карта

Благоевград / София - Виж подробно разписание

  • Скаптопара 5
  • Час на заминаване: 06:30
  • Час на пристигане: 08:15
  • Общо време път: 1 часа 45 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - София

София / Велико Търново - Виж подробно разписание

  • Юнион Ивкони
  • Час на заминаване: 15:00
  • Час на пристигане: 18:00
  • Общо време път: 3 часа
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

19лв Еднопосочен

София - Правец - Ябланица - Боаза - Български Извор - Микре - Абланица, Ловешко - Севлиево - Велико Търново
Благоевград / София - прекачване - София / Велико Търново Виж карта

Благоевград / София - Виж подробно разписание

  • Скаптопара 5
  • Час на заминаване: 06:30
  • Час на пристигане: 08:15
  • Общо време път: 1 часа 45 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - София

София / Велико Търново - Виж подробно разписание

  • Етап
  • Час на заминаване: 15:00
  • Час на пристигане: 18:10
  • Общо време път: 3 часа 10 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

20лв Еднопосочен

София - Велико Търново
Благоевград / София - прекачване - София / Велико Търново Виж карта

Благоевград / София - Виж подробно разписание

  • Скаптопара 5
  • Час на заминаване: 06:30
  • Час на пристигане: 08:15
  • Общо време път: 1 часа 45 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - София

София / Велико Търново - Виж подробно разписание

  • Юнион Ивкони
  • Час на заминаване: 15:30
  • Час на пристигане: 18:30
  • Общо време път: 3 часа
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

19лв Еднопосочен

София - Правец - Ябланица - Абланица, Ловешко - Севлиево - Велико Търново
Благоевград / София - прекачване - София / Велико Търново Виж карта

Благоевград / София - Виж подробно разписание

  • Скаптопара 5
  • Час на заминаване: 06:30
  • Час на пристигане: 08:15
  • Общо време път: 1 часа 45 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - София

София / Велико Търново - Виж подробно разписание

  • Биомет
  • Час на заминаване: 16:00
  • Час на пристигане: 19:00
  • Общо време път: 3 часа
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

22лв Еднопосочен

София - Велико Търново
Благоевград / София - прекачване - София / Велико Търново Виж карта

Благоевград / София - Виж подробно разписание

  • Скаптопара 5
  • Час на заминаване: 06:30
  • Час на пристигане: 08:15
  • Общо време път: 1 часа 45 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - София

София / Велико Търново - Виж подробно разписание

  • Груп Плюс
  • Час на заминаване: 16:00
  • Час на пристигане: 19:10
  • Общо време път: 3 часа 10 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

20лв Еднопосочен

София - Велико Търново
Благоевград / София - прекачване - София / Велико Търново Виж карта

Благоевград / София - Виж подробно разписание

  • Скаптопара 5
  • Час на заминаване: 06:30
  • Час на пристигане: 08:15
  • Общо време път: 1 часа 45 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - София

София / Велико Търново - Виж подробно разписание

  • Груп Плюс
  • Час на заминаване: 16:30
  • Час на пристигане: 19:30
  • Общо време път: 3 часа
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

20лв Еднопосочен

София - Велико Търново
Благоевград / София - прекачване - София / Велико Търново Виж карта

Благоевград / София - Виж подробно разписание

  • Скаптопара 5
  • Час на заминаване: 06:30
  • Час на пристигане: 08:15
  • Общо време път: 1 часа 45 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - София

София / Велико Търново - Виж подробно разписание

  • Биомет
  • Час на заминаване: 16:30
  • Час на пристигане: 19:30
  • Общо време път: 3 часа
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

22лв Еднопосочен

София - Велико Търново
Благоевград / София - прекачване - София / Велико Търново Виж карта

Благоевград / София - Виж подробно разписание

  • Скаптопара 5
  • Час на заминаване: 06:30
  • Час на пристигане: 08:15
  • Общо време път: 1 часа 45 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - София

София / Велико Търново - Виж подробно разписание

  • Биомет
  • Час на заминаване: 17:30
  • Час на пристигане: 20:30
  • Общо време път: 3 часа
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

22лв Еднопосочен

София - Велико Търново
Благоевград / София - прекачване - София / Велико Търново Виж карта

Благоевград / София - Виж подробно разписание

  • Скаптопара 5
  • Час на заминаване: 06:30
  • Час на пристигане: 08:15
  • Общо време път: 1 часа 45 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - София

София / Велико Търново - Виж подробно разписание

  • Етап
  • Час на заминаване: 18:30
  • Час на пристигане: 21:30
  • Общо време път: 3 часа
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

София - Велико Търново
Благоевград / София - прекачване - София / Велико Търново Виж карта

Благоевград / София - Виж подробно разписание

  • Скаптопара 5
  • Час на заминаване: 06:30
  • Час на пристигане: 08:15
  • Общо време път: 1 часа 45 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - София

София / Велико Търново - Виж подробно разписание

  • Етап
  • Час на заминаване: 19:30
  • Час на пристигане: 22:40
  • Общо време път: 3 часа 10 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

20лв Еднопосочен

София - Велико Търново
Благоевград / София - прекачване - София / Велико Търново Виж карта

Благоевград / София - Виж подробно разписание

  • Скаптопара 5
  • Час на заминаване: 06:30
  • Час на пристигане: 08:15
  • Общо време път: 1 часа 45 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - София

София / Велико Търново - Виж подробно разписание

  • Етап
  • Час на заминаване: 21:30
  • Час на пристигане: 00:40
  • Общо време път: 3 часа 10 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

20лв Еднопосочен

София - Велико Търново
Благоевград / София - прекачване - София / Велико Търново Виж карта

Благоевград / София - Виж подробно разписание

  • Скаптопара 5
  • Час на заминаване: 06:30
  • Час на пристигане: 08:15
  • Общо време път: 1 часа 45 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - София

София / Велико Търново - Виж подробно разписание

  • Биомет
  • Час на заминаване: 22:30
  • Час на пристигане: 01:15
  • Общо време път: 2 часа 45 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

22лв Еднопосочен

София - Велико Търново
Благоевград / София - прекачване - София / Велико Търново Виж карта

Благоевград / София - Виж подробно разписание

  • Скаптопара 5
  • Час на заминаване: 06:30
  • Час на пристигане: 08:15
  • Общо време път: 1 часа 45 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - София

София / Велико Търново - Виж подробно разписание

  • Юнион Ивкони
  • Час на заминаване: 23:30
  • Час на пристигане: 02:10
  • Общо време път: 2 часа 40 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

19лв Еднопосочен

София - Велико Търново
Благоевград / София - прекачване - София / Велико Търново Виж карта

Благоевград / София - Виж подробно разписание

  • Н. Ширинов
  • Час на заминаване: 06:53
  • Час на пристигане: 08:23
  • Общо време път: 1 часа 30 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - София

София / Велико Търново - Виж подробно разписание

  • Юнион Ивкони
  • Час на заминаване: 08:30
  • Час на пристигане: 11:45
  • Общо време път: 3 часа 15 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

19лв Еднопосочен

София - Правец - Ябланица - Абланица, Ловешко - Севлиево - Велико Търново
Благоевград / София - прекачване - София / Велико Търново Виж карта

Благоевград / София - Виж подробно разписание

  • Н. Ширинов
  • Час на заминаване: 06:53
  • Час на пристигане: 08:23
  • Общо време път: 1 часа 30 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - София

София / Велико Търново - Виж подробно разписание

  • Биомет
  • Час на заминаване: 08:30
  • Час на пристигане: 11:30
  • Общо време път: 3 часа
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

22лв Еднопосочен

София - Велико Търново
Благоевград / София - прекачване - София / Велико Търново Виж карта

Благоевград / София - Виж подробно разписание

  • Н. Ширинов
  • Час на заминаване: 06:53
  • Час на пристигане: 08:23
  • Общо време път: 1 часа 30 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - София

София / Велико Търново - Виж подробно разписание

  • Етап
  • Час на заминаване: 09:00
  • Час на пристигане: 12:10
  • Общо време път: 3 часа 10 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

20лв Еднопосочен

София - Велико Търново
Благоевград / София - прекачване - София / Велико Търново Виж карта

Благоевград / София - Виж подробно разписание

  • Н. Ширинов
  • Час на заминаване: 06:53
  • Час на пристигане: 08:23
  • Общо време път: 1 часа 30 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - София

София / Велико Търново - Виж подробно разписание

  • Биомет
  • Час на заминаване: 09:45
  • Час на пристигане: 12:45
  • Общо време път: 3 часа
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

22лв Еднопосочен

София - Велико Търново
Благоевград / София - прекачване - София / Велико Търново Виж карта

Благоевград / София - Виж подробно разписание

  • Н. Ширинов
  • Час на заминаване: 06:53
  • Час на пристигане: 08:23
  • Общо време път: 1 часа 30 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - София

София / Велико Търново - Виж подробно разписание

  • Юнион Ивкони
  • Час на заминаване: 10:30
  • Час на пристигане: 13:30
  • Общо време път: 3 часа
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

19лв Еднопосочен

София - Правец - Ябланица - Абланица, Ловешко - Севлиево - Велико Търново
Благоевград / София - прекачване - София / Велико Търново Виж карта

Благоевград / София - Виж подробно разписание

  • Н. Ширинов
  • Час на заминаване: 06:53
  • Час на пристигане: 08:23
  • Общо време път: 1 часа 30 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - София

София / Велико Търново - Виж подробно разписание

  • Биомет
  • Час на заминаване: 11:00
  • Час на пристигане: 14:00
  • Общо време път: 3 часа
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

22лв Еднопосочен

София - Велико Търново
Благоевград / София - прекачване - София / Велико Търново Виж карта

Благоевград / София - Виж подробно разписание

  • Н. Ширинов
  • Час на заминаване: 06:53
  • Час на пристигане: 08:23
  • Общо време път: 1 часа 30 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - София

София / Велико Търново - Виж подробно разписание

  • Етап
  • Час на заминаване: 11:30
  • Час на пристигане: 14:40
  • Общо време път: 3 часа 10 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

20лв Еднопосочен

София - Велико Търново
Благоевград / София - прекачване - София / Велико Търново Виж карта

Благоевград / София - Виж подробно разписание

  • Н. Ширинов
  • Час на заминаване: 06:53
  • Час на пристигане: 08:23
  • Общо време път: 1 часа 30 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - София

София / Велико Търново - Виж подробно разписание

  • Етап
  • Час на заминаване: 12:30
  • Час на пристигане: 15:30
  • Общо време път: 3 часа
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

20лв Еднопосочен

София - Велико Търново
Благоевград / София - прекачване - София / Велико Търново Виж карта

Благоевград / София - Виж подробно разписание

  • Н. Ширинов
  • Час на заминаване: 06:53
  • Час на пристигане: 08:23
  • Общо време път: 1 часа 30 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - София

София / Велико Търново - Виж подробно разписание

  • Биомет
  • Час на заминаване: 13:00
  • Час на пристигане: 16:00
  • Общо време път: 3 часа
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

22лв Еднопосочен

София - Велико Търново
Благоевград / София - прекачване - София / Велико Търново Виж карта

Благоевград / София - Виж подробно разписание

  • Н. Ширинов
  • Час на заминаване: 06:53
  • Час на пристигане: 08:23
  • Общо време път: 1 часа 30 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - София

София / Велико Търново - Виж подробно разписание

  • Етап
  • Час на заминаване: 13:30
  • Час на пристигане: 16:40
  • Общо време път: 3 часа 10 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

20лв Еднопосочен

София - Велико Търново
Благоевград / София - прекачване - София / Велико Търново Виж карта

Благоевград / София - Виж подробно разписание

  • Н. Ширинов
  • Час на заминаване: 06:53
  • Час на пристигане: 08:23
  • Общо време път: 1 часа 30 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - София

София / Велико Търново - Виж подробно разписание

  • Етап
  • Час на заминаване: 14:00
  • Час на пристигане: 17:00
  • Общо време път: 3 часа
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

20лв Еднопосочен

София - Велико Търново
Благоевград / София - прекачване - София / Велико Търново Виж карта

Благоевград / София - Виж подробно разписание

  • Н. Ширинов
  • Час на заминаване: 06:53
  • Час на пристигане: 08:23
  • Общо време път: 1 часа 30 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - София

София / Велико Търново - Виж подробно разписание

  • Биомет
  • Час на заминаване: 14:00
  • Час на пристигане: 17:00
  • Общо време път: 3 часа
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

22лв Еднопосочен

София - Велико Търново
Благоевград / София - прекачване - София / Велико Търново Виж карта

Благоевград / София - Виж подробно разписание

  • Н. Ширинов
  • Час на заминаване: 06:53
  • Час на пристигане: 08:23
  • Общо време път: 1 часа 30 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - София

София / Велико Търново - Виж подробно разписание

  • Юнион Ивкони
  • Час на заминаване: 14:30
  • Час на пристигане: 17:30
  • Общо време път: 3 часа
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

19лв Еднопосочен

София - Правец - Ябланица - Абланица, Ловешко - Севлиево - Велико Търново
Благоевград / София - прекачване - София / Велико Търново Виж карта

Благоевград / София - Виж подробно разписание

  • Н. Ширинов
  • Час на заминаване: 06:53
  • Час на пристигане: 08:23
  • Общо време път: 1 часа 30 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - София

София / Велико Търново - Виж подробно разписание

  • Юнион Ивкони
  • Час на заминаване: 15:00
  • Час на пристигане: 18:00
  • Общо време път: 3 часа
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

19лв Еднопосочен

София - Правец - Ябланица - Боаза - Български Извор - Микре - Абланица, Ловешко - Севлиево - Велико Търново
Благоевград / София - прекачване - София / Велико Търново Виж карта

Благоевград / София - Виж подробно разписание

  • Н. Ширинов
  • Час на заминаване: 06:53
  • Час на пристигане: 08:23
  • Общо време път: 1 часа 30 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - София

София / Велико Търново - Виж подробно разписание

  • Етап
  • Час на заминаване: 15:00
  • Час на пристигане: 18:10
  • Общо време път: 3 часа 10 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

20лв Еднопосочен

София - Велико Търново
Благоевград / София - прекачване - София / Велико Търново Виж карта

Благоевград / София - Виж подробно разписание

  • Н. Ширинов
  • Час на заминаване: 06:53
  • Час на пристигане: 08:23
  • Общо време път: 1 часа 30 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - София

София / Велико Търново - Виж подробно разписание

  • Юнион Ивкони
  • Час на заминаване: 15:30
  • Час на пристигане: 18:30
  • Общо време път: 3 часа
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

19лв Еднопосочен

София - Правец - Ябланица - Абланица, Ловешко - Севлиево - Велико Търново
Благоевград / София - прекачване - София / Велико Търново Виж карта

Благоевград / София - Виж подробно разписание

  • Н. Ширинов
  • Час на заминаване: 06:53
  • Час на пристигане: 08:23
  • Общо време път: 1 часа 30 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - София

София / Велико Търново - Виж подробно разписание

  • Биомет
  • Час на заминаване: 16:00
  • Час на пристигане: 19:00
  • Общо време път: 3 часа
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

22лв Еднопосочен

София - Велико Търново
Благоевград / София - прекачване - София / Велико Търново Виж карта

Благоевград / София - Виж подробно разписание

  • Н. Ширинов
  • Час на заминаване: 06:53
  • Час на пристигане: 08:23
  • Общо време път: 1 часа 30 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - София

София / Велико Търново - Виж подробно разписание

  • Груп Плюс
  • Час на заминаване: 16:00
  • Час на пристигане: 19:10
  • Общо време път: 3 часа 10 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

20лв Еднопосочен

София - Велико Търново
Благоевград / София - прекачване - София / Велико Търново Виж карта

Благоевград / София - Виж подробно разписание

  • Н. Ширинов
  • Час на заминаване: 06:53
  • Час на пристигане: 08:23
  • Общо време път: 1 часа 30 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - София

София / Велико Търново - Виж подробно разписание

  • Груп Плюс
  • Час на заминаване: 16:30
  • Час на пристигане: 19:30
  • Общо време път: 3 часа
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

20лв Еднопосочен

София - Велико Търново
Благоевград / София - прекачване - София / Велико Търново Виж карта

Благоевград / София - Виж подробно разписание

  • Н. Ширинов
  • Час на заминаване: 06:53
  • Час на пристигане: 08:23
  • Общо време път: 1 часа 30 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - София

София / Велико Търново - Виж подробно разписание

  • Биомет
  • Час на заминаване: 16:30
  • Час на пристигане: 19:30
  • Общо време път: 3 часа
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

22лв Еднопосочен

София - Велико Търново
Благоевград / София - прекачване - София / Велико Търново Виж карта

Благоевград / София - Виж подробно разписание

  • Н. Ширинов
  • Час на заминаване: 06:53
  • Час на пристигане: 08:23
  • Общо време път: 1 часа 30 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - София

София / Велико Търново - Виж подробно разписание

  • Биомет
  • Час на заминаване: 17:30
  • Час на пристигане: 20:30
  • Общо време път: 3 часа
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

22лв Еднопосочен

София - Велико Търново
Благоевград / София - прекачване - София / Велико Търново Виж карта

Благоевград / София - Виж подробно разписание

  • Н. Ширинов
  • Час на заминаване: 06:53
  • Час на пристигане: 08:23
  • Общо време път: 1 часа 30 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - София

София / Велико Търново - Виж подробно разписание

  • Етап
  • Час на заминаване: 18:30
  • Час на пристигане: 21:30
  • Общо време път: 3 часа
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

София - Велико Търново
Благоевград / София - прекачване - София / Велико Търново Виж карта

Благоевград / София - Виж подробно разписание

  • Н. Ширинов
  • Час на заминаване: 06:53
  • Час на пристигане: 08:23
  • Общо време път: 1 часа 30 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - София

София / Велико Търново - Виж подробно разписание

  • Етап
  • Час на заминаване: 19:30
  • Час на пристигане: 22:40
  • Общо време път: 3 часа 10 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

20лв Еднопосочен

София - Велико Търново
Благоевград / София - прекачване - София / Велико Търново Виж карта

Благоевград / София - Виж подробно разписание

  • Н. Ширинов
  • Час на заминаване: 06:53
  • Час на пристигане: 08:23
  • Общо време път: 1 часа 30 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - София

София / Велико Търново - Виж подробно разписание

  • Етап
  • Час на заминаване: 21:30
  • Час на пристигане: 00:40
  • Общо време път: 3 часа 10 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

20лв Еднопосочен

София - Велико Търново
Благоевград / София - прекачване - София / Велико Търново Виж карта

Благоевград / София - Виж подробно разписание

  • Н. Ширинов
  • Час на заминаване: 06:53
  • Час на пристигане: 08:23
  • Общо време път: 1 часа 30 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - София

София / Велико Търново - Виж подробно разписание

  • Биомет
  • Час на заминаване: 22:30
  • Час на пристигане: 01:15
  • Общо време път: 2 часа 45 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

22лв Еднопосочен

София - Велико Търново
Благоевград / София - прекачване - София / Велико Търново Виж карта

Благоевград / София - Виж подробно разписание

  • Н. Ширинов
  • Час на заминаване: 06:53
  • Час на пристигане: 08:23
  • Общо време път: 1 часа 30 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - София

София / Велико Търново - Виж подробно разписание

  • Юнион Ивкони
  • Час на заминаване: 23:30
  • Час на пристигане: 02:10
  • Общо време път: 2 часа 40 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

19лв Еднопосочен

София - Велико Търново
Благоевград / София - прекачване - София / Велико Търново Виж карта

Благоевград / София - Виж подробно разписание

  • САНДЕ 2А
  • Час на заминаване: 06:58
  • Час на пристигане: 08:28
  • Общо време път: 1 часа 30 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - София

София / Велико Търново - Виж подробно разписание

  • Юнион Ивкони
  • Час на заминаване: 08:30
  • Час на пристигане: 11:45
  • Общо време път: 3 часа 15 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

19лв Еднопосочен

София - Правец - Ябланица - Абланица, Ловешко - Севлиево - Велико Търново
Благоевград / София - прекачване - София / Велико Търново Виж карта

Благоевград / София - Виж подробно разписание

  • САНДЕ 2А
  • Час на заминаване: 06:58
  • Час на пристигане: 08:28
  • Общо време път: 1 часа 30 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - София

София / Велико Търново - Виж подробно разписание

  • Биомет
  • Час на заминаване: 08:30
  • Час на пристигане: 11:30
  • Общо време път: 3 часа
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

22лв Еднопосочен

София - Велико Търново
Благоевград / София - прекачване - София / Велико Търново Виж карта

Благоевград / София - Виж подробно разписание

  • САНДЕ 2А
  • Час на заминаване: 06:58
  • Час на пристигане: 08:28
  • Общо време път: 1 часа 30 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - София

София / Велико Търново - Виж подробно разписание

  • Етап
  • Час на заминаване: 09:00
  • Час на пристигане: 12:10
  • Общо време път: 3 часа 10 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

20лв Еднопосочен

София - Велико Търново
Благоевград / София - прекачване - София / Велико Търново Виж карта

Благоевград / София - Виж подробно разписание

  • САНДЕ 2А
  • Час на заминаване: 06:58
  • Час на пристигане: 08:28
  • Общо време път: 1 часа 30 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - София

София / Велико Търново - Виж подробно разписание

  • Биомет
  • Час на заминаване: 09:45
  • Час на пристигане: 12:45
  • Общо време път: 3 часа
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

22лв Еднопосочен

София - Велико Търново
Благоевград / София - прекачване - София / Велико Търново Виж карта

Благоевград / София - Виж подробно разписание

  • САНДЕ 2А
  • Час на заминаване: 06:58
  • Час на пристигане: 08:28
  • Общо време път: 1 часа 30 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - София

София / Велико Търново - Виж подробно разписание

  • Юнион Ивкони
  • Час на заминаване: 10:30
  • Час на пристигане: 13:30
  • Общо време път: 3 часа
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

19лв Еднопосочен

София - Правец - Ябланица - Абланица, Ловешко - Севлиево - Велико Търново
Благоевград / София - прекачване - София / Велико Търново Виж карта

Благоевград / София - Виж подробно разписание

  • САНДЕ 2А
  • Час на заминаване: 06:58
  • Час на пристигане: 08:28
  • Общо време път: 1 часа 30 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - София

София / Велико Търново - Виж подробно разписание

  • Биомет
  • Час на заминаване: 11:00
  • Час на пристигане: 14:00
  • Общо време път: 3 часа
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

22лв Еднопосочен

София - Велико Търново
Благоевград / София - прекачване - София / Велико Търново Виж карта

Благоевград / София - Виж подробно разписание

  • САНДЕ 2А
  • Час на заминаване: 06:58
  • Час на пристигане: 08:28
  • Общо време път: 1 часа 30 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - София

София / Велико Търново - Виж подробно разписание

  • Етап
  • Час на заминаване: 11:30
  • Час на пристигане: 14:40
  • Общо време път: 3 часа 10 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

20лв Еднопосочен

София - Велико Търново
Благоевград / София - прекачване - София / Велико Търново Виж карта

Благоевград / София - Виж подробно разписание

  • САНДЕ 2А
  • Час на заминаване: 06:58
  • Час на пристигане: 08:28
  • Общо време път: 1 часа 30 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - София

София / Велико Търново - Виж подробно разписание

  • Етап
  • Час на заминаване: 12:30
  • Час на пристигане: 15:30
  • Общо време път: 3 часа
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

20лв Еднопосочен

София - Велико Търново
Благоевград / София - прекачване - София / Велико Търново Виж карта

Благоевград / София - Виж подробно разписание

  • САНДЕ 2А
  • Час на заминаване: 06:58
  • Час на пристигане: 08:28
  • Общо време път: 1 часа 30 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - София

София / Велико Търново - Виж подробно разписание

  • Биомет
  • Час на заминаване: 13:00
  • Час на пристигане: 16:00
  • Общо време път: 3 часа
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

22лв Еднопосочен

София - Велико Търново
Благоевград / София - прекачване - София / Велико Търново Виж карта

Благоевград / София - Виж подробно разписание

  • САНДЕ 2А
  • Час на заминаване: 06:58
  • Час на пристигане: 08:28
  • Общо време път: 1 часа 30 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - София

София / Велико Търново - Виж подробно разписание

  • Етап
  • Час на заминаване: 13:30
  • Час на пристигане: 16:40
  • Общо време път: 3 часа 10 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

20лв Еднопосочен

София - Велико Търново
Благоевград / София - прекачване - София / Велико Търново Виж карта

Благоевград / София - Виж подробно разписание

  • САНДЕ 2А
  • Час на заминаване: 06:58
  • Час на пристигане: 08:28
  • Общо време път: 1 часа 30 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - София

София / Велико Търново - Виж подробно разписание

  • Етап
  • Час на заминаване: 14:00
  • Час на пристигане: 17:00
  • Общо време път: 3 часа
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

20лв Еднопосочен

София - Велико Търново
Благоевград / София - прекачване - София / Велико Търново Виж карта

Благоевград / София - Виж подробно разписание

  • САНДЕ 2А
  • Час на заминаване: 06:58
  • Час на пристигане: 08:28
  • Общо време път: 1 часа 30 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - София

София / Велико Търново - Виж подробно разписание

  • Биомет
  • Час на заминаване: 14:00
  • Час на пристигане: 17:00
  • Общо време път: 3 часа
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

22лв Еднопосочен

София - Велико Търново
Благоевград / София - прекачване - София / Велико Търново Виж карта

Благоевград / София - Виж подробно разписание

  • САНДЕ 2А
  • Час на заминаване: 06:58
  • Час на пристигане: 08:28
  • Общо време път: 1 часа 30 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - София

София / Велико Търново - Виж подробно разписание

  • Юнион Ивкони
  • Час на заминаване: 14:30
  • Час на пристигане: 17:30
  • Общо време път: 3 часа
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

19лв Еднопосочен

София - Правец - Ябланица - Абланица, Ловешко - Севлиево - Велико Търново
Благоевград / София - прекачване - София / Велико Търново Виж карта

Благоевград / София - Виж подробно разписание

  • САНДЕ 2А
  • Час на заминаване: 06:58
  • Час на пристигане: 08:28
  • Общо време път: 1 часа 30 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - София

София / Велико Търново - Виж подробно разписание

  • Юнион Ивкони
  • Час на заминаване: 15:00
  • Час на пристигане: 18:00
  • Общо време път: 3 часа
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

19лв Еднопосочен

София - Правец - Ябланица - Боаза - Български Извор - Микре - Абланица, Ловешко - Севлиево - Велико Търново
Благоевград / София - прекачване - София / Велико Търново Виж карта

Благоевград / София - Виж подробно разписание

  • САНДЕ 2А
  • Час на заминаване: 06:58
  • Час на пристигане: 08:28
  • Общо време път: 1 часа 30 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - София

София / Велико Търново - Виж подробно разписание

  • Етап
  • Час на заминаване: 15:00
  • Час на пристигане: 18:10
  • Общо време път: 3 часа 10 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

20лв Еднопосочен

София - Велико Търново
Благоевград / София - прекачване - София / Велико Търново Виж карта

Благоевград / София - Виж подробно разписание

  • САНДЕ 2А
  • Час на заминаване: 06:58
  • Час на пристигане: 08:28
  • Общо време път: 1 часа 30 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - София

София / Велико Търново - Виж подробно разписание

  • Юнион Ивкони
  • Час на заминаване: 15:30
  • Час на пристигане: 18:30
  • Общо време път: 3 часа
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

19лв Еднопосочен

София - Правец - Ябланица - Абланица, Ловешко - Севлиево - Велико Търново
Благоевград / София - прекачване - София / Велико Търново Виж карта

Благоевград / София - Виж подробно разписание

  • САНДЕ 2А
  • Час на заминаване: 06:58
  • Час на пристигане: 08:28
  • Общо време път: 1 часа 30 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - София

София / Велико Търново - Виж подробно разписание

  • Биомет
  • Час на заминаване: 16:00
  • Час на пристигане: 19:00
  • Общо време път: 3 часа
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

22лв Еднопосочен

София - Велико Търново
Благоевград / София - прекачване - София / Велико Търново Виж карта

Благоевград / София - Виж подробно разписание

  • САНДЕ 2А
  • Час на заминаване: 06:58
  • Час на пристигане: 08:28
  • Общо време път: 1 часа 30 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - София

София / Велико Търново - Виж подробно разписание

  • Груп Плюс
  • Час на заминаване: 16:00
  • Час на пристигане: 19:10
  • Общо време път: 3 часа 10 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

20лв Еднопосочен

София - Велико Търново
Благоевград / София - прекачване - София / Велико Търново Виж карта

Благоевград / София - Виж подробно разписание

  • САНДЕ 2А
  • Час на заминаване: 06:58
  • Час на пристигане: 08:28
  • Общо време път: 1 часа 30 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - София

София / Велико Търново - Виж подробно разписание

  • Груп Плюс
  • Час на заминаване: 16:30
  • Час на пристигане: 19:30
  • Общо време път: 3 часа
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

20лв Еднопосочен

София - Велико Търново
Благоевград / София - прекачване - София / Велико Търново Виж карта

Благоевград / София - Виж подробно разписание

  • САНДЕ 2А
  • Час на заминаване: 06:58
  • Час на пристигане: 08:28
  • Общо време път: 1 часа 30 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - София

София / Велико Търново - Виж подробно разписание

  • Биомет
  • Час на заминаване: 16:30
  • Час на пристигане: 19:30
  • Общо време път: 3 часа
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

22лв Еднопосочен

София - Велико Търново
Благоевград / София - прекачване - София / Велико Търново Виж карта

Благоевград / София - Виж подробно разписание

  • САНДЕ 2А
  • Час на заминаване: 06:58
  • Час на пристигане: 08:28
  • Общо време път: 1 часа 30 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - София

София / Велико Търново - Виж подробно разписание

  • Биомет
  • Час на заминаване: 17:30
  • Час на пристигане: 20:30
  • Общо време път: 3 часа
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

22лв Еднопосочен

София - Велико Търново
Благоевград / София - прекачване - София / Велико Търново Виж карта

Благоевград / София - Виж подробно разписание

  • САНДЕ 2А
  • Час на заминаване: 06:58
  • Час на пристигане: 08:28
  • Общо време път: 1 часа 30 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - София

София / Велико Търново - Виж подробно разписание

  • Етап
  • Час на заминаване: 18:30
  • Час на пристигане: 21:30
  • Общо време път: 3 часа
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

София - Велико Търново
Благоевград / София - прекачване - София / Велико Търново Виж карта

Благоевград / София - Виж подробно разписание

  • САНДЕ 2А
  • Час на заминаване: 06:58
  • Час на пристигане: 08:28
  • Общо време път: 1 часа 30 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - София

София / Велико Търново - Виж подробно разписание

  • Етап
  • Час на заминаване: 19:30
  • Час на пристигане: 22:40
  • Общо време път: 3 часа 10 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

20лв Еднопосочен

София - Велико Търново
Благоевград / София - прекачване - София / Велико Търново Виж карта

Благоевград / София - Виж подробно разписание

  • САНДЕ 2А
  • Час на заминаване: 06:58
  • Час на пристигане: 08:28
  • Общо време път: 1 часа 30 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - София

София / Велико Търново - Виж подробно разписание

  • Етап
  • Час на заминаване: 21:30
  • Час на пристигане: 00:40
  • Общо време път: 3 часа 10 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

20лв Еднопосочен

София - Велико Търново
Благоевград / София - прекачване - София / Велико Търново Виж карта

Благоевград / София - Виж подробно разписание

  • САНДЕ 2А
  • Час на заминаване: 06:58
  • Час на пристигане: 08:28
  • Общо време път: 1 часа 30 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - София

София / Велико Търново - Виж подробно разписание

  • Биомет
  • Час на заминаване: 22:30
  • Час на пристигане: 01:15
  • Общо време път: 2 часа 45 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

22лв Еднопосочен

София - Велико Търново
Благоевград / София - прекачване - София / Велико Търново Виж карта

Благоевград / София - Виж подробно разписание

  • САНДЕ 2А
  • Час на заминаване: 06:58
  • Час на пристигане: 08:28
  • Общо време път: 1 часа 30 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - София

София / Велико Търново - Виж подробно разписание

  • Юнион Ивкони
  • Час на заминаване: 23:30
  • Час на пристигане: 02:10
  • Общо време път: 2 часа 40 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

19лв Еднопосочен

София - Велико Търново
Благоевград / София - прекачване - София / Велико Търново Виж карта

Благоевград / София - Виж подробно разписание

  • Якоруда бус
  • Час на заминаване: 07:04
  • Час на пристигане: 08:40
  • Общо време път: 1 часа 36 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - Дупница - София

София / Велико Търново - Виж подробно разписание

  • Етап
  • Час на заминаване: 09:00
  • Час на пристигане: 12:10
  • Общо време път: 3 часа 10 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

20лв Еднопосочен

София - Велико Търново
Благоевград / София - прекачване - София / Велико Търново Виж карта

Благоевград / София - Виж подробно разписание

  • Якоруда бус
  • Час на заминаване: 07:04
  • Час на пристигане: 08:40
  • Общо време път: 1 часа 36 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - Дупница - София

София / Велико Търново - Виж подробно разписание

  • Биомет
  • Час на заминаване: 09:45
  • Час на пристигане: 12:45
  • Общо време път: 3 часа
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

22лв Еднопосочен

София - Велико Търново
Благоевград / София - прекачване - София / Велико Търново Виж карта

Благоевград / София - Виж подробно разписание

  • Якоруда бус
  • Час на заминаване: 07:04
  • Час на пристигане: 08:40
  • Общо време път: 1 часа 36 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - Дупница - София

София / Велико Търново - Виж подробно разписание

  • Юнион Ивкони
  • Час на заминаване: 10:30
  • Час на пристигане: 13:30
  • Общо време път: 3 часа
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

19лв Еднопосочен

София - Правец - Ябланица - Абланица, Ловешко - Севлиево - Велико Търново
Благоевград / София - прекачване - София / Велико Търново Виж карта

Благоевград / София - Виж подробно разписание

  • Якоруда бус
  • Час на заминаване: 07:04
  • Час на пристигане: 08:40
  • Общо време път: 1 часа 36 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - Дупница - София

София / Велико Търново - Виж подробно разписание

  • Биомет
  • Час на заминаване: 11:00
  • Час на пристигане: 14:00
  • Общо време път: 3 часа
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

22лв Еднопосочен

София - Велико Търново
Благоевград / София - прекачване - София / Велико Търново Виж карта

Благоевград / София - Виж подробно разписание

  • Якоруда бус
  • Час на заминаване: 07:04
  • Час на пристигане: 08:40
  • Общо време път: 1 часа 36 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - Дупница - София

София / Велико Търново - Виж подробно разписание

  • Етап
  • Час на заминаване: 11:30
  • Час на пристигане: 14:40
  • Общо време път: 3 часа 10 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

20лв Еднопосочен

София - Велико Търново
Благоевград / София - прекачване - София / Велико Търново Виж карта

Благоевград / София - Виж подробно разписание

  • Якоруда бус
  • Час на заминаване: 07:04
  • Час на пристигане: 08:40
  • Общо време път: 1 часа 36 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - Дупница - София

София / Велико Търново - Виж подробно разписание

  • Етап
  • Час на заминаване: 12:30
  • Час на пристигане: 15:30
  • Общо време път: 3 часа
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

20лв Еднопосочен

София - Велико Търново
Благоевград / София - прекачване - София / Велико Търново Виж карта

Благоевград / София - Виж подробно разписание

  • Якоруда бус
  • Час на заминаване: 07:04
  • Час на пристигане: 08:40
  • Общо време път: 1 часа 36 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - Дупница - София

София / Велико Търново - Виж подробно разписание

  • Биомет
  • Час на заминаване: 13:00
  • Час на пристигане: 16:00
  • Общо време път: 3 часа
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

22лв Еднопосочен

София - Велико Търново
Благоевград / София - прекачване - София / Велико Търново Виж карта

Благоевград / София - Виж подробно разписание

  • Якоруда бус
  • Час на заминаване: 07:04
  • Час на пристигане: 08:40
  • Общо време път: 1 часа 36 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - Дупница - София

София / Велико Търново - Виж подробно разписание

  • Етап
  • Час на заминаване: 13:30
  • Час на пристигане: 16:40
  • Общо време път: 3 часа 10 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

20лв Еднопосочен

София - Велико Търново
Благоевград / София - прекачване - София / Велико Търново Виж карта

Благоевград / София - Виж подробно разписание

  • Якоруда бус
  • Час на заминаване: 07:04
  • Час на пристигане: 08:40
  • Общо време път: 1 часа 36 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - Дупница - София

София / Велико Търново - Виж подробно разписание

  • Етап
  • Час на заминаване: 14:00
  • Час на пристигане: 17:00
  • Общо време път: 3 часа
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

20лв Еднопосочен

София - Велико Търново
Благоевград / София - прекачване - София / Велико Търново Виж карта

Благоевград / София - Виж подробно разписание

  • Якоруда бус
  • Час на заминаване: 07:04
  • Час на пристигане: 08:40
  • Общо време път: 1 часа 36 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - Дупница - София

София / Велико Търново - Виж подробно разписание

  • Биомет
  • Час на заминаване: 14:00
  • Час на пристигане: 17:00
  • Общо време път: 3 часа
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

22лв Еднопосочен

София - Велико Търново
Благоевград / София - прекачване - София / Велико Търново Виж карта

Благоевград / София - Виж подробно разписание

  • Якоруда бус
  • Час на заминаване: 07:04
  • Час на пристигане: 08:40
  • Общо време път: 1 часа 36 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - Дупница - София

София / Велико Търново - Виж подробно разписание

  • Юнион Ивкони
  • Час на заминаване: 14:30
  • Час на пристигане: 17:30
  • Общо време път: 3 часа
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

19лв Еднопосочен

София - Правец - Ябланица - Абланица, Ловешко - Севлиево - Велико Търново
Благоевград / София - прекачване - София / Велико Търново Виж карта

Благоевград / София - Виж подробно разписание

  • Якоруда бус
  • Час на заминаване: 07:04
  • Час на пристигане: 08:40
  • Общо време път: 1 часа 36 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - Дупница - София

София / Велико Търново - Виж подробно разписание

  • Юнион Ивкони
  • Час на заминаване: 15:00
  • Час на пристигане: 18:00
  • Общо време път: 3 часа
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

19лв Еднопосочен

София - Правец - Ябланица - Боаза - Български Извор - Микре - Абланица, Ловешко - Севлиево - Велико Търново
Благоевград / София - прекачване - София / Велико Търново Виж карта

Благоевград / София - Виж подробно разписание

  • Якоруда бус
  • Час на заминаване: 07:04
  • Час на пристигане: 08:40
  • Общо време път: 1 часа 36 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - Дупница - София

София / Велико Търново - Виж подробно разписание

  • Етап
  • Час на заминаване: 15:00
  • Час на пристигане: 18:10
  • Общо време път: 3 часа 10 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

20лв Еднопосочен

София - Велико Търново
Благоевград / София - прекачване - София / Велико Търново Виж карта

Благоевград / София - Виж подробно разписание

  • Якоруда бус
  • Час на заминаване: 07:04
  • Час на пристигане: 08:40
  • Общо време път: 1 часа 36 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - Дупница - София

София / Велико Търново - Виж подробно разписание

  • Юнион Ивкони
  • Час на заминаване: 15:30
  • Час на пристигане: 18:30
  • Общо време път: 3 часа
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

19лв Еднопосочен

София - Правец - Ябланица - Абланица, Ловешко - Севлиево - Велико Търново
Благоевград / София - прекачване - София / Велико Търново Виж карта

Благоевград / София - Виж подробно разписание

  • Якоруда бус
  • Час на заминаване: 07:04
  • Час на пристигане: 08:40
  • Общо време път: 1 часа 36 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - Дупница - София

София / Велико Търново - Виж подробно разписание

  • Биомет
  • Час на заминаване: 16:00
  • Час на пристигане: 19:00
  • Общо време път: 3 часа
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

22лв Еднопосочен

София - Велико Търново
Благоевград / София - прекачване - София / Велико Търново Виж карта

Благоевград / София - Виж подробно разписание

  • Якоруда бус
  • Час на заминаване: 07:04
  • Час на пристигане: 08:40
  • Общо време път: 1 часа 36 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - Дупница - София

София / Велико Търново - Виж подробно разписание

  • Груп Плюс
  • Час на заминаване: 16:00
  • Час на пристигане: 19:10
  • Общо време път: 3 часа 10 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

20лв Еднопосочен

София - Велико Търново
Благоевград / София - прекачване - София / Велико Търново Виж карта

Благоевград / София - Виж подробно разписание

  • Якоруда бус
  • Час на заминаване: 07:04
  • Час на пристигане: 08:40
  • Общо време път: 1 часа 36 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - Дупница - София

София / Велико Търново - Виж подробно разписание

  • Груп Плюс
  • Час на заминаване: 16:30
  • Час на пристигане: 19:30
  • Общо време път: 3 часа
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

20лв Еднопосочен

София - Велико Търново
Благоевград / София - прекачване - София / Велико Търново Виж карта

Благоевград / София - Виж подробно разписание

  • Якоруда бус
  • Час на заминаване: 07:04
  • Час на пристигане: 08:40
  • Общо време път: 1 часа 36 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - Дупница - София

София / Велико Търново - Виж подробно разписание

  • Биомет
  • Час на заминаване: 16:30
  • Час на пристигане: 19:30
  • Общо време път: 3 часа
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

22лв Еднопосочен

София - Велико Търново
Благоевград / София - прекачване - София / Велико Търново Виж карта

Благоевград / София - Виж подробно разписание

  • Якоруда бус
  • Час на заминаване: 07:04
  • Час на пристигане: 08:40
  • Общо време път: 1 часа 36 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - Дупница - София

София / Велико Търново - Виж подробно разписание

  • Биомет
  • Час на заминаване: 17:30
  • Час на пристигане: 20:30
  • Общо време път: 3 часа
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

22лв Еднопосочен

София - Велико Търново
Благоевград / София - прекачване - София / Велико Търново Виж карта

Благоевград / София - Виж подробно разписание

  • Якоруда бус
  • Час на заминаване: 07:04
  • Час на пристигане: 08:40
  • Общо време път: 1 часа 36 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - Дупница - София

София / Велико Търново - Виж подробно разписание

  • Етап
  • Час на заминаване: 18:30
  • Час на пристигане: 21:30
  • Общо време път: 3 часа
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

София - Велико Търново
Благоевград / София - прекачване - София / Велико Търново Виж карта

Благоевград / София - Виж подробно разписание

  • Якоруда бус
  • Час на заминаване: 07:04
  • Час на пристигане: 08:40
  • Общо време път: 1 часа 36 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - Дупница - София

София / Велико Търново - Виж подробно разписание

  • Етап
  • Час на заминаване: 19:30
  • Час на пристигане: 22:40
  • Общо време път: 3 часа 10 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

20лв Еднопосочен

София - Велико Търново
Благоевград / София - прекачване - София / Велико Търново Виж карта

Благоевград / София - Виж подробно разписание

  • Якоруда бус
  • Час на заминаване: 07:04
  • Час на пристигане: 08:40
  • Общо време път: 1 часа 36 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - Дупница - София

София / Велико Търново - Виж подробно разписание

  • Етап
  • Час на заминаване: 21:30
  • Час на пристигане: 00:40
  • Общо време път: 3 часа 10 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

20лв Еднопосочен

София - Велико Търново
Благоевград / София - прекачване - София / Велико Търново Виж карта

Благоевград / София - Виж подробно разписание

  • Якоруда бус
  • Час на заминаване: 07:04
  • Час на пристигане: 08:40
  • Общо време път: 1 часа 36 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - Дупница - София

София / Велико Търново - Виж подробно разписание

  • Биомет
  • Час на заминаване: 22:30
  • Час на пристигане: 01:15
  • Общо време път: 2 часа 45 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

22лв Еднопосочен

София - Велико Търново
Благоевград / София - прекачване - София / Велико Търново Виж карта

Благоевград / София - Виж подробно разписание

  • Якоруда бус
  • Час на заминаване: 07:04
  • Час на пристигане: 08:40
  • Общо време път: 1 часа 36 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - Дупница - София

София / Велико Търново - Виж подробно разписание

  • Юнион Ивкони
  • Час на заминаване: 23:30
  • Час на пристигане: 02:10
  • Общо време път: 2 часа 40 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

19лв Еднопосочен

София - Велико Търново
Благоевград / София - прекачване - София / Велико Търново Виж карта

Благоевград / София - Виж подробно разписание

  • МТК
  • Час на заминаване: 07:05
  • Час на пристигане: 19:00
  • Общо време път: 11 часа 55 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - София

София / Велико Търново - Виж подробно разписание

  • Етап
  • Час на заминаване: 19:30
  • Час на пристигане: 22:40
  • Общо време път: 3 часа 10 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

20лв Еднопосочен

София - Велико Търново
Благоевград / София - прекачване - София / Велико Търново Виж карта

Благоевград / София - Виж подробно разписание

  • МТК
  • Час на заминаване: 07:05
  • Час на пристигане: 19:00
  • Общо време път: 11 часа 55 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - София

София / Велико Търново - Виж подробно разписание

  • Етап
  • Час на заминаване: 21:30
  • Час на пристигане: 00:40
  • Общо време път: 3 часа 10 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

20лв Еднопосочен

София - Велико Търново
Благоевград / София - прекачване - София / Велико Търново Виж карта

Благоевград / София - Виж подробно разписание

  • МТК
  • Час на заминаване: 07:05
  • Час на пристигане: 19:00
  • Общо време път: 11 часа 55 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - София

София / Велико Търново - Виж подробно разписание

  • Биомет
  • Час на заминаване: 22:30
  • Час на пристигане: 01:15
  • Общо време път: 2 часа 45 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

22лв Еднопосочен

София - Велико Търново
Благоевград / София - прекачване - София / Велико Търново Виж карта

Благоевград / София - Виж подробно разписание

  • МТК
  • Час на заминаване: 07:05
  • Час на пристигане: 19:00
  • Общо време път: 11 часа 55 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - София

София / Велико Търново - Виж подробно разписание

  • Юнион Ивкони
  • Час на заминаване: 23:30
  • Час на пристигане: 02:10
  • Общо време път: 2 часа 40 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

19лв Еднопосочен

София - Велико Търново
Благоевград / София - прекачване - София / Велико Търново Виж карта

Благоевград / София - Виж подробно разписание

  • СТРУМА 11
  • Час на заминаване: 07:10
  • Час на пристигане: 08:55
  • Общо време път: 1 часа 45 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - София

София / Велико Търново - Виж подробно разписание

  • Етап
  • Час на заминаване: 09:00
  • Час на пристигане: 12:10
  • Общо време път: 3 часа 10 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

20лв Еднопосочен

София - Велико Търново
Благоевград / София - прекачване - София / Велико Търново Виж карта

Благоевград / София - Виж подробно разписание

  • СТРУМА 11
  • Час на заминаване: 07:10
  • Час на пристигане: 08:55
  • Общо време път: 1 часа 45 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - София

София / Велико Търново - Виж подробно разписание

  • Биомет
  • Час на заминаване: 09:45
  • Час на пристигане: 12:45
  • Общо време път: 3 часа
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

22лв Еднопосочен

София - Велико Търново
Благоевград / София - прекачване - София / Велико Търново Виж карта

Благоевград / София - Виж подробно разписание

  • СТРУМА 11
  • Час на заминаване: 07:10
  • Час на пристигане: 08:55
  • Общо време път: 1 часа 45 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - София

София / Велико Търново - Виж подробно разписание

  • Юнион Ивкони
  • Час на заминаване: 10:30
  • Час на пристигане: 13:30
  • Общо време път: 3 часа
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

19лв Еднопосочен

София - Правец - Ябланица - Абланица, Ловешко - Севлиево - Велико Търново
Благоевград / София - прекачване - София / Велико Търново Виж карта

Благоевград / София - Виж подробно разписание

  • СТРУМА 11
  • Час на заминаване: 07:10
  • Час на пристигане: 08:55
  • Общо време път: 1 часа 45 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - София

София / Велико Търново - Виж подробно разписание

  • Биомет
  • Час на заминаване: 11:00
  • Час на пристигане: 14:00
  • Общо време път: 3 часа
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

22лв Еднопосочен

София - Велико Търново
Благоевград / София - прекачване - София / Велико Търново Виж карта

Благоевград / София - Виж подробно разписание

  • СТРУМА 11
  • Час на заминаване: 07:10
  • Час на пристигане: 08:55
  • Общо време път: 1 часа 45 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - София

София / Велико Търново - Виж подробно разписание

  • Етап
  • Час на заминаване: 11:30
  • Час на пристигане: 14:40
  • Общо време път: 3 часа 10 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

20лв Еднопосочен

София - Велико Търново
Благоевград / София - прекачване - София / Велико Търново Виж карта

Благоевград / София - Виж подробно разписание

  • СТРУМА 11
  • Час на заминаване: 07:10
  • Час на пристигане: 08:55
  • Общо време път: 1 часа 45 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - София

София / Велико Търново - Виж подробно разписание

  • Етап
  • Час на заминаване: 12:30
  • Час на пристигане: 15:30
  • Общо време път: 3 часа
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

20лв Еднопосочен

София - Велико Търново
Благоевград / София - прекачване - София / Велико Търново Виж карта

Благоевград / София - Виж подробно разписание

  • СТРУМА 11
  • Час на заминаване: 07:10
  • Час на пристигане: 08:55
  • Общо време път: 1 часа 45 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - София

София / Велико Търново - Виж подробно разписание

  • Биомет
  • Час на заминаване: 13:00
  • Час на пристигане: 16:00
  • Общо време път: 3 часа
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

22лв Еднопосочен

София - Велико Търново
Благоевград / София - прекачване - София / Велико Търново Виж карта

Благоевград / София - Виж подробно разписание

  • СТРУМА 11
  • Час на заминаване: 07:10
  • Час на пристигане: 08:55
  • Общо време път: 1 часа 45 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - София

София / Велико Търново - Виж подробно разписание

  • Етап
  • Час на заминаване: 13:30
  • Час на пристигане: 16:40
  • Общо време път: 3 часа 10 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

20лв Еднопосочен

София - Велико Търново
Благоевград / София - прекачване - София / Велико Търново Виж карта

Благоевград / София - Виж подробно разписание

  • СТРУМА 11
  • Час на заминаване: 07:10
  • Час на пристигане: 08:55
  • Общо време път: 1 часа 45 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - София

София / Велико Търново - Виж подробно разписание

  • Етап
  • Час на заминаване: 14:00
  • Час на пристигане: 17:00
  • Общо време път: 3 часа
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

20лв Еднопосочен

София - Велико Търново
Благоевград / София - прекачване - София / Велико Търново Виж карта

Благоевград / София - Виж подробно разписание

  • СТРУМА 11
  • Час на заминаване: 07:10
  • Час на пристигане: 08:55
  • Общо време път: 1 часа 45 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - София

София / Велико Търново - Виж подробно разписание

  • Биомет
  • Час на заминаване: 14:00
  • Час на пристигане: 17:00
  • Общо време път: 3 часа
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

22лв Еднопосочен

София - Велико Търново
Благоевград / София - прекачване - София / Велико Търново Виж карта

Благоевград / София - Виж подробно разписание

  • СТРУМА 11
  • Час на заминаване: 07:10
  • Час на пристигане: 08:55
  • Общо време път: 1 часа 45 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - София

София / Велико Търново - Виж подробно разписание

  • Юнион Ивкони
  • Час на заминаване: 14:30
  • Час на пристигане: 17:30
  • Общо време път: 3 часа
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

19лв Еднопосочен

София - Правец - Ябланица - Абланица, Ловешко - Севлиево - Велико Търново
Благоевград / София - прекачване - София / Велико Търново Виж карта

Благоевград / София - Виж подробно разписание

  • СТРУМА 11
  • Час на заминаване: 07:10
  • Час на пристигане: 08:55
  • Общо време път: 1 часа 45 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - София

София / Велико Търново - Виж подробно разписание

  • Юнион Ивкони
  • Час на заминаване: 15:00
  • Час на пристигане: 18:00
  • Общо време път: 3 часа
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

19лв Еднопосочен

София - Правец - Ябланица - Боаза - Български Извор - Микре - Абланица, Ловешко - Севлиево - Велико Търново
Благоевград / София - прекачване - София / Велико Търново Виж карта

Благоевград / София - Виж подробно разписание

  • СТРУМА 11
  • Час на заминаване: 07:10
  • Час на пристигане: 08:55
  • Общо време път: 1 часа 45 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - София

София / Велико Търново - Виж подробно разписание

  • Етап
  • Час на заминаване: 15:00
  • Час на пристигане: 18:10
  • Общо време път: 3 часа 10 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

20лв Еднопосочен

София - Велико Търново
Благоевград / София - прекачване - София / Велико Търново Виж карта

Благоевград / София - Виж подробно разписание

  • СТРУМА 11
  • Час на заминаване: 07:10
  • Час на пристигане: 08:55
  • Общо време път: 1 часа 45 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - София

София / Велико Търново - Виж подробно разписание

  • Юнион Ивкони
  • Час на заминаване: 15:30
  • Час на пристигане: 18:30
  • Общо време път: 3 часа
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

19лв Еднопосочен

София - Правец - Ябланица - Абланица, Ловешко - Севлиево - Велико Търново
Благоевград / София - прекачване - София / Велико Търново Виж карта

Благоевград / София - Виж подробно разписание

  • СТРУМА 11
  • Час на заминаване: 07:10
  • Час на пристигане: 08:55
  • Общо време път: 1 часа 45 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - София

София / Велико Търново - Виж подробно разписание

  • Биомет
  • Час на заминаване: 16:00
  • Час на пристигане: 19:00
  • Общо време път: 3 часа
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

22лв Еднопосочен

София - Велико Търново
Благоевград / София - прекачване - София / Велико Търново Виж карта

Благоевград / София - Виж подробно разписание

  • СТРУМА 11
  • Час на заминаване: 07:10
  • Час на пристигане: 08:55
  • Общо време път: 1 часа 45 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - София

София / Велико Търново - Виж подробно разписание

  • Груп Плюс
  • Час на заминаване: 16:00
  • Час на пристигане: 19:10
  • Общо време път: 3 часа 10 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

20лв Еднопосочен

София - Велико Търново
Благоевград / София - прекачване - София / Велико Търново Виж карта

Благоевград / София - Виж подробно разписание

  • СТРУМА 11
  • Час на заминаване: 07:10
  • Час на пристигане: 08:55
  • Общо време път: 1 часа 45 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - София

София / Велико Търново - Виж подробно разписание

  • Груп Плюс
  • Час на заминаване: 16:30
  • Час на пристигане: 19:30
  • Общо време път: 3 часа
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

20лв Еднопосочен

София - Велико Търново
Благоевград / София - прекачване - София / Велико Търново Виж карта

Благоевград / София - Виж подробно разписание

  • СТРУМА 11
  • Час на заминаване: 07:10
  • Час на пристигане: 08:55
  • Общо време път: 1 часа 45 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - София

София / Велико Търново - Виж подробно разписание

  • Биомет
  • Час на заминаване: 16:30
  • Час на пристигане: 19:30
  • Общо време път: 3 часа
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

22лв Еднопосочен

София - Велико Търново
Благоевград / София - прекачване - София / Велико Търново Виж карта

Благоевград / София - Виж подробно разписание

  • СТРУМА 11
  • Час на заминаване: 07:10
  • Час на пристигане: 08:55
  • Общо време път: 1 часа 45 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - София

София / Велико Търново - Виж подробно разписание

  • Биомет
  • Час на заминаване: 17:30
  • Час на пристигане: 20:30
  • Общо време път: 3 часа
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

22лв Еднопосочен

София - Велико Търново
Благоевград / София - прекачване - София / Велико Търново Виж карта

Благоевград / София - Виж подробно разписание

  • СТРУМА 11
  • Час на заминаване: 07:10
  • Час на пристигане: 08:55
  • Общо време път: 1 часа 45 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - София

София / Велико Търново - Виж подробно разписание

  • Етап
  • Час на заминаване: 18:30
  • Час на пристигане: 21:30
  • Общо време път: 3 часа
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

София - Велико Търново
Благоевград / София - прекачване - София / Велико Търново Виж карта

Благоевград / София - Виж подробно разписание

  • СТРУМА 11
  • Час на заминаване: 07:10
  • Час на пристигане: 08:55
  • Общо време път: 1 часа 45 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - София

София / Велико Търново - Виж подробно разписание

  • Етап
  • Час на заминаване: 19:30
  • Час на пристигане: 22:40
  • Общо време път: 3 часа 10 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

20лв Еднопосочен

София - Велико Търново
Благоевград / София - прекачване - София / Велико Търново Виж карта

Благоевград / София - Виж подробно разписание

  • СТРУМА 11
  • Час на заминаване: 07:10
  • Час на пристигане: 08:55
  • Общо време път: 1 часа 45 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - София

София / Велико Търново - Виж подробно разписание

  • Етап
  • Час на заминаване: 21:30
  • Час на пристигане: 00:40
  • Общо време път: 3 часа 10 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

20лв Еднопосочен

София - Велико Търново
Благоевград / София - прекачване - София / Велико Търново Виж карта

Благоевград / София - Виж подробно разписание

  • СТРУМА 11
  • Час на заминаване: 07:10
  • Час на пристигане: 08:55
  • Общо време път: 1 часа 45 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - София

София / Велико Търново - Виж подробно разписание

  • Биомет
  • Час на заминаване: 22:30
  • Час на пристигане: 01:15
  • Общо време път: 2 часа 45 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

22лв Еднопосочен

София - Велико Търново
Благоевград / София - прекачване - София / Велико Търново Виж карта

Благоевград / София - Виж подробно разписание

  • СТРУМА 11
  • Час на заминаване: 07:10
  • Час на пристигане: 08:55
  • Общо време път: 1 часа 45 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - София

София / Велико Търново - Виж подробно разписание

  • Юнион Ивкони
  • Час на заминаване: 23:30
  • Час на пристигане: 02:10
  • Общо време път: 2 часа 40 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

19лв Еднопосочен

София - Велико Търново
Благоевград / София - прекачване - София / Велико Търново Виж карта

Благоевград / София - Виж подробно разписание

  • ИТАЛТРАНС
  • Час на заминаване: 07:25
  • Час на пристигане: 09:23
  • Общо време път: 1 часа 58 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - София

София / Велико Търново - Виж подробно разписание

  • Биомет
  • Час на заминаване: 09:45
  • Час на пристигане: 12:45
  • Общо време път: 3 часа
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

22лв Еднопосочен

София - Велико Търново
Благоевград / София - прекачване - София / Велико Търново Виж карта

Благоевград / София - Виж подробно разписание

  • ИТАЛТРАНС
  • Час на заминаване: 07:25
  • Час на пристигане: 09:23
  • Общо време път: 1 часа 58 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - София

София / Велико Търново - Виж подробно разписание

  • Юнион Ивкони
  • Час на заминаване: 10:30
  • Час на пристигане: 13:30
  • Общо време път: 3 часа
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

19лв Еднопосочен

София - Правец - Ябланица - Абланица, Ловешко - Севлиево - Велико Търново
Благоевград / София - прекачване - София / Велико Търново Виж карта

Благоевград / София - Виж подробно разписание

  • ИТАЛТРАНС
  • Час на заминаване: 07:25
  • Час на пристигане: 09:23
  • Общо време път: 1 часа 58 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - София

София / Велико Търново - Виж подробно разписание

  • Биомет
  • Час на заминаване: 11:00
  • Час на пристигане: 14:00
  • Общо време път: 3 часа
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

22лв Еднопосочен

София - Велико Търново
Благоевград / София - прекачване - София / Велико Търново Виж карта

Благоевград / София - Виж подробно разписание

  • ИТАЛТРАНС
  • Час на заминаване: 07:25
  • Час на пристигане: 09:23
  • Общо време път: 1 часа 58 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - София

София / Велико Търново - Виж подробно разписание

  • Етап
  • Час на заминаване: 11:30
  • Час на пристигане: 14:40
  • Общо време път: 3 часа 10 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

20лв Еднопосочен

София - Велико Търново
Благоевград / София - прекачване - София / Велико Търново Виж карта

Благоевград / София - Виж подробно разписание

  • ИТАЛТРАНС
  • Час на заминаване: 07:25
  • Час на пристигане: 09:23
  • Общо време път: 1 часа 58 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - София

София / Велико Търново - Виж подробно разписание

  • Етап
  • Час на заминаване: 12:30
  • Час на пристигане: 15:30
  • Общо време път: 3 часа
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

20лв Еднопосочен

София - Велико Търново
Благоевград / София - прекачване - София / Велико Търново Виж карта

Благоевград / София - Виж подробно разписание

  • ИТАЛТРАНС
  • Час на заминаване: 07:25
  • Час на пристигане: 09:23
  • Общо време път: 1 часа 58 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - София

София / Велико Търново - Виж подробно разписание

  • Биомет
  • Час на заминаване: 13:00
  • Час на пристигане: 16:00
  • Общо време път: 3 часа
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

22лв Еднопосочен

София - Велико Търново
Благоевград / София - прекачване - София / Велико Търново Виж карта

Благоевград / София - Виж подробно разписание

  • ИТАЛТРАНС
  • Час на заминаване: 07:25
  • Час на пристигане: 09:23
  • Общо време път: 1 часа 58 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - София

София / Велико Търново - Виж подробно разписание

  • Етап
  • Час на заминаване: 13:30
  • Час на пристигане: 16:40
  • Общо време път: 3 часа 10 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

20лв Еднопосочен

София - Велико Търново
Благоевград / София - прекачване - София / Велико Търново Виж карта

Благоевград / София - Виж подробно разписание

  • ИТАЛТРАНС
  • Час на заминаване: 07:25
  • Час на пристигане: 09:23
  • Общо време път: 1 часа 58 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - София

София / Велико Търново - Виж подробно разписание

  • Етап
  • Час на заминаване: 14:00
  • Час на пристигане: 17:00
  • Общо време път: 3 часа
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

20лв Еднопосочен

София - Велико Търново
Благоевград / София - прекачване - София / Велико Търново Виж карта

Благоевград / София - Виж подробно разписание

  • ИТАЛТРАНС
  • Час на заминаване: 07:25
  • Час на пристигане: 09:23
  • Общо време път: 1 часа 58 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - София

София / Велико Търново - Виж подробно разписание

  • Биомет
  • Час на заминаване: 14:00
  • Час на пристигане: 17:00
  • Общо време път: 3 часа
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

22лв Еднопосочен

София - Велико Търново
Благоевград / София - прекачване - София / Велико Търново Виж карта

Благоевград / София - Виж подробно разписание

  • ИТАЛТРАНС
  • Час на заминаване: 07:25
  • Час на пристигане: 09:23
  • Общо време път: 1 часа 58 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - София

София / Велико Търново - Виж подробно разписание

  • Юнион Ивкони
  • Час на заминаване: 14:30
  • Час на пристигане: 17:30
  • Общо време път: 3 часа
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

19лв Еднопосочен

София - Правец - Ябланица - Абланица, Ловешко - Севлиево - Велико Търново
Благоевград / София - прекачване - София / Велико Търново Виж карта

Благоевград / София - Виж подробно разписание

  • ИТАЛТРАНС
  • Час на заминаване: 07:25
  • Час на пристигане: 09:23
  • Общо време път: 1 часа 58 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - София

София / Велико Търново - Виж подробно разписание

  • Юнион Ивкони
  • Час на заминаване: 15:00
  • Час на пристигане: 18:00
  • Общо време път: 3 часа
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

19лв Еднопосочен

София - Правец - Ябланица - Боаза - Български Извор - Микре - Абланица, Ловешко - Севлиево - Велико Търново
Благоевград / София - прекачване - София / Велико Търново Виж карта

Благоевград / София - Виж подробно разписание

  • ИТАЛТРАНС
  • Час на заминаване: 07:25
  • Час на пристигане: 09:23
  • Общо време път: 1 часа 58 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - София

София / Велико Търново - Виж подробно разписание

  • Етап
  • Час на заминаване: 15:00
  • Час на пристигане: 18:10
  • Общо време път: 3 часа 10 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

20лв Еднопосочен

София - Велико Търново
Благоевград / София - прекачване - София / Велико Търново Виж карта

Благоевград / София - Виж подробно разписание

  • ИТАЛТРАНС
  • Час на заминаване: 07:25
  • Час на пристигане: 09:23
  • Общо време път: 1 часа 58 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - София

София / Велико Търново - Виж подробно разписание

  • Юнион Ивкони
  • Час на заминаване: 15:30
  • Час на пристигане: 18:30
  • Общо време път: 3 часа
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

19лв Еднопосочен

София - Правец - Ябланица - Абланица, Ловешко - Севлиево - Велико Търново
Благоевград / София - прекачване - София / Велико Търново Виж карта

Благоевград / София - Виж подробно разписание

  • ИТАЛТРАНС
  • Час на заминаване: 07:25
  • Час на пристигане: 09:23
  • Общо време път: 1 часа 58 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - София

София / Велико Търново - Виж подробно разписание

  • Биомет
  • Час на заминаване: 16:00
  • Час на пристигане: 19:00
  • Общо време път: 3 часа
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

22лв Еднопосочен

София - Велико Търново
Благоевград / София - прекачване - София / Велико Търново Виж карта

Благоевград / София - Виж подробно разписание

  • ИТАЛТРАНС
  • Час на заминаване: 07:25
  • Час на пристигане: 09:23
  • Общо време път: 1 часа 58 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - София

София / Велико Търново - Виж подробно разписание

  • Груп Плюс
  • Час на заминаване: 16:00
  • Час на пристигане: 19:10
  • Общо време път: 3 часа 10 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

20лв Еднопосочен

София - Велико Търново
Благоевград / София - прекачване - София / Велико Търново Виж карта

Благоевград / София - Виж подробно разписание

  • ИТАЛТРАНС
  • Час на заминаване: 07:25
  • Час на пристигане: 09:23
  • Общо време път: 1 часа 58 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - София

София / Велико Търново - Виж подробно разписание

  • Груп Плюс
  • Час на заминаване: 16:30
  • Час на пристигане: 19:30
  • Общо време път: 3 часа
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

20лв Еднопосочен

София - Велико Търново
Благоевград / София - прекачване - София / Велико Търново Виж карта

Благоевград / София - Виж подробно разписание

  • ИТАЛТРАНС
  • Час на заминаване: 07:25
  • Час на пристигане: 09:23
  • Общо време път: 1 часа 58 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - София

София / Велико Търново - Виж подробно разписание

  • Биомет
  • Час на заминаване: 16:30
  • Час на пристигане: 19:30
  • Общо време път: 3 часа
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

22лв Еднопосочен

София - Велико Търново
Благоевград / София - прекачване - София / Велико Търново Виж карта

Благоевград / София - Виж подробно разписание

  • ИТАЛТРАНС
  • Час на заминаване: 07:25
  • Час на пристигане: 09:23
  • Общо време път: 1 часа 58 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - София

София / Велико Търново - Виж подробно разписание

  • Биомет
  • Час на заминаване: 17:30
  • Час на пристигане: 20:30
  • Общо време път: 3 часа
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

22лв Еднопосочен

София - Велико Търново
Благоевград / София - прекачване - София / Велико Търново Виж карта

Благоевград / София - Виж подробно разписание

  • ИТАЛТРАНС
  • Час на заминаване: 07:25
  • Час на пристигане: 09:23
  • Общо време път: 1 часа 58 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - София

София / Велико Търново - Виж подробно разписание

  • Етап
  • Час на заминаване: 18:30
  • Час на пристигане: 21:30
  • Общо време път: 3 часа
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

София - Велико Търново
Благоевград / София - прекачване - София / Велико Търново Виж карта

Благоевград / София - Виж подробно разписание

  • ИТАЛТРАНС
  • Час на заминаване: 07:25
  • Час на пристигане: 09:23
  • Общо време път: 1 часа 58 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - София

София / Велико Търново - Виж подробно разписание

  • Етап
  • Час на заминаване: 19:30
  • Час на пристигане: 22:40
  • Общо време път: 3 часа 10 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

20лв Еднопосочен

София - Велико Търново
Благоевград / София - прекачване - София / Велико Търново Виж карта

Благоевград / София - Виж подробно разписание

  • ИТАЛТРАНС
  • Час на заминаване: 07:25
  • Час на пристигане: 09:23
  • Общо време път: 1 часа 58 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - София

София / Велико Търново - Виж подробно разписание

  • Етап
  • Час на заминаване: 21:30
  • Час на пристигане: 00:40
  • Общо време път: 3 часа 10 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

20лв Еднопосочен

София - Велико Търново
Благоевград / София - прекачване - София / Велико Търново Виж карта

Благоевград / София - Виж подробно разписание

  • ИТАЛТРАНС
  • Час на заминаване: 07:25
  • Час на пристигане: 09:23
  • Общо време път: 1 часа 58 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - София

София / Велико Търново - Виж подробно разписание

  • Биомет
  • Час на заминаване: 22:30
  • Час на пристигане: 01:15
  • Общо време път: 2 часа 45 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

22лв Еднопосочен

София - Велико Търново
Благоевград / София - прекачване - София / Велико Търново Виж карта

Благоевград / София - Виж подробно разписание

  • ИТАЛТРАНС
  • Час на заминаване: 07:25
  • Час на пристигане: 09:23
  • Общо време път: 1 часа 58 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - София

София / Велико Търново - Виж подробно разписание

  • Юнион Ивкони
  • Час на заминаване: 23:30
  • Час на пристигане: 02:10
  • Общо време път: 2 часа 40 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

19лв Еднопосочен

София - Велико Търново
Благоевград / София - прекачване - София / Велико Търново Виж карта

Благоевград / София - Виж подробно разписание

  • САНДЕ 2А
  • Час на заминаване: 07:39
  • Час на пристигане: 09:09
  • Общо време път: 1 часа 30 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - София

София / Велико Търново - Виж подробно разписание

  • Биомет
  • Час на заминаване: 09:45
  • Час на пристигане: 12:45
  • Общо време път: 3 часа
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

22лв Еднопосочен

София - Велико Търново
Благоевград / София - прекачване - София / Велико Търново Виж карта

Благоевград / София - Виж подробно разписание

  • САНДЕ 2А
  • Час на заминаване: 07:39
  • Час на пристигане: 09:09
  • Общо време път: 1 часа 30 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - София

София / Велико Търново - Виж подробно разписание

  • Юнион Ивкони
  • Час на заминаване: 10:30
  • Час на пристигане: 13:30
  • Общо време път: 3 часа
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

19лв Еднопосочен

София - Правец - Ябланица - Абланица, Ловешко - Севлиево - Велико Търново
Благоевград / София - прекачване - София / Велико Търново Виж карта

Благоевград / София - Виж подробно разписание

  • САНДЕ 2А
  • Час на заминаване: 07:39
  • Час на пристигане: 09:09
  • Общо време път: 1 часа 30 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - София

София / Велико Търново - Виж подробно разписание

  • Биомет
  • Час на заминаване: 11:00
  • Час на пристигане: 14:00
  • Общо време път: 3 часа
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

22лв Еднопосочен

София - Велико Търново
Благоевград / София - прекачване - София / Велико Търново Виж карта

Благоевград / София - Виж подробно разписание

  • САНДЕ 2А
  • Час на заминаване: 07:39
  • Час на пристигане: 09:09
  • Общо време път: 1 часа 30 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - София

София / Велико Търново - Виж подробно разписание

  • Етап
  • Час на заминаване: 11:30
  • Час на пристигане: 14:40
  • Общо време път: 3 часа 10 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

20лв Еднопосочен

София - Велико Търново
Благоевград / София - прекачване - София / Велико Търново Виж карта

Благоевград / София - Виж подробно разписание

  • САНДЕ 2А
  • Час на заминаване: 07:39
  • Час на пристигане: 09:09
  • Общо време път: 1 часа 30 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - София

София / Велико Търново - Виж подробно разписание

  • Етап
  • Час на заминаване: 12:30
  • Час на пристигане: 15:30
  • Общо време път: 3 часа
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

20лв Еднопосочен

София - Велико Търново
Благоевград / София - прекачване - София / Велико Търново Виж карта

Благоевград / София - Виж подробно разписание

  • САНДЕ 2А
  • Час на заминаване: 07:39
  • Час на пристигане: 09:09
  • Общо време път: 1 часа 30 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - София

София / Велико Търново - Виж подробно разписание

  • Биомет
  • Час на заминаване: 13:00
  • Час на пристигане: 16:00
  • Общо време път: 3 часа
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

22лв Еднопосочен

София - Велико Търново
Благоевград / София - прекачване - София / Велико Търново Виж карта

Благоевград / София - Виж подробно разписание

  • САНДЕ 2А
  • Час на заминаване: 07:39
  • Час на пристигане: 09:09
  • Общо време път: 1 часа 30 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - София

София / Велико Търново - Виж подробно разписание

  • Етап
  • Час на заминаване: 13:30
  • Час на пристигане: 16:40
  • Общо време път: 3 часа 10 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

20лв Еднопосочен

София - Велико Търново
Благоевград / София - прекачване - София / Велико Търново Виж карта

Благоевград / София - Виж подробно разписание

  • САНДЕ 2А
  • Час на заминаване: 07:39
  • Час на пристигане: 09:09
  • Общо време път: 1 часа 30 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - София

София / Велико Търново - Виж подробно разписание

  • Етап
  • Час на заминаване: 14:00
  • Час на пристигане: 17:00
  • Общо време път: 3 часа
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

20лв Еднопосочен

София - Велико Търново
Благоевград / София - прекачване - София / Велико Търново Виж карта

Благоевград / София - Виж подробно разписание

  • САНДЕ 2А
  • Час на заминаване: 07:39
  • Час на пристигане: 09:09
  • Общо време път: 1 часа 30 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - София

София / Велико Търново - Виж подробно разписание

  • Биомет
  • Час на заминаване: 14:00
  • Час на пристигане: 17:00
  • Общо време път: 3 часа
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

22лв Еднопосочен

София - Велико Търново
Благоевград / София - прекачване - София / Велико Търново Виж карта

Благоевград / София - Виж подробно разписание

  • САНДЕ 2А
  • Час на заминаване: 07:39
  • Час на пристигане: 09:09
  • Общо време път: 1 часа 30 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - София

София / Велико Търново - Виж подробно разписание

  • Юнион Ивкони
  • Час на заминаване: 14:30
  • Час на пристигане: 17:30
  • Общо време път: 3 часа
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

19лв Еднопосочен

София - Правец - Ябланица - Абланица, Ловешко - Севлиево - Велико Търново
Благоевград / София - прекачване - София / Велико Търново Виж карта

Благоевград / София - Виж подробно разписание

  • САНДЕ 2А
  • Час на заминаване: 07:39
  • Час на пристигане: 09:09
  • Общо време път: 1 часа 30 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - София

София / Велико Търново - Виж подробно разписание

  • Юнион Ивкони
  • Час на заминаване: 15:00
  • Час на пристигане: 18:00
  • Общо време път: 3 часа
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

19лв Еднопосочен

София - Правец - Ябланица - Боаза - Български Извор - Микре - Абланица, Ловешко - Севлиево - Велико Търново
Благоевград / София - прекачване - София / Велико Търново Виж карта

Благоевград / София - Виж подробно разписание

  • САНДЕ 2А
  • Час на заминаване: 07:39
  • Час на пристигане: 09:09
  • Общо време път: 1 часа 30 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - София

София / Велико Търново - Виж подробно разписание

  • Етап
  • Час на заминаване: 15:00
  • Час на пристигане: 18:10
  • Общо време път: 3 часа 10 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

20лв Еднопосочен

София - Велико Търново
Благоевград / София - прекачване - София / Велико Търново Виж карта

Благоевград / София - Виж подробно разписание

  • САНДЕ 2А
  • Час на заминаване: 07:39
  • Час на пристигане: 09:09
  • Общо време път: 1 часа 30 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - София

София / Велико Търново - Виж подробно разписание

  • Юнион Ивкони
  • Час на заминаване: 15:30
  • Час на пристигане: 18:30
  • Общо време път: 3 часа
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

19лв Еднопосочен

София - Правец - Ябланица - Абланица, Ловешко - Севлиево - Велико Търново
Благоевград / София - прекачване - София / Велико Търново Виж карта

Благоевград / София - Виж подробно разписание

  • САНДЕ 2А
  • Час на заминаване: 07:39
  • Час на пристигане: 09:09
  • Общо време път: 1 часа 30 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - София

София / Велико Търново - Виж подробно разписание

  • Биомет
  • Час на заминаване: 16:00
  • Час на пристигане: 19:00
  • Общо време път: 3 часа
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

22лв Еднопосочен

София - Велико Търново
Благоевград / София - прекачване - София / Велико Търново Виж карта

Благоевград / София - Виж подробно разписание

  • САНДЕ 2А
  • Час на заминаване: 07:39
  • Час на пристигане: 09:09
  • Общо време път: 1 часа 30 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - София

София / Велико Търново - Виж подробно разписание

  • Груп Плюс
  • Час на заминаване: 16:00
  • Час на пристигане: 19:10
  • Общо време път: 3 часа 10 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

20лв Еднопосочен

София - Велико Търново
Благоевград / София - прекачване - София / Велико Търново Виж карта

Благоевград / София - Виж подробно разписание

  • САНДЕ 2А
  • Час на заминаване: 07:39
  • Час на пристигане: 09:09
  • Общо време път: 1 часа 30 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - София

София / Велико Търново - Виж подробно разписание

  • Груп Плюс
  • Час на заминаване: 16:30
  • Час на пристигане: 19:30
  • Общо време път: 3 часа
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

20лв Еднопосочен

София - Велико Търново
Благоевград / София - прекачване - София / Велико Търново Виж карта

Благоевград / София - Виж подробно разписание

  • САНДЕ 2А
  • Час на заминаване: 07:39
  • Час на пристигане: 09:09
  • Общо време път: 1 часа 30 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - София

София / Велико Търново - Виж подробно разписание

  • Биомет
  • Час на заминаване: 16:30
  • Час на пристигане: 19:30
  • Общо време път: 3 часа
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

22лв Еднопосочен

София - Велико Търново
Благоевград / София - прекачване - София / Велико Търново Виж карта

Благоевград / София - Виж подробно разписание

  • САНДЕ 2А
  • Час на заминаване: 07:39
  • Час на пристигане: 09:09
  • Общо време път: 1 часа 30 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - София

София / Велико Търново - Виж подробно разписание

  • Биомет
  • Час на заминаване: 17:30
  • Час на пристигане: 20:30
  • Общо време път: 3 часа
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

22лв Еднопосочен

София - Велико Търново
Благоевград / София - прекачване - София / Велико Търново Виж карта

Благоевград / София - Виж подробно разписание

  • САНДЕ 2А
  • Час на заминаване: 07:39
  • Час на пристигане: 09:09
  • Общо време път: 1 часа 30 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - София

София / Велико Търново - Виж подробно разписание

  • Етап
  • Час на заминаване: 18:30
  • Час на пристигане: 21:30
  • Общо време път: 3 часа
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

София - Велико Търново
Благоевград / София - прекачване - София / Велико Търново Виж карта

Благоевград / София - Виж подробно разписание

  • САНДЕ 2А
  • Час на заминаване: 07:39
  • Час на пристигане: 09:09
  • Общо време път: 1 часа 30 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - София

София / Велико Търново - Виж подробно разписание

  • Етап
  • Час на заминаване: 19:30
  • Час на пристигане: 22:40
  • Общо време път: 3 часа 10 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

20лв Еднопосочен

София - Велико Търново
Благоевград / София - прекачване - София / Велико Търново Виж карта

Благоевград / София - Виж подробно разписание

  • САНДЕ 2А
  • Час на заминаване: 07:39
  • Час на пристигане: 09:09
  • Общо време път: 1 часа 30 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - София

София / Велико Търново - Виж подробно разписание

  • Етап
  • Час на заминаване: 21:30
  • Час на пристигане: 00:40
  • Общо време път: 3 часа 10 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

20лв Еднопосочен

София - Велико Търново
Благоевград / София - прекачване - София / Велико Търново Виж карта

Благоевград / София - Виж подробно разписание

  • САНДЕ 2А
  • Час на заминаване: 07:39
  • Час на пристигане: 09:09
  • Общо време път: 1 часа 30 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - София

София / Велико Търново - Виж подробно разписание

  • Биомет
  • Час на заминаване: 22:30
  • Час на пристигане: 01:15
  • Общо време път: 2 часа 45 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

22лв Еднопосочен

София - Велико Търново
Благоевград / София - прекачване - София / Велико Търново Виж карта

Благоевград / София - Виж подробно разписание

  • САНДЕ 2А
  • Час на заминаване: 07:39
  • Час на пристигане: 09:09
  • Общо време път: 1 часа 30 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - София

София / Велико Търново - Виж подробно разписание

  • Юнион Ивкони
  • Час на заминаване: 23:30
  • Час на пристигане: 02:10
  • Общо време път: 2 часа 40 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

19лв Еднопосочен

София - Велико Търново
Благоевград / София - прекачване - София / Велико Търново Виж карта

Благоевград / София - Виж подробно разписание

  • Екотерм
  • Час на заминаване: 08:13
  • Час на пристигане: 09:43
  • Общо време път: 1 часа 30 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - София

София / Велико Търново - Виж подробно разписание

  • Биомет
  • Час на заминаване: 09:45
  • Час на пристигане: 12:45
  • Общо време път: 3 часа
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

22лв Еднопосочен

София - Велико Търново
Благоевград / София - прекачване - София / Велико Търново Виж карта

Благоевград / София - Виж подробно разписание

  • Екотерм
  • Час на заминаване: 08:13
  • Час на пристигане: 09:43
  • Общо време път: 1 часа 30 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - София

София / Велико Търново - Виж подробно разписание

  • Юнион Ивкони
  • Час на заминаване: 10:30
  • Час на пристигане: 13:30
  • Общо време път: 3 часа
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

19лв Еднопосочен

София - Правец - Ябланица - Абланица, Ловешко - Севлиево - Велико Търново
Благоевград / София - прекачване - София / Велико Търново Виж карта

Благоевград / София - Виж подробно разписание

  • Екотерм
  • Час на заминаване: 08:13
  • Час на пристигане: 09:43
  • Общо време път: 1 часа 30 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - София

София / Велико Търново - Виж подробно разписание

  • Биомет
  • Час на заминаване: 11:00
  • Час на пристигане: 14:00
  • Общо време път: 3 часа
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

22лв Еднопосочен

София - Велико Търново
Благоевград / София - прекачване - София / Велико Търново Виж карта

Благоевград / София - Виж подробно разписание

  • Екотерм
  • Час на заминаване: 08:13
  • Час на пристигане: 09:43
  • Общо време път: 1 часа 30 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - София

София / Велико Търново - Виж подробно разписание

  • Етап
  • Час на заминаване: 11:30
  • Час на пристигане: 14:40
  • Общо време път: 3 часа 10 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

20лв Еднопосочен

София - Велико Търново
Благоевград / София - прекачване - София / Велико Търново Виж карта

Благоевград / София - Виж подробно разписание

  • Екотерм
  • Час на заминаване: 08:13
  • Час на пристигане: 09:43
  • Общо време път: 1 часа 30 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - София

София / Велико Търново - Виж подробно разписание

  • Етап
  • Час на заминаване: 12:30
  • Час на пристигане: 15:30
  • Общо време път: 3 часа
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

20лв Еднопосочен

София - Велико Търново
Благоевград / София - прекачване - София / Велико Търново Виж карта

Благоевград / София - Виж подробно разписание

  • Екотерм
  • Час на заминаване: 08:13
  • Час на пристигане: 09:43
  • Общо време път: 1 часа 30 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - София

София / Велико Търново - Виж подробно разписание

  • Биомет
  • Час на заминаване: 13:00
  • Час на пристигане: 16:00
  • Общо време път: 3 часа
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

22лв Еднопосочен

София - Велико Търново
Благоевград / София - прекачване - София / Велико Търново Виж карта

Благоевград / София - Виж подробно разписание

  • Екотерм
  • Час на заминаване: 08:13
  • Час на пристигане: 09:43
  • Общо време път: 1 часа 30 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - София

София / Велико Търново - Виж подробно разписание

  • Етап
  • Час на заминаване: 13:30
  • Час на пристигане: 16:40
  • Общо време път: 3 часа 10 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

20лв Еднопосочен

София - Велико Търново
Благоевград / София - прекачване - София / Велико Търново Виж карта

Благоевград / София - Виж подробно разписание

  • Екотерм
  • Час на заминаване: 08:13
  • Час на пристигане: 09:43
  • Общо време път: 1 часа 30 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - София

София / Велико Търново - Виж подробно разписание

  • Етап
  • Час на заминаване: 14:00
  • Час на пристигане: 17:00
  • Общо време път: 3 часа
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

20лв Еднопосочен

София - Велико Търново
Благоевград / София - прекачване - София / Велико Търново Виж карта

Благоевград / София - Виж подробно разписание

  • Екотерм
  • Час на заминаване: 08:13
  • Час на пристигане: 09:43
  • Общо време път: 1 часа 30 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - София

София / Велико Търново - Виж подробно разписание

  • Биомет
  • Час на заминаване: 14:00
  • Час на пристигане: 17:00
  • Общо време път: 3 часа
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

22лв Еднопосочен

София - Велико Търново
Благоевград / София - прекачване - София / Велико Търново Виж карта

Благоевград / София - Виж подробно разписание

  • Екотерм
  • Час на заминаване: 08:13
  • Час на пристигане: 09:43
  • Общо време път: 1 часа 30 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - София

София / Велико Търново - Виж подробно разписание

  • Юнион Ивкони
  • Час на заминаване: 14:30
  • Час на пристигане: 17:30
  • Общо време път: 3 часа
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

19лв Еднопосочен

София - Правец - Ябланица - Абланица, Ловешко - Севлиево - Велико Търново
Благоевград / София - прекачване - София / Велико Търново Виж карта

Благоевград / София - Виж подробно разписание

  • Екотерм
  • Час на заминаване: 08:13
  • Час на пристигане: 09:43
  • Общо време път: 1 часа 30 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - София

София / Велико Търново - Виж подробно разписание

  • Юнион Ивкони
  • Час на заминаване: 15:00
  • Час на пристигане: 18:00
  • Общо време път: 3 часа
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

19лв Еднопосочен

София - Правец - Ябланица - Боаза - Български Извор - Микре - Абланица, Ловешко - Севлиево - Велико Търново
Благоевград / София - прекачване - София / Велико Търново Виж карта

Благоевград / София - Виж подробно разписание

  • Екотерм
  • Час на заминаване: 08:13
  • Час на пристигане: 09:43
  • Общо време път: 1 часа 30 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - София

София / Велико Търново - Виж подробно разписание

  • Етап
  • Час на заминаване: 15:00
  • Час на пристигане: 18:10
  • Общо време път: 3 часа 10 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

20лв Еднопосочен

София - Велико Търново
Благоевград / София - прекачване - София / Велико Търново Виж карта

Благоевград / София - Виж подробно разписание

  • Екотерм
  • Час на заминаване: 08:13
  • Час на пристигане: 09:43
  • Общо време път: 1 часа 30 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - София

София / Велико Търново - Виж подробно разписание

  • Юнион Ивкони
  • Час на заминаване: 15:30
  • Час на пристигане: 18:30
  • Общо време път: 3 часа
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

19лв Еднопосочен

София - Правец - Ябланица - Абланица, Ловешко - Севлиево - Велико Търново
Благоевград / София - прекачване - София / Велико Търново Виж карта

Благоевград / София - Виж подробно разписание

  • Екотерм
  • Час на заминаване: 08:13
  • Час на пристигане: 09:43
  • Общо време път: 1 часа 30 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - София

София / Велико Търново - Виж подробно разписание

  • Биомет
  • Час на заминаване: 16:00
  • Час на пристигане: 19:00
  • Общо време път: 3 часа
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

22лв Еднопосочен

София - Велико Търново
Благоевград / София - прекачване - София / Велико Търново Виж карта

Благоевград / София - Виж подробно разписание

  • Екотерм
  • Час на заминаване: 08:13
  • Час на пристигане: 09:43
  • Общо време път: 1 часа 30 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - София

София / Велико Търново - Виж подробно разписание

  • Груп Плюс
  • Час на заминаване: 16:00
  • Час на пристигане: 19:10
  • Общо време път: 3 часа 10 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

20лв Еднопосочен

София - Велико Търново
Благоевград / София - прекачване - София / Велико Търново Виж карта

Благоевград / София - Виж подробно разписание

  • Екотерм
  • Час на заминаване: 08:13
  • Час на пристигане: 09:43
  • Общо време път: 1 часа 30 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - София

София / Велико Търново - Виж подробно разписание

  • Груп Плюс
  • Час на заминаване: 16:30
  • Час на пристигане: 19:30
  • Общо време път: 3 часа
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

20лв Еднопосочен

София - Велико Търново
Благоевград / София - прекачване - София / Велико Търново Виж карта

Благоевград / София - Виж подробно разписание

  • Екотерм
  • Час на заминаване: 08:13
  • Час на пристигане: 09:43
  • Общо време път: 1 часа 30 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - София

София / Велико Търново - Виж подробно разписание

  • Биомет
  • Час на заминаване: 16:30
  • Час на пристигане: 19:30
  • Общо време път: 3 часа
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

22лв Еднопосочен

София - Велико Търново
Благоевград / София - прекачване - София / Велико Търново Виж карта

Благоевград / София - Виж подробно разписание

  • Екотерм
  • Час на заминаване: 08:13
  • Час на пристигане: 09:43
  • Общо време път: 1 часа 30 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - София

София / Велико Търново - Виж подробно разписание

  • Биомет
  • Час на заминаване: 17:30
  • Час на пристигане: 20:30
  • Общо време път: 3 часа
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

22лв Еднопосочен

София - Велико Търново
Благоевград / София - прекачване - София / Велико Търново Виж карта

Благоевград / София - Виж подробно разписание

  • Екотерм
  • Час на заминаване: 08:13
  • Час на пристигане: 09:43
  • Общо време път: 1 часа 30 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - София

София / Велико Търново - Виж подробно разписание

  • Етап
  • Час на заминаване: 18:30
  • Час на пристигане: 21:30
  • Общо време път: 3 часа
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

София - Велико Търново
Благоевград / София - прекачване - София / Велико Търново Виж карта

Благоевград / София - Виж подробно разписание

  • Екотерм
  • Час на заминаване: 08:13
  • Час на пристигане: 09:43
  • Общо време път: 1 часа 30 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - София

София / Велико Търново - Виж подробно разписание

  • Етап
  • Час на заминаване: 19:30
  • Час на пристигане: 22:40
  • Общо време път: 3 часа 10 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

20лв Еднопосочен

София - Велико Търново
Благоевград / София - прекачване - София / Велико Търново Виж карта

Благоевград / София - Виж подробно разписание

  • Екотерм
  • Час на заминаване: 08:13
  • Час на пристигане: 09:43
  • Общо време път: 1 часа 30 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - София

София / Велико Търново - Виж подробно разписание

  • Етап
  • Час на заминаване: 21:30
  • Час на пристигане: 00:40
  • Общо време път: 3 часа 10 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

20лв Еднопосочен

София - Велико Търново
Благоевград / София - прекачване - София / Велико Търново Виж карта

Благоевград / София - Виж подробно разписание

  • Екотерм
  • Час на заминаване: 08:13
  • Час на пристигане: 09:43
  • Общо време път: 1 часа 30 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - София

София / Велико Търново - Виж подробно разписание

  • Биомет
  • Час на заминаване: 22:30
  • Час на пристигане: 01:15
  • Общо време път: 2 часа 45 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

22лв Еднопосочен

София - Велико Търново
Благоевград / София - прекачване - София / Велико Търново Виж карта

Благоевград / София - Виж подробно разписание

  • Екотерм
  • Час на заминаване: 08:13
  • Час на пристигане: 09:43
  • Общо време път: 1 часа 30 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - София

София / Велико Търново - Виж подробно разписание

  • Юнион Ивкони
  • Час на заминаване: 23:30
  • Час на пристигане: 02:10
  • Общо време път: 2 часа 40 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

19лв Еднопосочен

София - Велико Търново
Благоевград / София - прекачване - София / Велико Търново Виж карта

Благоевград / София - Виж подробно разписание

  • Попов
  • Час на заминаване: 08:15
  • Час на пристигане: 10:10
  • Общо време път: 1 часа 55 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - София

София / Велико Търново - Виж подробно разписание

  • Юнион Ивкони
  • Час на заминаване: 10:30
  • Час на пристигане: 13:30
  • Общо време път: 3 часа
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

19лв Еднопосочен

София - Правец - Ябланица - Абланица, Ловешко - Севлиево - Велико Търново
Благоевград / София - прекачване - София / Велико Търново Виж карта

Благоевград / София - Виж подробно разписание

  • Попов
  • Час на заминаване: 08:15
  • Час на пристигане: 10:10
  • Общо време път: 1 часа 55 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - София

София / Велико Търново - Виж подробно разписание

  • Биомет
  • Час на заминаване: 11:00
  • Час на пристигане: 14:00
  • Общо време път: 3 часа
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

22лв Еднопосочен

София - Велико Търново
Благоевград / София - прекачване - София / Велико Търново Виж карта

Благоевград / София - Виж подробно разписание

  • Попов
  • Час на заминаване: 08:15
  • Час на пристигане: 10:10
  • Общо време път: 1 часа 55 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - София

София / Велико Търново - Виж подробно разписание

  • Етап
  • Час на заминаване: 11:30
  • Час на пристигане: 14:40
  • Общо време път: 3 часа 10 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

20лв Еднопосочен

София - Велико Търново
Благоевград / София - прекачване - София / Велико Търново Виж карта

Благоевград / София - Виж подробно разписание

  • Попов
  • Час на заминаване: 08:15
  • Час на пристигане: 10:10
  • Общо време път: 1 часа 55 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - София

София / Велико Търново - Виж подробно разписание

  • Етап
  • Час на заминаване: 12:30
  • Час на пристигане: 15:30
  • Общо време път: 3 часа
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

20лв Еднопосочен

София - Велико Търново
Благоевград / София - прекачване - София / Велико Търново Виж карта

Благоевград / София - Виж подробно разписание

  • Попов
  • Час на заминаване: 08:15
  • Час на пристигане: 10:10
  • Общо време път: 1 часа 55 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - София

София / Велико Търново - Виж подробно разписание

  • Биомет
  • Час на заминаване: 13:00
  • Час на пристигане: 16:00
  • Общо време път: 3 часа
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

22лв Еднопосочен

София - Велико Търново
Благоевград / София - прекачване - София / Велико Търново Виж карта

Благоевград / София - Виж подробно разписание

  • Попов
  • Час на заминаване: 08:15
  • Час на пристигане: 10:10
  • Общо време път: 1 часа 55 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - София

София / Велико Търново - Виж подробно разписание

  • Етап
  • Час на заминаване: 13:30
  • Час на пристигане: 16:40
  • Общо време път: 3 часа 10 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

20лв Еднопосочен

София - Велико Търново
Благоевград / София - прекачване - София / Велико Търново Виж карта

Благоевград / София - Виж подробно разписание

  • Попов
  • Час на заминаване: 08:15
  • Час на пристигане: 10:10
  • Общо време път: 1 часа 55 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - София

София / Велико Търново - Виж подробно разписание

  • Етап
  • Час на заминаване: 14:00
  • Час на пристигане: 17:00
  • Общо време път: 3 часа
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

20лв Еднопосочен

София - Велико Търново
Благоевград / София - прекачване - София / Велико Търново Виж карта

Благоевград / София - Виж подробно разписание

  • Попов
  • Час на заминаване: 08:15
  • Час на пристигане: 10:10
  • Общо време път: 1 часа 55 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - София

София / Велико Търново - Виж подробно разписание

  • Биомет
  • Час на заминаване: 14:00
  • Час на пристигане: 17:00
  • Общо време път: 3 часа
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

22лв Еднопосочен

София - Велико Търново
Благоевград / София - прекачване - София / Велико Търново Виж карта

Благоевград / София - Виж подробно разписание

  • Попов
  • Час на заминаване: 08:15
  • Час на пристигане: 10:10
  • Общо време път: 1 часа 55 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - София

София / Велико Търново - Виж подробно разписание

  • Юнион Ивкони
  • Час на заминаване: 14:30
  • Час на пристигане: 17:30
  • Общо време път: 3 часа
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

19лв Еднопосочен

София - Правец - Ябланица - Абланица, Ловешко - Севлиево - Велико Търново
Благоевград / София - прекачване - София / Велико Търново Виж карта

Благоевград / София - Виж подробно разписание

  • Попов
  • Час на заминаване: 08:15
  • Час на пристигане: 10:10
  • Общо време път: 1 часа 55 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - София

София / Велико Търново - Виж подробно разписание

  • Юнион Ивкони
  • Час на заминаване: 15:00
  • Час на пристигане: 18:00
  • Общо време път: 3 часа
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

19лв Еднопосочен

София - Правец - Ябланица - Боаза - Български Извор - Микре - Абланица, Ловешко - Севлиево - Велико Търново
Благоевград / София - прекачване - София / Велико Търново Виж карта

Благоевград / София - Виж подробно разписание

  • Попов
  • Час на заминаване: 08:15
  • Час на пристигане: 10:10
  • Общо време път: 1 часа 55 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - София

София / Велико Търново - Виж подробно разписание

  • Етап
  • Час на заминаване: 15:00
  • Час на пристигане: 18:10
  • Общо време път: 3 часа 10 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

20лв Еднопосочен

София - Велико Търново
Благоевград / София - прекачване - София / Велико Търново Виж карта

Благоевград / София - Виж подробно разписание

  • Попов
  • Час на заминаване: 08:15
  • Час на пристигане: 10:10
  • Общо време път: 1 часа 55 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - София

София / Велико Търново - Виж подробно разписание

  • Юнион Ивкони
  • Час на заминаване: 15:30
  • Час на пристигане: 18:30
  • Общо време път: 3 часа
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

19лв Еднопосочен

София - Правец - Ябланица - Абланица, Ловешко - Севлиево - Велико Търново
Благоевград / София - прекачване - София / Велико Търново Виж карта

Благоевград / София - Виж подробно разписание

  • Попов
  • Час на заминаване: 08:15
  • Час на пристигане: 10:10
  • Общо време път: 1 часа 55 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - София

София / Велико Търново - Виж подробно разписание

  • Биомет
  • Час на заминаване: 16:00
  • Час на пристигане: 19:00
  • Общо време път: 3 часа
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

22лв Еднопосочен

София - Велико Търново
Благоевград / София - прекачване - София / Велико Търново Виж карта

Благоевград / София - Виж подробно разписание

  • Попов
  • Час на заминаване: 08:15
  • Час на пристигане: 10:10
  • Общо време път: 1 часа 55 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - София

София / Велико Търново - Виж подробно разписание

  • Груп Плюс
  • Час на заминаване: 16:00
  • Час на пристигане: 19:10
  • Общо време път: 3 часа 10 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

20лв Еднопосочен

София - Велико Търново
Благоевград / София - прекачване - София / Велико Търново Виж карта

Благоевград / София - Виж подробно разписание

  • Попов
  • Час на заминаване: 08:15
  • Час на пристигане: 10:10
  • Общо време път: 1 часа 55 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - София

София / Велико Търново - Виж подробно разписание

  • Груп Плюс
  • Час на заминаване: 16:30
  • Час на пристигане: 19:30
  • Общо време път: 3 часа
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

20лв Еднопосочен

София - Велико Търново
Благоевград / София - прекачване - София / Велико Търново Виж карта

Благоевград / София - Виж подробно разписание

  • Попов
  • Час на заминаване: 08:15
  • Час на пристигане: 10:10
  • Общо време път: 1 часа 55 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - София

София / Велико Търново - Виж подробно разписание

  • Биомет
  • Час на заминаване: 16:30
  • Час на пристигане: 19:30
  • Общо време път: 3 часа
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

22лв Еднопосочен

София - Велико Търново
Благоевград / София - прекачване - София / Велико Търново Виж карта

Благоевград / София - Виж подробно разписание

  • Попов
  • Час на заминаване: 08:15
  • Час на пристигане: 10:10
  • Общо време път: 1 часа 55 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - София

София / Велико Търново - Виж подробно разписание

  • Биомет
  • Час на заминаване: 17:30
  • Час на пристигане: 20:30
  • Общо време път: 3 часа
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

22лв Еднопосочен

София - Велико Търново
Благоевград / София - прекачване - София / Велико Търново Виж карта

Благоевград / София - Виж подробно разписание

  • Попов
  • Час на заминаване: 08:15
  • Час на пристигане: 10:10
  • Общо време път: 1 часа 55 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - София

София / Велико Търново - Виж подробно разписание

  • Етап
  • Час на заминаване: 18:30
  • Час на пристигане: 21:30
  • Общо време път: 3 часа
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

София - Велико Търново
Благоевград / София - прекачване - София / Велико Търново Виж карта

Благоевград / София - Виж подробно разписание

  • Попов
  • Час на заминаване: 08:15
  • Час на пристигане: 10:10
  • Общо време път: 1 часа 55 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - София

София / Велико Търново - Виж подробно разписание

  • Етап
  • Час на заминаване: 19:30
  • Час на пристигане: 22:40
  • Общо време път: 3 часа 10 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

20лв Еднопосочен

София - Велико Търново
Благоевград / София - прекачване - София / Велико Търново Виж карта

Благоевград / София - Виж подробно разписание

  • Попов
  • Час на заминаване: 08:15
  • Час на пристигане: 10:10
  • Общо време път: 1 часа 55 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - София

София / Велико Търново - Виж подробно разписание

  • Етап
  • Час на заминаване: 21:30
  • Час на пристигане: 00:40
  • Общо време път: 3 часа 10 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

20лв Еднопосочен

София - Велико Търново
Благоевград / София - прекачване - София / Велико Търново Виж карта

Благоевград / София - Виж подробно разписание

  • Попов
  • Час на заминаване: 08:15
  • Час на пристигане: 10:10
  • Общо време път: 1 часа 55 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - София

София / Велико Търново - Виж подробно разписание

  • Биомет
  • Час на заминаване: 22:30
  • Час на пристигане: 01:15
  • Общо време път: 2 часа 45 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

22лв Еднопосочен

София - Велико Търново
Благоевград / София - прекачване - София / Велико Търново Виж карта

Благоевград / София - Виж подробно разписание

  • Попов
  • Час на заминаване: 08:15
  • Час на пристигане: 10:10
  • Общо време път: 1 часа 55 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - София

София / Велико Търново - Виж подробно разписание

  • Юнион Ивкони
  • Час на заминаване: 23:30
  • Час на пристигане: 02:10
  • Общо време път: 2 часа 40 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

19лв Еднопосочен

София - Велико Търново
Благоевград / София - прекачване - София / Велико Търново Виж карта

Благоевград / София - Виж подробно разписание

  • Юнион Ивкони
  • Час на заминаване: 08:15
  • Час на пристигане: 10:00
  • Общо време път: 1 часа 45 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

10лв Еднопосочен

Благоевград - София

София / Велико Търново - Виж подробно разписание

  • Юнион Ивкони
  • Час на заминаване: 10:30
  • Час на пристигане: 13:30
  • Общо време път: 3 часа
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

19лв Еднопосочен

София - Правец - Ябланица - Абланица, Ловешко - Севлиево - Велико Търново
Благоевград / София - прекачване - София / Велико Търново Виж карта

Благоевград / София - Виж подробно разписание

  • Юнион Ивкони
  • Час на заминаване: 08:15
  • Час на пристигане: 10:00
  • Общо време път: 1 часа 45 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

10лв Еднопосочен

Благоевград - София

София / Велико Търново - Виж подробно разписание

  • Биомет
  • Час на заминаване: 11:00
  • Час на пристигане: 14:00
  • Общо време път: 3 часа
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

22лв Еднопосочен

София - Велико Търново
Благоевград / София - прекачване - София / Велико Търново Виж карта

Благоевград / София - Виж подробно разписание

  • Юнион Ивкони
  • Час на заминаване: 08:15
  • Час на пристигане: 10:00
  • Общо време път: 1 часа 45 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

10лв Еднопосочен

Благоевград - София

София / Велико Търново - Виж подробно разписание

  • Етап
  • Час на заминаване: 11:30
  • Час на пристигане: 14:40
  • Общо време път: 3 часа 10 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

20лв Еднопосочен

София - Велико Търново
Благоевград / София - прекачване - София / Велико Търново Виж карта

Благоевград / София - Виж подробно разписание

  • Юнион Ивкони
  • Час на заминаване: 08:15
  • Час на пристигане: 10:00
  • Общо време път: 1 часа 45 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

10лв Еднопосочен

Благоевград - София

София / Велико Търново - Виж подробно разписание

  • Етап
  • Час на заминаване: 12:30
  • Час на пристигане: 15:30
  • Общо време път: 3 часа
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

20лв Еднопосочен

София - Велико Търново
Благоевград / София - прекачване - София / Велико Търново Виж карта

Благоевград / София - Виж подробно разписание

  • Юнион Ивкони
  • Час на заминаване: 08:15
  • Час на пристигане: 10:00
  • Общо време път: 1 часа 45 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

10лв Еднопосочен

Благоевград - София

София / Велико Търново - Виж подробно разписание

  • Биомет
  • Час на заминаване: 13:00
  • Час на пристигане: 16:00
  • Общо време път: 3 часа
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

22лв Еднопосочен

София - Велико Търново
Благоевград / София - прекачване - София / Велико Търново Виж карта

Благоевград / София - Виж подробно разписание

  • Юнион Ивкони
  • Час на заминаване: 08:15
  • Час на пристигане: 10:00
  • Общо време път: 1 часа 45 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

10лв Еднопосочен

Благоевград - София

София / Велико Търново - Виж подробно разписание

  • Етап
  • Час на заминаване: 13:30
  • Час на пристигане: 16:40
  • Общо време път: 3 часа 10 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

20лв Еднопосочен

София - Велико Търново
Благоевград / София - прекачване - София / Велико Търново Виж карта

Благоевград / София - Виж подробно разписание

  • Юнион Ивкони
  • Час на заминаване: 08:15
  • Час на пристигане: 10:00
  • Общо време път: 1 часа 45 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

10лв Еднопосочен

Благоевград - София

София / Велико Търново - Виж подробно разписание

  • Етап
  • Час на заминаване: 14:00
  • Час на пристигане: 17:00
  • Общо време път: 3 часа
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

20лв Еднопосочен

София - Велико Търново
Благоевград / София - прекачване - София / Велико Търново Виж карта

Благоевград / София - Виж подробно разписание

  • Юнион Ивкони
  • Час на заминаване: 08:15
  • Час на пристигане: 10:00
  • Общо време път: 1 часа 45 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

10лв Еднопосочен

Благоевград - София

София / Велико Търново - Виж подробно разписание

  • Биомет
  • Час на заминаване: 14:00
  • Час на пристигане: 17:00
  • Общо време път: 3 часа
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

22лв Еднопосочен

София - Велико Търново
Благоевград / София - прекачване - София / Велико Търново Виж карта

Благоевград / София - Виж подробно разписание

  • Юнион Ивкони
  • Час на заминаване: 08:15
  • Час на пристигане: 10:00
  • Общо време път: 1 часа 45 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

10лв Еднопосочен

Благоевград - София

София / Велико Търново - Виж подробно разписание

  • Юнион Ивкони
  • Час на заминаване: 14:30
  • Час на пристигане: 17:30
  • Общо време път: 3 часа
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

19лв Еднопосочен

София - Правец - Ябланица - Абланица, Ловешко - Севлиево - Велико Търново
Благоевград / София - прекачване - София / Велико Търново Виж карта

Благоевград / София - Виж подробно разписание

  • Юнион Ивкони
  • Час на заминаване: 08:15
  • Час на пристигане: 10:00
  • Общо време път: 1 часа 45 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

10лв Еднопосочен

Благоевград - София

София / Велико Търново - Виж подробно разписание

  • Юнион Ивкони
  • Час на заминаване: 15:00
  • Час на пристигане: 18:00
  • Общо време път: 3 часа
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

19лв Еднопосочен

София - Правец - Ябланица - Боаза - Български Извор - Микре - Абланица, Ловешко - Севлиево - Велико Търново
Благоевград / София - прекачване - София / Велико Търново Виж карта

Благоевград / София - Виж подробно разписание

  • Юнион Ивкони
  • Час на заминаване: 08:15
  • Час на пристигане: 10:00
  • Общо време път: 1 часа 45 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

10лв Еднопосочен

Благоевград - София

София / Велико Търново - Виж подробно разписание

  • Етап
  • Час на заминаване: 15:00
  • Час на пристигане: 18:10
  • Общо време път: 3 часа 10 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

20лв Еднопосочен

София - Велико Търново
Благоевград / София - прекачване - София / Велико Търново Виж карта

Благоевград / София - Виж подробно разписание

  • Юнион Ивкони
  • Час на заминаване: 08:15
  • Час на пристигане: 10:00
  • Общо време път: 1 часа 45 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

10лв Еднопосочен

Благоевград - София

София / Велико Търново - Виж подробно разписание

  • Юнион Ивкони
  • Час на заминаване: 15:30
  • Час на пристигане: 18:30
  • Общо време път: 3 часа
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

19лв Еднопосочен

София - Правец - Ябланица - Абланица, Ловешко - Севлиево - Велико Търново
Благоевград / София - прекачване - София / Велико Търново Виж карта

Благоевград / София - Виж подробно разписание

  • Юнион Ивкони
  • Час на заминаване: 08:15
  • Час на пристигане: 10:00
  • Общо време път: 1 часа 45 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

10лв Еднопосочен

Благоевград - София

София / Велико Търново - Виж подробно разписание

  • Биомет
  • Час на заминаване: 16:00
  • Час на пристигане: 19:00
  • Общо време път: 3 часа
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

22лв Еднопосочен

София - Велико Търново
Благоевград / София - прекачване - София / Велико Търново Виж карта

Благоевград / София - Виж подробно разписание

  • Юнион Ивкони
  • Час на заминаване: 08:15
  • Час на пристигане: 10:00
  • Общо време път: 1 часа 45 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

10лв Еднопосочен

Благоевград - София

София / Велико Търново - Виж подробно разписание

  • Груп Плюс
  • Час на заминаване: 16:00
  • Час на пристигане: 19:10
  • Общо време път: 3 часа 10 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

20лв Еднопосочен

София - Велико Търново
Благоевград / София - прекачване - София / Велико Търново Виж карта

Благоевград / София - Виж подробно разписание

  • Юнион Ивкони
  • Час на заминаване: 08:15
  • Час на пристигане: 10:00
  • Общо време път: 1 часа 45 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

10лв Еднопосочен

Благоевград - София

София / Велико Търново - Виж подробно разписание

  • Груп Плюс
  • Час на заминаване: 16:30
  • Час на пристигане: 19:30
  • Общо време път: 3 часа
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

20лв Еднопосочен

София - Велико Търново
Благоевград / София - прекачване - София / Велико Търново Виж карта

Благоевград / София - Виж подробно разписание

  • Юнион Ивкони
  • Час на заминаване: 08:15
  • Час на пристигане: 10:00
  • Общо време път: 1 часа 45 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

10лв Еднопосочен

Благоевград - София

София / Велико Търново - Виж подробно разписание

  • Биомет
  • Час на заминаване: 16:30
  • Час на пристигане: 19:30
  • Общо време път: 3 часа
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

22лв Еднопосочен

София - Велико Търново
Благоевград / София - прекачване - София / Велико Търново Виж карта

Благоевград / София - Виж подробно разписание

  • Юнион Ивкони
  • Час на заминаване: 08:15
  • Час на пристигане: 10:00
  • Общо време път: 1 часа 45 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

10лв Еднопосочен

Благоевград - София

София / Велико Търново - Виж подробно разписание

  • Биомет
  • Час на заминаване: 17:30
  • Час на пристигане: 20:30
  • Общо време път: 3 часа
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

22лв Еднопосочен

София - Велико Търново
Благоевград / София - прекачване - София / Велико Търново Виж карта

Благоевград / София - Виж подробно разписание

  • Юнион Ивкони
  • Час на заминаване: 08:15
  • Час на пристигане: 10:00
  • Общо време път: 1 часа 45 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

10лв Еднопосочен

Благоевград - София

София / Велико Търново - Виж подробно разписание

  • Етап
  • Час на заминаване: 18:30
  • Час на пристигане: 21:30
  • Общо време път: 3 часа
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

София - Велико Търново
Благоевград / София - прекачване - София / Велико Търново Виж карта

Благоевград / София - Виж подробно разписание

  • Юнион Ивкони
  • Час на заминаване: 08:15
  • Час на пристигане: 10:00
  • Общо време път: 1 часа 45 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

10лв Еднопосочен

Благоевград - София

София / Велико Търново - Виж подробно разписание

  • Етап
  • Час на заминаване: 19:30
  • Час на пристигане: 22:40
  • Общо време път: 3 часа 10 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

20лв Еднопосочен

София - Велико Търново
Благоевград / София - прекачване - София / Велико Търново Виж карта

Благоевград / София - Виж подробно разписание

  • Юнион Ивкони
  • Час на заминаване: 08:15
  • Час на пристигане: 10:00
  • Общо време път: 1 часа 45 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

10лв Еднопосочен

Благоевград - София

София / Велико Търново - Виж подробно разписание

  • Етап
  • Час на заминаване: 21:30
  • Час на пристигане: 00:40
  • Общо време път: 3 часа 10 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

20лв Еднопосочен

София - Велико Търново
Благоевград / София - прекачване - София / Велико Търново Виж карта

Благоевград / София - Виж подробно разписание

  • Юнион Ивкони
  • Час на заминаване: 08:15
  • Час на пристигане: 10:00
  • Общо време път: 1 часа 45 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

10лв Еднопосочен

Благоевград - София

София / Велико Търново - Виж подробно разписание

  • Биомет
  • Час на заминаване: 22:30
  • Час на пристигане: 01:15
  • Общо време път: 2 часа 45 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

22лв Еднопосочен

София - Велико Търново
Благоевград / София - прекачване - София / Велико Търново Виж карта

Благоевград / София - Виж подробно разписание

  • Юнион Ивкони
  • Час на заминаване: 08:15
  • Час на пристигане: 10:00
  • Общо време път: 1 часа 45 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

10лв Еднопосочен

Благоевград - София

София / Велико Търново - Виж подробно разписание

  • Юнион Ивкони
  • Час на заминаване: 23:30
  • Час на пристигане: 02:10
  • Общо време път: 2 часа 40 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

19лв Еднопосочен

София - Велико Търново
Благоевград / София - прекачване - София / Велико Търново Виж карта

Благоевград / София - Виж подробно разписание

  • Якоруда бус
  • Час на заминаване: 08:18
  • Час на пристигане: 09:52
  • Общо време път: 1 часа 34 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - София

София / Велико Търново - Виж подробно разписание

  • Юнион Ивкони
  • Час на заминаване: 10:30
  • Час на пристигане: 13:30
  • Общо време път: 3 часа
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

19лв Еднопосочен

София - Правец - Ябланица - Абланица, Ловешко - Севлиево - Велико Търново
Благоевград / София - прекачване - София / Велико Търново Виж карта

Благоевград / София - Виж подробно разписание

  • Якоруда бус
  • Час на заминаване: 08:18
  • Час на пристигане: 09:52
  • Общо време път: 1 часа 34 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - София

София / Велико Търново - Виж подробно разписание

  • Биомет
  • Час на заминаване: 11:00
  • Час на пристигане: 14:00
  • Общо време път: 3 часа
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

22лв Еднопосочен

София - Велико Търново
Благоевград / София - прекачване - София / Велико Търново Виж карта

Благоевград / София - Виж подробно разписание

  • Якоруда бус
  • Час на заминаване: 08:18
  • Час на пристигане: 09:52
  • Общо време път: 1 часа 34 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - София

София / Велико Търново - Виж подробно разписание

  • Етап
  • Час на заминаване: 11:30
  • Час на пристигане: 14:40
  • Общо време път: 3 часа 10 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

20лв Еднопосочен

София - Велико Търново
Благоевград / София - прекачване - София / Велико Търново Виж карта

Благоевград / София - Виж подробно разписание

  • Якоруда бус
  • Час на заминаване: 08:18
  • Час на пристигане: 09:52
  • Общо време път: 1 часа 34 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - София

София / Велико Търново - Виж подробно разписание

  • Етап
  • Час на заминаване: 12:30
  • Час на пристигане: 15:30
  • Общо време път: 3 часа
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

20лв Еднопосочен

София - Велико Търново
Благоевград / София - прекачване - София / Велико Търново Виж карта

Благоевград / София - Виж подробно разписание

  • Якоруда бус
  • Час на заминаване: 08:18
  • Час на пристигане: 09:52
  • Общо време път: 1 часа 34 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - София

София / Велико Търново - Виж подробно разписание

  • Биомет
  • Час на заминаване: 13:00
  • Час на пристигане: 16:00
  • Общо време път: 3 часа
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

22лв Еднопосочен

София - Велико Търново
Благоевград / София - прекачване - София / Велико Търново Виж карта

Благоевград / София - Виж подробно разписание

  • Якоруда бус
  • Час на заминаване: 08:18
  • Час на пристигане: 09:52
  • Общо време път: 1 часа 34 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - София

София / Велико Търново - Виж подробно разписание

  • Етап
  • Час на заминаване: 13:30
  • Час на пристигане: 16:40
  • Общо време път: 3 часа 10 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

20лв Еднопосочен

София - Велико Търново
Благоевград / София - прекачване - София / Велико Търново Виж карта

Благоевград / София - Виж подробно разписание

  • Якоруда бус
  • Час на заминаване: 08:18
  • Час на пристигане: 09:52
  • Общо време път: 1 часа 34 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - София

София / Велико Търново - Виж подробно разписание

  • Етап
  • Час на заминаване: 14:00
  • Час на пристигане: 17:00
  • Общо време път: 3 часа
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

20лв Еднопосочен

София - Велико Търново
Благоевград / София - прекачване - София / Велико Търново Виж карта

Благоевград / София - Виж подробно разписание

  • Якоруда бус
  • Час на заминаване: 08:18
  • Час на пристигане: 09:52
  • Общо време път: 1 часа 34 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - София

София / Велико Търново - Виж подробно разписание

  • Биомет
  • Час на заминаване: 14:00
  • Час на пристигане: 17:00
  • Общо време път: 3 часа
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

22лв Еднопосочен

София - Велико Търново
Благоевград / София - прекачване - София / Велико Търново Виж карта

Благоевград / София - Виж подробно разписание

  • Якоруда бус
  • Час на заминаване: 08:18
  • Час на пристигане: 09:52
  • Общо време път: 1 часа 34 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - София

София / Велико Търново - Виж подробно разписание

  • Юнион Ивкони
  • Час на заминаване: 14:30
  • Час на пристигане: 17:30
  • Общо време път: 3 часа
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

19лв Еднопосочен

София - Правец - Ябланица - Абланица, Ловешко - Севлиево - Велико Търново
Благоевград / София - прекачване - София / Велико Търново Виж карта

Благоевград / София - Виж подробно разписание

  • Якоруда бус
  • Час на заминаване: 08:18
  • Час на пристигане: 09:52
  • Общо време път: 1 часа 34 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - София

София / Велико Търново - Виж подробно разписание

  • Юнион Ивкони
  • Час на заминаване: 15:00
  • Час на пристигане: 18:00
  • Общо време път: 3 часа
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

19лв Еднопосочен

София - Правец - Ябланица - Боаза - Български Извор - Микре - Абланица, Ловешко - Севлиево - Велико Търново
Благоевград / София - прекачване - София / Велико Търново Виж карта

Благоевград / София - Виж подробно разписание

  • Якоруда бус
  • Час на заминаване: 08:18
  • Час на пристигане: 09:52
  • Общо време път: 1 часа 34 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - София

София / Велико Търново - Виж подробно разписание

  • Етап
  • Час на заминаване: 15:00
  • Час на пристигане: 18:10
  • Общо време път: 3 часа 10 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

20лв Еднопосочен

София - Велико Търново
Благоевград / София - прекачване - София / Велико Търново Виж карта

Благоевград / София - Виж подробно разписание

  • Якоруда бус
  • Час на заминаване: 08:18
  • Час на пристигане: 09:52
  • Общо време път: 1 часа 34 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - София

София / Велико Търново - Виж подробно разписание

  • Юнион Ивкони
  • Час на заминаване: 15:30
  • Час на пристигане: 18:30
  • Общо време път: 3 часа
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

19лв Еднопосочен

София - Правец - Ябланица - Абланица, Ловешко - Севлиево - Велико Търново
Благоевград / София - прекачване - София / Велико Търново Виж карта

Благоевград / София - Виж подробно разписание

  • Якоруда бус
  • Час на заминаване: 08:18
  • Час на пристигане: 09:52
  • Общо време път: 1 часа 34 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - София

София / Велико Търново - Виж подробно разписание

  • Биомет
  • Час на заминаване: 16:00
  • Час на пристигане: 19:00
  • Общо време път: 3 часа
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

22лв Еднопосочен

София - Велико Търново
Благоевград / София - прекачване - София / Велико Търново Виж карта

Благоевград / София - Виж подробно разписание

  • Якоруда бус
  • Час на заминаване: 08:18
  • Час на пристигане: 09:52
  • Общо време път: 1 часа 34 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - София

София / Велико Търново - Виж подробно разписание

  • Груп Плюс
  • Час на заминаване: 16:00
  • Час на пристигане: 19:10
  • Общо време път: 3 часа 10 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

20лв Еднопосочен

София - Велико Търново
Благоевград / София - прекачване - София / Велико Търново Виж карта

Благоевград / София - Виж подробно разписание

  • Якоруда бус
  • Час на заминаване: 08:18
  • Час на пристигане: 09:52
  • Общо време път: 1 часа 34 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - София

София / Велико Търново - Виж подробно разписание

  • Груп Плюс
  • Час на заминаване: 16:30
  • Час на пристигане: 19:30
  • Общо време път: 3 часа
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

20лв Еднопосочен

София - Велико Търново
Благоевград / София - прекачване - София / Велико Търново Виж карта

Благоевград / София - Виж подробно разписание

  • Якоруда бус
  • Час на заминаване: 08:18
  • Час на пристигане: 09:52
  • Общо време път: 1 часа 34 минути
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед

- Еднопосочен

Благоевград - София

София / Велико Търново - Виж подробно разписание

  • Биомет
  • Час на заминаване: 16:30
  • Час на пристигане: 19:30
  • Общо време път: 3 часа
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Н